Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na most az a helyzet, hgoy az irodalom nem az erősségem:( A tanárnéni:) meg akar buktatni 2,23-ra. Ez lehetséges? Mert ofő asszongya, hogy ha megindokolja akkor igen, de másik tanár meg azt mondja, ohgy ha megvan a 2,00 akkor semmi féle képpen sem. namost én is a második verziót ismerem:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) Zoty@ válasza Winner_hun (#1) üzenetére


Zoty@
tag

Vannak g*ci tanárok! az én hugom is megbutatták, pedig állítaása szerinte 2-es átlag felet volt! :(((
Sajnos nem tudom, hogy megtehetik e ! :F
De remélem nekem az álamvizsgám sikerül pénteken! :Y
Mert ha nem naon ki leszek borúlva!
Remélem nem lesznek gecik( írásbeli és gyakorlat után) átengednek!

Texas HoldEm for ever!

(#3) Agostino válasza Winner_hun (#1) üzenetére


Agostino
addikt

Ha nagyon meg akar, akkor megoldja. Azt mondja órai munkára ad egy karót, meg nem tudom én.. még valamire, és már ki is tolt veled. Bár ez már igencsak nagy gyíkság meg mocsokság lenne a részéről. Persze mindez csak akkor teljesül ha a fejébe vette, hogy megvág ha törik, ha szakad.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4) Winner_hun válasza Agostino (#3) üzenetére


Winner_hun
félisten

2 órám lesz még vele 4 karót kell hogy adjon, hogy bukásra álljak. Ne menjek be?;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) shaft72 válasza Winner_hun (#1) üzenetére


shaft72
tag

Melyek a jegyeid kedves Winner_hun? Mire kaptad őket? Ennyire nem megy a rohadalom?

(#6) CuKoR


CuKoR
senior tag

Nálunk a családban akad néhány tanár ezért eléggé nagy belátásom van a szokásokra/ szabályokra

A szabály az hogyha van egy átlag... annál rosszabbat (egész) nem, jobbat viszont lehet adni!
Namármost 2,23 ra minimum 2 est, lehet adni 3 ast... igazgatói engedéllyel 4 est is... (ilyen nem nagyon fordul elő)
Viszont azzal vigyázz ha utólsó 1-2 órán beszedsz még 1-2 1 est és 1,99 v alatta van az átlagod akkor simán megránthat..

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#7) bebean válasza Winner_hun (#1) üzenetére


bebean
aktív tag

vannak itt irodalomkedvelő népek, miert nem szolsz, ha vmi segitseg kell... :F

...

(#8) Winner_hun válasza shaft72 (#5) üzenetére


Winner_hun
félisten

Inkább nem részletezném, van minden;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9) escie válasza Winner_hun (#1) üzenetére


escie
őstag

meg akar ijeszteni, hogy tanulj.
megoldás: tanulj.

I'm back, baby!

(#10) CuKoR


CuKoR
senior tag

nekem meg 37% os lett a magyar érettségim... szval már csak 10% ot kell hoznom szóbelin :D
töri 4 es... a többi meg 5 ös :D

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#11) Winner_hun válasza CuKoR (#6) üzenetére


Winner_hun
félisten

thx, akkor asszem megnyugszok:D Vgy nem megyek be és kész

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) Winner_hun válasza bebean (#7) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem is tom, mondjuk mert nem rajongok az irodalomért meg nem is gondoltam rá:O

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) CuKoR válasza Winner_hun (#11) üzenetére


CuKoR
senior tag

Sztem ne menj be... mindkettőtöknek jobb lesz :D:C:R

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#14) shaft72


shaft72
tag

Vazze winner te most hányadikos is vagy? Ne szégyelld bevallani hogy lusta vótál tanulni :)

(#15) Winner_hun válasza escie (#9) üzenetére


Winner_hun
félisten

Háááát ha az olya negyszerű lenne:DDD De kötelező olvasmányt megcsináltam elolvastam mindent versettanultam, olvasónaplót írtam szal így javítottam ki az egészet:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16) Winner_hun válasza shaft72 (#14) üzenetére


Winner_hun
félisten

középsuliba harmadikos és amúgy nem szégyellem, csak valahogy nem megy nekem eza verselemzés:O Segghülye vok ezen a téren, vagy csak lusta?:D

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17) Winner_hun válasza CuKoR (#13) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem is:D De attól független még folyosón találkozhatok vele, és alapból nem bírom a búráját, mondjuk az egész osztály nem bírja:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18) bebean válasza CuKoR (#13) üzenetére


bebean
aktív tag

á, szerintem az nem jo. lehet, hogy berag a tanar a sumakolastol, aztan a vadlottat a tavolleteben iteli el...:DDD

...

(#19) Agostino válasza Winner_hun (#4) üzenetére


Agostino
addikt

Ezt verd ki a fejedből. Így csak okot adhatsz neki a kezébe. Egy a megoldás : ülj tanulni. 1 hét suli még, azt bírd ki azért.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#20) CuKoR válasza bebean (#18) üzenetére


CuKoR
senior tag

ha 2,00 vagy fölötte van az átlag... akkor akár fejre is állhat... (ha csak nem írja tele a naplót karóval :D:D:D)

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#21) Winner_hun


Winner_hun
félisten

És mi van akkor,ha csak úgy beír néhány karót. Go to igazgató?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22) Winner_hun válasza Agostino (#19) üzenetére


Winner_hun
félisten

keddig kell suliba menni, de hétfőn mindenkit lezárnak

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23) shaft72


shaft72
tag

Hát az szopás. Tájékoztatásul mondom, hogy ha netalán bejutnál valami főiskolára, és hasonlóképpen ellébecolod a vizsgaidőszakot, akkor ilyen harmadikos irodalomkönyv méretű tananyag elsajátítására lesz EGY HETED (optimális esetben!), és bizony ilyen bő idekeret mellett lehetőséged lesz akár négyesre is vizsgázni :D. Szal úgy álljál hozzá a dolgokhoz, hogy egy hét alatt bármilyen könyvből fel fel lehet készülni ilyen szinten. Kettesre mindenképpen. Ha nem megy, akkor ''mennnyen kapálni!'' ahogy volt matektanárom fogalmazta.

(#24) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A távollétedben írat pl egy röpdogát csak úgy,és hopp ott is a karó és bukó a vége.

(#25) CuKoR válasza shaft72 (#23) üzenetére


CuKoR
senior tag

Ott a pont !;]:C

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#26) Gergello


Gergello
addikt

Csakúgy biztod nem ír, majd úgy csinálja mnt a mi német tanárunk: nah nézzük a leckéket / egész évben nem ellenőrizte egyszer se, persze mindig kész volt/ most meg pont nem, erre 1-es, de mindekinek.
Meg szódogában dupla egyest is el lehet érni stb...

(#27) Winner_hun válasza ToBeY (#24) üzenetére


Winner_hun
félisten

de ha nem vok órán akkor vagy igazolatlan vagy igazolt hiányzás, szal 1-est nem adhat

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28) CuKoR válasza ToBeY (#24) üzenetére


CuKoR
senior tag

Ha nincs ott vki akkor nem kaphat jegyet (elvileg...)
Én azért mondjuk ofövel holnap átnézetném a naplót... jelenlétében beirni a jegyeket az ellenőrződbe... aláíratni...

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#29) Winner_hun válasza shaft72 (#23) üzenetére


Winner_hun
félisten

Áááá jövőre éreccségi aztán technikusi aztán go working:D Jelenleg aígy vok vele:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30) Winner_hun válasza CuKoR (#28) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálunk naplófénymásolat van, azon megvannak a régi jegyek, szal ha megpróbál régre beírni, akkor neki annyi;] Ellenörzőbe meg cvsak igazolás van:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#31) ToBeY válasza CuKoR (#28) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nálunk középsuliba aki nem jelent meg vizsgán vagy nem ment be dogát írni az automatikusan 1 volt.Ha csak nem hozott rendes orvosi igazolást,akkor szünteben a tanáriban javíthatott szóban minden tanár előtt.:D

(#32) Winner_hun válasza ToBeY (#31) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az úgy nemjó. Szerencsére ilyen itt nemvan. Szal akkor ugye most tuti nem buktathat meg?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#33) Winner_hun


Winner_hun
félisten

És ugye olyat nem tehet, hogy csak úgy beír 1-2 karót, Vagy ha megteszi, akkor mia teendő?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34) shaft72


shaft72
tag

2,23-ra mocskos parasztság megbuktatni valakit. Hacsak nem mondjuk a témazáróid egyesek, a mittoménmilyen szorgalmi házi feladataid meg hármasok :D. Szerintem a tanárnak joga van eldönteni, hogy a felmérők súlya szerint osztályozzon (legalábbis nálunk a genya tanár fenntartotta ezt a jogkört, a témazárókat is más színnel írta be:DD). Verselemzés? Bazeg. Azt mondasz el, amit gondolsz, esetleg kétszer hozzáolvasod a könyvet, és tudod, hogy a költőkém/művészkém mit akart a verssel kifejezni. Ennyire nehéz lenne? Szedjél Memolife-ot!

(#35) ToBeY válasza Winner_hun (#33) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Bizonyítsd be hogy a dogád nem egyes hanem hármas lett pl.
Nekem volt ilyen matekból,nem használtam valami azonosságot,áthuzta az egészet és azt mondta ez így nem működik egyes.Pedig levezetés jó volt eredmény is csak nem úgy csináltam ahogy ő mutatta órán.

(#36) CuKoR válasza Winner_hun (#33) üzenetére


CuKoR
senior tag

Panasz az igazgatónak... kivizsgálás... eljárás... aztán ha ez sem megy.. rendőrségre simán mehetsz mivel a napló az egy hivatalos dokumentum... ilyen esetben eljárnak... bár ez ilyen szinten már bajos :D

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#37) Winner_hun válasza shaft72 (#34) üzenetére


Winner_hun
félisten

háttt a tézék karók egy két kivételével és úri muri meg édes anna olvasónapló meg dogák lettek jók meg versmondás.

De eza tanár külön kabaré. Azt csinálja, hogy ha felad vereset, nem tod egyes. De ha elmondod semmi. És ezt sok kötelezőből megcsinálta:U Hogy süllyedjen el ott ahol van és ezekután szerssem az iropodalmat? nemhiszem, hogy össze fog jönni. Verselemzésnél meg ha azt mondom, amit akarok akkor 100 karót akpok érte;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#38) tildy válasza shaft72 (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Megérteném ha ezt egy reál tárgynál mondanád el. Sajnos az irodalom más tészta. Ha másképp elemzel , mint ahoyg a tanr gondolja, vagy esetleg mást látsz bele az adott műbe, rögtön 2-est 3ast.
Irodalom roxx. Hülyeség osztályozni.
szal csak annyit tennék hozzá, hogy szvsz nem nem emgy a srávnak a verselemzés, hanem a tanár vár el hülyeségeket.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39) Gh0sT válasza shaft72 (#23) üzenetére


Gh0sT
addikt

Egy éjszaka alatt is fel lehet készülni ''bármilyen'' vizsgára! :D A szükség nagy úr! :D Éljen a fősuli! :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#40) b14


b14
senior tag

A szín kitűnőt is megbuktathatják.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#41) Winner_hun válasza tildy (#38) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pláne, ha ő másképpen gondolja és azt hiszi, hogy úgy jó, ahogy ő mondja. De volt már rá példa, hogy az osztály 5-ös tanulója mondta, hogy sezrinte ez nem így van, azt elfogadta. Ha más mondta volna, akkor biztosan nem így vélekedett volna. Pofára megy az egész, dehát ez van, nem tok ellene mit tenni:O Jade, tanujjak:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ez a tanerő csinált olyat is osztálytársammal, hogy 16 ponja volt dogában, kettes. 16 és FÉL ponttól volt háramds. Osztálytársam kibalhézta a hármast. Két hónappal később ez a tanár mondta, hogy nincsen félpontos ponthatár. Akkor ez mi volt tőle?:(((

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#43) tildy válasza Winner_hun (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

Pontosan , én is láttam nem egy ilyet.:(((
Ezért mondom , hogy hülyeség sztályozni ÍGY az irodalmat.
Én is jártam már így, hogy verselemzést , ami szerintem tökéletes volt, lepontozott .(Ami iylen, hogy na ez milyen rím, stb, stb, azt nem, de azt, amit én a költeményben láttam, éreztem, azt qrvára.)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) SpiT


SpiT
tag

Én úgy tudom, hogy 1,8-tól engedhet át egy tanár és egy egész jegyet akár le is ronthad ill fel is emelhet ha úgy érzi nem megfelelő a jegy. Azaz ha 3,3-ra állsz leviheti 2,3-ra, vagy akár 4,3-ra.

Winbond BH-5 rlz ;]

(#45) Winner_hun válasza b14 (#40) üzenetére


Winner_hun
félisten

:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46) tildy válasza SpiT (#44) üzenetére


tildy
nagyúr

Milyen alapon?
Szvsz nem teheti meg. De megkérdem jól anyum tesóját, ő úgyis tanár. Vagy szóljatok Gozsónak!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) shaft72 válasza tildy (#38) üzenetére


shaft72
tag

Igen, erre mondták a Holt Költők Társaságára, hogy az művészetet nem lehet mércével mérni. Nade kérem: ha meg van határozva egy szaros 10 versszakos vers, hogy azt hogyan kell értelmezni, esetleg a tanár úr elmondja, hogy szerinte az hogy van, azt nem lehet bevágni? Na ne már! Akkor veszem az erőfeszítést, elolvasom a verset (ezzel is művelődök), az értelmezést betanulom, magamba meg azt gondolok amit akarok (pl. kedves tanár úr szívjon le bő xxx-el!). A cél szentesíti az eszközt! Mindig arra kell gondolni, hogy a középiskola lófax a főiskolai, egyetemi követelményekhez képest (ezt egy középiskolás mondjuk nem fogja átérezni, én SEM éreztem át, de utólag már szégyellem magam, mert amennyit most tanulok, az alapján a gimiben kitűnő lehettem volna!). Az ember nagyon sokat tud tanulni (főleg ha két nap múlva vizsga :D) csak egyszerűen le kell ülni és magolni magolni :DD

(#48) Winner_hun válasza SpiT (#44) üzenetére


Winner_hun
félisten

És ezt az emelgetést hogy a picsába valósítaná meg?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#49) tildy válasza shaft72 (#47) üzenetére


tildy
nagyúr

Így leszel fasza biorobot. Vágd be magold be egy halvány lila fingot se éérts hozzá, de a segged az legyen nagy.
Bocs a vulgáris kifejezésért:(
''középiskola lófax a főiskolai, egyetemi követelményekhez képest''
Tévedsz.Főiskolán legalább azt tanulsz ami érdekel. De gimiben emgszívatnak minden szirrel, sz.rral. Nem vágod az összes évszámot, hát akkro jköszönjük. Bocs de nem vagyok én lexikon, engem arra tanítottak, hogy gondolkodjak, ne pedig magoljak.
Hozzátenném én is jártam fősuliba, de amit magolni kellett azt sosem amradt meg az agyamban, viszont a logikus dolgokra ma is emlékszem (többnyire)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50) SpiT válasza Winner_hun (#48) üzenetére


SpiT
tag

Megteheti, nálunk franciából húznak meg egy 2,6-os tanulót, hacsak holnap nem felel le! :F Elég gáz, de szerencsére ez ritka!


[Szerkesztve]

Winbond BH-5 rlz ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.