Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Szóval meghallgatnám mire kell figyelni, mit hogyan kell csinálni? Vannak nagy álltalánosságok? Nem értek a nethez, bocs! Úgy van, hogy én vagy valamelyik ismerős elindít egy játékot hosztban, és én hogyan találom meg őt? Olyasmi ez mint a LAN? Ott csak egymást látjuk, de itt...? (vehetnénk példának esetleg a battlefieldet...)

Más: modemmel tudnék battlafield-ezni? Nem tizen - huszan, csak pár ember, vagy az mindegy?!

Köszönöm!

(#2) gabranek válasza Kuznyikov (#1) üzenetére


gabranek
aktív tag

mi csak diablo 2-vel jatszottunk igy. azzal ugy mukodik, hogy vki csinal servert es a tobbiek arra az ip cimre joinolnak

田中れいな

(#3) Szőrös  válasza Kuznyikov (#1) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mindenképpen adjon a host jelszót így csak az tud bemenni aki azt ismeri , meg az aktuális IP-t és így már biztos megtalálod ha arra rákeresel.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Köszi eddig...

(#5) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

A sávszélesség még az ADSL-nél sem elegendő 2-3-nál több játékosnak, vagy 150-es pinggel gyalulhatjátok egymást.

egyéb állatfajták

(#6) Peat;) válasza kamikaze boci (#5) üzenetére


Peat;)
veterán

Én az ut2003demoban 140-es pinggel lettem az első úgy 15 perce.Szerintem az adsl már elég(nekem nem az van),de modemmel én nem próbálkoznék.

(#7) Shim


Shim
őstag

nekem gta-ban a tűzfal miatt nem ment a dolog. egyszerűen kikapcs oszt jó. xp tűzfalat meg ugye alapból ki kell kapcsolni

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#8) Szőrös  válasza Peat;) (#6) üzenetére


Szőrös 
veterán

140es ping heh vazz én tegnap 610es pingel jáccottam Vietcongot. Igaz GPRSel ! :D Sajna nem sokáig . :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Én egyedül CS-zni meg UT2003-azni szoktam 33,6-os modemmel és Freestarttal. a CS átlag 200-220-as pinggel, az UT2003 olyan 160-180-as pinggel megy játékosok számától függetlenül!

(#10) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Na jó, lehet hülyülni 600-as pinggel is, de csak akkor, ha az ellenséged fragjeinek számát akarod feltornászni. :DDD A legegyszerűbb üres szervereket keresni, megbeszélitek, hogy mindenki oda megy, aztán lehet gyalulni.

egyéb állatfajták

(#11) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Áháááá! Köszi szépen!

Mi az a ping??? :) Már bocs, de mondom, hogy kezdő vagyok! Most akkor ne is próbálkozzak modemmel, hmm?
Mi az, hogy keressek egy üres szervert? Barátomnak adsl-je van ő lehetne szerver, én meg joinolnék... vagy hülyeség... ????

(#12) rogers válasza Kuznyikov (#11) üzenetére


rogers
aktív tag

PING: ez gyakorlatilag a szerver gép és a te géped közötti kapcsolat ''sebessége''. Minél kisebb a szám, annál jobb. Ennek igazából az a jelentősége, hogy a rossz pingel rendelkezők nagyon picit le vannak ''maradva'' az eseményektől. Tipikus tünet, amikor mondjuk lősz egy másik játékosra, látod, hogy eltaláltad, mégsincs találat, mivel igazából ''ő'' már nem is ott van ahol te látod...
A modemes kapcsolat tipikusan elég lassú, lehet vele játszani, csak nem biztos, hogy élvezhető. Ez emberfüggő. Én ismerek sok embert aki mondemen játszott sokáig jobb híjján.

Ha ha haverodnak ADSLje van akkor ketten játszhattok úgy, hogy ő indítja a szervert. A kérdés, hogy neked mid van? Mert ha modemed akkor úgysem az ő ADSL sávszélesség lesz a döntő, hanem a te modemes elérésedé. Az biztos, hogyha egymás ellen játszotok akkor te hátrányban leszel, vmivel kevesebb esélyed lesz ellene. :C

Jobb későn, mint még később...

(#13) Dr.Momo válasza Kuznyikov (#11) üzenetére


Dr.Momo
tag

A PING un. ICMP protokollt használó program. Az ICMP internet control message protocol azaz internet vezérlő üzenet protokoll. Célja, hogy a küldő ICMP csomagot küldd a célzott gépnek az IP hálózaton, és a cél gép válaszol, és a Ping az eltelt időt méri meg amíg a válasz meg nem érkezik. Ez általában Echo Request azaz viszhang kérelem formájában történik. De lehetséges Timestamp Request azaz időbéjeg kérelem is.

(#14) Dr.Momo


Dr.Momo
tag

bocsi, helyesítás 1-es bélyeg

(#15) rogers válasza Dr.Momo (#14) üzenetére


rogers
aktív tag

Egy picit mintha tudományosra vetted volna a figurát... :)

Jobb későn, mint még később...

(#16) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

:F asszem majd egy próba mindent elárul...
(egyébként: én modem, ő ADSL)

(#17) Dr.Momo válasza rogers (#15) üzenetére


Dr.Momo
tag

Bocsánat, rossz megszokás, pénteken államvizsgázok többek között számítógép-hálózatok c. tantárgyból is.

(#18) rii válasza Dr.Momo (#17) üzenetére


rii
nagyúr

/OFF

bocs ... de lehet nem leszel/leszek net közelbe .... küld már el a telszámodat
az r-2@freemail.hu-ra ... asszem még nem tudom ... köszönet .. :)

/ON

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#19) sebela válasza gabranek (#2) üzenetére


sebela
aktív tag

És hogyan csináljátok?
LoD?Mert nekünk nem megy.:((((

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.