Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dryman


Dryman
aktív tag

Kedves Csapattagok és Leendő Kollegák!

A hagyományokhoz igazodva ismét elkövetkezett egy örömteli feladad számomra!
Lelkes íródeákjaink immáron a 8. topikunkban a hsz-ek terén ismét az 5000-es sorszámot ostromolják, így nem sok ídőm maradt ahhoz hogy megnyissam a soron következő KILENCEDIK topikunkat!

A tél viszontagságai ellenére kívánom használjátok egészséggel!
Megragadva az alkalmat így jóelőre:
Kéz és lábtörésmentes valamint meghűlésekben szegényes napokat, de annál inkább gazdagabb és boldogabb karácsonyi készülődést kívánok mindannyiótoknak.
Dryman


Archívumok:

Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek Archívum VIII.: [link]
Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek Archívum VII.:[link]
Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek Archívum VI.: [link]
Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek Archívum V.: [link]
Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek Archívum IV.: [link]
Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek Archívum III.: [link]
Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek Archívum II.: [link]
( Az elso archív topic valószínűleg törlésre került ).

(#2) ssolitude


ssolitude
őstag

Akinek van ilyenje, vagy tudja hol lehet kapni, az ne titkolja:

[kép]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Up!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4) cOxeR


cOxeR
Ármester

Bibimad: Nem iszom vodekát, mióta egyszer besokalltam, és még a szememen is megpróbált kijönni! :D
Énekből sosem voltam jó, nem figyeltem az órákon, ezért én nem tudhatom :W , honnan ered a magyar nyelv. :DDD

[Szerkesztve]

(#5) cOxeR válasza Dryman (#1) üzenetére


cOxeR
Ármester

Most látom:
''A Ferinek meg hozzon a nyúl egy jépatojtát karácsonyra a csomagja mellé......''
:C
Akartam mondani nem látom. ;)

[Szerkesztve]

(#6) bibimad válasza cOxeR (#4) üzenetére


bibimad
aktív tag

:DDD :DDD

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#7) Racecam válasza cOxeR (#5) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Már nem látod! :)

u.i.: A készítő kérésére kiszedve. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8) Balinov


Balinov
félisten

Coxer,az hogy finnugor,nem énekórán tanítják,teeeeeeeee........

Jazz, nv silencer 6 rev 2-esről van vmi ápdét :U ?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9) Mr.Password


Mr.Password
újonc

Üdv mindenkinek itt az új topikban!

A 100. hsz be kérem a helyes megfejtést..nosza rajta hadd dolgozzon az a PH.motor!

és ha tudnák a Kedves Moderátorok hogy van nekünk egy Mr.Password-ös játékunk is.....
na ilyen az mikor egy szabályokkal teletüzdelt világban azért csak lehet némi kibúvó, és még nem is szabálytalanul......
Jazzosom!
linkeld már Mr.Password-ös topikot...
jelszó /pillanat nálam, de téged illet

Azt is el kellene indítanom...csak úgy unalomüzésként!

I'm asking for away looking...

(#10) Dryman


Dryman
aktív tag

Ismét a sajátommal!
A Mr.Password-ös játék reg-je jelenleg Jazzos birtokában, de balga módon elfelejtette a jelszót, így ujrageneráloztam......
Ha tiszteletét teszi nálunk Jazzos Mester, akár ezt is folytathatnánk némi kis fejtörésre.....
Ifjabb és még nem avatott uraknak:
Mr.Password egy olyan regisztrált virtuális tag, amelynek semmilyen adok-veszek tevékenység, sőt még véleménye sem lehet:)
csak leledzik, és mindíg más tulajdonjogát birtokolja, annak megfelelően, hogy a helyes jelszót bárki igyekezhet megfejteni, majd ennek birtokában a reg-hez egy ujabbat kitalálni, minazt ugy, hogy ez egy feladvány kulcsszava legyen.....
díjazás a PH találkozókon, még nem éppen egyeztetett módon......
a kitétel még az hogy biztonsági okokból a Mr.Password eredeti mail-címét megváltoztatni nem szabad.

[Szerkesztve]

(#11) Dryman


Dryman
aktív tag

Az aki az új topik 100. hsz-ét kreálja egy meglepetés jutalomban részesül a köv PH találkozónkon
dizájnos fémdoboz rajta keleti szomszédunk kedvenc népi italának megnevezése, méghozzá azzal a jelzővel kiegészítve amit a magyar nyelvcsalád származtatásából kis gondolkodással kinyerhetsz.....
******milyen nyelvcsaládba tartozik a magyar nyelv? annak néhány első betőjéből, majd ezt továbbgondolva megkapod a jelzőt, amit az ital neve elé kell raknod!******
A megfejtéseket a topik 100. hsz-ébe és annak szórásába várom!

''nem súg, nem piszkál bele mások gondolatába''



[Szerkesztve]

(#12) cOxeR válasza Balinov (#8) üzenetére


cOxeR
Ármester

Hát akkor hol tesin :F elnézést a tudatlanságomért :W
:DDD :DDD :DDD
Nem ontom a hülyeséget, eljött az idő, hogy a felhalmozott melóval küzdjek... ;)

[Szerkesztve]

(#13) cOxeR


cOxeR
Ármester

Kicsit kesze kusza lett a PH! nyitóoldala! :DDD

(#14) Balinov válasza cOxeR (#12) üzenetére


Balinov
félisten

nyelvtanórán,vazze,meg történelemből.. :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15) cOxeR válasza Balinov (#14) üzenetére


cOxeR
Ármester

Te idefigyejjé, ne okoskoggyá, egyé mint mindenki más, senkit nem tudok elérni, és minden melóm SOS erre te meg... :DDD

Megjött az icic pici memóárom, és van hozzá átalakító ;)

(#16) Balinov válasza cOxeR (#15) üzenetére


Balinov
félisten

ottó etté,nem kétté,má ettem.

végülismennyiért jutottál microSD-hez?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17) cOxeR válasza Balinov (#16) üzenetére


cOxeR
Ármester

Jó áron ;) 9 brutto rupia...jah és benne volt az asztalomig való szállítás ;] 12-14 k körül megy kiskerekben...jah és Kingston lifetime...

(#18) Balinov válasza cOxeR (#17) üzenetére


Balinov
félisten

1GB-os,igaz? yovételvolt. :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19) Balinov


Balinov
félisten

Srácok,tudtok olyan letöltőhelyet,ahol magyar winxpprof-hoz le lehet tölteni az sp2 utáni frissítést,hibajavítást szép sorjában?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#20) cOxeR válasza Balinov (#18) üzenetére


cOxeR
Ármester

Yess miss!

(#21) #35685120 válasza cOxeR (#20) üzenetére


#35685120
törölt tag

Nekem is kőne ilyen hely...

(#22) Balinov válasza #35685120 (#21) üzenetére


Balinov
félisten

ezt ''elkúrtad'' :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23) cOxeR válasza #35685120 (#21) üzenetére


cOxeR
Ármester

Elég vót kibundázni magamnak sorry :( majd ha eccer kereskedő leszek! ;] Még láttam webshopban 11k alatt, de ott ugye a posta/házhozszállítás nagyon megdobja az árat...és feledésbe merül a dolog.

(#24) Dryman


Dryman
aktív tag

Jazzos Úristen!
hová tüntél......?
ennyire dolgozni....? nem hiszem
ma emígyen látszik nincs vájörlesz, de inkább vájörnemlesz net a teleki csapáson

(#25) cOxeR válasza Dryman (#24) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nem lehet, hogy megint internethiányos napot tart? ;)

(#26) Balinov válasza Dryman (#24) üzenetére


Balinov
félisten

vájörnemlesz,teleki csapás! Laci,vazze ma formában vagyol! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27) #35685120 válasza cOxeR (#23) üzenetére


#35685120
törölt tag

Én aszittem van valami weblap ahol fenn van az összes frissítés oszt jóvan lelehet tölteni... Tuti van ilyen nem? :F

(#28) Picco válasza cOxeR (#25) üzenetére


Picco
addikt

par oraja voltam nala es eppen arut kapott, lehet azzal van elfoglalva :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#29) cOxeR válasza Picco (#28) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nem olvadtál el a melegben? :B
u.i.:mondjuk nekem se itt kellene irogatnom, mert nem mostanában megyek haza... ;)

[Szerkesztve]

(#30) Dryman válasza Balinov (#26) üzenetére


Dryman
aktív tag

Jazzos Uristen is csak úgy jött a jesszus-máriából...vagy inkább Jazzos-Mária:) :F

nem vágom én a dógokat csak úgy csinálok.......
tanulnom kéne de nem érteni 1800 kérdést angolul, aztán mindíg csak felbosszantani magam ha nekiállok.......
CCNA Cisco vizsga lőn vala kilátásban, és nagyon ugy néz ki esélytelenül megyek neki a feladatnak......

(#31) Balinov válasza Picco (#28) üzenetére


Balinov
félisten

kazamaták rulez

xp frissítésekre mintha Helkis Csabi adott volna 1-2 topikkal elébb linket,de nem találom

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32) Dryman válasza Balinov (#31) üzenetére


Dryman
aktív tag

én sem találom...pedig jók az emlékeid....
Zolinál láttam mikor hivatalosan ráenged egy legális XP-re egy netes frissítést, de hát az teljesen legális forma, és abban nincs semmi kihívás.....

(#33) Balinov válasza Dryman (#32) üzenetére


Balinov
félisten

izé,itt most nem a legalitáson,illegalitáson van a hangsúly,hanem hogy letöltöm és offline frissítem.keresem-kutatom,de nem találom

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34) G@ben


G@ben
addikt

Bali!
Ma nem megyek Picco-hoz, szóval nem futunk össze, de azért emlékeztetlek, hogy még mindig nálam van egy alaplapod procival meg mindennel. Nincs útban, csak tudj róla, hátha el akarod adni! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#35) G@ben


G@ben
addikt

Hopp, 2x ment el. :B

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36) Balinov válasza G@ben (#34) üzenetére


Balinov
félisten

tényleg,nálad vanmég az az p1-es gyöngyszem.majd vmikor elugrok érte.ha nagyonútbavan,szólj és 1 héttel előbb odamegyek érte :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#37) G@ben válasza Balinov (#36) üzenetére


G@ben
addikt

Nagyon útban van, egy dobozban a szekrény alatt! :DDD
Lehet, hogy majd bedobom az értékmegörzőbe (Jazzos), ha arra járok és be is veszik! :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#38) Balinov válasza G@ben (#37) üzenetére


Balinov
félisten

kazamatában a hegynyi 17'' CRT mellett végülis Lfér,nem,Jazz? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#39) Dryman válasza Balinov (#38) üzenetére


Dryman
aktív tag

Jazzos ma offline, de ha gondolod üzenj bátran, most indulok hozzá!:9

(#40) Balinov válasza Dryman (#39) üzenetére


Balinov
félisten

ja,semmi xtra,csak ne felejtse el megnézni az nv silencert,amiről tennap beszéltünk.
naénlépek,pá :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#41) Jazzos válasza ssolitude (#2) üzenetére


Jazzos
tag

Megjöttem az új topikba, menjünk sorban szépen :))
Tudok ilyet rendelni, de nem olcsó, 2k felett van.
Az MX-ed furcsán megy, nem fagy, de a sárkánynak hiányzik a fele a 3dmarkban :DDD
Leadtek cuccos 9600-ért elérhető, remélem jó cuccra adtak árat!

(#42) Daler válasza #35685120 (#27) üzenetére


Daler
csendes tag

Ha az automatikus frissítéseknél beállítod, hogy csak letöltse a frissítéseket, de ne telepítse, akkor azok a ''C:\WINDOWS\SoftwareDistribution'' könyvtárba kerülnek, ahonnan át lehet másolni őket egy másik gépre. A Microsoft Update már nem fogja újból letölteni.

(#43) Jazzos válasza Balinov (#8) üzenetére


Jazzos
tag

Eccer csak küldenek rá árat, már folyamatban van a price request.

(#44) Jazzos válasza Dryman (#24) üzenetére


Jazzos
tag

Damon Hill feltartott! :))

(#45) Jazzos válasza Picco (#28) üzenetére


Jazzos
tag

Azt 5 perc alatt elintéztem, de millió a dolog szerencsére. Lehet fenni a billentyűkel, estefelé felkerül egy tippelős gamma (1 kérdés :DDD), webkamerát lehet nyerni! :)

(#46) thaler2


thaler2
senior tag

jobbra fel :)

(#47) ssolitude válasza Jazzos (#41) üzenetére


ssolitude
őstag

Köszi a gyors válaszokat:
2k-ért (nekem) sok, akkor lesz más megoldás.
Az MX-en elég régen futtattam 3DMark-ot, de a fél séárkányt okozhatja driver gond is. Játékban nem fagyott a mókusnál, még FarCry-ozott is UltraLow-on, 640x480-ban:)
A Leadtek cuccos gyanús 9600ért, hacsak az nem nettó. 11-12k körül van bruttóban, ahol néztem, persze nem kizárt. Ha ez az, akkor egyet már rendelhetnél is nekem tutira, és ha beválik, akkor jöhet a második is.


[Szerkesztve]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#48) Jazzos válasza ssolitude (#47) üzenetére


Jazzos
tag

Egy jön, második nem 100, hogy lesz

(#49) ssolitude válasza Jazzos (#48) üzenetére


ssolitude
őstag

Kár.
És akkor az biztos, hogy A6200TD AGP?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#50) Jazzos válasza ssolitude (#49) üzenetére


Jazzos
tag

Az. De most hogy nézem látom a weblapon, hogy létezik 64 bites és 128 bites warezió is. Sztem ez az előbbi lesz. De ha mákunk van, akkor utóbbi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.