Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyertek floorballozni!

Hozzászólások

(#1) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Floorballozni jó. Ebből kiindulva feltenném a kérdést, hogy lenne-e kedve néhány embernek, hetente egyszer-kétszer eljárogatni játszani. Ha a kedv már megvan akkor csak egy olyan tornatermet kellene találni, ami elég nagy, és vannak ott floorballütők is. Általános vagy szakközépiskolára gondoltam elsősorban. (Tavaly nyáron már találtunk ilyet.)

Ha valakit érdekel jelentkezzen, vagy ha valaki tud olcsón bérelhető helyet, ami erre alkalmas, és minden budapestinek jól megközelíthető helyen van, akkor legyen oly jó és szóljon.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#2) Manitou válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


Manitou
addikt

Unokaöcsém ezt a sportot csinálja versenyszerűen:) Nem sokan ismerik szerintem ezt a sportot.

[Szerkesztve]

(#3) Papa-Georgo válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Mi görhokiba nyomtuk, nagyon faja volt, én mennék biztosan. Bár a hoki ütőmmel nem állhatok be, de ha van vhol pálya+felszerelés akkor mennék szívesen.

Bár tapasztalat, az hogy nálunk i svol tsuliba anno cucc, de rohadt mód tört.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#4) GombócArtúr válasza Papa-Georgo (#3) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) Tavaly nyáron két ütőt törtem el, egyet méregből, egyet más hibájából. Szerencsére nem derült rá fény, de normális játék mellett kicsi rá az esély.
Görkorizni meg nem tudok, anno egy kétsorost kipróbáltam, de életveszély, szerintem :)

Jövőhéten ellátogatok arra a helyre, ahol voltunk, megkérdem hogy mikor van szabad hely, és mennyi a bérleti díj. (és maradt e még elég ütő :DDD )

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#5) Papa-Georgo válasza GombócArtúr (#4) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Ok, aztán szólj, lehet emberkét tok még hozni, ha kell.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#6) GombócArtúr válasza Papa-Georgo (#5) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

oké oké! énis tudok még 1-2 embert. Olyan 8-10en kell lennünk, bár ez attól is függ, mekkora terembe leszünk.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#7) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

no emberek! mégvalaki?


[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#8) Xantomas


Xantomas
őstag

Elevenítsük csak fel a topikot.
Vannak mostanában olyanok akik amatör, vagy csak iskolai szinten űzik ezt a sportot? 1,5 év kihagyás után újra elkezdtem, a főiskolai testnev órák keretében, csak olyannyira eltunyultam közben, hogy 30 perc után totálisan kifulladok. Nem tud valaki egy budapesti egyesületet, ahova el lehetne menni játszani, gyakorolni, edzeni, és természetesen formába jönni? Hülyén néz ki, ahogy a lakótelepen körbe körbe rohangálva vezetem a labdát, és néha buzizok egy sort, majd rálövöm az egyik ház falára.

Vagy csak alakítsunk egy Nagy PH! floorball csapatot :)

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#9) Overlocker válasza Xantomas (#8) üzenetére


Overlocker
veterán

Huu,de régen játszottam ilyet, pedig iszonyat jó...Amíg volt anno még egy torna a középsuliba,amit megnyertünk,addig játszottam..

Ha valaki tud ilyen lehetőséget, illetve engem még football is érdekelne,talán még visszatérhetnék kőkemény edzések után a formámba..

szval +1 ember

(#10) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Engem is még mindig érdekel, benne vagyok! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#11) Xantomas


Xantomas
őstag

Senki többet harmadszor? Lassan itt a nyár, üresen állnak a középiskolák tornatermei, és csak arra várnak, hogy kisebb társaságok kibéreljék.
Úgy 5 főt, egy érettségiző osztályból, meg pár főskolás ismerősből össze tudok verbuválni, de annyi ember kevés a normális, pörgős játékhoz.

[Szerkesztve]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#12) Overlocker


Overlocker
veterán

Senki? Ilyen kevesen ismerik? :F

(#13) Xantomas válasza Overlocker (#12) üzenetére


Xantomas
őstag

Igazából sokan ismerik, de mindenki vagy egyesületben játszik, vagy inkább hokizik, és nem akar venni floorball ütőt.
Szeptember végétől hasonlóan én is egyesületben fogom űzni.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#14) GombócArtúr válasza Xantomas (#13) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:S kár hogy nincs lehetőség amatőr játékra nagyon, mint egy csomó más labdajátéknál... Pedig egyáltalán nem igényel különleges dolgokat.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#15) Xantomas válasza GombócArtúr (#14) üzenetére


Xantomas
őstag

Volt középsulimban kérdeztem pár hónapja, mikor úgy gondoltuk, hogy összejárogatunk játszani, hogy mennyiért lehetne kibérelni az egyik tornatermet. Azt mondták, hogy ha szabad a terem, akkor nyugodtan mehetünk, csak rendesen öltözzünk át, külön tiszta cipő, vigyünk saját felszerelést, bent pedig az összes padot fordítsuk élére, és (legfőképpen!) ne focizzunk.
Gyakorló ütők vannak, de azokat négy év alatt mi, és a kisebb korosztály teljesen leamortizálta.
Ahhoz hogy rendesen lehessen játszani, csak egy terem kell meg két teremfoci kapu, illetve fejenként egy ütő. Az az egyetlen drága eleme. Csinálni felesleges, de leginkább veszélyes másra nézve, ha a jülyegyerek kaszál egyet, és lerepül a toll a másik arcába.
Kell egy stabil 10 fős társaság, kell venni 12 (a plusz kettő az új érdeklődők miatt, meg úgyis 6 fős a csapat) nem IFF engedélyes azonos típusú, de gripes ütőt. ~25K-ért megvan, és nem csúszik ki az izzadt tenyérből. Plusz 20 labda.

Fizikai erönlétben ugyan azt igényli, mint a dnb táncolás. Nagyon jó bokát, és ütemérzéket. Nem árt a jó reflex sem.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#16) GombócArtúr válasza Xantomas (#15) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) ez jól hangzik, ha nem kell csak a felszerelést összevásárolni és elég nagy a terem.
Kaszálni meg térd fölé emelni az ütőt, levegőbe ütni, egymást ütni egyébként is tilos. A floorball nagyon átmozgat. Ugyanakkor nem zúzód szét magad mint a focinál.

Ha van hely ahová lehet ingyen lejárni, csak saját szerelés kell, én bennevagyok.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#17) Overlocker válasza Xantomas (#13) üzenetére


Overlocker
veterán

aha :o

Meglátjuk, de én bennelennék..

Tehát eddig akik játszanának:

Overlocker
Xantomas
GombócArtúr


[Szerkesztve]

(#18) Xantomas válasza Overlocker (#17) üzenetére


Xantomas
őstag

Péntek estig végigkérdezek pár NIK-es, kandós, meg még pár illetékest, és meglátjuk mi lesz belőle.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#19) Xantomas válasza Xantomas (#18) üzenetére


Xantomas
őstag

Semmi eredmény, csak egy fő. Ez így édes kevés. Majd szeptember végén eldől.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#20) Overlocker válasza Xantomas (#19) üzenetére


Overlocker
veterán

Az is több mint a semmi, majd én is kérdezgetek.. ;)

(#21) djtoomi válasza Overlocker (#17) üzenetére


djtoomi
addikt

Én is bennelennék. :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#22) Volkov


Volkov
aktív tag

Üdv

lehet jelentkezni játszani?
anno középsuliban toltuk mi is, szerettem nagyon :)

amugy én is NIK-es vagyok épp :DDD
szívesen jönnék játszani ;)

(már ha lehet, mert eddig nem vettem részt semmien PH!-s összejövetelben...)

:)

(#23) Xantomas válasza Volkov (#22) üzenetére


Xantomas
őstag

NIK-es vagy, és nem jártál le a Rejtő alagsorába floorballozni? A tavasszal rendre lenyomtak a NIKesek mindenkit. (de csak mert épp szanaszét volt menve a bokám, és hetekig sinben, meg mankóban jártam)

Erre a félévre összesen 2, azaz kettő kurzust írtak ki floorballra a BMF-en. Van még egy vegyes felvágott, ami asszem floorball+ szabadtéri foci. Tavaly volt Floorball + testépítés, a mult féléven ezen senki nem játszott, csak gyúrtak a piszkakezű infósok. Azt hittük valami kigyúrt állatok lesznek, de nem. :)

+1 dán születésű srácot tudnék alkalmanként hívni, de ellene 10-en kevesek lennénk, bár tanulni lehet mit tőle. Kirántja vezetés közben a labdát, és úgy végigviszi, mindenkit kicselezve, hogy nem is látod a labdát a földhöz érni. Aztán ha lát egy 7x7cm-es lyukat a kapuban, akkor félpályáról könyörtelenül bevarrja.
Gyakorlatilag buzizik, amit élesben nem néznek jó szemmel, de baromi látványos

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#24) Overlocker válasza Xantomas (#23) üzenetére


Overlocker
veterán

Hívd csak el nyugodtan :D

Amúgy én is NIK-es voltam 1 évig, most pedig a Kunigundai Koliba vagyok nyárra..

(#25) Overlocker válasza djtoomi (#21) üzenetére


Overlocker
veterán

Gyertek, Volkov is!

(#26) Volkov válasza Xantomas (#23) üzenetére


Volkov
aktív tag

Tavaly voltam ott elsős, nem lehetett semmi tesit felvenni.
Most majd figyelek, jó tudni h van floorball is :)
THX az infot :R

A topic-ot meg majd figyelem :)

:)

(#27) Xantomas


Xantomas
őstag

Megvolt az első floorball tesi óra keretében :)
Bemelegítés nélkül, gyakorlás nélkül, kezdő, kaszáló játékosokkal, gumiszerűen hajló ütőkkel, és élesre kopott aljú tollakkal.
Eredmény: egy köröm mínusz.

Ha valaki BMF-es, nyugodtan jöjjön. Csütörtök, 14:40-től Doberdo 6. (Rejtő épülete), de hozzon saját ütőt. Az ottaniak nagyon rossz állapotúak, sőőt....
A Canadian-emet nem adom senkinek :)

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#28) Bocaa


Bocaa
senior tag

Hát asszem itt is nagy az élet. Én nemrég kezdtem aktívabban florballozni. Nem vagyok 1 őstehetség és még túlságosan jó sem vagyok dehát szeretem csinálni :K

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#29) máyköl


máyköl
veterán

Suliba tesi órán mi is szoktunk floorball-ozni. Jó dolog. De sajnos nem tudok menni veletek játszani. :(

(#30) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Én 2 éve floorballozok versenyszinten :)

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#31) Xantomas válasza Gonosz15 (#30) üzenetére


Xantomas
őstag

Nekem továbbra is csak a főiskolai csapat van, de mivel meccs szinte soha nincs, edzés meg alig, és az is akkor mikor laborom van, így nagyon lecsúszott a teljesítményem. Már lassan 3 hónapja nem volt kezemben az ütőm, max akkor, mikor a macskát vágtam vele fenékbe.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#32) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Srácok!
Nincs valakinek elfekvőben floorball térdvédője? Egyetemi csapattal megyünk MEFOB-ra, de csak egy kapussisakunk van.
Ha valaki tudna kölcsönadni, vagy eladná, írjon nekem egy üzenetet! :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyertek floorballozni!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.