Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#18001) baluka26 válasza Motion_Blur (#17999) üzenetére

baluka26
(veterán)

Aham, aszem értem hogy működik.
Hááát, ez így megvizsgálva alapjában véve csak nekem nem tűnik robosztusnak?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18002) Sundesz válasza Motion_Blur (#17999) üzenetére

Sundesz
(őstag)

Ez biztos nem termelt több leszorítóerőt, mint nyitva. Inkább csak a légellenállást növelte.

Hörcsög Powa'

(#18003) villamos

villamos
(őstag)

A Mercedes e hétvégi teljesítményét is csak a hárombetűs szóval tudom jellemezni. :( Biztató volt a pole megszerzése, főleg hogy ez Nico -nak sikerült. Sajnos ezt viszont nem sikerült dobogóra váltani, még jó hogy össze tudott pár pontot kaparni a végére. Ez így nagyon nem jó. Remélem Európában kicsit sikerül majd összekapniuk magukat, jó lenne utolérni a jelenleg előttük lévő Ferrarit a konstruktőri vb-n. Bár ha így alakul, a végén még a Force India is meg fogja előzni őket, az lenne aztán az igazi égés.

PFUDOR

(#18004) Motion_Blur válasza villamos (#18003) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Nagy lépéssel van előttük a RB-Ferrari-Lotus trió.
Versenytempóban szerintem mp-ben mérhető a hátrányuk.

Lehet pár futamos fellángolásuk (pl. Monaco, Montreal szvsz), de nem lesz itt nagy előrejövetel. És ez nem gumikérdés, egyszerűen lassú az autó megtankolva.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#18005) Stafni

Stafni
(aktív tag)

Jó kis futam volt. A Lotusok nagyon jók. Sajnos a spanyol DRS-e betojt, pedig jó lett volna elöl is egy hosszabb csata ami a futam elején volt. Nagyon jók a pilóták, senki nem törte össze magát.

(#18006) villamos válasza Motion_Blur (#18004) üzenetére

villamos
(őstag)

Lehet hogy a tempó lassú, de ha a Ferka megismétli még párszor a mai csodálatos "teljesítményét" akkor még teremhet némi babér. :DD

PFUDOR

(#18007) mokus1

mokus1
(addikt)

A futam után csak egy kérdésem van a ferkához: Hol van már Briatore???

(#18008) baluka26 válasza Motion_Blur (#18004) üzenetére

baluka26
(veterán)

Egyszer jó lenne már egy edzés Alo-Vet-Rai hármassal élen, mindegy milyen sorrendben, azonos taktikával, nyíltsisakkal.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18009) Motion_Blur válasza baluka26 (#18008) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

RAI engedné őket meccselni, ő meg megoldaná 1 cserével kevesebből a futamot :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#18010) Enzolord válasza mokus1 (#18007) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Honnan veszi mindenki a Briatore Ferrari házasságot? Ez tény, vagy elmélet?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18011) mokus1 válasza Enzolord (#18010) üzenetére

mokus1
(addikt)

Vágy, most is nagyon jó tempója volt Alo-nak győzelemért harcolhatott volna de 2. hely szinte biztos lett volna egy hibamentes versenyen.

(#18012) JColee válasza Enzolord (#18010) üzenetére

JColee
(őstag)

Szerintem álmodoznak.

(#18013) cyberkind válasza JColee (#18012) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Pont ez a baj hogy csak álom, a Ferrari-nak még az álmaiba sincs benne Briatore ! :O

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#18014) Xirtam

Xirtam
(veterán)

(#18015) Motion_Blur válasza cyberkind (#18013) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Hogy férne bele a Ferrari szurkolók erkölcsi értékrendjébe egy Briatore, amikor a komplett RB vezetést folyamatosan azért szapulják mert szerintük Webbert szabotálják?

(#18016) kozicsd

kozicsd
(tag)

Sziasztok!
A Boxutca Online adás csak nekem nem akar elindulni? Esetleg máshol el lehet érni a videót?

(#18017) cyberkind válasza Motion_Blur (#18015) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Csak azért szapulják mert az RB nem vállalja be a csapatutasítást mint a Ferka csak hazudnak hogy mindenki egyenértékű vagy ilyesmi ! :))

(#18014) Xirtam
Még szerencse hogy mindkét részről messze van a 300. ! :DDD

(#18018) Stafni
Mehetett volna a Ferka-ba vissza csak akkor Massa-t kirakják, ő pedig nem azért vonult vissza 2006-ban hogy később tegyék miatta, és Alonso-t már nem lehetett "visszamondani" !

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#18018) Stafni válasza mokus1 (#18007) üzenetére

Stafni
(aktív tag)

Elég sok szurkolót veszítene szerintem. Nekem az is tüske, hogy nem adtak autót Schuminak a visszatérésnél.

(#18019) JColee válasza Xirtam (#18014) üzenetére

JColee
(őstag)

Akkor a kínai futam az 200. mi volt? Alonso már a 3. futam óta a 200. nagydíján vesz részt, stb.

(#18020) Motion_Blur válasza JColee (#18019) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Jaja :DDD

Én úgy tudom hogy csak 2005 USA GP-n nem tudott elindulni :F

(#18021) TESCO-Zsömle válasza Stafni (#18018) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Elég sok szurkolót veszítene szerintem.

Visszajönnének, ahogy gyűlnek a VB-címek...

(#18022) Qorthral válasza JColee (#18019) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Nem tudom, de ha így folytatja, lassan a kétszázadik 200. futamán fog indulni :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#18023) baluka26 válasza Motion_Blur (#18020) üzenetére

baluka26
(veterán)

Én is úgy tudom, és jó volna már eldönteni.

(#18024) cyberkind válasza baluka26 (#18023) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

A kommentátor most elmondta hogy ez volt a 202. versenyhétvégéje, de viszont csak a 200. amin rajthoz is állt !

(#18025) Motion_Blur

Ez igaz de ettől függetlenül akkor is azt mondta amit írtam ! :DDD

Ja és mindjárt beéri Vettel ha ilyen szerencsénk lesz minden versenyen mint ma is ! :((

[ Szerkesztve ]

(#18025) Motion_Blur válasza cyberkind (#18024) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

http://www.statsf1.com/en/fernando-alonso.aspx

(#18026) Stafni válasza TESCO-Zsömle (#18021) üzenetére

Stafni
(aktív tag)

Ha gyűlnek.

(#18027) Malibutomi válasza villamos (#18003) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Rosberggel nem tudom mi volt, de Hamilton szépet ment szerintem. Az elején azt nyilatkozta valami nem volt okés az autóval a közepes gumikon, de mikor a keményekre váltottak nagyon szépen ment, és jó tempóban.
Neki az a defekt miatti auto szét-össze, és a +5 hely tett be.

(#18028) mokus1

mokus1
(addikt)

Hulkenberg egyébként ezzel a Sauberrel jól beleszürkült a mezőnybe Fi-vel jobban járt volna.

Melyik az az oldal ahol a versenyben futott köröket lehet egymáshoz nézegetni?

[ Szerkesztve ]

(#18029) Malibutomi válasza mokus1 (#18028) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

f1fanatic-on szoktak lenni race chartok, én ott nézem.

(#18030) baluka26

baluka26
(veterán)

Tudtok olyan statisztikát, ami a végrehajtott előzésekről szól?

(#18031) Motion_Blur válasza mokus1 (#18028) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Itt lesz elérhető: [link]

(#18032) Stafni

Stafni
(aktív tag)

Verseny utáni online adás elérhető valahol?

(#18033) dragonfx

dragonfx
(veterán)

Vettelbnek szép sima győzelme volt.
Ö rülök hogy a 2 lotus dobogos lett csakigy tovább Kimi. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18034) stvnppp

stvnppp
(senior tag)

:C

(#18035) baluka26 válasza stvnppp (#18034) üzenetére

baluka26
(veterán)

Parádés! :D

(#18036) Cartev

Cartev
(csendes tag)

Button: Pérez megragadt a gokartos időkben, amin változtatnia kell. :D

(#18037) proof88 válasza Motion_Blur (#17984) üzenetére

proof88
(addikt)

egyébként Ti is észrevettétek, hogy mintha az F1-es HD közvetítést kicsit gyengébb lenne, mint a WTCC-s HD? Vagy csak azért hiszem úgy, mert ott jobban látszik a tükröződés a kocsikon és lassabban mennek? De mintha az élesebb is lenne ...

(#18038) baluka26 válasza Cartev (#18036) üzenetére

baluka26
(veterán)

Alo azt mondta, hogy Perez versenyzését nem kommentálná. Azért amikor már az összes mellette elhaladónál kihúzza a gyufát, az maldonadoi magasságokba emeli. És nem csak erre a versenyre gondolok, múlthéten is gallyra vágott majdnem egy Lotust..

(#18039) this is life válasza baluka26 (#18038) üzenetére

this is life
(veterán)

Biztos nem tetszett Alonak hogy kikuldte a a homokba, nem volt rossz Perez ,erdekesse tette a futamot,jot mecselt JB vel es Aloval is ... es azert megse volt olyan mi t evekkel ezelott a japan kamikaze :DDD

"aminek a szagával, a két hete nem mosott kőműves zokniból is ki lehet űzni a Gonoszt." by Anonymus

(#18040) hoffman_ válasza this is life (#18039) üzenetére

hoffman_
(veterán)

halkan jegyzem meg, hogy sokszor ha ezt más versenyző csinálja, akkor megy az anyázás, meg a sárdobálás, meg a tícsákel. ez elég kétélű kérdéskör.

mod:

mielőtt megkapnám, igen: Hamiltonra és Schumacher-re gondolok, de millio+1 példát lehetne még hozni.

mod2:

amúgy meg vissza Sato-t, ha engem kérdeztek, halál komolyan.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#18041) Motion_Blur válasza proof88 (#18037) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Eurosport HD vs. M1 HD, én is látom a különbséget.

(#18042) .noxwill

.noxwill
(veterán)

A McLarent irányító Martin Whitmarsh úgy érezte, a versenyzőit ki kell békíteni.

"Le fogunk ülni beszélgetni velük. Már meg is mondtam Checónak, hogy az egyik manővere túlment a határon" - árulta el. "A többi szórakoztató volt. Nem akartam elvenni a kedvüket a harctól. Igaz, hogy ezzel időt vesztettek, de mi hagyjuk egymással küzdeni a versenyzőinket."

Micsoda felfogás, így kellene mindenkinek gondolkodni :U

All→M8

(#18043) JColee válasza Motion_Blur (#18041) üzenetére

JColee
(őstag)

Eurosport is olyan összenyomorított képet használ, mint az M1?
Lehet, hogy az M1-nek kisebb a sávszélessége. Emlékszem a retekklubon a digitális szélesvásznú adás olyan volt, mint a mosott szar. És mellé gyulám is rikácsolt.

[ Szerkesztve ]

(#18044) Motion_Blur válasza JColee (#18043) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Nemrég lett 1920x1080-ból 1440x1080 az Eurosport is sajnos, de a bitrátája sokkal jobb (10-11mb/s). Műholdról.

(#18045) McCartman válasza baluka26 (#18038) üzenetére

McCartman
(senior tag)

A helyében nekem sem tetszett volna, ha elküldenek homokozni.
Kívülállóként viszont ezt várjuk Pereztől nem a Hülkenberg-féle udvariaskodást.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#18046) proof88 válasza Motion_Blur (#18044) üzenetére

proof88
(addikt)

köszi az infót

(#18047) Motion_Blur válasza McCartman (#18045) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

A szabálykönyv szerint simán büntethető lett volna az az előzés, mert Alonso mellette volt és leszorította a pályáról, nem hagyott neki helyet Perez. De ezt többen megtették egymással a versenyen.

proof88: nm ;)

[ Szerkesztve ]

(#18048) Peat;) válasza Motion_Blur (#18047) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Mondjuk Perezt hajszolták bele ebbe és ő maximálisan azt tette amit vártak tőle, jó helyezést is ért el. Én nagyon nem vagyok oda érte, de szerintem bárki ült volna a helyén nem jutott volna sokkal előrébb. Button agya szokatlanul elszállt és nem bírta elviselni hogy gyorsabb a csapattárs, így szépen tönkretette a saját versenyét, Pereztől meg elvett 5-10 secet. Lesz még itt konfliktus ha Perez összeszedi magát és ilyen teljesítményt nyújt.

A közvetítés tényleg gáz volt és legalább a stúdióból szólnának oda hogy nyitva a hátsó szárny. Én is azonnal kiszúrtam és amikor fedélzeti kamerában mutatták még akkor sem esett le nekik azonnal hogy valami nem stimmel.

Egyébként: Charles Pic (17)
Esteban Gutiérrez (18)

Gutiérrez szerintem az elmúlt évek egyik leggyengébb újonca, sauber is nagyon gyenge, Hülkenberg nagyon mellé nyúlt. De Giedo van der Garde is elég halvány. Chilton még kérdéses mert neki erős a csapattársa.

A VB meg szinte már most lefutott, megint Alonso az akinek támadni kell, megint neki kell kockáztatnia és mindezt úgy hogy az új gumiválasztási politika(ami jogos, mi lett volna itt a lággyal basszus) miatt a Red Bull gumiproblémái Vettel esetében megoldottnak tekinthetőek és ki tudja azt hozni az autóból így amire az képes. Alonso tavaly sokkal jobban állt a szar autóval.
Ha Lotus beáldozza a jövő évet akkor lehet még szoros a dolog Kimivel, Alonso szerintem csak akkor kerülhet a képbe ha Vettelnek problémái lennének, de erre nem lehet stratégiát építeni.

(#18049) tkesy válasza .noxwill (#18042) üzenetére

tkesy
(őstag)

Csak aztán nehogy RD is leüljön beszélgetni MW-al arról, hogy az amúgy sem acélos géppel versenyezve a bajnokságban nem kellene még pontokat is ajándékoznak az ellenfeleknek... Az már lehet, hogy nem lenne ilyen szórakoztató a számára... :U

[ Szerkesztve ]

>>>> “Life is measured in achievement, not in years alone.” - Bruce McLaren <<<< >>>> So Say We All --- The Truth Is Out There - I Want To Believe --- Indeed <<<<

(#18050) Motion_Blur válasza tkesy (#18049) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ron felettese Martinnak?

Peat;): nem írnám le ennyire Alonsot, hiába van most hátrányban ha versenyképes az autó

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.