Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) foglaltvagy


foglaltvagy
kezdő

Nagyon az az érzésem, hogy meghúznak egy markáns vonalat valahol a 12 körül és megszivatják a népet!

"Fogyassz, herdálj, szenvedj!" :R

[ Szerkesztve ]

(#2) zorzy4 válasza foglaltvagy (#1) üzenetére


zorzy4
őstag

Na várjunk! Egy telefont az utolsó frissítés után még legalább 3 évig használni lehet.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#3) Barthezz2 válasza zorzy4 (#2) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Plusz ez egy "új rendszer". Nem kötelező a régieknek megadni. Megtehetnék, hogy frissítik tovább az eddigi telókat MIUI/Android vonalon a HyperOS meg Xiaomi 14-től felfele..

Everybody lies.

(#4) OSERANSKY


OSERANSKY
junior tag

Na, akkor ennyit a MIUI 15-ről... Minden esetre ígéretesnek tűnik, többek között a 'Lock Screen Customizations Feature'. Meglátjuk!

[ Szerkesztve ]

If it’s not broken, keep fixing it until it is...

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes, hogy a 11T belekerült a körbe, Mediatek procival, a 11T Pro nem, holott az Snapdragon procis, azokat jobban szokták támogatni.

Samsung Galaxy A54

(#6) kapal


kapal
tag

Ez az új OS jutalom vagy büntetés?

(#7) Viktor0610 válasza kapal (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez alapján egy új MIUI.
Tehát döntsd el magad. ;]

Samsung Galaxy A54

(#8) Barthezz2 válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azt honnan vette?

Everybody lies.

(#9) Viktor0610 válasza Barthezz2 (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy látszik, a 12T Próra már kiadták.

Samsung Galaxy A54

(#10) blueMerle válasza OSERANSKY (#4) üzenetére


blueMerle
veterán

Attól még, hogy a lekvár címkét leszedjük, és ráírjuk hogy JAM, a lényegi tartalom nem változik. Na, itt ugyanez történt :D

(#11) Viktor0610 válasza blueMerle (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én szeretem a lekvárt. :DDD (Az igazit is. 😋 )
Bár most Samsungot használok, de ha kijön a jam, felteszem a 11T-re.
Még az is megeshet, hogy visszaköltözöm a 11T-be, ha az is ízlik. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#12) Graphics válasza blueMerle (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondjuk a lekvár meg a dzsem között van eltérés. ;]

Totál más a főzési idő, de ha itt kifőztek egy jobb ROM-ot, mint anno kelzsoca a ZTE Blade-kre, akkor áldásom rá. :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Maradt egy xiaomi a családban. Kíváncsi vagyok rá, bár sokat nem várok tőle. A legtöbb frissítéssel általában jön pár bosszantó apróság.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#14) makoj30 válasza Graphics (#12) üzenetére


makoj30
aktív tag

Azok a szép ROM-olgatós idők.....

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#15) blueMerle válasza Graphics (#12) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem hiszem hogy mélyen belenyúltak volna a rendszerbe.

(#16) Drughi


Drughi
addikt

És akkor most párhuzamosan fog futni a két rendszer?
Aki MIU-val vette a telefont és 3 év szoftvertámogatással, az kapja majd a MIUI-s frissítéseket 3 évig, aki már a HypOS-sel, az pedig már arra kap frissítéseket?

(#17) Viktor0610 válasza Drughi (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem feltétlen.
A 11T pl. MIUI-val jött ki, de a hírek szerint megkapja a HyperOS-t jövőre.
Szerintem a frissebb, felsőkategóriás telókat így kezeli majd a gyártó, a régebbi és/vagy nem felsőkategóriás típusoknál az lesz, amit írtál.
Csak MIUI érkezik majd rájuk.

Samsung Galaxy A54

(#18) makoj30 válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


makoj30
aktív tag

Igazán érkezhetne a Poco X3 Pro készülékre stabil MIUI 14 Android 13-al mert csak BETA-ban van. Emiatt muszáj voltam felrakni egy Custom ROM-ot a készülékre.....

Régen imádtam a Xiaomit és mindenkinek javasoltam aki telefoncserén gondolkodott,de ez mára megváltozott a szó szerinti telefon áradat miatti régebbi telefonok magára hagyásával.

[ Szerkesztve ]

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#19) Graphics válasza blueMerle (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig állítólag komolyabb módosítások is történtek, de erre az első tesztek adnak majd választ.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) Usgyi válasza blueMerle (#15) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Kétlem. Biztosan lesznek apróbb fejlesztések, de szerintem inkább csak arról van szó, hogy új köntösbe csomagolják a MIUI-t.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#21) moleculez válasza Usgyi (#20) üzenetére


moleculez
veterán

Azaz… kis rebranding hogy a fejekben megszűnjön a MIUI = bloatware asszociáció. A Samsungnak is sokáig tartott levetkőzni hogy a Touchwizzel azonosítsák.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22) Graphics válasza moleculez (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Még ez is lehet, nem rossz gondolat.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) OSERANSKY válasza Graphics (#19) üzenetére


OSERANSKY
junior tag

Én is ezt olvastam. Komolyabb teljesítmény optimalizálás például. A felület maga nem sokban tér el a megszokott MIUI-tól, de azért vannak említésre méltó változások, funkciók. Már kb. előre látom ott mekkora hézagok lesznek a frissítések között...

If it’s not broken, keep fixing it until it is...

(#24) janeszgol


janeszgol
félisten

Oszinte leszek a One UI mellett a MIUI is nagy kedvencem. En nem bannam, ha csak a lathatatlan dolgokban javitananak.
Van 11T-m, meg lesz 12T-m is. Majd felrakom az egyikre.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) Laci.M


Laci.M
senior tag

Mondjuk az érthetetlen számomra, hogy pont a butított T szériák rajta vannak a frissítésen, de a sima 12 az nincs.

A legközelebbi xiaomi.eu már elméletileg Hyper OS-sel jön. Bár szerintem várok pár frissítést mielőtt felrakom majd.

Aláírás

(#26) gombasm


gombasm
aktív tag

Tegnap raktam fel a Poco F3 -ra egy portolt (Mi 14 Pro - Android 14) Hyper OS romot.
Működik, gyors, keveset fogyaszt, de sokan nem tér el a jelenlegi MIUI verzióktól - bár lehet, én nem tudok eleget a különbségekről.

A lényeg, hogy nem lesz ez rossz :K !

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro

(#27) Usgyi válasza gombasm (#26) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Ámen :)

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.