Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) predikator


predikator
tag

Hello !

Nem találtam ilyen témát (sry ha mégis van) úgyhogy indítottam egyet.

Hogyan lehet az exe file-t kicsomagolni? (nem telepíteni !)


Köcce !

- Mi az a radiójáték? -Az az amikor hang van csak kép nincs ! - Az nem codec hiba???

(#2) T. Almeida válasza predikator (#1) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Ha csak ''sima'' önkitömörítős a file, akkor nem kezd el telepíteni semmit, csak simán kicsomagolja magát.

(#3) WillChi válasza predikator (#1) üzenetére


WillChi
senior tag

A kérdés nem egyértelmű. Ha önkicsomagoló állományt (.exe) akarsz kicsomagolni, arra használhatod a Total (Win) commandert is (ALT+F9).

Ha exe-pack -kal tömörített (DOS) állományt akarsz kipakolni, arra ott a TRON.

Ha mást akarsz, akkor meg leírod, hogy pontosan mit is... :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#4) predikator válasza WillChi (#3) üzenetére


predikator
tag

ööööö igen ténnleg nem volt egyértelmű :D


a lényeg az hogy nem önkicsomagolót szeretnék kibontani, hanem mondjuk egy cab nélküli telepítőt (csak exe file van) kicsomagolni.

köcce

- Mi az a radiójáték? -Az az amikor hang van csak kép nincs ! - Az nem codec hiba???

(#5) WillChi válasza predikator (#4) üzenetére


WillChi
senior tag

Szóval, Te egy installert szeretnél valamivel kipakolni. Sajna ehhez lövésem sincs. Gondolom, a fejlesztőprg., amivel készítették talán kicsomagolja, de ebben sem vagyok biztos. Egy UP!-ot tudok adni, talán segít... Sok szerencsét a kereséshez!

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#6) predikator válasza WillChi (#5) üzenetére


predikator
tag

köszi :D

- Mi az a radiójáték? -Az az amikor hang van csak kép nincs ! - Az nem codec hiba???

(#7) moonman válasza predikator (#6) üzenetére


moonman
titán

winrar

(#8) L3zl13 válasza predikator (#6) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Esetleg azt is megnézheted, hogy telepítés közben nem csomagolja-e ki magát a Tempbe. Mert akkor elég csak elindítani a telepítést, és a tempből kimásolni a kicsomagolt fájlokat.

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.