Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) worxland


worxland
addikt

"némi késéssel" - :D olimpiai bajnok lehetnél eufémizmusból

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#2) Beantech


Beantech
tag

Az a TV mondjuk inkább 150 körül elérhető a boltokba, de nem is az a lényeg.
Várom a tesztet és hogy megtudjam nyomkodni valahol.
Az az igazság hogy sokkal nagyobbat ütött volna ha fél éve a bemutató után meg is jelenik Európában. Nem is azért mert már kijött a Snapi gen 3 mert az kicsit se érdekel, szerintem már régóta nem számítanak az új soc-ok akkora "vegyünk új telót" faktornak, a pár éves Fold 3-am sebessége is teljesen tökéletes még most is pedig én - szerintem - nyúzom a telefont aktivan.
Én pl. ha megjelent volna fél éve tuti berendeltem volna azonnal főleg azért mert pont akkor csalódtam a Fold 5-ben és simán beleugrottam volna egy magic v2-re, de mire kijött már raktam a Fold 3-ra új fóliát és már el is felejtettem hogy telefont akartam cserélni.
Másik része hogy ennyi késéssel ez igy drága szerintem, lehet azt mondani hogy a Samsung is ennyibe kerül és kevesebb a tárhely, ami igaz is, de egyrészt ott azért jobban le lehet vinni az árat mindenféle kuponokkal. (Az más kérdés hogy ez mennyire jó üzletpolitika a Samsungtól vagy nem, de jelen pillanatban elérhető.) Másrészt rendszerben a Samsung szerintem jobb rendszert ad, és európában már "elterjedt" azok körében akiket érdekel a foldable megoldás. Ha megkérdeznék pár olyan embert akik nem követik a mobilokat hogy mondjanak foldable telefont ami elérhető európában 90% samsungot mondana a maradék 10 meg Motorolát.

A mobil egyébként speckó alapján nagyon tuti, egyedül amin nagy a dilemma részemről az külső kijelző, normál arányú legyen vagy fold féle keskeny. Mindkettőnek megvannak a maga előnyei az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#3) Predatorr


Predatorr
őstag

Minek még hajlítani, ha úgyis összecsukható? :U :F

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#4) njnl


njnl
aktív tag

Két apró nyelvtani észrevétel.
"Mivel a készülék magassága hasonló ahhoz, amit a Fold kínál, ezért kinyitva szélesebb a belső kijelző is szélesebb:"

Ezt pedig biztos így akartad írni? Sok helyen olvastam, hogy kissebb az árok.
"Hajítási gyűrődés a Honor eszközén is akad, de annyira mély az árok, mint a Fold5-nél."

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#5) zazenke


zazenke
őstag

csak a magic 6 pro-ról van nagy csönd megjelent de mégse nagyon lehet még kínából sem venni

(#6) jacis válasza Beantech (#2) üzenetére


jacis
nagyúr

A második gondolathoz a külső kijelző méretét illetően.. nekem a Z Fold 5 egy álom telefon viszont a külső kijelző éppen a határon van a használható és a használhatatlan között. Napközben szinte mindig összecsukva mint telefon használom. Amíg telefonálni kell (99%-ban igen) semmi gond, viszont ahogy kapok egy üzenetet amire válaszolni kellene nagyon nehézkes. Több mint egy hónapja megvan a telefon de még mindig folyamat mellé ütök gépeléskor annyira közel vannak a karakterek egymáshoz. Én személy szerint nem bánnám ha a Fold 6 egy szélesebb külső kijelzővel rukkolna elő mint újítás.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) L3zl13 válasza njnl (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Arról már ne is beszéljünk, hogy értelmetlen ilyen formában a mondat.

gyűrődés a Honor eszközén is akad, de annyira mély az árok, mint a Fold5-nél
Most akkor ugyanolyan mély? Akkor miért a "de"?

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#8) yanna


yanna
őstag

3 havi bruttó minimálbér. Ejj...

(#9) jacis válasza yanna (#8) üzenetére


jacis
nagyúr

Előre megyünk nem hátra...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) yanna válasza jacis (#9) üzenetére


yanna
őstag

Így, hogy fordítva ülünk a lovon az meg curikkol, valóban úgy tűnik... :))

(#11) jacis válasza yanna (#10) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) zazenke válasza yanna (#10) üzenetére


zazenke
őstag

a zászlóshajó telefonok vásárlása már vagy 2 éve elég vicces Itthon. használt autók árában adogatják őket meg hiteleket vesznek fel rá . és ez csak egy telefon továbbra is.

(#13) Bog válasza L3zl13 (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hiányzott egy "nem" szó. Beraktam, thx.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) TheMiller válasza zazenke (#12) üzenetére


TheMiller
tag

Mi az olcsó munkaerő országa vagyunk, de emiatt olcsóbban senki sem fog itt adni semmit sem.

The World is Yours

(#15) Redneck


Redneck
veterán

A képre pillantva, azt hittem fénykard. :DDD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#16) Balage005 válasza yanna (#8) üzenetére


Balage005
csendes tag

Még jó hogy lehet kapni! 😂

(#17) vasas1911


vasas1911
csendes tag

Most már szeretném tudni, hogy esim kompatibilis ez a telefon? Bizonyos lapok szerint igen, mások szerint nem.

(#18) Teo. válasza vasas1911 (#17) üzenetére


Teo.
aktív tag

[ Szerkesztve ]

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#19) Teo.


Teo.
aktív tag

Végre egy telefon a család minden tagjának. :)

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#20) miszterjoel válasza jacis (#6) üzenetére


miszterjoel
csendes tag

Szintúgy! :))

(#21) Snoop27 válasza jacis (#6) üzenetére


Snoop27
őstag

"Én személy szerint nem bánnám ha a Fold 6 egy szélesebb külső kijelzővel rukkolna elő mint újítás."
Nagy ostobaság lenne a részükről ha nem lépnék meg.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#22) yanna válasza Teo. (#19) üzenetére


yanna
őstag

Az almás mellé jól jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#23) hardver1985


hardver1985
tag

Egész jó jobban tetszik mind a fold 3 -am ami volt.

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.