Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz GypsFulvus2 #9738 üzenetére

    Igen, ez már saját tervezés, vanilla elemekből, de saját textúrázás minden. Igen, a "gyári" sárgásfehér kőfaltextura homályoska néhol, azokat a gyári 512x512es Camoran's Paradise textúrakészletből szedi. A márványok, aranyak, fák(mert lesz még fa is) azok 1024x1024esek. Nem tudom mit kezdjek a régi texturákkal, mivel kellenek, hogy ne szakadjon el az eredeti ayleid stílustól, és ne is üssön el az előzőekből annyira. A vázszerkezet henkölt/átfestett CPArch elemekből áll, vagyis a gyári Camoran boltivek (Carac Agaialor) keményen átskálázva, a főtartó pl. 4.2-szerese az alapmodellnek, igy vele a textura is felmegy/taknyosodik.Esetleg QTPből ki lehetne halászni a Camoran texturákat, de arra meg engedélyt kell kérni stb... meglássuk.

    Egyébként fogalmam sincs mi legyen release-ként. Ha minden helyére kerül csinálok egy map-et neki, és ha lenne ismét kedve(tek) lorezni, sztorit/questet gyártani mellé, akkor nem playerhome besorolást kap egy immáron negyed Cyrod méretü kisrealm:D

    Jorus:

    Köszi a tippet, mivel Nexuson hostolom egy ideje, nem akartam (és nem is tudtam mert letelt a helyem) ide feltölteni. A kisképes modszer jolesz, meg Nexuson ugyis ottvan mind akit érdekel.

    Amugy Atatarról semmiemlékem nincs, viszont a nevét sem értem mi akar lenni. Ata Tar, azaz Apa Erdő/Apa erdeje??? Ceyatatar ugyanez csak a Cey miatt "sötét"ebb?:D Szerintem az ősökre utal a neve, de akkor nem értem miért nem Aldmeritar vagy valami... fene érti néha:D Azon a környékenm érdekes nevek vannak.
    Welke (gyermek), Arpenia(dicsőség), Wendelbek(nincs rá szó, de szerintem a Welke-ből deriváltatott, lásd ugyanigy Wendir-nél), aztán Atatar (Apák erdeje talán). És mindezek csak délen egy régióban vannak. Biztos véletlen, de érdekes:)

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés