Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Phoen|x #11756 üzenetére

    Hát inkább az, hogy melee karakter után felüdülés, hogy nem szopódsz be az ütésed animációja miatt mert egy ezred másodperccel hamarabb ütöttél a kelleténél vagy mazo vagy és colossal fegyóval tolod amivel aztán tényleg egy jó pár boss harc abból áll, hogy végig dodgeolod a boss 20 kombós move setjét hogy aztán kemény EGY ütést be tudjál vinni :DDD :DDD :DDD
    Trash ellen elképesztően erős már early game a varázslat, meg is lepődtem hogy egy pewpew után már feküdt minden, miközben meleebe ahol 100x nagyobb az esélye, hogy megütnek, több ütést be kellett vigyek pedig kétkezes kardom volt már akkor is...
    Másrészt azért az a POV boss harcoknál, hogy végre nagyjából végig a boss előtt vagyok nem a lába alatt figurázok és igazából nem is tudom, mert nem is látom, hogy éppen mit csinál némelyik nagyobb méretű boss, az azért egy felüdülés és volt ahol meg is lepődtem, hogy oh, ennek ilyen vagány mozdulatai vannak :DDD Aztán jön egy-két magic immune boss ahol szopol mint a kismalac de amúgy easymode.
    Gondolkozom egy faith incantation játszáson is, sokkal nagyobb a választék a spellek között holy-fire-blackflame és sorolhatnám, nem leszel olyan helyzetben hogy nem tudsz sebzést bevinni mert közel immunis az ellen. Sorcival cometezés azért kicsit uncsivá válik hiába hal meg kb minden 1 lövéstől de már tikkelek a spell hang effektjétől. :DDD

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák