Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Egy kis please a pestiektől !! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Kérnék egy kis PLEASEEEE-t ,a pestiektől ! ( sűrgős )

A barátosnémat jkellene felvinnem holnap a Szent Imre kórházba , a Bartfai útra , de nem tudom hol van ! :F
Tunnátok nekem segíteni Pestiek ??? PLEASE :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2) Batman válasza AlyArkhon (#1) üzenetére


Batman
őstag

Bővebben: link
googli csodákra képes.:U

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3) liksoft válasza AlyArkhon (#1) üzenetére


liksoft
nagyúr

A ''barátosnéd'' ? :D Bocs, de nem lehetett kihagyni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4) khalox válasza AlyArkhon (#1) üzenetére


khalox
őstag

Szerintem egy Budapest térkép a te barátod...

(#5) Rez_Grof válasza AlyArkhon (#1) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Térkép:
Bővebben: link

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#6) Batman


Batman
őstag

lassuak voltatok ...:P;)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#7) Rez_Grof válasza Batman (#6) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Direkt engedtelek előre! :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#8) Lord Zero válasza AlyArkhon (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

minden rosszindulat nélkül kérdem: tényleg ez tűnt a legkézenfekvőbb megoldásnak, térkép helyett?
nos, lássuk csak: attól függ, honnan jössz
ha budai oldalról, akkor először balra, majd a negyedik saroknál kétszer jobbra, aztán a pirosablakos háznál ismét balra, egyenesen, amíg a graffitis falhoz érkezel, ott ahol a néni virágot árul..
bocs

(ps. amúgy a tétényi úton van)

nem, mindegy

(#9) Batman válasza Rez_Grof (#7) üzenetére


Batman
őstag

gondoltam hogy csak ezért...;]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#10) plömplöm


plömplöm
őstag

Bővebben: link

ja hogy nem békával, meg amúgy is lassú vagyok...

[Szerkesztve]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#11) tiv83us válasza AlyArkhon (#1) üzenetére


tiv83us
veterán

Te tisztaban vagy vele, hogy mi az ertelme a topic cimnek amit megadtal? Ha igen, oszd meg velem is legyszi :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#12) #64791808


#64791808
törölt tag

necsináljátok már, poénból kérdezte :)

(ugyanis nem birom elképzelni, hogy valaki ért annyira a géphez és az internethez, hogy fórumtag egy informatikai portálon, de nincs annyi esze, hogy egy keresőt megnyisson, és beírja: budapest térkép. Ha mégsem poén, akkor egy '' Bővebben: link '' keretében kifejezzem szánalmamat.)

(#13) Batman válasza tiv83us (#11) üzenetére


Batman
őstag

Át lehetne rakni a lokálba és át kellen nevezni valami értelemesebbre, és akkor lehetne ez egy olyan topic amiben meg lehet kérdezni,hogy ez és ez a bolt vagy pub hol van pesten.

Mit szólsz hozzá?

Batman

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#14) Bash


Bash
őstag

Asszem a topic kifutotta magát, zártam.
Legyünk már kicsit önállóak, én úgy gondolom, hogy egy online térképen való keresés nem olyan megerőltető.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Egy kis please a pestiektől !! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.