Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd-író +sulinet

Hozzászólások

(#1) Gleatcher


Gleatcher
aktív tag

Hi!
Az egyik ismerősöm kérdezte h lehet-e sulinetbe vásárolni dvd-írót és ha igen, akkor hol, illetve mostanság milyet érdemes venni. Nem egy hatalmas überbrutál gépbe lesz, hanem csak arra lesz jó, hogy legyen a gépben ilyen is, szal lehet gyengus is, de ne noname...
A lényeg, h várjon még vele és később vegyen egy gyorsabbat, vagy vegye meg most??
Thx

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#2) reddragon válasza Gleatcher (#1) üzenetére


reddragon
aktív tag

NEC3500 vagy PIO108.Nem kell itt gyengusban gondolkodni.Mindkettő jó.Fölösleges várnia,mert a DL lemezek rohadt drágák,úgy néz ki,mostanában nem is fog olcsóbb lenni.Ez nem használjaák nagyon.

(#3) reddragon válasza Gleatcher (#1) üzenetére


reddragon
aktív tag

Gyorsabbat?Milor már az írók 16X-ak?Örülj,ha szerzel 8X-an írható DVD-t

(#4) Mac911 válasza Gleatcher (#1) üzenetére


Mac911
csendes tag

Gleatcher

Nyugodtan vegye meg a DVD írót, csak SAMSUNG-ot NE!!!!
150 db Samsung CD olvasóból 10% fél éven belül meghibásodott, most meg egy Samsung DVD íróval szívok, öt napja volt nálam, kilenc DVD lemezből hatot elcseszett. Egyet teljesen, ötöt meg úgy, hogy a rájuk írt anyag fele volt visszanyerhető. Írtam 8x-an, 6x-an, különböző szoftverekkel (Pinnacle DVD/CD, Nero) ettől függetlenül rontott. Már visszavittem a nagykerbe, most folyik a vizsgálódás. Azt tudom, hogy nekem Samsung optikai meghajtó többet soha nem kell, adhatnak rá akár 10 év garanciát is.

Sulinetben van LG, inkább azt válassza. Várni felesleges, ha most kell neki és van rá pénze, most vegye meg, ne várjon. Sulinetben a 2004.11.11-én kiadott árlista szerint van LG 16x +/- 4160 DVD írót, én 25.935Ft-ért tudok.
mac911@freemail.hu

[Szerkesztve]

Mac

(#5) csibor


csibor
őstag

Szerintem vegyen nyugodtam 16x-os dl irot.Ugy is 5 évig meg lesz neki,pár ezressel több ilyenkor nem számit.Pl az Lg16x-os 24300Ft.

(#6) Gleatcher


Gleatcher
aktív tag

Ok, akkor marad az LG, de hol lehet kapni sulinetbe, mertt se az aqua se a kékhal és se a mustár nem árul 16*-os dvd-writert sulinetbe. Most mi legyen... Mindenkééppen sulinetbe akarja még december31-ig.

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#7) mg105 válasza Gleatcher (#6) üzenetére


mg105
senior tag

nec 3500 is van sulinetben! szvsz azt!

(#8) efge válasza reddragon (#2) üzenetére


efge
aktív tag

pio 108 nincs sulinetben
nec3500 pedig ramiris nagykeren keresztul megy. aki toluk vesz az tud adni neked.

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#9) mg105


mg105
senior tag

itt lehet kapni sulinetben Bővebben: link

(#10) csibor válasza Gleatcher (#6) üzenetére


csibor
őstag

Metroban s.n-ben a Lg gsa-4160B ide box 16x +/-dl 24392Ft.

(#11) Gleatcher


Gleatcher
aktív tag

Köszi mindenkinek a digitalmind lett a nyerő, őket már ismerem, majd beszámolok, mi történt...

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#12) mg105 válasza Gleatcher (#11) üzenetére


mg105
senior tag

énis ismerem őket, azért írtam. szerintem ott nyugodt szívvel megveheted! vásároltam már néhányszor ott.

(#13) Bzzz


Bzzz
senior tag

NEC a nyerő!!!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd-író +sulinet
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.