Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Lala6 #3490 üzenetére

    ez pont ugyanaz, amikor egy jóembert feljelentett a rendőr, mert ilyen kis microcarban ( 50 cm3-as kis benzines kétszemélyes autócska) nyomult, és köztudott, hogy azoknak perpill nincs rendezett helyzete itthon, mivel a lóerő- köbcenti értelmezés miatt a tulajok segédmotorként használják, de mégis két személyes. a rendőr meg megállította, hogy ha ez segédmotor, akkor miért ülnek benne ketten. szabálysértési feljelentés és később per lett belőle, és a bíró is jól döntött, mikor azt mondta, hogy a törvény szerint segédmotoron egyszemély utazhat, de arról nem szól, hogy segédmotorban mennyi..és ha már kétüléses, nyilván egy második szeélynek van ott a hely. egy ilyen pongyola megfogalmazáson nagyon el lehet csúszni... :(

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

  • D600

    tag

    válasz Lala6 #3490 üzenetére

    Én nem úgy értettem, hogy kell. Sejtettem, hogy nem köteles bejelenteni. Viszont, mint szolgáltató tájékoztathatna a változásokról. Fogadni mernék rá, hogy az előfizetők felének nincs beállítva az összes csatorna ami fogható, mert nem tudnak a változásokról. Egyik haver felháborodva meséli tegnap, hogy a kedvenc csatornáját a Musicmax-ot kivették. Nekem kellett felvilágosítanom, hogy visszarakták más helyre? Erre hívott megint, hogy nincs a listájába, csak az alapcsatik a többi törölve van. Megint lépésről lépésre én magyaráztam el, hogyan keresse meg.
    Na ennek szerintem nem így kellene lennie! Nem mindenkinek van műholdas ismerőse, aki jobban vágja a témát, illetve nem mindenkinek van internet hozzáférése.

    Sgeri még mindig nincs az oldalon fent. Ha kisérleti jellegű is a két csatorna, akkor is tudatniuk illene, hogy ha továbbra is a Musicmax, illetve CNN műsorokat kívánják nézni, akkor az X tp-eren megtehetik. Vagy tényleg, csak annyit, hogy kisérleti fázisba beraktak két csatornát és a helyükről átpakolták a másik kettőt. Ennyi. Szerintem ez megoldható lenne plusz költségek nélkül is. Vagy a számlán feltüntetni pár mondatban, ahogy a UPC szokta.

  • bambano

    titán

    válasz Lala6 #3490 üzenetére

    Marhaság.

    Ha az ászf változik, azt köteles előre meghirdetni, bejelenteni, másképp nem fogadja el tőle az nhh. Amíg nem emelkedett jogerőre, nem változtathat a korábbi szokásain. A csatorna kiosztás és a fizetendő díjak mindig is szerves részét képezik az ászf-nek.

    Tehát joga van csatornát cserélni, de azt köteles előre bejelenteni, ettől érvényesen eltérni nem lehet, akármennyire is forszírozzátok itt az ellentétét.

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés