Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Chat weblapra (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) yksz


yksz
aktív tag

Keresek egy ingyenes lehetoleg JAVA alpú chatet a weblapomra és ebben szeretném a segítségeteket kérni. Melyik egy jó, ingyenes motor és ha esetleg vmi nem világos vele, akkor abban segítséget.

Fly away my precious knowledge fly far away

(#2) b14 válasza yksz (#1) üzenetére


b14
senior tag

A gportlaon talalsz magadnak, de nem ajanlom.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3) PrinczA válasza yksz (#1) üzenetére


PrinczA
őstag

En i skeresek!
Találtál?

(#4) PrinczA válasza b14 (#2) üzenetére


PrinczA
őstag

Miért?

(#5) lamadou válasza PrinczA (#4) üzenetére


lamadou
senior tag

mert eléggé kötött a honlap felépítése.

(#6) PrinczA válasza lamadou (#5) üzenetére


PrinczA
őstag

Esetleg mást tudnál ajánlani?

(#7) yksz válasza PrinczA (#3) üzenetére


yksz
aktív tag

A hotscriptsen->Bővebben: link vannak, PHP alapúak, találtam is egyet, ami megyen az X7chatBővebben: link, csak ez lassú, de nagyon. Ezért kéne valami más.

Fly away my precious knowledge fly far away

(#8) b14


b14
senior tag

Nesze, egy UP

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#9) Tapsi válasza yksz (#1) üzenetére


Tapsi
addikt

Saját szoba egy IRC szerveren nem lenne jó?
Bővebben: link
Jah,és JAVA klienssel persze:)

[Szerkesztve]

(#10) rollingrock


rollingrock
csendes tag

Írj egyet! Én már gondolkoztam hogy írjak egyet, csak lusta vagyok, meg lehet egy kicsit hülye is hozzá....

:(

(#11) Proci85 válasza yksz (#1) üzenetére


Proci85
senior tag

egy ilyenhez mit szólsz?
Bővebben: link
meg tudom azt csinálni, h egy saját szobába invitáljon be automatán...még formálódik a chat, de nagyjából ilyen lenne...

[Szerkesztve]

(#12) yksz válasza rollingrock (#10) üzenetére


yksz
aktív tag

Ahhoz túl hulye vagyok:B

Fly away my precious knowledge fly far away

(#13) b14 válasza yksz (#12) üzenetére


b14
senior tag

A hotscriptsen nincs java alapu????

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#14) Proci85


Proci85
senior tag

kész a beléptető is, ha gondolod megcsinálom neked...
Bővebben: link

(#15) zottty


zottty
aktív tag

jó ötlet..MSNN:gamezz@vipmail.hu rórumom már van hát legyen chat is :DDD

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#16) yksz válasza Proci85 (#14) üzenetére


yksz
aktív tag

Hmmm ez tetszik. Honnan lehet letolteni? Ha valamit nemtok, majd szólok.

Fly away my precious knowledge fly far away

(#17) Proci85 válasza yksz (#16) üzenetére


Proci85
senior tag

innen szedtem le:
Bővebben: link
PJIRC v2.2.0 524 Kb, de ha kell adok bekonfigoltat, amit csak fel kell tölteni és megy:) a főoldali loginhoz viszont php kell, ha nincs nem gond...de akkor menet közben kell nevet váltani, mivel minden belépő guestxxx lesz

(#18) yksz válasza Proci85 (#17) üzenetére


yksz
aktív tag

THX, ha majd kell konfigolt, tehát ha nem tudom bekonfigolni, akkor szólok.
a főoldali loginhoz viszont php kell
Az kell, hogy a szerveren lehessen PHP-t fuutatni, vagy mi:FEzt nem teljesen értem:(

Fly away my precious knowledge fly far away

(#19) Proci85 válasza yksz (#18) üzenetére


Proci85
senior tag

igen, ami nálam is van..felh.név, jelszó. ezt egy php oldal kezeli le és adja át a chatnek. Ehhez php-t kell futtatni a szerveren. Ha erre nincs mód, akkor marad a sima chat (ahogy láthattad korábban is) csak akkor minden belépő embernek GuestXXX lesz a neve, amit a jobb alsó sarokban lehet megváltoztatni (de mindezt csak belépés után, nem előtte)
Ez a chat applet irc szervereket használ, ha kell egy, a sajátomat tudom ajánlani:B

(#20) yksz válasza Proci85 (#19) üzenetére


yksz
aktív tag

Arra már rájöttem, hogy nem nekem való a JAVA :( Küldök egy mailt a a felh.névvel, jelszóval és szerverrel

Fly away my precious knowledge fly far away

(#21) Proci85 válasza yksz (#20) üzenetére


Proci85
senior tag

oks, mail megvan, felrakom napokon belül belőve[kép]

(#22) yksz válasza Proci85 (#21) üzenetére


yksz
aktív tag

THX

Fly away my precious knowledge fly far away

(#23) ReJim


ReJim
őstag

van egy java alapú a www.freewebs.com{ Bővebben: link }-nak is... a saját szerverét használva tudod használni... próbáltam, de nem mélyültem bele! :(

egy próbát megér!

jah, már találtál :) akkor mind1! :))

[Szerkesztve]

</end.?>

(#24) Darkman666


Darkman666
csendes tag

Szevasztok!

Én is saját chatet szeretnék a honlapomra, de kezdő vagyok a témában. Örülnék, hogyha valaki a mailcímemre küldene leírást. Például olyant, hogy szabadon letöltött php alapú chat scriptet hogyan tudok felrakni az oldalamra, meg ilyeneket. Köszönöm!!!
stormblast@freemail.hu

(#25) Proci85 válasza yksz (#20) üzenetére


Proci85
senior tag

Üdv.
Megnéztem, sajna úgy néz ki, h nem alkalmas ez a szolgáltató, hibát írt ki a java applet:(
az uw-n elméletileg mennie kell..javaslom regelj ott egy tárhelyet és feltötöm oda

(#26) yksz válasza Proci85 (#25) üzenetére


yksz
aktív tag

mail ment.

Fly away my precious knowledge fly far away

(#27) yksz


yksz
aktív tag

Látom feltoltotted. THX. De nekem nem megy:( Bejon a loading,aztán semmi. Egy fél órát vártam, de a csíkocska meg se moccant:( Az én szerkezetemben van a hiba?

Fly away my precious knowledge fly far away

(#28) tronic


tronic
tag

Udv!

Itt erdemes korulnezni. open source java stuffok.
Bővebben: link

LaCi

'Tipikus esete annak, amikor génmanipulálgatanak össze-vissza és a végén kijön belole valami véletlenül...:)''

(#29) Proci85 válasza yksz (#27) üzenetére


Proci85
senior tag

nem nem, nem nálad. nálam sem megy..azért sem szóltam, h fent van..vmi gixer van de nem vágom mi, holnap beszélek egy sráccal akinek szintén az uw-n van.

(#30) yksz


yksz
aktív tag

Most már mennie kéne? Mert betolt, de
Startup error: java.lang.error: unable to load interface pixx: java.lang.classformaterror: incompatible magic value 171712836 in class file irc/gui/pixx/interface

Fly away my precious knowledge fly far away

(#31) yksz


yksz
aktív tag

Megdobhatnál egy mailellel, hogy hol tartasz, mit csinálsz, vagy valami ilyesmi, mert most fent van valami, de fingom nincs miket írjak bele:F

Fly away my precious knowledge fly far away

(#32) a_x válasza Proci85 (#29) üzenetére


a_x
csendes tag

A pjirc tudomáson szerint csak arra a hostra tud csatlakozni, ahonnan letoltotték. Aztán lehet, hogy az újabb verziók már okosabbak, nem tudom. A chatbuilder biztosan tud más hostra kapcsolódni, de butuskább mint a pjirc.

yksz, ha érdekel csattoghattok a mi szerverünkön is, csak 1 linket kell berakni a lapodra, az bevisz egy előre megadott szobába, egyedi hátteret biztosít, stb.

www.atomchat.net

(#33) Proci85 válasza yksz (#30) üzenetére


Proci85
senior tag

igen most már sikerült rajta működnöm még nem tökéletes de azt hiszem hamarosan menni fog..

(#34) Proci85 válasza yksz (#31) üzenetére


Proci85
senior tag

megy, a z srv-re tettem ott nem jött be nálam reklám meg vhogy jobban is ment, szal yksz.srv.hu -n vanBővebben: link

apróbb igazításokat nyugodtan írhatsz magánban, pl. milyen szobanév legyen stb..per pill yksz-et tettem be

[Szerkesztve]

(#35) Kiskokó válasza Proci85 (#34) üzenetére


Kiskokó
veterán

cs
megprobálom énis azt berakin a fórumomba ha nemsikerül irok ide vagy msn-cimeem : djsaabe@freemail.hu

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#36) yksz


yksz
aktív tag

Portnak mennyit kell beírni az UW-n? Serverport: ...?

Fly away my precious knowledge fly far away

(#37) yksz


yksz
aktív tag

Ennek a vhatnek a használatában ki tudna segíteni?->Bővebben: link mindig amikor elindítom az egyik examplet, akkor a login kuldésénél leáll. Mit kell átállítani ilyenkor?

Fly away my precious knowledge fly far away

(#38) Proci85 válasza yksz (#36) üzenetére


Proci85
senior tag

az uw-n is ugyanaz mind áltban, 6667, szal azt nem kell bántani, de onnan nem akaródzott elindulni...azért tettem az srv-re..végülis azt a fájlt bárhova teheted..akár az uw-re is, színezheted, bármit amit akarsz vele..

(#39) Kepi p4 630


Kepi p4 630
tag

Sziasztok! Szeretnék én is chat-et az oldalamra! Vki segítene? Kb ilyenre gondoltam [link] ! Vmi leírást vagy segédletet esetleg saját tapasztalatokat elküldene az e-mail címemre? kepi07@freemail.hu

Előre is köszönök mindent!

[Szerkesztve]

(#40) total90


total90
veterán

hi!
olyan csetet lehetne valahogy berakni az oldalra aminél nem kell regisztráció hanem elég egyszer megadni a felhasználónevet és megjegyzi?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#41) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Itt találtok párat, üzenőfaltól a chat-ig [link]

- http://pazsitz.hu -

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Chat weblapra (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.