Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) McImi


McImi
csendes tag

Hali!
Tudom, hogy nem egy kardinális probléma, de mégis zavaró: IP5000-em van és cd nyomtatáskor marad belül egy fehér karika. Teljes felületén nyomtatható lemezt használok és a nyomtatandó ábra is lefedné, de a szovftverben nem tudom 33 mm alá vinni a nyomtatási felület belső átmérőjét, pedig pár sorral felette azt írná, hogy a min. belső átmérő 17 mm. Átnéztem a beállításokat, de nem találtam meg, hogy az initial value-t hogyan lehet lejjebb állítani!
Előre is köszi!

(#2) Byga válasza McImi (#1) üzenetére


Byga
csendes tag

Hi!

A file menüben van egy olyan pont, hogy select paper, itt lehet ,megadni új átmérőjű sablonokat....

(#3) McImi válasza Byga (#2) üzenetére


McImi
csendes tag

Ezer köszönet!!!!! :)

(#4) balguru


balguru
tag

Pixma IP2000-es nyomtatónál tapasztalom azt a hibát , hogy a lap végén úgy másfél centire egy fél centis csíkot nyomtat, főleg világos szinek esetében zavaró ha magas minöségben nyomtatok.:O
Mi lehet az oka?
Nekem tippem sincs.

(#5) balguru


balguru
tag

A hiba pontosabban : a fél centis csikban a festéket valamiért nem jól adagolja, fehér kihagyások vannak benne.Tudom nem egy szuper nyomtató, de azért ezt nem kellenne csinálnia. Van valakinek ilyen nyomtatója?Esetleg tapasztalt valaki ilyet.

(#6) balguru


balguru
tag

Az is érdekes , hogy miért mindig a lap végétől másfél centire csinálja ezt minden egyes kép esetében.

(#7) balguru


balguru
tag

?????

(#8) Pushy válasza balguru (#4) üzenetére


Pushy
tag

Üdv!

A megoldás kultsa a használati utasításban lészen!

Ott az vagyon, hogy nyomtatható terület, meg ajánlott nyomtatási terület. Az ajánlott területen belül nem lehet minőségi problem, de azon kívűl igen, ennek oka prózai:

A papír továbbító henger a fej előtt van, a kivezető görgősor meg utána. Biztos papírvezetést a továbbító henger ad, a kiveteő görgők nem nyomódhatnak nagy felületen a friss nyomathoz, így a kifutásnál már lehet csíkozódás...

Ennyi a magyarázat...

Pushy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.