Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Cannon ip 1500 nyomtatási hibák (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gizmo_joe


Gizmo_joe
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kis problémám. Adott a nyomtató, és eddig nem is volt vele semmi probléma, ám mikor a T'n B Retiqcd50 címke nyomtató kelléket megvásároltam, és címkét szerettem volna nyomtatni vele, akkor történt meg, hogy a címke halovány lett, hiába állítottam másik papír minőséget, nyomtatási minőséget, semmi. Egyszóval nem tudok szépen színesen címkét nyomtatni, miközben minden más ''tökéletes minőségű''. Neroval is probáltam, akkor is fennállt a probléma.
Nem tudna nekem valaki valami tippet adni, hogy mi lehet a probléma?
Előre is köszönöm!

(#2) Pushy válasza Gizmo_joe (#1) üzenetére


Pushy
tag

Üdv!

Minden bizonnyal a cimkével van a gond. Nem lehetséges, hogy lézerhez való készletet vettél?

Úgy gondolom a papír, vagy a bevonat nem kompatibilis tintás nyomtatóval...

Pushy

(#3) Gizmo_joe válasza Pushy (#2) üzenetére


Gizmo_joe
csendes tag

Szia!
Sajnos ez nekem is megfordult a fejemben, és utánna is néztem, de nem az a probléma. Ha sima A/4 -s papírra nyomtatok akkor is fennáll a probléma, de csak akkor, amikor címkét nyomok. Abban az esetben, viszont, ha a letöltött címkét egy képnézegetőből nyomtatok ki, akkor pedig jó:F

(#4) Gizmo_joe


Gizmo_joe
csendes tag

Na még egy próba, hátha valaki tud segíteni!
:DDD

(#5) Pushy


Pushy
tag

Üdv!

Eszembe jutott még valami:

Egy LJ 6MP-vel szenvedtem, szintén címke miatt. Akármit állítottam be a driverben, akármit állítottam be a nyomtatási tulajdonságok között, ha a fene fenét evett, akkor is az manuáls tálcából húzta be a papírt, ha címke formátumban nyomtattam. Persze valójában nem címke volt, nekem csak a formátum kellett, de ez a dög akkor is az egyenes lapútból húzta a papírt (ahol a céges papír volt).
Megoldás nincs... arra az időre sima papírt raktam a manuális tálcára.

Szerintem a windows simán felülbírálja kérdezés nélkül, amit beállítasz, mert a programozó így döntött. Valszeg a címke nyomtatásnál valami spéci üzemmódot használ, ezért látod haloványabbnak...

Pushy

(#6) Gizmo_joe válasza Pushy (#5) üzenetére


Gizmo_joe
csendes tag

Azért köszönöm szépen!
Hát ugy néz ki a dolog, hogy ez már így marad!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Cannon ip 1500 nyomtatási hibák (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.