Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Bsplayer pro

Hozzászólások

(#1) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok! nem találtam ezzel a progival kapcsolatban topicot ezért nyitottam. kérdésem ha jól értelmezem ez a progi képes tv tuner kártya esetén a tv nézésre? és össze lehet kötni irassistantal? ill ki használja?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Neem a sima BSplayer van, de az nem tudja.

(#3) mobal válasza SzlobiG (#2) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

bsplayer sima nekem is megvan. tudom az nemtudja de a pro az tudja?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#4) SzlobiG válasza mobal (#3) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem tudom az asszem nem ingyenes.:)

(#5) wnix válasza mobal (#3) üzenetére


wnix
senior tag

A pro verzióval lehet TV-t is nézni, sőt fel is lehet venni, de eléggé körülményes (legalábbis nálam) pl a csatorna beállítása. TV-nézésre szvsz jobb egy TV-kártyához használatos progi...

Eine Kuh macht muh und die Kühe machen Mühe :)

(#6) mobal válasza wnix (#5) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

tom de pinnacle van és nem akar sehogy se menni xp sp2 alatt :O akkor marad a dscaler.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7) wnix válasza mobal (#6) üzenetére


wnix
senior tag

azt hiszem WDM-illesztő kell neki. Nálam egy Cinergy400-al (7134-es) és egy TerraTV+ -al (848-as) is megy.

Eine Kuh macht muh und die Kühe machen Mühe :)

(#8) mobal válasza wnix (#7) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

van de akkor se jó. passz nemtommér nincs hang...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok :)

Full screenben, lejátszás közben hogy lehet kiíratni a hátralévő és/vagy eltelt időt?
Ha jól emléxem a régebbi verzióban volt ilyen opció, de a pro-ban nem találom...

(#10) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Dvd módban az m billentyűvel miért nem lehet úgy mozi módba menni, mint pl.: divx-eknél? Itt nem zavarna, ha pár miliméter lemarad a tetejéről a filmnek, de nincs csík, csak nem tudom beállítani...

I am having fun staying poor.

(#11) holinorby válasza Drizzt (#10) üzenetére


holinorby
tag

Helló!

A + - gombokkal nem próbálkoztál még?
De ha már itt tartunk, nekem mindig hibát ír ki dvd fájl megnyitásakor, gondolom hiányzik valami kodek hozzá, de gőzöm sincs hogy mit kéne feltenni hozzá....

(#12) holinorby


holinorby
tag

Megint én...
Szóval.. Számomra teljesen felfoghatattlan hogy miért kell 2-3 vagy 4 program azért hogy mindent le tudjak játszani...
Én a Bsplayert nagyon szeretem, a legjobban hogy a képet úgy állítom ahogy nekem tetszik...
Olyan megoldás szeretnék találni hogy bsplayerrel le tudjak játszani mindent, legelőször gondolok itt a dvd-re mert az nem akaródzik.

Valaki tud valamit?

(#13) Jofi81 válasza holinorby (#12) üzenetére


Jofi81
őstag

Felejtsd el a BSPlayert. Régen én is ezt használtam, de nem tetszett benne ez a gusztustalan reklámprogram. Vannak sokkal jobb ingyenes alternatívák: GOMPlayer, KMplayer, VLC media player. Válassz ezek közül egyet, ami szimpatikus.
Én a GOMPlayert használom, mindent tud, amit a BSPlayer, sőt, többet is, és még csak külön kodeket sem kell mellé telepíteni. Ha pedig mégis igényli, akkor megkeresi magának.

(#14) cascada válasza holinorby (#12) üzenetére


cascada
senior tag

Én is BSPlayer használok /BS Player Pro 2.28/ és mindent le tudok játszani.
A következő kodekek vannak fent: DivX Pro 6.8.2.9, XviD 1.1.3, AC3 Filter 1.11, PowerDVD7 MPEG codec, CoreAVC Video Decoder.
És így mindent le tudok játszani. Egyedül MP4 és MOV fileokat a QuickTime-al játszok le, minden mást a BS-el. DVD-Video lemezt is tökéletesen le tud játszani.

Nekem azért a BS Player a kedvencem, mert egyedül ebben van keret nélküli lejátszóablak. Leteszem a jobb alsó sarokba a képet és igy alig foglal helyet a képből :)
És így nyugodtan tudok netezgetni, miközben filmetnézek :) - Ez nálam az elsőszámú szempont.
[KÉP A FiLMNÉZÉSRŐL!]

A második az, hogy egy gombnyomással be tudom hozni a színbeállitáspanelt. Fényerő/kontraszt/telítettségbeállitás bármikor bármiylen videonál. :)

Ha tud valaki másik lejátszóprogramot amiben szintén lehet igy keret nélkül videót nézni csak szóljon ;)
Én még nem találtam.

És ha tud valaki egy tökéletes MPEG-2 Decoder Codec-et annak is nagyon örülnék. PowerDVD-s codec a legjbob amit eddig talátlam de ez sem tökéletes sajnos. Nem tökéletes a deinterlaceing-je MPEG-2 Videoknál.
Mellesleg a KMPlayer, a VLC belső MPEG-2 deitnerlace codecjei sokkal rosszabbak mint a PowerDVD-jé :)

[ Szerkesztve ]

(#15) cascada válasza Drizzt (#10) üzenetére


cascada
senior tag

DVD-Video-nál ha nem működik a 'mozi-mód' /M gomb/, akkor használd a kézi PAN&Scan funkciót. A numerikus billentyűzet + és - gombjaival tudsz közeliteni és távolítani ;)

holinorby! neked pontosan miylen üzenetet ír ki DVD megnyitásakor? Tedd fel a legujabb verziót. Volt néhány BUG-os verzió a régebbik között, amikben voltak kisebb-nagyobb gondok a DVD-Video megnyitásakor. Nálam is előfordult régebbi verziónál.

[ Szerkesztve ]

(#16) Jofi81 válasza cascada (#14) üzenetére


Jofi81
őstag

Keret nélküli lejátszáshoz ott az MPlayer. :) Az meg lehet, hogy a PowerDVD kodekje a legjobb, de a többivel ellentétben nem ingyenes. Mondjuk nagyon jó szemed lehet, ha kiszúrod a különbséget...

(#17) cascada válasza Jofi81 (#16) üzenetére


cascada
senior tag

Oké, köszi kipróbálom majd az MPlayert. Van benne ugyanilyen teljesn keret nélküli lejátszás is? Még egy címsor sincs rajta? És valamelyik skin-ben van benne vagy benne van az alapskinben?

19 colos LCD monitoron meg már baromira ki lehet szúrni a minőségi különbségeket :)
Miután megnéztem pár sorozatot BluRay HD DVD minőségben, nekem már az eredeti DVD9-es DVD-Video minőség is csúnya :)

(#18) Jofi81 válasza cascada (#17) üzenetére


Jofi81
őstag

Nálam úgy működik, hogy van egy parancsikon az asztalon, meg egy a Total Commander eszköztárán is, aztán egyszerűen "ráhúzom" a filmeket. Nincs benne amúgy semmi, egy konfig fájllal lehet módosítgatni, meg a billentyűparancsokkal. De állítólag lehet hozzá letölteni grafikus kezelőfelületet.
Nekem is 19"-os monitorom van, viszont nincs HD filmem, úgyhogy lehet, hogy ezért nem veszem észre a különbséget. :)

(#19) cascada válasza Jofi81 (#18) üzenetére


cascada
senior tag

Rendben. Köszi majd kipróbálom. :)

(#20) Davzone


Davzone
senior tag

Hátha tudja valaki a megoldást:
Adott BS Player PRo leujabb asszem 2.28 , megy is királyul de DVD-kkel gondja van.
Némelyik elmegy de van olyan hogy gondol egyet és a lejátszás kb 3dik másodpercében kilép a progi semmi hibaüzenettel,se olyan hogy a program szabálytalan muveletet hajtott végre bla bla bla,simán eltünk a futo prgik közül.
Xvid, mkv, mindent visz csak a DVD-ket nem....
Van erre valami megoldás?
6 fajta kodec packot probáltam és ugyanez van vele.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#21) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Hogy tudom előcsalni a DTS hangot a lejátszóban???
SPDIF-en keresztül nyomom ki a hangot egy külső erősítőre, de az istenért sem akarja az igazságot!
Power DVD-n megy gond nélkül, de BS most valamiért nem akarja! :W
Egyszer már sikerült előhoznom belőle, de hangkártya gondom volt, és most nem jó! :O
Valaki? :U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#22) Jarod1


Jarod1
addikt

Hali, BSplayer 2.41 mindig online feliratot akar keresni , hogy lehet beállítani hogy ne keresse?

[ Szerkesztve ]

(#23) P100


P100
senior tag

A beállításoknál a felirat menüpont, azon belül pedig a online felirat fül. Innen vedd ki a pipákat.

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#24) Jarod1 válasza P100 (#23) üzenetére


Jarod1
addikt

nincs kipipálva, ugyanaz a helyzet...

(#25) Jarod1


Jarod1
addikt

de, felilarat betöltése memóriába, pipa ki, igy már ok. THANX :K :P :P :P

(#26) powers


powers
tag

hali,én mindkét helyről kivettem a pipát,mégis kiirja,valami más ötlet?

(#27) powers válasza powers (#26) üzenetére


powers
tag

na összejött végül.nekem úgy sikerült,hogy a feliratbeállításoknál,online felirat
fülnél"letöltés,ha a film hosszabb(percben)"jó magasra,200 fölé
állítottam,így már nem akar filmbetöltésnél online keresni

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Bsplayer pro
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.