Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) scream24 válasza Viktor0610 (#397) üzenetére


scream24
senior tag

Köszi. Ez lehet szimplán csak mérési hiba. Ráadásul kétlem , hogy a kínaik a tok gyártás alkalmával képesek lennenek ilyen hibahatár alatt dolgozni. :D
@Graphics szerintem is, bepróbálok egyet. 😊

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#402) Viktor0610 válasza scream24 (#401) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó-jó, igazatok lehet. :D
Amilyen "pontosan" dolgoznak. 🤣

Xiaomi 13T

(#403) tt_to válasza nfsu17 (#392) üzenetére


tt_to
tag

Ha elmondod milyen menüpontban és mit nézzek, akkor leellenőrzöm, de egyelőre nem találtam semmi olyan összeget, ami esetleg negatív lenne a számla összegemre nézve.

(#404) nfsu17 válasza tt_to (#403) üzenetére


nfsu17
veterán

Leírtam.
Ráböksz (azaz ''belelépsz'') a dhgate 'névre'.
Ott mutatja részletesen a tranzakciót.

(#405) HUNited válasza pusszycat (#399) üzenetére


HUNited
őstag

Csak ha a rendszer használja akkor nem világít. Pl. ha te bekapcsolod hogy integetésre csináljon dolgokat, akkor folyamat figyel és nem világít :). Na már most ezek alapján bármikor tudják használni a kamerát úgy hogy észre sem veszed. Nem attól félek hogy az appok használják az engedélyem nélkül, mert eleve mind úgy van beállítva hogy kérdezzen rá használhatja e :).

(#406) Departed válasza Graphics (#400) üzenetére


Departed
őstag

Így van, a Poco F6 a Redmi Turbo 3-tól csak szoftverben és mobilsáv támogatásban tér el, a "testük" megegyezik. :K
Fólia úgy tudom gyárilag van rajta, csak tok cserélendő ha nem tetszik a hozzá adott szürke.

Xiaomi Poco F6 12/512GB Black

(#407) Crux1974


Crux1974
újonc

F3-ról váltottam F6 PRO-ra.
Aliról vettem fém tokot, egyből azzal használom.

Első meglepő tapasztaltom:
Baromira melegszik, amikor bluetooth kapcsolatot használok.
Az aksi nagyon gyorsan merül.
Az android Autó használata közben tűzforró a telefon.

Remélem ezt szoftveresen javítani fogják, különben ez így nem igazán lesz nyerő vétel!
Az F3-nak egy ilyen kapcsolat meg sem kottyant.

(#408) Graphics válasza Crux1974 (#407) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

F6 Pro hardveresen éhesebb cucc.

NYerő vételnek nyerő, de sajnos a fizika itt is dolgozik, a vas fogyaszt és hőt termel.

Emiatt az F6-ost írták jobb vételnek sok helyen a modernebb hardver mellett., miatt.

[ Szerkesztve ]

-

(#409) gazsintaor


gazsintaor
csendes újonc

Sziasztok, 125-nél csak jobb ár várható vagy inkább drágulás?

(#410) ktommy91 válasza gazsintaor (#409) üzenetére


ktommy91
addikt


Azt mondja, hogy egy darabig ennyi lesz(+- egy kicsi az árfolyamból fakadóan), aztán pedig drágágulni fog, amikor a most sokat értékesítő eladóknál elfogy a qva nagy készlet.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#411) gazsintaor válasza ktommy91 (#410) üzenetére


gazsintaor
csendes újonc

Rendben, köszi!

(#412) Vagany


Vagany
őstag

Sikerült valakinek $-ban fizetni a DHGate-nél? Mert elég húzósan váltanak sajnos :).

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#413) Shadowduet


Shadowduet
tag

Hali, nekem megérkezett a teló, kezdem belakni. Az Android setup viszont bebugolt, állandóan adatokat akár másolni másik telefonról, wifi jelszót kér, gpay beállítást, hiába megyek rá, hogy kihagyás, valaki találkozott ilyennel? Most rányomtam, hogy emlékeztessen később, de elég fura ez így. Egyébként első benyomásként jó kis fürge telefon, a gyári tok jól passzol rá, nem túl nehéz, teljesen jó számomra eddig. Oneplus 12 után sem érzem hogy lassabb lenne, cserébe sokkal könnyebb, ami bőven érezhető.

(#414) Viktor0610 válasza Shadowduet (#413) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sosem találkoztam még ilyennel.
Én visszaállítanám gyárira, hátha helyrerázza az agyát.

Xiaomi 13T

(#415) Shadowduet válasza Viktor0610 (#414) üzenetére


Shadowduet
tag

Így tettem, most végigment normálisan, nem tudom mi lehetett a gond.

ui.: a fiók beállítási végén megint feljött, hogy még pár apró beállítást szeretne végigvinni a teló, viszont most eljutottam a legvégéig, nem bugolt be mint korábban.

[ Szerkesztve ]

(#416) Graphics válasza Shadowduet (#415) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

" hogy még pár apró beállítást szeretne végigvinni a teló, viszont most eljutottam a legvégéig, nem bugolt be mint korábban. "

Ezt a Google szereti valamirét erőltetni.

Várjuk a tapasztalatokat.

-

(#417) Vagany


Vagany
őstag

Nekem sehogy sem sikerült USD-ben fizetni, végül megrendeltem és Ft-ban kifizettem.
Így is annyira kedvező volt, hogy nem sz.rakodtam tovább.
134392Ft lett az 512-es.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#418) pusszycat válasza Vagany (#417) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Jó, jó, azért nem kell vagánykodni. :DDD

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#419) Vagany válasza pusszycat (#418) üzenetére


Vagany
őstag

Nem ez volt a szándékom, de tényleg kb egy hete próbálom kifizetni, hiába volt $-ra állítva minden, akkor is Ft-ot vont le. Végül addig csökkentették az árát, meg lett nagyobb kupon, hogy elfogadtam a jóval magasabb árfolyamukat, mert máshol még több lett volna.
Remélem nem bánom meg :U .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#420) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

A hyperos-nél ugyanott kell kikapcsolni a reklámokat, mint a MIUI-nál? Vagy erre van egy másik videó?

Megjött az F6. Gshopper. Minden kaffa. :)
Az F5 tokja sajnos nem jó rá, nagyobbak a kamera lencsék és máshol vannak a gombok. A tok amit küldtek hozzá viszont jobb, mint az F5-höz kapott. Tetszik a telo, később valszeg rendelek a feleségemnek is egyet, ez megy a munkatársnak. :)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#421) Viktor0610 válasza 7Heads Drago (#420) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Minden gyári appban bemész a beállításokba, kikapcsolod.
Nem kell ehhez videó. :N

Xiaomi 13T

(#422) pusszycat válasza Vagany (#419) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Csak a nicked-del humorizáltam "Vagány" :)

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#423) 7Heads Drago válasza Viktor0610 (#421) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A MIUI topik leírásában van egy Mstore videó. Sajnos a Hyperos-ben van ehhez képest eltérés és ott nincs kapcsoló ahol a videóban meg van. Meg ugye nem is minden gyári alkalmazásban van hirdetés.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#424) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Én innen rendeltem 12/512-es F6-ot, gondolom Gshopperről vagy valamelyik hasonló boltból dropshipelnek, 3-6 nap szállítást írnak.
Persze simán benne van a pakliban, hogy nem tudják teljesíteni. De ha megjön, a gyári kamerát összehasonlítom az F5-el.

Amúgy idén nem sok minden szól a pro verzió mellett ahogy látom a teszteken...van jópár dolog, amiben kifejezetten rosszabb az F6 Pro, mint az F6.
Aksiidő szarabb, alacsonyabb IP-rating, régebbi architektúra (hiába gyorsabb picivel a Pro), melegszik, rosszabb selfie kamera, régebbi Gorilla Glass, és maradt a gatya macro lencse is ami csak a helyet foglalja, és az F6-on szerencsére nincs is.
Ami mellette szól az a plusz egy Android főverzió, kicsit gyorsabb GPU, picivel nagyobb felbontású kijelző, kicsit jobb főkamera. Ha egy árban lennének, szerintem akkor is az F6 lenne a jobb választás.

(#425) HUNited válasza Shadowduet (#413) üzenetére


HUNited
őstag

A gyári tokkal vigyázz, mert nekem kicsúszott a Cargo nadrág nagyzsebéből egy pillanat alatt, mikor szálltam be a kocsiba. Szerencsére gyagyás vagyok és szinte azonnal észrevettem, valamint az ülés alá csúszott és nem a betonra :D De mindenesetre szökős anyagból van nagyon.

(#426) HUNited válasza pusszycat (#422) üzenetére


HUNited
őstag

Lehet vasutas és Vágány :)

(#427) Shadowduet válasza HUNited (#425) üzenetére


Shadowduet
tag

Huh köszi hogy szóltál, hajlamos vagyok sajnos elejteni, illetve autóba üléskor nekem is nem 1× fordult elő korábban, hogy kicsúszott a zsebemből a korábbi telefonjaim. Valami jó kameravédős tokot tervezek rá venni, hasonlót mint ami van pl a oneplus 12-höz, csúszkás vagy kinyitós, még nem keresgettem, nem tudtam milyen minőségű ez a gyári tok. Szóval valami jól védelmet nyújtó cucc kellene...:U

(#428) Vagany válasza pusszycat (#422) üzenetére


Vagany
őstag

Gondoltam :)
#426 HUNited :DDD
Tokból eddig ezeket néztem ki:
[link]
[link]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#429) meatball77


meatball77
csendes tag

Lehet hogy én vagyok a béna de ha a beállítok egy háttérképet akkor nálam az fakónak tűnik. Amig a témáknál van addig sokkal élénkebb és világossab de amint beállítom háttérnek sötétebb, fakó lesz. Régen volt valami Miui beállítás erre, de a hyperos alatt sehol sem találom. Ha valaki tudja a megoldást ne tartsa magában....Köszi.

(#430) HUNited válasza Vagany (#428) üzenetére


HUNited
őstag

Remélem nem veszed rossz néven :)

Én ezt vettem meg, még nem ért ide. Mint mondtam, a flip tokot szeretem. Láttam már szebbet, de nem lesz talán rossz. https://vi.aliexpress.com/item/1005003269237048.html (fekete szín)

[ Szerkesztve ]

(#431) Departed válasza meatball77 (#429) üzenetére


Departed
őstag

Kijelző/színséma a beállításokban esetleg?
Nekem is megjött ma a cucc Gshopper-től, minden remek vele, gyors, szép, intuitív...szerintem jó barátok leszünk a következő években :K

Mondjuk hogy mivel fogom megtölteni az 500GBot...de nem baj ha van hely terpeszkedni. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F6 12/512GB Black

(#432) pusszycat válasza Departed (#431) üzenetére


pusszycat
nagyúr

4K 60 fps kamerázás tudja azért tölteni. Régen lett volna mp3 most már spotify van

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#433) ginola


ginola
addikt

Majd írhatnátok tapasztalatot az akku idővel és a virtuális közelségérzékelővel kapcsolatban is.

(#434) meatball77


meatball77
csendes tag

erről beszéltem. itt a kicsi kép szerintem fényesebb mint amikor már be van állítva háttérnek

(#435) Viktor0610 válasza meatball77 (#434) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a sötét módra gyanakszom. Egészen pontosan erre a beállításra:

Xiaomi 13T

(#436) meatball77 válasza Viktor0610 (#435) üzenetére


meatball77
csendes tag

Már próbáltam ezt is de semmi változás , azért köszönöm. Azt vettem észre hogy pár funkció kikerült a hyperosből, nincs meg például az Irányítóközpont stilusa funkció sem. Lehet hogy nem tartom meg.

(#437) bAtt001


bAtt001
addikt

Nekem is meghozta a futár tegnap, Gshopper-ről rendeltem május 26.-án, ExpressOne hozta minden gond nélkül.

Samsung A71 után első tapasztalatok, nagyon gyors, rezgő motor egész jó nekem tetszik, sztereó hangszóró is korrekt. Töltési sebesség is elég meggyőző, a szoftvert viszont szokni kell, eléggé összevissza vannak a beállítások, de nem vészes. A gyári tok jól néz ki, vékony, de nagyon csúszós ezt inkább csak addig használom amíg nem jön valami más.

Próbálgattam a virtuális közelségérzékelőt is most, eddig jónak tűnik, A71-ben rendes fizikai volt és nekem az is vacakolt néha hívás közben.

(#438) ofgm


ofgm
tag

Sziasztok, Tegnap érkezett meg nekem is egy Pro verzió. a Poco F2 pro után egy másik világ de egy-két dolog nagyon hiányzik az indonéz romból ismert tárcsázó és hívásfelvétel. Sajnos ezidáig a boot loader nem enged nyitásához hozzáférni. 🤔

(#439) Viktor0610 válasza meatball77 (#434) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most próbálgattam a dolgot.
Maga a sötét mód az ok.
Ha azt kikapcsolom, nincs különbség a kép kisképe és a beállított verzió között.

Xiaomi 13T

(#440) scream24 válasza ofgm (#438) üzenetére


scream24
senior tag

Kicsit trükkösebb a dolog, mint eddig, de nem vészes. Olvasd el pl ezt, hátha segít. link

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#441) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Irigykedek már kicsit :D nekem csúszásba a cucc, de a héten jó lenne ha ideérne.

-

(#442) pusszycat válasza Graphics (#441) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Meg tudlak érteni nekem sem hozzák. Attól félek írok nekik egy olyan levelet, h nem is fogjak kiszállítani. :DDD

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#443) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Akinek
YUEN LONG, YUEN LONG, HK, Shipment is in transit to next facility volt a státusz, onnan még hány nap volt, mire megérkezett ( Gshopperről)

-

(#444) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Van már eladó poco f6, van aki még ki sem bontotta már árulja, mi a baj ezzel a telefonnal?

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#445) Graphics válasza Brekecs (#444) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Semmi jó árban rendelték, én el se adtam csak hirdettem.

Nem jött meg, úgy volt rendelek másikat.

Amúgy X6 Pronál is volt, aki kedvezmenyeit kihasználva rendelt, eladta.

Olvasd el a hirdetéseket amúgy ott a megfejtés.

Egy baj van vele, hogy még nincs itt az enyém. ;]

Teszteket el tudod olvasni, feleslegesen ne aggodalmaskodj.

[ Szerkesztve ]

-

(#446) Sub-S válasza Brekecs (#444) üzenetére


Sub-S
senior tag

Egyik gondolom haszonszerzés a másik kettőnél találsz indoklást is. :)

(#447) ofgm válasza scream24 (#440) üzenetére


ofgm
tag

Hoppácska, Köszönöm a tippet👍👍👍

(#448) Rogiii válasza Brekecs (#444) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Szerintem nincs a telóval semmi gond, azért mert valaki árul valamit annak szarnak kell lennie?
Én kipróbáltam amikor megérkezett és nem tapasztaltam sem hardveres sem szoftveres hibát.
Mivel Kínából érkezett ami két hét, én vásároltam az apróról menet közben egy másik telefont. Úgy gondolom akkor sincs baj, ha nem vásárolja meg senki akkor valamelyikünk elkezdi a családban használni.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#449) Mcleod


Mcleod
tag

Készül majd vajon Mobilarena teszt?

Csak egy maradhat!!

(#450) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Sziasztok!

Megjott a F6 pro.16/1tb

Kerdes. Mivel lehet kiloni a gyari appokat? Mert egy csomot(yt,mi bongeszo, zene,etc) meg csak felfugggeszteni sem tudok.

Koszi!
Tiszteletem :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.