Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Snoop27


Snoop27
őstag

"Galaxy S24 Ultra pedig régiótól függetlenül az emelt órajelű Snapdragon 8 Gen 3 for Galaxy szettel kerül majd piacra" ez nagyon jó hir! :K
Lehet lassan-lassan erős lesz ez az Exynos is, de én jelenleg jobban megbizom a SD-ban.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2) tixem válasza Snoop27 (#1) üzenetére


tixem
addikt

+1

Remélem így is lesz, mert cserélném a 21-et. Nekem igazából eddig sem a sebességével volt bajom, legalábbis hétköznapi használat mellett sosem vettem észre, hogy szintetikus tesztek szerint nokedli a snapihoz képest játékokban stb, soha nem volt emiatt gondom. Sokkal inkább volt a bajom a ramaty térerővel, ezáltal a mobilnet sebességgel stb. Note 8 óta samsungozok, anno Note 9-nél és most az S21 Ultránál igazán szembetűnő a dolog, Szegeden ahol a 4g 100% és az 5g lefedettésg is erős, 4g is alig van néha. Ugyanazzal a sim-mel egy realme 8i-ben meg betonstabil.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3) kakuk.tamas válasza Snoop27 (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Dev board-ban minden gyors és jó.
Majd ha köré lesz építve minden egy apró házban, majd kiderül milyen a valóságban.
Az új Apple SoC is valószínűleg zsírkirály volt a dev board-ban, a telefonban meg megsül.

Itt volna az ideje a Samsungnak rendbe rakni az Exy-t. Főleg hamár megnyerték maguknak az AMD-t.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Idővel jó lehet az Exynos megint, de jelenleg a Snapdragon egyszerűen jobb. Kell is, hogy legyen konkurencia mert ha baj van a Snapdragonnal mint régen az s6,s7 idejében akkor már inkább egy exynos mint egy tűzokadó snapi. ;]

Most van viszonyítási alapom a galaxy s22 és s23 között... és mondanom se kell, hogy az s23 jobban bírja.
Viszont az s22 nekem nem okoz csalódást, szerintem a mostani fintorgás az Exynos 2200 egy pocit tulzó... a galaxy s20 az már egy veszedelemesebb egyed volt :) azt egy picit megbántam, de idővel reszeltek rajta amit lehetett.

Kiváncsi leszek a Galaxy s24Ultrára mert az s22 lecserélném csak kérdés, hogy s23U vagy s24U :))

(#5) LosBlancosRM válasza kakuk.tamas (#3) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Nem rég azt olvastam, hogy elválik az AMD és a Samsung útja. Saját GPUt akarnak.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#6) Snoop27 válasza tixem (#2) üzenetére


Snoop27
őstag

A feleségemnek S21U-ja van és nagyon meg van vele elégedve.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#7) kakuk.tamas válasza LosBlancosRM (#5) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nah, akkor nem sok jót jósolok… :(
Pedig lehetnének tökéletesek is az S szériás mobilok.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) tixem válasza Snoop27 (#6) üzenetére


tixem
addikt

én is csípem, kivéve ezt a térerő mizériát

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Ne legyen így, de akkor várhatóan...
-Térerőnek gatya
-Fotó de leginkább Videósképességeknek gatya(snapihoz képest)
-Alkalmazások jól optimalizáltságának gatya
Stb..
Vagy is, szarosgatya.

Ettől függetlenül kíváncsi vagyok milyen lesz, mert nyers erőben eddig sem volt vele gond, de hátha sikerül végre jól megírni rá a dolgokat....

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#10) Snoop27 válasza tixem (#8) üzenetére


Snoop27
őstag

Nem szokott rá panaszkodni, viszont nagyon jó fotókat készit vele.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#11) Curtain


Curtain
senior tag

Erőben az exynos 2200 gpu-jával sem volt gond hanem a hiányos utasítás készlettel. OpenGl-t natívan nem tudta futtatni, miközben az appok/játékok döntő része azt használja. Ha az új gpu is csak a Vulkant-t fogja támogatni natívan akkor ugyanott leszünk.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#12) doooo válasza Snoop27 (#6) üzenetére


doooo
veterán

Az Exynos 2100 jól sikerült, ott nem is ment a dráma, csak mostanra mindenki elfelejtette, mert nem illik bele a frissebb drámába.

(#13) gattolino válasza doooo (#12) üzenetére


gattolino
senior tag

Várjuk már ezt a 2400-at és már látom előre hogy azt is védelmezni fogod :)

Vivo X90 Pro Plus

(#14) dnelb válasza gattolino (#13) üzenetére


dnelb
veterán

ez tény amit leírt, nem védelmezés. A 2200 annyira hulladék lett hogy throttle alatt a 2100 erősebb nála... Nem véletlen hogy az s22 sokkal akadósabb mint a 21.

(#15) Elit3Zotya válasza gattolino (#13) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

A 2100 tényleg nem lett rossz, igaz az is kellett hozzá, hogy a snapi 888 nem lett a legjobb abban az évben, igaz szvsz még úgy is jobb volt.
Snapis s21 ultrám, sokkal jobb stabilabb videókat csinált mint az exynos változat.
De egyébként abban még nem amd gpu volt, szerintem ez még a ludas, mert nem tudnak jól optimalizálni rá.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#16) janeszgol válasza Curtain (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez pontosan így van.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) doooo válasza gattolino (#13) üzenetére


doooo
veterán

Jobb lenne csak úgy állandóan hisztizni nem létező problémák miatt?
Semmi olyat nem írtam, ami ne lenne igaz.

A 2200 problémája a GPU. Nyers erőben jó (CPU-ben végképp), de senki nem akart optimalizálni rá. Persze mostanra összehasonlíthatatlanul jobb a helyzete, mint másfél éve volt (az Android 13-mal nagyot javult).
Szóval olyan bajai nem lesznek az S23FE-nek, mint az S22-szériának volt megjelenéskor.

A 2400-ra meg semmit sem lehet mondani, amíg meg nem jelennek az S24-ek, szóval addig se védeni, se szidni nem lehet.

(#18) mucsgyver70


mucsgyver70
aktív tag

Én örülök annak, hogy van exynos mert növeli a versenyt. Annak viszont nem örülök, hogy nem lehet választani, amikor a snapdragon erősebb.

(#19) janeszgol válasza mucsgyver70 (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Nagyon úgy néz ki, hogy Exynos mindig lesz. Az Apple végtelen pénzzel bármit lestoppol (TSMC).
A Google ráfázott már kétszer a Samsung node-ra (SD888 és SD8 Gen 1), tehát keresi majd a TSMC kegyeit vagy valaki mást. Vagy marad a Samsungnál is, de ha a Samsung nem fejleszt, akkor megint kikerülhet rossz Snapdragon a piacra.
A MediaTek amúgy baromi jó SoC-kat hoz ki, csak azokat nem teszik csúcs telefonba.

Szóval lesz Exynos. Ha az S24-nél csak az Ultraban nem lesz, az S25 Ultraban már megint az lesz. Ez nem verseny, hanem túlélés. Ha nincs Exynos, nincs telefon. A Samsung nem tudja megfizetni azt, amit az Apple a TSMC-nél.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Még ha csak a teljesitmény lett volna a probléma az exynos variánsokkal de nem,eleve egy minden téren butitott készülék a legtöbb a qualcomm variánsokhoz képest.
Már leszerepeltek a szokásos bullshit tesztekkel milliószor, semmit nem jelent semmiféle benchmark eredményük mert az eredmény évek óta mindig ugyan az. Pár perc használat után több generációs teljesitmény lemaradás, gyengébb fotózási és videózási képesség a kamerákból adódóan hisz ebböl is silányabbat kap az exynos variáns ráadásul a támogatottsága is gyér (rendes gcam nuku), az exynos mellé rakott szokásos samsung modem pedig egy fillért nem ér ér évek óta állandó térerőproblémát okoz rengetegszer. Ahol a snapdragon még vigan 2-3 csikot ad ott az exynos mellé rakott samsung modem haldoklik.... Ebben beletartozik a sokat védett exy 2100 is ahol ugyan úgy gyengébb fotó és kamera volt - pláne a gcam nélkül - ugyan úgy jóval gyegébb modem mellett térerőgondokkal és az egyedüli pozitivuma az akkuidő volt a snapdragonhoz képest miközben teljesitményben ugyan úgy kb 1 generációnyit zuhant használat alatt igaz lassabban....
Röhejes lesz nézni ahogy vérezni fognak az S24 széria exynos tagjai a qualcomos ultrához képest minden téren, ahogyan mindig vérzik ezer sebböl évek óta az összes exynos variáns a snapdragonoshoz képest. Az külön poén hogy a lebutitott exynos variánsok mindig többe kerülnek a snapdragonos társaiknál..... Ha egy csepp esze van a usereknek ha a samsung visszatér az EU piacra a "kötelező" exynos-al akkor kukázzák a samsungot ahogy kell, hogy ha már ezt a szemetet eröltetik legalá
bb a választási lehetőséget agyjhák meg a régióknak mindkét variánssal- érdekes lenne vajon melyiket vennék jobban....

[ Szerkesztve ]

(#21) kakuk.tamas válasza janeszgol (#19) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

“A Samsung nem tudja megfizetni azt, amit az Apple a TSMC-nél.”
Szerintem inkább baromi égő lenne, ha a saját gyártósor mellett másét kellene bérelni a saját SoC gyártásához.
A Samsung szerintem sokszor a “jólvanazúgy” elvet követi, mert tudja, hogy a név miatt úgyis megveszik, bármit is tesznek le az asztalra. (Ahogy ez igaz az Apple-re is)

Ha nincs igazam, akkor nemsokára rendbe fog jönni az Exy.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#22) janeszgol válasza kakuk.tamas (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Oszinte leszek. Sok marka ismerete es fejlodese utan en a Samsunghoz huzok inkabb. Orulnek, ha ok lennenek az androidos Apple ceg. Az Exynos ellenere is oket valasztanam. Miert?

Update, biztonsag, minoseg. Nekem ezek mar fontosabbak, mint a legjobb kamera, legjobb teljesitmeny. Mar csak az az altalanos buborek kene, mint ami az almanal van (az iPhone felhasznalok tobbsege szinte csak a gyari appokat hasznaljak), azaz eltunne ez a szegmentaltsag az appoknal (faraszto minden hulye ismeros hulye ajnarozott appjat hasznalni) es kesz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) jksx válasza BusinessGuy (#20) üzenetére


jksx
senior tag

Több exynos procis Samsung telefonom volt, van. Note4, S9+, S20FE. Egyikkel sem volt térerő gondom, pedig a munkám során az egész országot be kellett járnom. Rengeteg fotót csináltam. Az S9+, S20fe-vel meg több terrányi videót.

(#24) mhydas99 válasza jksx (#23) üzenetére


mhydas99
tag

Es volt osszehasonlitasi alapod? Csak mert S21-et nyustolok lassan 3 eve. Akksiidot es a tererogondokat leszamitva bejon. Elotte Huaweieim voltak, P szeriak. Azokhoz kepest mind az akkuido, mind a terero sokkal, de sokkal gyengebb a Samsungban. Van masodik telefonom is, Motorola Mediatekkel. Ahol annak 4/5-os a veteli erossege, ott a Samu 1-2/5. Es meglepo modon ugyanazon szabvanyok tamogatasa mellett a Dimensity a Wifiben is stabilabb, erosebb es gyorsabb mintaz Exynos. Nem mondom hogy hasznalhatatlan az Exy 2100, sztem nagyon jo proci lwhetett volna, ha a melle epitett modem nem egy gyenge eresztes.

(#25) doooo válasza janeszgol (#19) üzenetére


doooo
veterán

Sokan meg tudják fizetni, amit az Apple a TSMC-nél, de a probléma az, hogy nagyon szűk a termelési volumen, és szimplán nincs másnak hely ebben. Se a Qualcommnak, se a MediaTeknek, se az AMD-nek, se az Nvidiának, senkinek, aki mondjuk épp 3nm-en akarna bármit is csinálni (de voltak régebben is ilyen problémák).
Az Apple megelőzte őket, de nem pénzzel, csak szimplán előbb volt magabiztos a döntésben és előbb tudott odaállni kész tervvel (lehet, hogy idén kicsit túlzottan is magabiztos volt pár dologban, de ez másik sztori).
A Samsung saját terveket sosem gyártatna másnál, amíg ő a TSMC legnagyobb konkurense.
Az lehetne opció, hogy a Qualcommnak is marad hely a TSMC 3nm-én, és kész, megint tőlük vásárolnak az S-szériába (minden modell esetén).
Az csak külön érdekesség, hogy ha minden igaz, az új Snapit is ismét a Samsung fogja gyártani (a legújabb 4nm-es eljárással).
Illetve van saját 3nm-es kapacitása is a Samsungnak, nyilván azzal is hamarosan kezdeni fognak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#26) kakuk.tamas válasza janeszgol (#22) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

faraszto minden hulye ismeros hulye ajnarozott appjat hasznalni
Ezt rühellem én is. Messenger/Whatsapp/Viber/Telegram… Csak ezek vannak fent, mert egyszerűen nem lehet kizárólag egyet használni. Még családon belül se… :W

És őszinte leszek: bármennyire is nem szeressem a Samsungot, meg úgy már az egész androidot, de ha váltani akarnék, pont azon szempontok miatt, amiket írtál, nem lenne más alternatíva. Legalábbis amit nyugodt szívvel bemernék vállani.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#27) jksx válasza mhydas99 (#24) üzenetére


jksx
senior tag

Nem tudom, mert a Mate 8 kamerája meg sem közelítette az S9+ kameráját, így azt nem lehetett a munkámhoz felhasználni. Térerő gondom meg csak a Lumia 640-el volt. Most S23 ultrát használok, de az messze nincs pariban az eddig használt telefonokkal.

[ Szerkesztve ]

(#28) opr


opr
veterán

Szamomra nem a teljesitmenye a fo kerdes, az biztos eleg, ha nem jatszik a user (es en telefonon soha nem jatszok), hanem az, hogy ez is olyan lesz-e, mint a tobbi exynos, hogy merul, mint a ko, keszenletben is, es teszi mindezt ugy (vagy talan pont azert), hogy valami pocsek a terero.
Az, hogy a samsung lathatoan sunnyog, nem ordibalja bele a vilagba teljes tudobol, hogy mekkora kiraly cuccot csinaltak, illetve hogy a csucsmodellbe nem is rakjak bele, az szamomra annyira beszedesen mondja el, hogy milyen lett a cucc, hogy ennel szebben nem is lehetne.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#29) doooo válasza opr (#28) üzenetére


doooo
veterán

Hogyan kéne hangosabban ordibálniuk? Konkrétan egy külön eseményen mutatták be (nem csak erről volt szó, de ez volt a főszereplő). Mások sem szoktak nagyobb drámát szőni ilyesmik köré. Meg hát... nem jobb, ha meghúzzák magukat a múltbéli, egy jobban és egy kevésbé problémás generáció után? Ha most azt mondanák, hogy ők a legjobbak, mindenki nevetne és mondaná, hogy majd úgyis kiderül, minek ekkora a szájuk.

(#30) opr válasza doooo (#29) üzenetére


opr
veterán

Mondjuk:
- Kiemelni, hogy amiben annyival rosszabbak voltak, hogy vegul a konkurencia termekenek a hasznalatara kenyszerultek, azt igyekeztek kijavitani: Modem, uzemido, keszenletben merules, fotozas. Erre meg sem emlitik.
- Jonnek megint azzal, hogy hudegyors lesz. Samsungrol tudjuk, hogy nez ez ki, mindig is nagyon szerettek pofatlanul csalni a szamokkal/benchmarkokkal. A helyukben lehet nem ezekre a szamokra helyeznem a hangsulyt.
- Chip felepiteset is elsunnyogtak. Miert?

Konkretan az esemenyen elvileg ez volt a foszereplo, gyakorlatilag nemhogy nem mondtak el rola semmit, hanem sunnyognak, rejtegetik, szegyellik az egeszet. Es mindezt ugy, hogy csucs cuccba nem is rakjak, tehat tudjak, hogy vannak bajok.

Ami szerintem az idealis forgatokonyv lenne:
Nezzenek szembe azzal, ami hagyomanyosan szar mar ki tudja miota minden exy chipben, es fekudjenek ra arra. Javitsak ki. Senkit nem erdekel, ha 5%-al lassabb egy random hulye szintetikus benchmarkban, mint a snapi, ha csereben nem melegszik, nem merul, es jo a terero. Mert ezek olyan dolgok, amik teljesitmenyfuggetlenul tudnak egy amugy barmennyire is kivalo telefont is azonnal hasznalhatatlanna tenni.
Ezekben ne csak javuljanak piciket magukhoz kepest, hanem idealis esetben picsazzak is el a snapit, aztan kiabaljak vilagga, hogy mekkora kiralyok.
Mert igy megint az van, hogy letezik ugyan az exy, de inkabb bar ne letezne. Ami hatalmas problema, mert igazabol nekunk a leheto legjobb az lenne, ha folyamatosan gyepalnak egymast, egyenrangu konkurenciak lennenek. Egy iparnak se jo az, ha monpol, vagy akar kvazi-monopolhelyzet van, es most a snapi helyzete a felsohazban az monopol.

Lehet nem ez jon le, de en drukkolok a samunak, hogy sikeruljon. Pont ezert idegesit, amikor ilyen amator, buta modon vagjak maguk alatt a fat. Uvolt az egeszrol, hogy azert tortenik, mert Great Leader UberManager Mr Choi megaszonta, hogy marpedig jovore exynosos telefon lesz es pont. Ahelyett, hogy megultek volna a seggukon, es nem lepnek addig, amig nem tudnak egy igazan latvanyosat lepni.

Hulyen hangzik, de ebben a helyzetben nagyon igaz Tyson bolcsessege az Argo-bol:
"Az ut eloszor, aki igazan nagyot ut! Es eloszor!" :D

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#31) janeszgol válasza opr (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Érdekes nézőpont. Az S23 eladási számait látják. Ebből leszűrhetnek dolgokat.
Térerő gond a Samsungnál 2013 óta van szinte minden telójánál. Az S3 Minivel kezdődött.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) opr válasza janeszgol (#31) üzenetére


opr
veterán

Snapis telóiknál nem igazán van, szóval valószínűleg az exys modem lesz a gond. Amúgy igen, nagyon kíváncsi lennék rá, mi van miért, milyen adatokat látnak, melyik döntés miért, hogy lett, de ezt sajnos úgyse fogjuk tudni soha.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#33) Snoop27 válasza doooo (#12) üzenetére


Snoop27
őstag

Az valóban jó lett, ha évről évre egyre stabilabb procit tennének le az asztalra hidd el nem lenne többé siránkozás. Bizom benne, hogy ez igy is lesz.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#34) BusinessGuy válasza Snoop27 (#33) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Lenne mert ahogy páran már leírtuk nem csak az exynos a baj hanem a környezete is. Egy minden jópár hw elemében butított tel a snap verziókhoz képest, és a software-es támpgatottsága is kvázi eltörpül a snap verziókhoz képest.
Persze csökkenne a síras mert az átlagusernek ezek fel se tünnek amíg el van választva a snap verziótól.

[ Szerkesztve ]

(#35) Snoop27 válasza BusinessGuy (#34) üzenetére


Snoop27
őstag

Én még mindig azt mondom, hogy elkényelmesedett a samsung, lassú léptekben fejlesz, csak épp a legszükségesebbeket, pl. több mp, kicsivel jobb kamera, valamivel erősebb proci. Amig nincs igazán erős konkurens addig igy is marad. Bár az igazat megvallva én sem igazán tudnám évről-évre milyen nagy dobást mutatnék be a helyükben. :F

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#36) TeeJay válasza mhydas99 (#24) üzenetére


TeeJay
félisten

3,5év Redmi Note 9S után most Samsung A54 van
Yettel flottás vagyok, semmi térerő bajom nincs sőt végre normálisan megy a mobilnet akár 4CA esetén vagy éppen 1200+ megabitet mérek ha 5G-t is bekapcsolom.
VoLTE is tökéletesen megy kristálytiszta hanggal...
Redmi hiába volt Snapdragon 720G, a CA is tiltva volt rajta, Galileo műholdakat sem látta így GPS is maximum 3méter pontosságot de inkább gyakorlatban 5-6métert tudott a Samsung 1méteres pontosságot és tökéletesen működik...

Egyedül wifi-ben gyengébb picit de hát A széria és AX wifin csak 1200mbit linket tud míg a Snapdragon-os telefonok 2400-at is ugyanott
Amennyire riogattak itt az Exynos-al ahhoz képest semmi bajom vele és normálisan megy a telefon :K :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#37) BusinessGuy válasza Snoop27 (#35) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ez sajnos tény. Ráadásul ahelyett hogy rendes firmware-t irnának a kamerához bementek a megapixelháborúba nem kis parasztvakitással....

(#38) Snoop27 válasza BusinessGuy (#37) üzenetére


Snoop27
őstag

Igen sajnos, de látod a hozzá nem értő a számok után megy, gondolja ha 200-300 mp akkor az csak jó lehet, mintha legalábbis tömbház falára akarna nyomtatni.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#39) badacsony


badacsony
őstag

Samsung's Exynos 2400 pops up on Geekbench

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#40) mhydas99 válasza jksx (#23) üzenetére


mhydas99
tag

Cool

[ Szerkesztve ]

(#41) mhydas99 válasza TeeJay (#36) üzenetére


mhydas99
tag

A wifi sebessege nem Exynos vagy qualcomm markaguggo hanem adott tipuse. Egy S22 exynosa is zuzna 2400at hidd el, talan minimalisan kevesebbet. De A54ben kozepkategorias proci van, azon belul is inkabb kozep-kozepkategoria es nem felso szoval mindem teren vissza van butitva. GPS sem azert jo mert Exynos ha em mert adott szabvanyokat tamogat. Amugy orulok h neked jom a tapasztalataid. Nem hasznalhatatlanok az Exynos procik, sosem mondtam, sot sztem egyaltan nem katasztrofalisak. Csak ez olyan mint par eve az osszes iPhone kuszkodott a tererovel, plane liftben. Kb. senkinek sem volt jele mig az androidosoknak volt. Persze nem volt trauma az apple vasarloknak hisz 1. iOS hasznalattal egyszeruen nincs konkurencia uh vagy megszoksz vagy megszöksz, 2. Mindenki elfogadta h ez ilyen, esetleg nem tudtak h nem ez a norma es mas markak ak jobb a vetele (es akksiideje). Ezek tenyek, ugyanugy mint h az Exynosnak meg vannak a maga nem kis bajai a konkurenciahoz kepest. Persze hasznalhatoak, de ha korulnezel a piacon rajossz h nagyon gaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.