Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Fanta75

    csendes tag

    Szasztok!

    Az a problémám, hogy néhány alkalmazás nem indul el normálisan a gépemen, mivel a monitorom azonnal kiakad, hogy nem megfelelő a frekvenciatartománya. Namármost egy kissé utánanéztem a dolognak, és elképzelhető, hogy ezt amiatt üzeni, mert a 800x600-as felbontást nem ismeri a kártya, vagy a drivere.
    Egy Galaxy 8800GTS 320MB os kártya van bent AMD X2 4200+ Gigabyte K8NF9 1 Gb ram. A videokari driver 169.21int.

    Mit tegyek, hogy működjön? A baj csak az, hogy elég sok progi alapból 800x600 alatt indulna, de már ekkor feladja a monitorom. Bár ez valszeg azért van, mert a 800x600-as felbontást az nvidia menüben nem található, ha pedig a képernyőn a tulajdonságokból állítom, akkor ugyanúgy kiakad a monitor.

    Remélem érthetően fogalmaztam.

    Kösz a tippeket előre is!

    Fanta75

  • Fanta75

    csendes tag

    Szasztok! Újra felteszem a kérdést!!!!!!!

    A 800x600-as felbontást valamiért 150hz-en akarja frissíteni, de a monitorom max 144hz-en tudja. Hogy kell átállítani, hogy az alkalmazások, melyek alapból 800x600-as felbontással indulnának (bevezető videó, stb) fussanak, és a monitor ne adja meg magát?
    Egy Galaxy 8800GTS 320MB os kártya van bent AMD X2 4200+ Gigabyte K8NF9 1 Gb ram. A videokari driver 169.21int.

    Remélem érthetően fogalmaztam.

    Kösz a tippeket előre is!

    Fanta75

Aktív témák

Hirdetés