Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Soká #8712 üzenetére

    "hogy ez belül is bordás, ami talán rontja a légszállítás hatásfokát."

    Nem ront az a hatásfokon az égvilágon semmit. Ha ennek a hátrányát keressük, legfellebb az lehet, hogy meg tud rekedni, esetleg letapadni oda a finom por, a nagyobb szálkák, amik belekerülnek, azok pedig elidőznek, míg a garatba jutnak. Ám ha annyit mozgatod, mint amiről beszámoltál, ez gyakorlatilag semmisnek vehető.

    Ki sem merem írni az én meggyőződésemet elszívótömlőileg, mert az drága dolog.

    Ha az ember vesz három méter csövet, ne akarja azt még 3,5m-en se használni! Ha 3,5m-re van a legtávolabbi gép az elszívótól, akkor 3,5m tömlőt köll venni. Az, hogy mennyire húzható ki, marketingduma, amitől én sikítófrászt szoktam kapni. Még a 3m-es is "megrövidül", amíg vákum alatt van.
    Egyébként mennyiért vetted?

    Több fa van, mint asztalos!

  • Márton111

    aktív tag

    válasz Soká #8712 üzenetére

    Köszi a segítséget nekem is pont ilyen felhasználásra kell ide-oda vinni mert egy fix hálózat hosszabb csövekből állna sokkal, lefékeződne a légáramlat benne.Útba is volna meg tényleg minden munkához máshova teszem őket mert készítek 4m-es anyagból is meg 1m-esből is pl profillécet, meg ehhez pl 3-4 féle gépet használok , és mindig másik van a centrumban .
    Néztem is hogy a hajlítási mutató szt a PU sokkal kisebb rádiuszra is képes .
    Jól értem a cikk-cakk metszetű csövet mérik , nem a tényleges hosszat?? 6m-es cső 3,5m?
    Ez kb olyan mint amikor fáért mentem és az 1.osztály az 2.osztályú volt de volt egy nulladik osztály felette...jó drágán.Nem baj átválogattam az 1. osztályú rakatot és kivettem belőle 16db nulladik osztályút :D Fél napom ráment amíg a kódorgó raktárosok ménkű nagy területről előkerültek kihozták, a fát ,átválogattuk a napon,aznap (40fok volt)Aztán mégegyszer ugyanez collosokkal csak az már elég 2.osztály anyag volt, hiába válogattam nem volt közte sokkal jobb viszont jó drága volt.Kijött a direktor is segíteni ,én voltam a fő vevő, kongott a telep. Adtam a lelkes segéderőmnek, akit megkértem 2000Ft-ot (nem fogadta el, mert nem szabad nekik, a gyerekek javára szóló gyűjtőkasszába diszponálta a pénzt,és úgy örült neki mintha ő kapta volna meg.)

  • jimy_l

    tag

    válasz Soká #8712 üzenetére

    Jó ez az átlátszó cucc, láccik hol van dugulás. :C

    Ha szavazással, bármit ellehetne dönteni. Már betiltották volna.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés