Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) derth


derth
csendes tag

Sziasztok!

Nagy gondom van ezzel a kártyával!

Eléggé erős daarb az adatai alapján, de a Call Of Duty játékban 60-as FPS-nél nagyobbra képtelen. Már minden paramétert megpróbáltam! A haveromnak van egy sokkal gyengébb(Adatok alapján,ProciMHz+Ram) ATI Radeon 9800 PRO 128MB az 100-110 FPS-t produkál. Ez csak beállítási hiba, vagy az ATI ennyivel jobb??? Ha tudna rá valaki valami megoldást azt megköszönném.
derth@freemail.hu

csáó derth

(#2) Monya78 válasza derth (#1) üzenetére


Monya78
veterán

Véletlenül nem 60Hz-en müxik a monitorod???
V-Sync beállítást kapcsold ki...

(#3) Lala6 válasza derth (#1) üzenetére


Lala6
őstag

Igen, ekkora a különbség a két kártya között. Az FX5700 sokkal gyengébb, mint egy 9800 Pro.

(#4) fityfiritty válasza derth (#1) üzenetére


fityfiritty
csendes tag

Haly

Hát igen, ez a kártya, illetve az FX 5700 nem egy csúcsmodell. Nekem csak egy hónapig volt, ezalatt háromszor csere, ez persze nem általános, csak én szívtam meg, végül váltottam ATI 9600XT-re. Na az is jobb, erősebb mint az 5700. Szóval ne a 9800 pro-hoz akard mérni, mert nem egy kategória a kettő, de ez az árukban is meglátszik. Sajna ez van

Maradtam
Fityfiritty

Az élet nem egyszerűsége miatt szép (N910C)

(#5) inkab válasza derth (#1) üzenetére


inkab
aktív tag

A 9800 az a régi felsőkategória, csúcskártya volt, az 5700 meg középkategória, az ATI RADEON 9600-9600pro ellenfelének szánták, mígy az 5700Ultrát a RADEON 9600XT ellenfelének. Ezzekkel hasonlítgasd, ne a 9800-al.
Egyébként még igy is jobb valamennyivel az ATI, főleg D3D alatt bekapcsolt képminőségjavítókkal, OpenGL-ben meg az 5700 jobb kicsit vaószínüleg, de nincs ekkora különbség azért egyik irányban sem, mint a 9800-nál.

[Szerkesztve]

(#6) derth


derth
csendes tag

HI a monitorom TFT, de már ezt is lecserélteűm digitálisr jelenleg 85Hz-en megy. A kártyámat ma lecseréltem egy ATI9800 PRO-ra. vazz ezzel is kiakad 60FPs-nél. Azt a v-sync-et hol lehet kikapcsolni?


Kösz
derth

csáó derth

(#7) Ger|


Ger|
aktív tag

biztos opengl-es játék. Kis logikával ki lehet találni hogy a hülyegyerek windóz visszalődözi 60-ra. De nem is kell hozzá opengl, néha directx is ezt jácca.

Bemész drájverbe és ott.

PCI-s IDE kártyát vennék amire rá lehet kötni vinyót vagy cd meghajtót!

(#8) Monya78 válasza derth (#6) üzenetére


Monya78
veterán

Ati driver -> 3D beállítások -> egyénire kattintasz -> és ott a csuszkán három féle beállítása van a V-scyn-nek, mindig ki, alkalmazás szerint, és a mindig be...
tehát logikusan mindig ki....

(#9) celeron


celeron
senior tag

HALI! Ha valaki tud ASUS V9570 TD videókártyáról tesztet, az lécci írja le a honlap címét, vagy tegye fel ide!!! Ja igen és ha valakinek van a memóriákra eladó hűtőbordája, írjon szívesen megvásárolom!!!:))

(#10) mayerlaci válasza derth (#6) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Leírnád a konfigod?

(#11) celeron


celeron
senior tag

A konfigom: MSI 845 ULTRA-C alaplap, 2*256 MB samsung DDR Ram, 40 GB-s Seagate winyó, Codegen 300 watt-os táp, 1,7 GHz-s Intel celeron proci, ASUS V9570 TD videókártya. Ennyi.
:):DDD:DDD:DDD:DDD:C:o;]:(:((:(((:D:DD:))

(#12) Ery


Ery
tag

Szevasztok!!
Na'lam is ilyen baj van a konfigom:
gigabyte k8nsu 3200+ athlon64 512 kingstone lc3 ram
asus v9570TD

az e'n winyomba 60fps fole' nem megy amikor haver winyojat raktam be akkor viszont 100fps!

E's az lenne a kerdesem mi lehet e gond??
mind a 2 winyo samsung

(#13) McCoy válasza derth (#6) üzenetére


McCoy
tag

hello a problémád az, hogy azt hiszem ''/com_maxfps 120'' és máris 120 fps lesz a max, neked vszeg azér 60fps mert alapból a játék 60-as limitet állított be magának, 1-szerű q3 motor :)

(#14) Ery


Ery
tag

Szia! Lehet buta vagyok de ezt a ''/com_maxfps 120'' hova kell beirni????
:F

(#15) Petike168 válasza Ery (#14) üzenetére


Petike168
aktív tag

consolba

(#16) Ery


Ery
tag

Bocs!
De hol az a Console??? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.