Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Asus radeon 9600 xt - hol van az overdrive? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) T4uR


T4uR
csendes tag

Az a kérdésem hogy merre le találom az ''overdrive'' funkció bekapcsolási lehetőségét.

(#2) anaqer


anaqer
veterán

Azt hiszem, sehol.
ASUS bekavart.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3) Tul


Tul
aktív tag

A 3.9-es catalyst a biztos, abban a speciális beállítások fül alatt lesz egy ilyen menüpont.

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#4) Tul


Tul
aktív tag

Azért biztos, mert nekem hiányzik a kártyámról a höbigyó ic, de ez a verzió akkor is felkínálja az overdrive funkciót.

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#5) Raymond válasza T4uR (#1) üzenetére


Raymond
félisten

Ha a standard Catalyst meghajtokat hasznalod akkor a Display Properties - Settings - Advanced - ATI Overdrive alatt van.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6) Damage válasza T4uR (#1) üzenetére


Damage
senior tag

A hagyományos catalystben nincs overdrive funkció Asus kártyával. Más hőmérési szabványt használnak, ezért nem jelenik meg az overdrive fül.Erre van a Smart doctor. De szerintem jobban jársz a powerstrip, rivatuner vagy vmi más húzó progival. Egyébként miért akarsz húzni egy 9600XT-t? Nem elég a teljesítménye? Szerintem totál felesleges...

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#7) T4uR


T4uR
csendes tag

nem akarom huzni csak kivncsi vagyok hogy mégis meddig birná a kicsike de sehol nem találtam overdrivot ugyhogy ez van azért THX
:)

(#8) LordX válasza Damage (#6) üzenetére


LordX
veterán

Khm, az Ati XT-knek van gyárilag egy öntuningoló funkciója, üssetek meg, de szerintem ha már valaki olyat vett, szeretné kihasználni..

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Asus radeon 9600 xt - hol van az overdrive? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.