Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Alig használt bankautómata eladó (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

http://index.hu/politika/bulvar/automat0311/

:DD :DD :DD :DD :DD :DD

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#2) Biaggio válasza GeorgeTerror (#1) üzenetére


Biaggio
őstag

Milyen oprendszer fut rajta? :DD

(#3) launcser válasza GeorgeTerror (#1) üzenetére


launcser
senior tag

a képeket nem linkelnéd be? :)
amugy amikor meghallottam hiradóban én is hátast dobtam :D

tütüü

(#4) Hory


Hory
aktív tag

Neha latni bankautomatakat karbantartas kozben. En egy par ilyet lattam mar, akkor a foszer epp egy msdos-t bootolt rajta nagy igyekezettel egy floppy-rol... Sima pc. :)
Igaz, nem is kell jobb. Minek. Mar ez is tulzas, valszeg ez volt a legfelxibilisebb a legjobb aron.

En inkabb attol estem hanyatt, hogy 70-80 millio ft a becsult erteke az automatanak. Konyorgom, ami benne van, az nem lehet tobb 1 millional! A tobbi 70 akkor a pancelboritas, vagy mi?
Rohadek bankok...

(#5) launcser válasza Hory (#4) üzenetére


launcser
senior tag

6ot mondtak az értékére
hiradóba ugy hallottam
+3,5 volt benne :)

tütüü

(#6) Hory válasza launcser (#5) üzenetére


Hory
aktív tag

Indexen olvastam 70-80-at.

mindegy, ma meg ugyse szidtam senkit :)

(#7) telcom


telcom
tag

Mint minden ez a módszer is ideért. A németeknél tiz éve villástargoncával lopkodták az ilyen autómatákat.

telcom

(#8) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Egy barátom a Drehernél dolgozik. Egyszer megérkezett egy nyerges vontató trillócsillió üveg sörrel. A söfőr bement az irodába, a barátommal megírták a papírokat, és mire kimentek a pótkocsi nem volt sehol...:D A barátom szerint kb. 5 perc volt az egész.

Mi szevezés kell egy ilyen melóhoz is?! Ráadásul milyen nehéz lehet menekülni vele? Na mindegy, nálunk is vannak profik. :D

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#9) warmaster


warmaster
aktív tag

Nekem az tetszett, hogy a rendőrök ébresztették fel a biztonságiakat.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#10) up válasza warmaster (#9) üzenetére


up
senior tag

Igen, azt hiszem, lesz (volt) egy-két kínos beszélgetésük... :)

(#11) Jazzy válasza warmaster (#9) üzenetére


Jazzy
tag

És közben azt nyilatkozták, hogy nem aludtak az őrök, csak máshol voltak akkor és nem hallották' :DD :DD

J@zzy

(#12) róland


róland
veterán

Szerintem így a legkönnyebb kiszedni belőle a pénzt. (Na persze kártya nélkül. :DD) Még nappal is ki gondolná, hogy nem szerelő vagy? :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#13) róland válasza Hory (#4) üzenetére


róland
veterán

Igen. Az előlap borítása sok mindent kell, hogy kibírjon. (fúrás, sav, stb.) Ezt pedig pénzbe kerül. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#14) DJ Mythos


DJ Mythos
aktív tag

Az az autómatáknak nem is az a lényegük, hogy milyen oprendszer van rajta, hanem az ATM kapcsolat. Nekem spec a szerveren egy BBIangent (Linux) fut egy floppyról, és az kezeli az egész hálózatot!

(#15) Satan-Claus válasza róland (#12) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Azért abból lehetne sejteni, hogy a karbantartók többnyire nem símaszkban dolgoznak. :D

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#16) biker


biker
nagyúr

ja, mi is ezen röhögtünk anno a konzervgyárban, mikor lerakták, hogy elvisszük.

és utána mesélték, a DÉMÁSZ-osok, hogy sokfelé divat a trafóolaj leengedése, és elszállítása, de egyik tanyarészen az egész 10/0.4-es trafót leemelték az oszlopfejről, ami fél tonna, szintén, és elvitték.

fesz alól, letépték a kábeleket száraz kötéllel, aminek a vége drót volt, hogy rövidrezárjon, mert ugye a tulipán csak 2sec-enként ad vissza feszt, addig meg letépik :))

aztán 3 drót, 6sec, és jöhet a trafó ledaruzása :))

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#17) meba


meba
tag

HOgy nem lehet azt hallani ha bontják a házat, és az üveget. Nagyon fáradtak voltak a biztonsági őrök.Szerintem több pénzben reménykedtek a ''bontók'', mivel ilyenkor töltik fel yol az atm-ket, mindenki megy a kis fizuért kiszedni.

(#18) Biaggio


Biaggio
őstag

Semmi gáz!
Az ATM Locator Quick Search majd megtalálja :DD

[L]http://visaatm.infonow.net/bin/findNow?CLIENT_ID=VISA[/L]

(#19) marcee válasza Satan-Claus (#8) üzenetére


marcee
addikt

Egyik acél szerkezetes tanárom mesélte, hogy nemrég egy máv telepről, két ellenőrzés között elloptak egy komplett vasuti hidat (legyártva, darabokban várta a szállítást): nem volt több 80 tonnánál! :D

\m/

(#20) tomcs válasza marcee (#19) üzenetére


tomcs
őstag

mavnal elofordul az ilyesmi... pl hallottam hogy igen gyakori a soha meg nem epult vaganyon nyilvantartott tartalykocsi is.. bar ''beavatott'' tudja csak hogy hova lettek...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Alig használt bankautómata eladó (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.