Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    Nagyon nagyot csalódtam [calvin20] fórumtársunkban megbeszéltem vele, igaz alkudtam de utána még az ár fölé is emeltem az ajánlatot, hogy vihessem végre a felkínált ssdjét priviben azt mondta, hogy még vár mert van helybéli -1-2nap- mondom okés, utána mindig kérdezgetnem kellett, hogy na mi van mi van mi történt, erre mondta, hogy igen a tiéd az ssd erre a mai napon 1héttel a megbeszélés kezdete után azt a választ kapom, hogy sajnálom eladtam másnak, minden adategyeztetés és minden megbeszélés után. Nem vagyok egy haragos ember, de gondoltam, hogy ezt le kell írjam egy fekete pontot adnék neki ez miatt

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz calvin20 #13812 üzenetére

    az már hadd ne a te döntésed legyen, hogy miért adok mit

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    Fekete pont jár a nem megfelelő tájékoztatásért -hiányos hirdetés- és ezek után nem megfelelő hozzáállás miatt _somotomo_ nak

    Vettem tőle egy ilyenta hirdetésben szó nincsen róla, hogy hiányos a termék, ezt jeleztem neki, erre ő reagált, hogy okés visszaveszem (a postát még le is nyeltem volna) második körben ő már meggondolta magát, és arra hivatkozott, hogy gariztassam le, és, hogy ezzel neki semmi dolga nincsen, harmadik körben, amikor jeleztem neki, hogy ez nem a legmegfelelőbb hozzáállás - nem jelzem, hogy hiányos a termék, és utána nem veszem vissza- annyit mondott, hogy ez garanciális gond.

    Kérdem Én, ha hiányzik akár csak egy csavar is, azt illik jelezni szerintem, ha egyszer dobozos terméket árulunk, mivel ennél az ilyen kis "apróságok" is gondot tudnak okozni.

    Ezek után ő széttárta a kezét, és a következő privátokban már az szerepelt, hogy hiánytalan a csomag, pedig nincs így.

    Nincs jogom privátot idézni nem is teszem meg, álljon itt ez a bejegyzés azért, mivel szerintem nem így kell hozzáállni egy eladónak ahhoz, ha hiányos terméket ad el, és azt utána nem akarja visszavenni.

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    Kedves Imics fórumtárs nagyon jó játékot csinált, rendelt tőlem fóliát, teljes mértékben tisztában volt mindennel, tudatában volt a rendelés menetének, mire oda jutottunk, hogy fizetni kelljen addigra meggondolta magát különböző hülye okokra hivatkozva. Nem idézhetek privátból nem is teszem meg.

    Én nem ajánlom, kérem a fekete pont bevésését, nem játszótér a prohardver, ha valamit megrendel az ember azt vegye is meg.

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Aktív témák

Hirdetés