Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Xbox One-on is elérhető lesz a bill+egér támogatás, vagy csak Series-en?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) Wesder válasza AxBattler (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenhol.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) AxBattler válasza Wesder (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Szupi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) hunluki


hunluki
senior tag

Nagyon várós :)

(#5) Luck Dragon válasza hunluki (#4) üzenetére

Egyetértek :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Régi szép emlékek :)
Ezt sajnálom,hogy nem lesz elérhőt Ps-en.Cserébe oda adnám a Last of Us 1,2-t meg Gow-ot Xbox-ra :DD

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#7) AxBattler válasza zsolesz967 (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Deal. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Végignézve az előzetest ez egyszerűen fantasztikus, hogy Xbox játékosok is élvezhetik ezt a nagyszerű játékot, erős nosztalgia kerített hatalmába a képsorok láttán, erős késztetést érzek, hogy újra elővegyem ezt a játékot! :C :B

UI: jelenleg Age of Empires IV-gyel szoktam játszani, az sem rossz, de ez az előzetes szerintem visszahúz most Age of Empires II-be, szívem csücske ez a játék.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) Luck Dragon válasza Hopkins95 (#8) üzenetére

Ha emlékeim nem csalnak , négy is érkezik Boxra :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) oriic válasza Luck Dragon (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, jön az is, de dátum még nincs hozzá.

Live-Die-Respawn

(#11) Luck Dragon válasza oriic (#10) üzenetére

:R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.