Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) donhere


donhere
tag

Acorp 693ap-m van de kaptam egy ajánlatot(vagyis én kértem) hogy egy ABIT SA6 ost adnak érte 5k kéne ráfizetnem. megéri? Jó az a SA6? mennyir tuningolhato. JA. meg melyik a ''legjobb'' SD memóriás Celeronos alaplap?

Magyarország jobb pozícióba került a korrupciós listán, bár ez nem volt olcsó.

(#2) Dilikutya válasza donhere (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nincs külön lap Celeron és Pentium procikhoz. Amúgy ez a lap önmagában ér 5k-t. Milyen procid van? Mert attól függ, hogy mi is a legjobb lap.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) donhere válasza Dilikutya (#2) üzenetére


donhere
tag

Celeron 900Mhz(asszem Coppermine magos''ha jól tévedek'') es 133Mhz 512 SD ram-om. Most stabilan 945Mhz en megy ha afölé húzom lefagy, sz*r stb. meddig lehetne ezt a procit egyébként húzni? kb? Most pl ha a szobában 20fok van a proci 26fokos.

Magyarország jobb pozícióba került a korrupciós listán, bár ez nem volt olcsó.

(#4) donhere válasza Dilikutya (#2) üzenetére


donhere
tag

most melyik ér 5k-t? önmagában.

Magyarország jobb pozícióba került a korrupciós listán, bár ez nem volt olcsó.

(#5) Dilikutya válasza donhere (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az a SA6 önmagában érhet max 5k-t.
Hmm Socket370-es lapból ajánlani tudom még i815-ös lapkakészlettel az Abit ST6-ot, és az Asus Tusl2-C lapokat.
A procit talán lehet járatni még 133MHz-es fsb-vel is, de nem biztos. Azért olyan 1000-1100MHz talán kinyerhető belőle, a RAM-on már nem múlik, de szvsz a mostani lapod nem kedvez a tuningnak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) donhere válasza Dilikutya (#5) üzenetére


donhere
tag

Szerinted ilyen lapokat én honnan tudnék szerezni? nézegettem ilyen használt oldalakat de nem nagyon voltak ebből a korszakból. P1-es sz*rásig, P4 szintén. Amúgy 8k ért kínálják a SA6-ost, én mondtam hogy adok egy 693AP-t s ráfizetek.

Magyarország jobb pozícióba került a korrupciós listán, bár ez nem volt olcsó.

(#7) Dilikutya válasza donhere (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Itt: Bővebben: link, esetleg itt: Bővebben: link.
8k szvsz sok ezért a lapért, itt a Ph-n ST6 van 4500-ért.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.