Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Seci


Seci
tag

Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy működik-e valakinek BE7- Raid lapban Firewire kártya? Esetleg ha valakinek megy a típusa nagyon érdekelne! Megkérem, hogy írja le.

Én már 2 napja szenvedek vele és nem megy, olyan mintha fel sem ismerné!
A kártya másik 3 gépben működött! Kipróbáltam már az összes PCI-os slotban és különböző IRQ kiosztással, ha beteszem a géppbe Raid vezérlő eltűnik! Ha az ATA-n van a rendszerwinyó (Raid vezérlő letiltva) akkor az XP nem indul el még csökkentett módban sem!
Abit BE7-Raid P4 2.4 Abit Ti4200 (1394A FireWire PCI Host Controller)

Az is érdekelne,hogy valakinek működik ebben a lapban ez a hangkártya: SB Audigy 2 ZS 7.1 PCI ha igen, hogy működik-e a Firewire portja!
Minden ötletet szívesen fogadok!
Köszi!
Seci

(#2) Seci


Seci
tag

UP! Nagyon fontos lenne, mert kameráról sűrgősen DVD-re kellene vigyem a Filmet!

(#3) Seci


Seci
tag

UP! Hátha tud valaki segíteni!

(#4) silver-pda válasza Seci (#3) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Alaplapom ua. Firewire: Pyro féle. nekem ment, igaz w98 alatt. de a rendszer külön hd-n van, raid csak adattárolás és kamerás feldolgozáshoz lesz.

XP-nél sp1 vagy sp2 van fennt? lehet hogy sp2 kell és utána esetleg a FW kártya saját meghajtója. :F

[Szerkesztve]

(#5) Seci válasza silver-pda (#4) üzenetére


Seci
tag

Köszi, legalább tudom, hogy mennie kellene!
XP+SP2 van fent! A másik gépben az XP saját driverét adta hozzá és ment pénteken!

Talán megoldódik a probléma ma már 3 másik gépben sem ment! SQt ugyanabban sem amiben elQtte jó volt! :( Visszavitettem gariba, kérek másikat! Mostmár csak az a kérdés mitQl ment tönkre?!

(#6) PonPon


PonPon
senior tag

Hali! Nekem olyan gondom van hogy van egy abit ab9pro-m integrált firewire-vel...rádugom a kamerát a gépre és semmi rekció...probáltam egy laptoppal amiben volt kártya, azzal ment

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.