Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  A te iskolád---a tökéletes iskola (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) lamadou


lamadou
senior tag

Azt szeretném kérni, hogy írjatok ötleteket egy tökéletes iskolához, a névadástól az olyanokig, hogy legyen-e pszihológus. A következő szempontok vannak:
-Mi a célja, filozófiája
-Milyen legyen a környezete, hogyan legyen berendezve
-Mit tud adni a gyerekeknek
-Milyen extra szolgáltatásokat tud nyújtani
-Hogyan jutalmaz, büntet
-Milyen legyen az értékelés
-Együttműködés szülőkkel, egyéb intézményekkel(múzeumok stb.)

Egy házidolgozathoz kellene.
Köszi!

(#2) MUŁĐER válasza lamadou (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Tökéletes iskola nincs,mert sokmindenben függ az országosan megállapított szabályoktól,rendszertől,és hiába a legszuperebb iskola a világon,ha az oktatási törvény miatt sz@ródik el az egész...

Meg azt is kéne tudni,milyen suli?Ált,Közép,Fő?Mert nem egyformák!

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#3) lamadou válasza MUŁĐER (#2) üzenetére


lamadou
senior tag

Most nem kell nézni az ilyen dolgokat, a pénz se számít, tehát lehet bele uszodát is tenni , stb. :DD

(#4) AI válasza lamadou (#3) üzenetére


AI
tag

akkor legyen benne sztriptízbár! és egy gyakorlópálya, ahol éles lőfegyvereket lehet tesztelni! és egy ingyenes kocsma is...

42

(#5) MUŁĐER válasza lamadou (#3) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Jupé!:)
Akkor ingyenlimuzin mindenkinek,no tanítás,szabadfoglalkozás egész nap,Hollywood multiplex,egész nap filmek,uszoda (minimum),egy szuper fullos étterem a menza,300 fogással,van pia is,valamint csak akkor kell bemenni suliba,ha akarunk...

Nekem ilyen suli kell!:D

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#6) Matr x válasza lamadou (#1) üzenetére


Matr x
aktív tag

Filozófia: nem a teljesítményt, hanem a tudást díjazzuk

Környezete: lehetőleg természet-közeli

Értékelés: jó dolgokat apró ajándékokkal (főleg alsósok értékelik nagyon), felsősöket pedig olyan dicséretekkel, amelyek igenis értékesek (ezt ki kell dolgozni még:) )


Együttműködés szülőkkel: minél nagyobb, közeli kapcsolat a szülőkkel, akikkel bármit meg lehet beszélni.

(terveket esetleg később jobban kifejtem)




ja, és ingyenpia :DDD

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#7) Josh


Josh
tag

Nekem lenne elég sok ötletem. Először is leszögezni, ez egy ugyanolyan munkahely, mint a felnőtteké, ezért aki nem tartja be a játékszabályokat, az húzzon a francba. Eléggé szakosítani kellene az iskolákat, pl.: egy mezőgazdasági iskolában, nem kell olyannyira az irodalomba, és a filozófiába belemenni, csak az adott szaknak megfelelő tudást nyújtani, a felesleges tárgyakat törölni, és használható tudást adni. Pl: a kémiát nagyon leegyszerűsíteni, és egy balesetvédelmi órát csinálni belőle. Egy kérdés: Gápjármű elektromos zárlat miatt kigyullad. Melyikkel kezdi el az oltás? Habbal vagy porral oltó készülékkel? Érdekelne a válaszaitok.

A nyelvtant is leegyszerűsíteni, és helyette egy beszédkultúra, illemtan órát tartani. Eladható és használható tudást adni. A büfében egészséges kaját adni. Dohányzással pedig az lenne, hogy ha elkapják a 18 éven alulit dohányozni az iskolában, akkor ő fizetné ki a csekket, mindegy hogy saját pénzből, vagy szülői segítséggel, mindegy honnan szerzi be a pénzt. A kölkök ne a budiba dohányozzanak.

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  A te iskolád---a tökéletes iskola (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.