Pro5 B.R.P.W

Sziasztok!

Aktuális project alapja egy Cooler Master MasterBox Pro 5 RGB ház.
Tervem egy szolid (hogy az maradt-e, azt döntse el mindenki maga :) ) megjelenésű mod volt.
Ami a házat érinti a külsejét minimális módon próbáltam csak feldobni. (szerintem ez sikerült) Ami a belsőt illeti, ott volt/van meló bőven, így a belső munkákról majd később. :)

Alulról kezdve, a lábak puritán megjelenésűek, de kis fantáziával látványossá tehetőek, íme:
Amilyenek voltak eredetileg, amikor bele vágtam és amivé váltak:

Lábak körfűrésszel bevágva, majd kis reszelés következett:

A plexi darabok méretre csiszolva, ragasztásra várva.

A plexi darabokat olvadékragasztóval rögzítettem a helyükre, így fixen ülnek.

Miután mind a 8db plexi darab a helyén volt, következett az 5050-es led szalagok behelyezése és ragasztása.
Majd következett a főpróba, itt minden világított ahogyan kell, így a helyére tettem mindkét lábat, led szalagokat bekötöttem, majd lőttem pár képet (amik aztán mentek a kukába).
Mivel a fő színek a lila, piros, fehér így ezekkel a színekkel készült fotók készültek csak (zöld színben is szééép :) )
Íme néhány kép félhomályban :


Nappali fényben:

Kis videó a lábakról, működés közben:

Folyt. köv. :)

Hirdetés

3 pénzügyi döntés, amit minden kisvállalkozónak érdemes átgondolnia az év végéig

PR Ahogy az év vége közeledik, itt az ideje, hogy egy pillanatra megálljunk és áttekintsük vállalkozásunk pénzügyi helyzetét. Ne hagyjuk, hogy az év utolsó hónapjai elússzanak a sürgető feladatok és elfeledett határidők között!