Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) Lord bIron válasza wjoe (#7299) üzenetére


Lord bIron
csendes tag

Van fent a gépen valamilyen kijelzőt moddoló program? Mert akkor az lesz a ludas. Nálam a Twilight (este szemkímélőbb vöröses árnyalatot csinál) ugyanezt teszi. Az install gombot nem tudom megnyomni ilyenkor. Ki kell kapcsolni az install idejére és problem solved. :)

http://www.reddit.com/r/Android/comments/1dqe4n/unable_to_press_install_button_when_installing/

[ Szerkesztve ]

(#7302) Upo válasza asdf_ (#7298) üzenetére


Upo
addikt

Custom recovery alatt nincs rsa key, insecure adb van beállítva. Csak kell esetleg hozzá drivert hegeszteni mert nem ugyanaz az usb vid/pid mint normál módban.

(#7278) asdf_:

A sok RAW meghajtó legtöbbjét meg el lehet érni, fel kell rakni egy ext2fsd-t, megnyitni az ext2 managert, az kilistázza az ext partíciókat, betűt is lehet hozzárendelni és le lehet menteni. Pl. a system, data, belső tárhely, persist is menthető. Bár legjobb lenne linux alatt csinálni, akkor a jogosultságok is megmaradnak.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#7303) Telda


Telda
addikt

Hali!

Mokee alatt tudok képernyőmentést csinálni?

(#7304) ra^ven válasza Telda (#7303) üzenetére


ra^ven
senior tag

Kombinációt most így hirtelen nem tudom, de a Beállítások/Gombok/Bekapcsoló gomb/Kikapcsoló menü-ben ki tudsz tenni rá egy gombot.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7305) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Drodiwall-t h kell beallitani, mit kell bepipalni, h egyaltalan engedje a 3G-t?
(CM12)

(#7306) Senais válasza Telda (#7303) üzenetére


Senais
aktív tag

HangeroLE + bekapcs.gomb

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7307) Telda válasza Senais (#7306) üzenetére


Telda
addikt

Ez az köszi!

Akkor már kérdezem is a következőt :).
Egy este alatt ~70%ot merült.
Az a telefon nem tudom mit keres ott mikor lefekvés előtt kihúztam mindent, meg töröltem a memóriát.
Most a Mokee 1224 van fent, előtte a Hungo volt, de mióta visszaraktam a Mokee-t nagyon gyorsan merül.

Na itt valami nem f@sza. Rádugtam a töltőre és felugrott 97%-ra.

[ Szerkesztve ]

(#7308) wjoe válasza Lord bIron (#7301) üzenetére


wjoe
tag

1000 hála és köszönet. Tényleg a kék fény szűrő volt az oka. Nem tudom, hogy magamtól mikor jöttem volna rá, mert nekem állandóan be van kapcsolva a szűrő.

Szerk: Elolvastam a Play áruházban lévő leírást és ott is írják:
* Ha egy appot harmadik féltől telepít, mint például az Amazon Alkalmazásboltja, a telepítő gombok inaktívvá válnak. Ahhoz hogy működjön a telepítés, ideiglenesen kapcsolja ki a szűrőt!
* Ha képernyőképet készít, a szűrő szintén az elkészített képen lesz. Az eredeti színek kinyeréséhez ideiglenesen kapcsolja ki a szűrőt.
* Ha másik képernyőszűrő alkalmazást is használ, a képernyő nagyon sötétté válhat. Ennek érdekében távolítsa el a más forrásból származó képernyőszűrő alkalmazásokat.

(#7309) easy...rider


easy...rider
őstag

Sziasztok!

Készítettem egy GYIK leírást, vagy valami hasonlót :) Afféle tutorial kezdőknek. Megosztanám, hogy nézzétek meg és szóljatok házzá hogy mit kéne még alakítani rajta. Aztán gondoltam bekerülhetne az 1. HSZ-be.

[link]

(#7310) easy...rider válasza easy...rider (#7309) üzenetére


easy...rider
őstag

Amikor legutóbb néztem még nem volt Laza írása benne az 1. HSZ-ben. De talán ez összeszedettebb.

(#7311) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Arra nincs valami megoldás, amikor külföldre kimegyek, és visszajövök, amikor visszajöttem és M.O-n vagyok, akkor visszarakja magától az adatforgalmat? Mindig kiír valami networkos okosságot, amikor jövök vissza külföldről, és nincs adatforgalom.

(#7312) easy...rider válasza Joe Swanson (#7311) üzenetére


easy...rider
őstag

A beállításokban kikapcsolod hogy ne legyen Data roaming és elvileg ennyi kéne legyen. Ilyenkor nem csinál adatforgalmat ha nem az anya hálózaton vagy rajta.

(#7313) 426os válasza easy...rider (#7309) üzenetére


426os
őstag

Szép munka, ugyan csak átgörgettem, de szerintem egy kezdőnek sokkal érthetőbb így, mint az eddigi leírások. Egy revízió után szerintem is kerüljön bele az összefoglalókba.

[ Szerkesztve ]

.

(#7314) aytukabozs válasza easy...rider (#7310) üzenetére


aytukabozs
addikt

+1

nagy nagy köszönet Lazának és wwenigmának (+upo, +nemtommég kit hagyok ki :/) az eddigi tudásanyag összehordásáért,
de ez eddig a leg összeszedettebb/átláthatóbb írás a telónk mókolásáról...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7315) Dave Crank válasza easy...rider (#7309) üzenetére


Dave Crank
senior tag

"Érdemes megcsinálni...", én csak annyit találtam, hogy ezt átírnám arra, hogy kötelező megcsinálni...
Ill. amit egyértelműen bele kellene írni, ehelyett "Ha nem gyári ROM alapú ROM-ot telepítünk (például CM), akkor érdemes a legfrissebb gyári ROM-ot telepíteni első alkalommal, hogy minden szükséges rendszerfájl a legfrissebb legyen.", hogy minden egyes váltáskor erősen ajánlott felhúzni a legfrissebb gyári romot, de olyat ami csak gyári reco-ból telepíthető, mert különben olyan furcsaságok lesznek, mint pl. nálam, hogy hálózatot nem tudtam átállítani only gsm-ről 2g/3g autora, és hasonlók.
Amúgy a legösszeszedettebb és érthetőbb írás! :R

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#7316) ra^ven válasza Dave Crank (#7315) üzenetére


ra^ven
senior tag

Mokee esetében a "MoKee center" ben van külön telepíthető radio file, az nem ezt a célt szolgálja?
Nekem első körben 1.15 Foxpuppy volt, azóta ment rá már 3-4 MoKee verzió, gyárit nem telepítettem egyik előtt sem.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7317) Dave Crank válasza ra^ven (#7316) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Nem tudom, nem hallottam még róla. De én ha úgy raktam fel a CM-t CM-re, hogy egyből, akkor nem volt jó... miután gyárira telepítettem, jó volt.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#7318) KurtCobain válasza ra^ven (#7316) üzenetére


KurtCobain
őstag

Ott van, de CM12-ben nincs. :)

Mmm'kay?

(#7319) easy...rider


easy...rider
őstag

Köszi mindenkinek :)

Javítottam rajta, meg fog még finomodni, bővülni.

Aki akar hozzátenni, az írjon nekem privátot, mert azt tuti megkapom. Vagy ide is írhatja, csak linkelje nekem az írást, hogy tuti lássam. Aztán összeáll mint egy Wiki :D

(#7320) WOT-H-A-C válasza easy...rider (#7319) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

wiki

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7321) tobias40


tobias40
veterán

Hi!
Hogy tudom beállítani hogy a kamera képeit sz sd kártyára mentse a gépem?
Jó a saját kamerája vagy érdemes másik app-t feltenni?? :Y

(#7322) aytukabozs válasza WOT-H-A-C (#7320) üzenetére


aytukabozs
addikt

viki_brégyia :P

(#7321) tobias40

A kamera appban a bal felső sarokban a beállítások ikonra böksz, és megtalálod...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7323) WOT-H-A-C válasza aytukabozs (#7322) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:DD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7324) aytukabozs válasza tobias40 (#7321) üzenetére


aytukabozs
addikt

lejárt, a szerk. idő :/

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7325) tobias40 válasza Senais (#7306) üzenetére


tobias40
veterán

Ilyenkor hova ment és hogyan jelzi ha kép készül?
Gyári 1.15 alatt is így megy?

(#7326) tobias40 válasza aytukabozs (#7322) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi! :R

Jó a gyári app vagy tegyek fel mást?Alap használatra kell... :U

(#7327) aytukabozs válasza tobias40 (#7326) üzenetére


aytukabozs
addikt

screenshotot a (beállított tárhely függvényében):
SDCARD0\Pictures\Screenshots\ vagy
SDCARD1\Pictures\Screenshots\
mappában keresd.

Alap felhasználásra tökre elég a gyári (de más meg azt mondaná hogy nem :) ).

ha rákeresel itt a topicban, jópár képet fogsz találni gyári appal is meg 3rd party appokkal is...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7328) tobias40


tobias40
veterán

Most látom hogy jött egy frissítés a telóra.
Felrakhatom?(másnak is jött?)

(#7329) aytukabozs válasza tobias40 (#7328) üzenetére


aytukabozs
addikt

mről, mire?
nekem 1.16 van fent és nem jelez...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7330) tobias40 válasza tobias40 (#7328) üzenetére


tobias40
veterán

ZTE V9180_CNCOMMON_V1.16

1.15 volt... :R

Ha jól gondolom akkor ez teljesen angol,és az lehet amit itt többen is használnak?
Ha felteszem akkor minden beállításom megmarad csak full angol lesz a telómon minden? :U

[ Szerkesztve ]

(#7331) aytukabozs válasza tobias40 (#7330) üzenetére


aytukabozs
addikt

...hát vagy kínai, ha azt preferálod :)
morelocale2-vel az appok jórészt magyaríthatóak, de a menü az angol/kínai lesz, igen.

hogy erre van-e már valami magyarító peccs azt nem tudom, nekem jó így ahogy van ...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7332) tobias40 válasza aytukabozs (#7331) üzenetére


tobias40
veterán

Most honnan tudom hogy angol vagy kínai?
Magyarítás hogyan megy?
A mostani 1.15-re is letöltöttem korábban egy frissítést és elég sok beállítás angol lett!Vissza lehet csinálni a frissítés előttire vagy inkább tegyem 1.16-ra és azt magyarosítsam?(ha lehet)

Látom hogy a mostanit lelehet menteni,hogyan lehet esetleg vissza tenni ha nem tetszik az 1.16?

[ Szerkesztve ]

(#7333) 426os válasza tobias40 (#7332) üzenetére


426os
őstag

Ne bolygasd. Jó az az 1.15 (nem fogsz tapasztalni változást a nyelven kívül az 1.16-ban), csak plusz munkát csinálsz magadnak és a többi fórumozónak is ha nekiállsz frissíteni. Abszolút nem bántásból mondom, csak feleslegesen ne kopjanak már azok a billentyűzetek :)

[ Szerkesztve ]

.

(#7334) easy...rider válasza 426os (#7333) üzenetére


easy...rider
őstag

Én igaz nem gyári, de gyári alapú h116-ot használok és szerencsére nem akad a zenejelátszás poweramppal. h115 alatt még akadt. Meg nem gyári kameraprogit használok és ennél már nem égnek be vakufoltok. Viszont nincs benne magyar. Csak Anggol orosz, Kínai. Brutál kigyomlált ROM, szinte a fele a mérete az eredetinek, de eddig nagyon bejön.

Egyetlen hiba számomra, hogy a telefonkönyvben az oldalsávos görgetésnél ciril betűk vannak :( De ez is elhanyagolható.

Itt van a ROM AMSUser-LightMod-X9180-H116-1231.zip

De ha tobias40-et nem zavarja ez a két dolog, akkor nem sok értelme gyári vagy nem gyári H116-ra váltani. :)

[ Szerkesztve ]

(#7335) 426os válasza easy...rider (#7334) üzenetére


426os
őstag

Nekem újabban már 115 alatt sem szakad meg a zene. Az az elméletem, hogy PowerAmp-ben fel kell venni a buffert 750-re és utána kell egy restart a telefonnak. Amikor akadozott hiába állítottam bármit is, nem volt jó. Viszont egyszer valamiért újra indítottam és azóta nem volt probléma.

.

(#7336) tobias40 válasza 426os (#7333) üzenetére


tobias40
veterán

Maradt az 1.15! :R

Ami jött régebben az 1.15-re azt letudom szedni vhogy,hogy a magyar nyelv több legyen benne mint most? :F

(#7337) weinmaker válasza tobias40 (#7336) üzenetére


weinmaker
őstag

Régen nem írtam mert tökéletes a telefon.
Persze mióta az 1.15 van feltéve :D , és most már mosolyogva olvasom, hogy ugyanolyan szívások után min amin anno én is átmentem szépen visszatérnek a gyári 1.15-re.
Nálam sem szakad a zene, semmi bajom nincs vele, egyszerűen teszi a dolgát. Egyedül a navit nem próbáltam még, mert azóta nem kellett messzire mennem :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7338) szobipeti199


szobipeti199
tag

Ilyen van valakinek? Mennyire lehet hülyeség egy ilyet beszerezni? :U

(#7339) Mercutio_ válasza szobipeti199 (#7338) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ugyanez negyedáron (a képminőséget passzolom, de nagy csodát nem várnék)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7340) XtremLor válasza Mercutio_ (#7339) üzenetére


XtremLor
őstag

ebay-en is egy ezresert kapni, szorakozni biztos lehet vele 1-2x :D

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7341) Laza... válasza szobipeti199 (#7338) üzenetére


Laza...
addikt

Egy fosch... egy srácnak rendeltem, gyak. semmire nem jó :) De kísérletezgethetsz vele, csak ne számíts valami húdejó cuccra

Never give up!

(#7342) ra^ven válasza Laza... (#7341) üzenetére


ra^ven
senior tag

Blade S6 megjött már? ;)
Kiváncsi leszek mit mondasz róla, és gyárilag milyen lesz a Lollipop rajta.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7343) Laza... válasza ra^ven (#7342) üzenetére


Laza...
addikt

Most nem, és most ünnepelnek mint állat, kína kihalt 1 hétre :)

Never give up!

(#7344) Atomcsirke válasza Laza... (#7343) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

A 2/16-os Redmi 2-őket is elvben mától dobnák belföldön piacra, de már megy a latolgatás, hogy jaizé, holdújév, 18-19 lesz abból, mégiscsak! :DDD

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#7345) Laza... válasza Atomcsirke (#7344) üzenetére


Laza...
addikt

Mérget is vehetsz rá :)

Never give up!

(#7346) HPAA válasza Atomcsirke (#7344) üzenetére


HPAA
őstag

abból a cuccból egyet majdan bevállalnék , pláne ha a hírekben szereplő "változatlan ár" is stimmel

************* censored

(#7347) tobias40


tobias40
veterán

Hi!

Tudja vki hogyan kell 2 google fiók kapcsolatait összevonni úgy hogy ne legyenek meg kétszer uanazok a kontaktok?Tudom nem ide tartozik de itt hamar válaszoltok.... :C

(#7348) KTU válasza tobias40 (#7347) üzenetére


KTU
addikt

weben X fiókból letöltöd a vcf-et,
Y-ba feltöltöd,
megegyezők keresése,
szinkronizálsz a fiókkal - telefonnal,
kész,
örül :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7349) peestike


peestike
senior tag

valaki nézegette már ezt oroszoknál: v1.17 ZTE V5 [V9180] ?

Optimize the signal problem
solving open U disk mode or restart the phone, ringtones revert to the default issue
into the video again, this video from one schedule to start playing the video
update time management software, to solve the problem of the shutdown alarm clock does not ring
media library interface, Pictures Pictures folder appear as a blank
to use the gallery under OTG open unsupported file error
switching to the media library interface, multiple exposure, suggesting that language View screenshot untranslated
save the video recording status suspended again after recording, the Pause button to display the error
optimization manually Focus
video recording in the recording pause again, long display of detailed information is incorrect
horizontal screen - portrait - horizontal screen operation, not full screen
video player interface to open the USB mass storage press the return key error
[link]
gapps: [link]

és ilyen is van:
V 9180 (Unicom version)
4.4 to 4.4
v1.17 link: http://pan.baidu.com/s/1bnCmbF5 Password: p9b9
MD5 verification: 992D3BFA818A2BEA9860670DD6B456EF
ránéztem, 666,11 mega :)

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7350) Qwery válasza peestike (#7349) üzenetére


Qwery
tag

Két kérdés. Mivel "rus", így angol vaneé benne? Kettő, csipke bokor vessző. Három, feltenni hungobungo alól cwmből kell?

42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.