Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) CoolBoy323 válasza dealerman (#6950) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

CM12 17/20 speedtest.net

(#6952) tobias40 válasza Senais (#6946) üzenetére


tobias40
veterán

Én azt kérdeztem hogy a dupla kopp telepítése után lehet-e törölni azokat a progikat amiket feltelepítettem hozzá.Tehát a dupla kopp-pt szeretném használni de ami nem kell hozzá azt törölném,hátha az is eszi az akksit! :F

(#6953) doongoo válasza 426os (#6934) üzenetére


doongoo
addikt

Látszott az a Galaxy S2-n is

[ Szerkesztve ]

(#6954) KurtCobain válasza dealerman (#6950) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nekem is 72mbps-et ír, de 30/5-ös T net.

Mmm'kay?

(#6955) Upo válasza tobias40 (#6952) üzenetére


Upo
addikt

:F Te miket telepítettél? Az init.d támogatás kell, onnan indítja a figyelést, a busybox is kell, nélküle nincsenek meg azok a "belső parancsok" vagy nem úgy működnek mint a gyári toolbox-on. Amit ezen kívül telepítettél még az nem kell, de talán nem is volt más a leírásban.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#6956) asdf_ válasza doongoo (#6953) üzenetére


asdf_
veterán

Szerintem az infra led mindig latszik, csak -standard kisteljesitmenyen- nagyon halvanyan :) Egy infrakamera pl. meg nappal, bent a szobaban lathatoan is siman "parazslik", ha azt hazudjuk neki, hogy sotet van.

(#6957) 426os válasza dealerman (#6950) üzenetére


426os
őstag

Nálam a linksebesség 150Mbps (150-es router, de ma cserélve lesz 300-asra), speedtest-el pedig 40/35-öt mérek (90/90 a max, amit a router bír, laptopon ez meg is van). Telefonra mire nem elég a 18Mbps?

asdf_, doongoo: Nekem ez újdonság, eddig egy infra led fényét (leginkább távirányítókról van szó) sem láttam szemmel, igaz, hogy ennyire nem is próbáltam szemügyre venni. Mondjuk most volt dolgom egy ir távolságérzékelővel nemrég, azt a telefon kamerájával sem láttam (pedig működött).

[ Szerkesztve ]

.

(#6958) dealerman


dealerman
senior tag

Semmire :D,ha eddig ment 150-en,akkor most is szeretném ! De akkor a rom lesz ludas úgy néz ki...

underground techno will never die

(#6959) Upo válasza 426os (#6957) üzenetére


Upo
addikt

A távirányítókat én is mindig a telefon kamerájával ellenőriztem, de a V5-ben van IR szűrő, nem látszik semmi. De az előlapi kamerában nincs szűrő, azzal próbáld! :K

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#6960) 426os válasza Upo (#6959) üzenetére


426os
őstag

Na ez az IR szűrő sok mindent megmagyaráz :D Köszi az infót, nem tudtam, hogy van benne.

.

(#6961) easy...rider


easy...rider
őstag

Egy kis segítség kéne. CWM-ben ragadtam.

Feltettem gyári H116-ot, feltelepült elvileg rendben, aztán felraktam a ROOT -ot, elvileg ez is rendben volt, bár később BusyBox telepítő panaszkodott rá.
Utána jött a DT2W CWM-ből telepítettem, de BusyBox nem akart menni azzal a progival amivel korábban így egy másikat próbálta, az elvileg telepítette. Ezután Universal Init.d is már működött elvileg, de mégse akart feloldani a dupla koppintásra. Frissítettem SuperUsert aztán megpróbáltam újra, de nem volt jó. Ezután behalt a ROOT is mikor vissza akartam CWM-ből tenni az eredeti SuperUsert.

Itt gondoltam akkor hagyjuk, megpróbálom elölről az egészet újra.

Itt rontottam el valamit, mert CWM-et indítottam és a Mounts and Storrage menüben formáztam a systemet, a datát és a cachet. Azt hittem innen is mehet, aztán ujraindításnál a gyári recovery bejön, onnan meg majd újra felrakom a H116-ot.
Viszont nem tölt be a gyári, pedig elvileg nem flasheltem a CWM-et. Viszont már a rendszer se tölt be hogy Laza programjával tudjam futtatni vagy flashelni a gyári recoveryt.
A gyári H116-ot nem akartam CWM-ből felrakni, mert olvastam itt többször is hogy az nem ajánlott, ezért gondoltam akkor egy próbát megér visszatenni FoxyPuppy féle H115-öt mert azt tudtommal úgy is CWM-ből érdemes, de hibát jelez telepítéskor:
install system...
symlink: some symlinks failed
Error in update.zip (status 7)

Szóval CWM-ig el tudok jutni, de innen tovább nem. Hogy tudnék újra életet lehelni a telefonba?

[ Szerkesztve ]

(#6962) easy...rider válasza easy...rider (#6961) üzenetére


easy...rider
őstag

Elképzelhető hogy a FoxPuppy-s telepítő megsérült felmásolás közben? Mert azt most CWM alatt másoltam fel a belső SD-re és nagyon lassan másolódott fel. Volt amikor csak 400KBps volt csak a másolás. Kicsit gyengélkedik a telefon micro usb csatija mert megütődött egy kicsit

(#6963) Senais válasza easy...rider (#6961) üzenetére


Senais
aktív tag

Bemesz Laza vmelyik telepitojenek a mappajaba (amelyikben van ilyen fajl: recovery-h108.img)

Ott nyomsz egy shift + jobbklikket es ramesz a "parancssor nyitasa itt"-re. Telot offolod, hangeroLE + bekapcs gombbal bekapcsolod, nyomsz egy hangeroLE-t gyorsan, aztan radzgod gepre, majd beirod a parancssorba, amit megnyitottal elozoleg ezt:

fastboot -i 0x19d2 flash recovery recovery_h108.img

Ha vegzett akkor lehuzod a geprol a telot es ramesz a boot recovery-re, megcsinalod a wipe-okat es felteheted az 1.16-osat...

Tobias40:
Ha feltetted a busyboxot + az init.d-t (terminal emulatorral) es mukszik a duplatapi, akkor nyugodtan torolheted az alkalmazasokat

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#6964) easy...rider válasza Senais (#6963) üzenetére


easy...rider
őstag

Köszi! működik :)

Felment a H116, meglátjuk most sikerül e a többi is.

(#6965) easy...rider válasza Senais (#6963) üzenetére


easy...rider
őstag

Még egy kérdés, hogy ha frisebb SU-t szeretnék tenni alapból, akkor ez megfelelő?

Letöltő linkUPDATE-SuperSU-v2.45.zip

(#6966) Senais válasza easy...rider (#6965) üzenetére


Senais
aktív tag

passz, de ha a su alkalmazásból frissíted telón, akkor az tutira megy, legalábbis nekem eddig mindig ment

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#6967) Infinity70


Infinity70
tag

Sziasztok üdvözlök mindenkit !
Tegnap délután óta olvasgatom a fórumot ,Laza blogját ... meg sok mindent ami ehhez a telefonhoz köthető. Múlt hét szombaton rendeltem ezt a telefont a minideal-tól,keddre itt is volt (Schwandorf,Németország) . Tegnap meg tengernyi időm miatt olvasgattam ,mit tudnék tenni hogy működjön a két sim. Az olvasottak alapján fel is tettem a V0.44- alap rom-ról a V1.15 Hungobungo-t ,utána én okos fejjel még lefrissítettem amit felajánlt a teló,az 1-16-ot . Szomorúságomra az csak angol meg kínai nyelvű. Kérdésem az lenne hogy tudnám vissza tenni az 1.15-t ,mert az ahogy olvasom 98% magyarított. Köszönöm előre a segítségeteket. :R

Huawei P40 Pro

(#6968) KTU válasza Infinity70 (#6967) üzenetére


KTU
addikt

V1.15 Hungobungo romot nem lehet frissíteni.
Csak a gyárit. [link]
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#6969) Senais válasza Infinity70 (#6967) üzenetére


Senais
aktív tag

link

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#6970) tobias40 válasza Senais (#6963) üzenetére


tobias40
veterán

Hi!

Senais:

A busyboxot + a terminal emulatorT törölhetem?(igen műxik a dupla kopp :) )

PixelPhone PRO tapasztalat:

Jól kezelhető gyors,sok skin van hozzá és nagyon jó a dupla sim.es beállításai is!
Egy dolog ami kicsit gond hogy 1400 kontaktom van és amikor keresi a tárcsázásnál a lehetőségeket akkor az elején megakad 2-3 mp-re mert keres még a jegyzetek között is! :U
Viszont nem keres a cégnevek között sajnos pedig én oda írom/írtam be a megjegyzéseimet értelem szerűen és így hiába keresek a cégnévre ott nincs találat! :W
Ha ezt megoldanák akkor nekem is 5*-ös lenne!

Még azért próbálom finomítani hátha alakul még...
Ha vkinek lenne saját konfigja hozzá amit lementett szívesen kipróbálnám ha átadná nekem is! :R

Üdv!

(#6971) Infinity70 válasza KTU (#6968) üzenetére


Infinity70
tag

Hm ez érdekes. Akkor mitől volt minden magyar ha a középső gombtól balra kattintottam ? Most ,system setting,manage apps wallpaper widgets és arrange icons áll

Huawei P40 Pro

(#6972) Infinity70 válasza Senais (#6969) üzenetére


Infinity70
tag

:R köszönöm,megnézem

Közbe meg is néztem,de én nem látom sehol ,hol írja hogy lehet vissza tenni a V1.15-t a V1.16 után :F

[ Szerkesztve ]

Huawei P40 Pro

(#6973) Senais válasza Infinity70 (#6972) üzenetére


Senais
aktív tag

miért ne lehetne? annyi hogy az 1.15-öt flasheled fel 1.16 helyet...

tobias40:
most mondjam el mégegyszer? :DDD

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#6974) Infinity70 válasza Infinity70 (#6972) üzenetére


Infinity70
tag

Lefutott és rákattintottam a rebootra,de feltesz egy kérdést hogy :
Rom may flash stock recovery on boot. Fix?
Válasz : No
Yes - Disable recovery flash

Melyikre kell kattintanom?

Huawei P40 Pro

(#6975) Infinity70 válasza Senais (#6973) üzenetére


Infinity70
tag

Bocsi Senais ,most nézem hogy az előbbit neked akartam szánni és magamnak írtam

Huawei P40 Pro

(#6976) Senais válasza Infinity70 (#6975) üzenetére


Senais
aktív tag

passz, ha ez Laza telepítője, akkor szerintem tök mindegy melyiket nyomod...

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#6977) tobias40 válasza Senais (#6973) üzenetére


tobias40
veterán

Ne írd le még egyszer,de annyit szenvedtem mire sikerült feltennem hogy nem szeretném elrontani egy hibás törléssel! :R
Akkor törlöm mindkettőt,hátha az is eszi az akksimat.. :F

(#6978) Laza... válasza Infinity70 (#6974) üzenetére


Laza...
addikt

A NO-t válaszd. A yes se visz sírba, ne aggódj :D

Never give up!

(#6979) Viktor0610 válasza Laza... (#6978) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól értem, ez akkor volna érdekes, ha a (gyári) ROM tartalmazna (gyári) recoveryt is, nem? :)

Legalábbis Hongminál ez "probléma" volt. A TWRP nem kérdezett ilyesmit reboot előtt, így nekem kellett manuálisan "fixálnom".

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#6980) Laza... válasza Viktor0610 (#6979) üzenetére


Laza...
addikt

A TWRP-t felejtsd el a ZTE-en.

Ha yes, ha no, ugyan úgy fog minden müxeni

Never give up!

(#6981) iscsu


iscsu
tag

Urak,

CM11. Bluetooth: be tudom kapcsolni, látja a látható eszközöket. Párosodik kattintásra, kód nélkül. Headsetre nem kapcsolódik, másik telefonra nem küld semmit.

A fájlmásolás (chmod 644, reboot) megvolt. Azokkal még be sem kapcsol a BT, szürke marad. Visszarakva az eredeti fájtl, megy.

Ötlet?

(#6982) easy...rider


easy...rider
őstag

Valakinek lenne tippje hogy BusyBox miért nem akar H116 -on működni? Már második nekifutás nulláról lett telepítve gyári H116, de nem megy. Root megvolt de nem működik. Úgy vagyok mint kiru anno. Próbáltam már mindent.

FoxyPuppy H115 -ön már megcsináltam egyszer a DT2W -et és most is követem az instrukciókat, de nem működik. Próbáltam már több appal is telepíteni, amelyiket itt ajánlottak az nem is telepíti, hibát jelez. Van amelyik azt írja hogy telepítette, de aztán meg az init.d nem működik. (mármint itt is van progi ami szerint működik szépen, de a terminálos telepítésnél BusyBox hiányosságokat ír.

Mi lehet a megoldás?

Honnan tudnék egy fullos H116-ot letölteni?

(#6983) weinmaker válasza easy...rider (#6982) üzenetére


weinmaker
őstag

A busyboxon belül is telepítetted a busyboxot? Én ezzel szívtam!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6984) easy...rider válasza weinmaker (#6983) üzenetére


easy...rider
őstag

Igen és ekkor dob hibát a telepítő. A programon belül. A másik program saját bevallása szerint megoldja, de aztán mégse jó.

Amúgy mit gondoltok erről: kigyomlált H116

Másik kérdés hogy vajon az itt találhato init.d zippel megoldható lehet a dolog? :F

Itt találtam a linkeket, az első hozzászólásban.

(#6985) Infinity70


Infinity70
tag

Csak gondba vagyok :( . Tenném fel a lányom telefonjára is a V1.15-t rákattintok a flashre kétszer, beírom az r-t utána a b-t és mindenütt failed ,és nem bírok rájönni miért :( Tudnátok segíteni mi lehet a gond ,mit csinálok rosszul ? Köszönöm !

Huawei P40 Pro

(#6986) easy...rider válasza easy...rider (#6984) üzenetére


easy...rider
őstag

Vagy ezek közül valamelyikkel.

(#6985) Infinity70
Melyik H115-tel próbálkozol? Hungobungo vagy FoxPuppy vagy gyári?

[ Szerkesztve ]

(#6987) Infinity70 válasza easy...rider (#6986) üzenetére


Infinity70
tag

Hungobungo

Huawei P40 Pro

(#6988) nimfas


nimfas
addikt

Új telefonszámos kontakt esetén be lehet állítani, hogy ne a telefonra hanem a Google-ra tegye alapból és ne kelljen az oldal aljára tekerni és átállítani???

Előre is köszönöm, ha valaki tud rá megoldást!

(#6989) Upo válasza easy...rider (#6982) üzenetére


Upo
addikt

Ha nem takarítottál akkor nincs hely a system-en. A /system/preset-apps mappában nyugodtan lehet törölni, én mindent kivágtam onnan, nem csak a TP_ kezdetűeket (ezek kínai appok). 150+ MB üres hely lett.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#6990) asdf_ válasza Upo (#6989) üzenetére


asdf_
veterán

Kicsit szétnézve lehet még törölni, gyári 1.12-n találtam 45 megás reklámfilmet, meg vagy 3-4 sokmegás mp3-at, ami célja gondolom az lenne, hogy hívás alá be lehet keverni, amikor kamuzna az ember, hogy épp hol van (van reptér, utca, meg ilyenek).

(#6991) Telda válasza easy...rider (#6982) üzenetére


Telda
addikt

Mire való ez a busybox?

(#6992) ra^ven


ra^ven
senior tag

Szórakoztok itt a bu*iboxal, helyhiánnyal, duplatapival, tárcsázóval, ....
MoKee1224 alatt minden jó, max egy Nova Launcher oszt kész. ;] :P

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#6993) Upo válasza ra^ven (#6992) üzenetére


Upo
addikt

Szórakoztok itt a MoKee-val mikor a gyári alatt minden jó, max. egy kínai app törlés, root-busybox oszt kész. :DD :))

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#6994) weinmaker válasza Upo (#6993) üzenetére


weinmaker
őstag

Ezek a kínai appok a hungobungóban is benne vannak?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6995) Qwery


Qwery
tag

Hali. Van valahol touch test a telefonban gyárilag? Mintha a jobb alsó sarok felé lenne egy vakfoltja a kijelzőmnek. A *#8601# factory test jó ide? (Nincs most nálam a készülék, ezért lövöldözök vaktában)

42

(#6996) Viktor0610 válasza Qwery (#6995) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Laza blogjában ( :U ;] ) a * # 8604 # - Tests components phone a jó szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#6997) easy...rider válasza Infinity70 (#6987) üzenetére


easy...rider
őstag

Laza leírása alapján én úgy csinálnám hogy
- SD kártyára másolnám a ROM-ot,
- a Recovery flashelő, bootoló programmal elindítanám a CWM-et,
- CWM-ben megcsinálnám a wipeokat,
- majd telepíteném a ZIP-et

(#6991) Telda
Ahhoz kell hogy engedélyezni lehessen az init.d -t, azzután meg sok mindent meg lehet csinálni, de nekem csak a DT2W miatt kellene.

(#6992) ra^ven és (#6993) Upo
Rendesen meg vagytok fáradva :P Jól indult a reggelem hála nektek. Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#6998) Infinity70 válasza easy...rider (#6997) üzenetére


Infinity70
tag

Tökéletes ,nagyon köszönöm ! :C :R

Huawei P40 Pro

(#6999) KTU válasza nimfas (#6988) üzenetére


KTU
addikt

Már több helyen is lett írva:

pl.: [link] "Upo:

A tárcsázó névjegyek részén a More - Advanced alatt a Default storage alapból Local-ra van állítva, azaz nem szinkronizál a google fiókkal, úgyhogy a felvett új kontaktopk factory reset után repülnek. Ha nem felejtem el akkor mindig átállítom a google fiókra."'

vagy [link]
:U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7000) Upo válasza weinmaker (#6994) üzenetére


Upo
addikt

Nem tudom, csak a gyárim van, se azt, se a foxpuppy/puppyfox-ot nem ismerem.
Valószínű ki leht szedve. Ha factory reset után találsz kínai appokat (amik simán uninstallálhatók az alkalmazáskezelőben), akkor benne van. File kezelővel bele kell nézni a /system/preset-apps (vagy hasonló, most nem tudom megnézni) mappába, a TP kezdetűek a kínaiak, meg van 1-2 nubia cucc is. Ha nincsenek ott akkor ki van takarítva.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.