Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) Senais


Senais
aktív tag

használ vki init.d scripteket?
Van köztük olyan is, ami az érintés érzékenységét szabályozza. Csak azért, mert sejtésem szerint prodoomman is ezzel operált, szvsz ha át lehetne tenni az kijelző érzékenység javítást más romokra is, akkor az nem lenne baj

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7202) wwenigma válasza Senais (#7201) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nézd meg van-e ott script. Segitek, nincs mert a kernelben van.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7203) Senais válasza wwenigma (#7202) üzenetére


Senais
aktív tag

Gondoltam erre, csak ugye van olyan kernel is, amibe bele van építve a dt2w, szóval nem kell macerálni init.d támogatással meg miegyébbel. Ebből következtettem arra, hogy hátha vhogy így csinálta prodoomman is, hangsúlyozom hátha

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7204) ra^ven válasza HPAA (#7192) üzenetére


ra^ven
senior tag

Üdv! Mikor/Milyen helyzetben fagy le? Az egész telefon fagy, vagy csak a navi?

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7205) Senais


Senais
aktív tag

én már feltettem egy pureperformance scriptet, így nem tudom megmondani sajnos...

Valaki aki stock romon van és használja a kijelzőérzékenységjavító kernelt meg tudná mondani, hogy a /system/etc/init.d mappában milyen fájlok vannak?
kifejezetten az S98system_tweak-re gondolok.

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7206) Laza... válasza Senais (#7205) üzenetére


Laza...
addikt

99SuperSUDaemon

Ennyi van :)

A kernel:3.4.0-gea6f2b5 Proodooman@conothug #1

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#7207) Senais válasza Laza... (#7206) üzenetére


Senais
aktív tag

Köszönöm szépen! :R

Viszont akkor eléggé nagy hülyeségről beszéltem :(

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7208) Upo


Upo
addikt

Lejött a Mifavor rom. Ide felraktam, hátha valakit még érdekel.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#7209) Senais válasza Upo (#7208) üzenetére


Senais
aktív tag

Hétvégén szerintem meglesem :R
(most estem túl 3 romcserén egymás után, egy darabig elég volt :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7210) Dave Crank válasza Upo (#7208) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Telepítés menete a szokásos? CWM?
Köszi a feltöltést! :R

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#7211) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

CM11/Mokee/PAC romoknál lehet állítani valahogy az ikon méreteken?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#7212) Upo válasza Dave Crank (#7210) üzenetére


Upo
addikt

Igen, cwm. Még nem raktam fel, majd holnap (talán). Belenéztem, úgy néz ki lecseréli a recovery-t, gondolom valami kínaira. Ki lehet törölni a zip-ből a recovery könyvtárat, ha a telepítésnél hibát ad akkor az updater-script-ből a 4. sort (a package_extract_dir...recovery-s sort) is, akkor marad az eredeti recovery.
Modemet is cserél, az nem tudom melyik lehet. Lehet csak 1 simes? Na majd kiderül.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#7213) Lord bIron válasza Senais (#7201) üzenetére


Lord bIron
csendes tag

Nem tudod, h a kínaiak belerakták ezt a CM12-be? (Még nem mertem kipróbálni, de már nagyon érik :) )

(#7214) HPAA válasza ra^ven (#7204) üzenetére


HPAA
őstag

a teljes teló
csak akku ki segít

************* censored

(#7215) ra^ven válasza HPAA (#7214) üzenetére


ra^ven
senior tag

Próbáld meg a fejlesztői lehetőségeknél bepipálni a "HW fedvények letiltása" -t.
Az "elforgatásos" fagyást orvosolta, hátha ezen is segít. Minden újraindítás alkalmával újra be kell pipálni!

Amúgy az akksi ki/be helyett ha ilyen van próbáld kb 8-10mpig nyomni a bekapcsológombot, nekem ezzel sikerült mindig újraindítani.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7216) Senais válasza Lord bIron (#7213) üzenetére


Senais
aktív tag

Nem nagyon probalkoztam 5.0-val, amiket eddig feltettem azok mind instabilak voltak. Bar latatlanban is megmondom hogy nem integraltak bele prodoomman javitasat

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7217) HPAA válasza ra^ven (#7215) üzenetére


HPAA
őstag

köszönöm,most jónak tűnik , de majd kiderül pár nap alatt

a fura számomra ,hogy eddig nem jelentkezett , és ezt a beállítást sem rémlik , hogy változtattam volna

örülnék,mert maga a rom tetszik , és lusta is vagyok cserélgetni :B

************* censored

(#7218) ra^ven válasza HPAA (#7217) üzenetére


ra^ven
senior tag

Korábbi MoKee verziókban ez a beállítás alapértelmezett volt, tehát be volt pipálva.
(Én ebben a 1224-ben azt nem értem, miért került ki, illetve ha beállítom akkor miért tűnik el a restart alkalmával)

Én azóta használom a 1224-et amióta kijött a frissítés.
Ez előbbi beállítást alkalmazva, a hangerőket finomhangolva (75-ös érték) se nem torzít, se nem ordít.
Valamint egy nova launcherrel mondhatni tökéletes.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7219) Upo válasza ra^ven (#7218) üzenetére


Upo
addikt

Egy build.prop bejegyzéssel nem lehet fixálni azt a pipálást? Össze kéne hasonlítani a régivel.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#7220) hunaqua válasza KurtCobain (#7181) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszi!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#7221) ra^ven válasza Upo (#7219) üzenetére


ra^ven
senior tag

Jó kérdés, ez a *.zip-ben benne lehet, vagy csak telepített formában láthatom? Mert a rendszert ezért nem cserélném le, de hátha vannak itt olyanok akik régebbi MoKee-t használnak. :U

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7222) HPAA válasza ra^ven (#7218) üzenetére


HPAA
őstag

ez a hangerős dolog is kimaradt ,ha van rám időd és energiád , zanzásítva a lényeget hogy mit kell tennem végül is ?
problémát én nem észleltem , de azt nem szeretném hogy baja legyen

************* censored

(#7223) Dave Crank válasza peestike (#7168) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Kipróbáltam az új CM12-t, idáig csak annyi problémám van vele, hogy jobban merül az akksi, mint bármelyik másik rommal, legalábbis ezt tapasztaltam...

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#7224) blackroy


blackroy
csendes tag

A callerID- t hol lehet beállítani? Most ismeretlen számnak írja. 1.15HB romom van.

(#7225) Upo válasza ra^ven (#7221) üzenetére


Upo
addikt

Simán megnyitod a zipet és a system mappában van.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#7226) Lord bIron válasza Senais (#7216) üzenetére


Lord bIron
csendes tag

Erre tippelek én is, rá kéne kérdezni proDOOMmannél a dologra, mert ez egy hatalmas ugrás volt a kezelhetőségben. Nem szívesen mennék vissza. Így maradok a 12.24-nél, pedig az ART reboot bug eléggé idegesítő. :/

[ Szerkesztve ]

(#7227) Laza... válasza blackroy (#7224) üzenetére


Laza...
addikt

Telefon/egyebek/call settings/phone 1(2) other settings/number hide

Never give up!

(#7228) blackroy válasza Laza... (#7227) üzenetére


blackroy
csendes tag

Kösz

(#7229) hunaqua


hunaqua
addikt

Akinek 1/4-es verzió van,milyen Rom-ot használ?
Fontos a 3 betűs nav.,és lehetőségekhez mérten maradjon hely is rajta.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#7230) ra^ven válasza HPAA (#7222) üzenetére


ra^ven
senior tag

Igazából ha eddig nem okozott "problémát", hogy egyes hanghívások esetén hiába veszed minimumra a hangerőt továbbra is hangos marad, akkor semmi teendőd.

Nálam az volt a probléma, hogy ismerősi körben van egy pár ilyen készülék és őket úgy hallottam hanghívás közben, mintha a mikrofon a szájukban lett volna, még torzított is olykor.
Az alábbi beállítással ez orvosolható:
Filerendszer gyökér/system/etc/mixer_path.xml (ebben kell módosítani az értékeket,erre)
<ctl name="RX1 Digital Volume" value="75" />
<ctl name="RX2 Digital Volume" value="75" />
<ctl name="RX3 Digital Volume" value="75" />
<ctl name="RX4 Digital Volume" value="75" />

<ctl name="DEC1 Volume" value="75" />
<ctl name="DEC2 Volume" value="75" />
<ctl name="DEC3 Volume" value="75" />
<ctl name="DEC4 Volume" value="75" />

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7231) HPAA válasza ra^ven (#7230) üzenetére


HPAA
őstag

panasz nincs,ha károsodást nem okoz: így marad

************* censored

(#7232) asdf_ válasza ra^ven (#7230) üzenetére


asdf_
veterán

Bioven eleg az elso kettot modositani, akkor is halkabb lesz a fulnel levo hangszoro, mellekhatasa viszont, hogy a medialejatszo is halkabb lesz tole, szoval az elso ketto ertek szerintem valami master volume lesz, es nem az, amit mi keresunk. Ha hetvegen nagyon unatkozom, majd utanajarok.

(#7233) dealerman válasza asdf_ (#7232) üzenetére


dealerman
senior tag

Igen azt megköszönnénk ! :) Mert így tényleg "halk" pl fülessel :)) De érdekes,hogy akik csinálják a a cm12-őt a miénkre,észre se veszik :U Szerintem nem azt kellene áppdételni,hogy mi legyen a teló neve pontosan :D

underground techno will never die

(#7234) ra^ven válasza asdf_ (#7232) üzenetére


ra^ven
senior tag

Hát az nem lenne rossz. :B

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7235) dealerman


dealerman
senior tag

Valaki használ link2sd-t ketté particionált memkarival ? Az istennek se bírom működésre bírni :( hibát ír az app-ok áthelyezésénél,utána gugliztam külföldi fórumokon (translate),mintha a cyanogenmod rom-on nem akarna menni :W

underground techno will never die

(#7236) give3 válasza dealerman (#7235) üzenetére


give3
tag

Sziasztok,

kb 1 hete van nálam a teló (Foxpuppy-val kaptam), és sok furcsaságot tapasztaltam a használata közben.
Leállnak az alkalmazások, újraindul a teló, néha rossz a hangminőség hívás közben, a bluetooth lassú, stb..
Szinte mindennap okoz valami bosszúságot.
Előtte egy ZTE Blade-et használtam, azzal soha nem voltak ilyen gondjaim... akár 1 hónapot is elment újraindítás nélkül.

1.15 Foxpuppy -ról érdemes áttérnem Hungobungo-ra hogy megoldódjanak a problémáim?
Ha igen, hogyan csináljam? Visszarakjam a gyári romot (nem magyarítottat), aztán mehet fel a hungobungo?
Köszi,üdv.

(#7237) Laza... válasza give3 (#7236) üzenetére


Laza...
addikt

Nem csinál olyat a Foxpuppys rom sem. (vagy aki feltette, nem wipe-olta előtte, passz) Az előző 2-3 oldalon min. 2x le lett írva hogyan kell csinálni

Never give up!

(#7238) tobias40


tobias40
veterán

Nos megvan mi "ette" az akksit! :Y

Az apex launcher alatt volt amit írtam kb.50%-t bírt uanolyan használat mellett.
Ma a gyári launcher alól indítottam a telót és 50%-on értem haza uanazzal a használattal! :Y

Létezik hogy az apex ennyit fogyasztana pluszban? :F

(#7239) Senais válasza give3 (#7236) üzenetére


Senais
aktív tag

rakd újra az egészet, szerintem vmi user hiba, ilyeneket semmiképp semmi esetben nem csinál ez a teló. kivéve a bluetooth lassúság, az egyénfüggő hogy ki milyen gyorsnak találja.

arra figyelj, hogy mikor újrarakod a romot vmelyik leírás alapján és csinálsz egy backupot mondjuk az appokról, akkor ha miután feltetted az új romot, akkor ne csinálj restore-t az appok datájára.

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7240) peestike


peestike
senior tag

ha esetleg valakinél még játszik a zenelejátszó kérdés, itt egy portolt z3: [link]
cwm-ből rakható, kell 1 wipe/dalvik cache előtte.
nekem cm11-en szépen fut.

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7241) give3 válasza Laza... (#7237) üzenetére


give3
tag

Igazából nem az volt a kérdésem hogy hogyan, hanem hogy van-e értelme visszaraknom a gyárit, hogy a teljes firmware frissüljön, necsak a rom.
(A Blade-hez volt egy gyári exe fájl, amit pc-vel összekötve lefuttattál, és kicserélte a teljes firmware-t. Aztán recovery-ből felrakhattad a főzött romokat.)

Köszi.

(#7242) Senais válasza give3 (#7241) üzenetére


Senais
aktív tag

Laza blogjában nézz körül és találsz egy kb ugyanilyen módszert erre a célra

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7243) tobias40


tobias40
veterán

Gyári 1.15 romban hogyan tudom kirakni az ikont a főképernyőre?(widget-el nem tudom)

(#7244) Senais válasza tobias40 (#7243) üzenetére


Senais
aktív tag

:F

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7245) tobias40 válasza Senais (#7244) üzenetére


tobias40
veterán

Nem tudom kirakni a hangfelvételt.. :(
Eddig az apexet használtam ott tudom hogy kell..

Mondtam már hogy jó lenne nekem egy magyar leírás hogy mit hogyan,nekem nincs időm mindíg ezeket keresgélni.. :B

[ Szerkesztve ]

(#7246) KTU válasza tobias40 (#7243) üzenetére


KTU
addikt

Ott nincs is más.
Csak ˝fő kérnyő˝

app drawer

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7247) tobias40 válasza KTU (#7246) üzenetére


tobias40
veterán

Ne haragudj de ezt nem értem... :B

Ebből hogy derül ki hogyan kell kirakni bármelyik alkalmazást ikonként? :U

Külön app kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#7248) KTU válasza tobias40 (#7247) üzenetére


KTU
addikt

Ott kint kell lenni mindennek.

Bár fordult már elő olyan, hogy ha nem playből telepítek,
nem rak parancsikont, :U
Igaz Lightning Launcher eXtreme-et használok.

Link2SD tud kirakni.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7249) tobias40 válasza KTU (#7248) üzenetére


tobias40
veterán

Tehát ha gyárilag nincs kirakva akkor külön app kell hozzá hogy kirakhassam? :F
Az easy módban ott van az ikon de a launcher alatt nincs! :( :U

Ezt a gyárilag benne levő hang felvevőt lehet play-ből is telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#7250) nimfas válasza tobias40 (#7247) üzenetére


nimfas
addikt

Gyári launcher olyan mint a Miui romban.... Nincs külön ablak és App gyűjtemény, hanem az összes telepített App az úgymond főképernyőkön van. At lehet őket helyezni és könyvtárba tenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.