Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) peestike válasza Telda (#7595) üzenetére


peestike
senior tag

akkor már legalább valaki látta milyen is. :)
egyébként meg ennek: [link]
vagy ennek: [link]
meg kell tudni ölnie a kínai appokat.

egyébként elég hülye ötlet volt szerintem lollipop-ban a mobil adat ki/be kapcsolás 2 tapival.....
vagyis plusz 1, ha lehúzom az értesítési sávot :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7602) dealerman válasza peestike (#7601) üzenetére


dealerman
senior tag

Sziasztok :)

1.17 gyári,pár nap után megint előjött,hogy default csengőhang szól hívásnál,nem jött be,hogy a ringtones mappába rakom a zenét :W

Így arra jutottam törlöm az összes gyári csengőhangot : ES file explorer-el, eszköz - system -media - audio - ringtones mappából,és ide helyeztem át az ogg-re konvertált csengőhangot. Újraindítás után a csengőhang beállításoknál már csak a silent,és az a zene maradt amit bemásoltam !

Így már ha nagyon kötekedni akar a rom max silent-re rakja,de az már szinte elképzelhetetlen :D

[ Szerkesztve ]

underground techno will never die

(#7603) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

CM12 (0123) alatt hogy tudom a lock screen hatteret megvaltoztatni?
Temakkal elcsesztem, es nem jovok ra :W

(#7604) easy...rider válasza dealerman (#7602) üzenetére


easy...rider
őstag

Írd meg a fejleményeket kérlek, kíváncsi vagyok működik e.

(#7605) Mercutio_ válasza CoolBoy323 (#7603) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hasonló kérdés: Mi az oka, hogy míg csúsztatás a screenlock addig az általam beállított háttérkép látszik, de ha átteszem mintára, akkor egyrészt a csúsztatás is megmarad, másrészt az eredeti gyári háttérkép jelenik meg a minta háttereként? :DDD
1.15 +FoxPuppy

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7606) Viktor0610 válasza Mercutio_ (#7605) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A gyári Galéria alkalmazásból beállítva a háttérképet nálam jó, mindenütt ugyanaz a fotó van. :)

Egyébként tényleg érdekes, hogy nem lehet "csak" minta/kód, csúsztatás nélkül... :((( :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#7607) fenyvesik válasza janaman01 (#7597) üzenetére


fenyvesik
csendes tag

Sajna nem megy lehet rom függő Somatom szerint azaz beszívtuk egyenlőre. Hátha egy upgradelt rootcloak megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#7608) KurtCobain válasza easy...rider (#7588) üzenetére


KurtCobain
őstag

Erre van pl xposed alá a KitKat SD Card Full Access modul.
De amíg a foldermount működik, addig felesleges szerintem ilyesmivel mókolni.

(#7603) CoolBoy323:
Elvileg ha visszaállítod az alap témára, akkor az alap háttérképet fogja mutatni árnyékolva.

---

Más:
Akinek még ilyen problémája van, az letöltheti innen a módosított apk-t.
/system/app-ba kell másolni, felülírni a régit. Jogosultság: 755 - rw-r--r--

Mmm'kay?

(#7609) janaman01 válasza fenyvesik (#7607) üzenetére


janaman01
addikt

köszi az infót , akkor várakozó álláspont...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7610) Balu.86


Balu.86
újonc

Hello , egy olyan kérdésem lenne hogy menyire meg bízható ez a telefon ? meg hogy miért kell a romot cserélni ?Előre is köszönöm a választ . :R

(#7611) Viktor0610 válasza Balu.86 (#7610) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megbízhatónak megbízható (bár nálam is megjelent egy pici világosabb "paca" a kijelzőn... :( ), mindenképp' ajánlom megvételre.
A ROM-ot meg nem kell cserélni, csak javasolt, ha a gyárival nem vagy megelégedve. Vagy zavar, hogy nincs (vagy erősen hiányos) a magyar nyelv. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#7612) Balu.86 válasza Viktor0610 (#7611) üzenetére


Balu.86
újonc

Köszönöm szépen!
És ezt csak külföldről lehet be szerezni ?

(#7613) Viktor0610 válasza Balu.86 (#7612) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vannak (akár itt, a Hardveraprón is) olyanok, akik berendelik "helyetted" külföldről, így neked nem kell ezzel szöszmötölni, de igen, alapjában véve csak külföldről rendelhető. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#7614) janaman01 válasza Viktor0610 (#7611) üzenetére


janaman01
addikt

paca ? bevilágitási probléma, vagy inkább amolyan elmosódás valahol a képernyőn ?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7615) Viktor0610 válasza janaman01 (#7614) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy nagyon pici részen világosabb a kijelző -leginkább fehér háttér előtt látszik-, de mióta feltettem a matt fóliát (ettől függetlenül rendeltem :D ), azóta nem igazán látom. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#7616) CoolBoy323 válasza KurtCobain (#7608) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Igen. De az nem az, amit en beallitok.
Sehonnan sem allitja a lockscreenre a hatterkepet :(

Meghulyult :((

(#7617) Balu.86 válasza Viktor0610 (#7613) üzenetére


Balu.86
újonc

Köszönöm :R

(#7618) WOT-H-A-C válasza CoolBoy323 (#7616) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ugyan ez van nekem is Vibe Z-n CM11-el. Egyszer beállítottam rá egy hátteret valahaogy aztán egy téma elk..rta nekem. Ami fucsa, hogy rég nincs fenn az a téma de a gusztustalan hátteret itt hagyta nekem!! :DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7619) Mercutio_ válasza Viktor0610 (#7606) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eltűnt a rikító rondaság, de olyan mintha a háttérképem egy pici darabját nagyította volna fel :DDD de kösz a tippet, már ez is jobb, mint a jamaikamintás :DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7620) Senais


Senais
aktív tag

az normális, hogyha a legújabb cm12-t szeretném feltelepíteni, akkor képes a telepítő 10 percig is állni cwm-ben, éppen vmi userdatával babrálva?
tovább nem vártam, leállítottam a telepítést mielőtt lemerült volna a teló... (kb 40%-on álltam neki a romcserének)

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7621) Telda válasza Senais (#7620) üzenetére


Telda
addikt

Sokáig szöszmötöl, de nem 10 percig, illetve 40% és az alatt nem szabad romolni, mert tégla lehet belőle.
Én mindig maxra töltve csinálom.

(#7622) Dave Crank válasza Senais (#7620) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Nekem szerintem max 10 perc alatt megvolt wipe, rom install, gapps install és boottal együtt az egész.
02.14-s verzió.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#7623) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Szerencsésen belebotlottam ebbe a telefonba és egyből megtetszett a designja. Elolvastam az összefoglalóban linkelt értékelést is, nem sok rosszat mond róla, de azért lenne pár kérdésem.

Van értesítő led? Használja valaki gpsként? Szokott összeomlani a telefon?

Vasárnapig a XIAOMI redmi note-ot szerettem volna megvásárolni, de elég sokan írták, hogy szinte napi rendszerességgel összeomlik, és ez megijesztett.

Esetleg Ingress-t valaki nem próbált vele? Hogy bírja az aksi

Nem tudom mennyire népszerű telefon, de youtube-on nem sok angol nyelvű értékelést találtam.
A ZTE V5 Max 4G, csak egy kicsit drágább, és számomra csak a jóval nagyobb 3100mah aksi tűnik számottevő különbségnek. Érdemes arra költeni?

Innen vásárolnám, tudja valaki kb mennyi lenne a szállítási idő?

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#7624) Senais válasza trialboj (#7623) üzenetére


Senais
aktív tag

értesítő ledként szolgál a kék kör alakú home gomb, de csak kéken világít. GPS-re én eddig nem panaszkodtam, bár havonta egyszer ha használom. Összeomlást még nem produkált, pedig régóta megvan :)

Amúgy ismerősömnek redmi note-ja van (nem a 4g-s) és neki semmi problémája nincs vele, nagyon stabil az is.

minidealről rendeltem már párszor, ~16 nap alatt jött meg eddig mindig a singposttal.

más:
CM12 ügyben pedig köszönöm a segítséget, akkor várok egy kicsit tovább :)

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7625) Senais válasza Senais (#7624) üzenetére


Senais
aktív tag

jólvan, cm12-ről lemondok, 20 percig állt a userdatás résznél...

gyári még mindig a best (Y)

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7626) CoolBoy323 válasza Senais (#7625) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

gyári még mindig a best (Y)

honnan tudod, ha ki sem próbáltál mást? ;] :U

[ Szerkesztve ]

(#7627) Senais válasza CoolBoy323 (#7626) üzenetére


Senais
aktív tag

Ezt most azért mondod, mert anno azt hajtogattuk neked, hogy a gyárit tedd fel? :))

bár szerintem többet kipróbáltam mint te... miui v5, miui v6, fiui, moddolt stockok, cm12, 5.0.2 mokee, cm11, 4.4 mokee, 4.4 pac és ezeknek egyenként minimum kb 10féle verziója.
Hmm lewa még nem volt fenn
minden újat kipróbálok ;]

Vmiért a gyárira térek vissza mindig...

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7628) Dave Crank válasza Senais (#7625) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Nekem 1/4gb-s verzión simán ment. Wipe-okat mindet megcsináltad?
Esetleg nem sérült a telepítő, vagy nincs meghalva a memóriakártya?
Mert tuti, hogy nem rom hiba, ha nekem, és másoknak is megy rendesen, egy próbát megér, szerintem simán használható, eddig semmi problémám vele! :)
Ill. csak annyi, hogy nem találtam meg még, hogy hogy tudom azt beállítani, hogy külső sd-re mentse pl a fotókat, vagy ha töltök le valamit... Vagy erre csak az sd cserélő patch a megoldás?

[ Szerkesztve ]

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#7629) easy...rider válasza KurtCobain (#7608) üzenetére


easy...rider
őstag

Foldermount nem akart menni. Xposed nubia alatt is megy mostmár? Korábban nem volt az igazi :(

Ez az NTFS támogatás izgatja még a fantáziám. [link]

[ Szerkesztve ]

(#7630) Senais válasza Dave Crank (#7628) üzenetére


Senais
aktív tag

tudom hogy nálam van gebasz, de így este fél12-kor már nincs kedvem szenvedni tovább vele. SD nem sérült, persze hogy megcsináltam a wipe-okat... holnap megpróbálom feltenni twrp-ből

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7631) szobipeti199 válasza wwenigma (#7575) üzenetére


szobipeti199
tag

Valami nagyon nemjo ezzel a google kamerával nekem. Akartam kepet felrakni mutatoban, de nem hagyja. Mind1, lenyeg hogy ugy vágja össze a kepeket, mintha en tennem egymás mellé péjnttel. Csak azert idegesitö ez, mert te meg nagyon jo kepeket csinálsz vele. Mit nem csinálok jol ugyan?

(#7632) Mercutio_ válasza Senais (#7630) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valaki mintha azt írta volna korábban, hogy a twrp nem javasolt, eszerint ez az infó már nem aktuális?

Ma reggelre megint kilőtte valami az alarmdroidot, be tudom állítani valahol, hogy a rendszer fixen tartsa a memóriában? (illetve ha leállna indítsa újra?)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7633) Upo válasza Mercutio_ (#7632) üzenetére


Upo
addikt

Gyári romon a task managerben ha lefelé húzod akkor kirak mellé egy kis lakatot, akkor bent marad a memóriában. Ha nem gyári van fent akkor nem tudom.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#7634) Qwery válasza Upo (#7633) üzenetére


Qwery
tag

ugyanitt nyomva tartod a kis seprű ikont és bejön a white list. De valószínűnek tartom, ha néhanéha újraindítod a készüléket, nem lesz ilyen baj.

42

(#7635) KurtCobain válasza easy...rider (#7629) üzenetére


KurtCobain
őstag

Úgy tudom van egy mókolt xposed nubiára.
De a gyári rendszerben nem vagyok otthon...

Mmm'kay?

(#7636) Telda válasza KurtCobain (#7635) üzenetére


Telda
addikt

Gz az új képhez :K .

(#7637) Upo válasza Qwery (#7634) üzenetére


Upo
addikt

Valóban, és az óra gyárilag be van pipálva. Akkor az alarmdroidot is be kellene pipálnia és akkor nem lövi ki neki.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#7638) KurtCobain válasza Telda (#7636) üzenetére


KurtCobain
őstag

:R

--
Ugye írtam régebben, hogy elkezdtem fordítani a CM12-öt. Hát a 02.14-ben elég sok angolul maradt részt magyarítottak. De maradt még angol rész.
Ahhoz itt a patch:
zte.v5.cm12.0214.hun.patch.zip
Csak a 02.14-hez (Mokee-hoz nem!). CWM-ből felrakható.

Mmm'kay?

(#7639) Mercutio_ válasza Upo (#7633) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez FoxPuppy, nem tudom azon van-e és hol keressem :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7640) Upo válasza Mercutio_ (#7639) üzenetére


Upo
addikt

Szerintem ugyanúgy a home gomb hosszan nyomása után a seprű gomb hosszan nyomása, és beadja a listát.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#7641) Mercutio_ válasza Upo (#7640) üzenetére


Mercutio_
félisten

:K :R
Gyári lauchert nem engedi kikapcsolni, lehet ezért van a dupla feloldás is :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7642) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hallo, reg jartsm erre, mi ujsag romok terén?

Van vmi ujdonsag?

-

(#7643) aytukabozs válasza trialboj (#7623) üzenetére


aytukabozs
addikt

wwenigma kollegaúr érdekelt Ingressezésben

(#7642) Duliee

Cöhh, félisten oszt nem tudja használni a keresőt.... :P ;]

Milyen rég volt az a rég? Gyáriból lett 117 (én még nem próbáltam) ha régebben mint 3-4 hét.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7644) setom


setom
tag

Van egy nagyon érdekes és nagyon-nagyon zavaró bugom.
Menet közben szoktam zenét hallgatni a telefonnal és az utóbbi időben a zene magától megáll lezárt képernyő mellett és csak 10-20 másodperc múlva indul el újra. Ha feloldom a képernyőzárat akkor sem tudom eddig a pár másodpercig újraindítani a zenét, olyan mintha megfagyna a poweramp/gyári zenelejátszó. Ami további érdekesség, hogy itthon a szobában hallgatva ez a jelenség nem jön elő csak menet közben.
Régebben foxpuppy romot használtam teljes megelégedéssel, azonban 2-3 hónap után előjött ez a bug. Pár napja ,a szükséges wipe-ok után feltettem az AMSUser 1.17-et de hiba még mindig megvan.
A zenelejátszó programok white listen vannak.

Valakinek valamilyen ötlete, hogy mitől van ez?

(#7645) Senais válasza setom (#7644) üzenetére


Senais
aktív tag

#7643 aytukabozs:

Cöhh, félisten oszt nem tudja használni a keresőt.... :P ;]

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7646) KTU válasza Graphics (#7642) üzenetére


KTU
addikt

.
semmi

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7647) aytukabozs válasza setom (#7644) üzenetére


aytukabozs
addikt

Van akinek megoldotta az audiobuffer meghízlalása powerampon, nálam meg eddig semmi nem segített...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7648) Senais válasza aytukabozs (#7647) üzenetére


Senais
aktív tag

shuttle pro verziója? :F

tudom hogy folyton ezt mondom mindenkinek, de ha nekem bevált...

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7649) aytukabozs válasza Senais (#7648) üzenetére


aytukabozs
addikt

köszi megnézem majd,
EZ lenne az? mert shuttle pro-néven semmit nem találok...

Ahahhaha, közben most nézem Setomnak a saját megoldását ajánlottam :D
:C -ot kérek! :D

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7650) setom válasza aytukabozs (#7647) üzenetére


setom
tag

Most nem megakadásról van szó sajnos. Leáll hosszú másodpercekre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.