Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) Telda válasza hunaqua (#7799) üzenetére


Telda
addikt

Sajnos még én sem raktam fel, ahol most vagyok tiltva van a letöltési oldal.
Lehet nem is éri meg vele kínlódni.

(#7802) .45


.45
csendes tag

Sziasztok!
Egy ilyen telefont szeretnék venni, azonban teljesen laikusként lenne pár kérdésem:
Innen szeretném megvenni. A kommentekben leírják, hogy rootolják a telefont, és installálják a Goggle Playt. Ha ok ezt megcsinálják nekem, akkor a telefonnal tudok kapcsolódni már a kozép európai hálozatokra mindenféle kulon istallálás és bootolás nélkul?
Nincsenek nagy igényeim, jó nekem az angol menu, és egy Sim kártyával fogom használni. Mobilnetezni és telefonálni tervezek rajta.

Elore is koszonom a válaszokat :)

(#7803) aytukabozs válasza .45 (#7802) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ha nem csinálják meg, akkor is tudsz csatlakozni a közép európai hálozatokra (2g,3g),
amire neked kell arra még tán sok is :)

(#7804) .45

Hjah, klassz kis telefon, nem hibátlan, ha visszaolvasol kiderül, de a mostani árán valóban bestbuy (én még olyan 180$ körül vettem, de úgy is megérte!)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7804) .45 válasza aytukabozs (#7803) üzenetére


.45
csendes tag

Koszi :)
Igen, viszont annyira jó az ár-érték aránya, hogy bun lenne otthagyni :D

(#7805) msanyi67 válasza Tharkoul (#7800) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Vodafonos vagyok, 1.15 hungobungo rom, rendszeresen használom a gps-t szerte az országban, tökéletesen működik, max 10-15 mp alatt talál jelet és nem is dobja el.

(#7806) FoxPuppy válasza hunaqua (#7799) üzenetére


FoxPuppy
tag

igen mert sajnos törölték a repot....

Gondolom ez továbbra is csak single sim???

vasárnap megcsinálom a magyarítást !

(#7807) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Miért nem tudok egy 48,30MB méretű fájlt telepíteni play store-ról, mikor a belső tárhelyen 308MB az internal storage-be 2GB szabad helyem van??! :W

Ja és még erre valaki tud valamit?

[ Szerkesztve ]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#7808) aytukabozs válasza BlackDevil (#7807) üzenetére


aytukabozs
addikt

törölj némi cache-t
a másik passz

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7809) Dave Crank válasza BlackDevil (#7807) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Gyári romnál, asszem a tácsázónál is lehet állítgatni a pöckökkel, hogy melyik kontaktot melyikről hívja.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#7810) roti86 válasza Dave Crank (#7809) üzenetére


roti86
őstag

Igen, csak ha kiteszed a kontaktot parancsikonnak, akkor már nem arról hívja. Ezzel én is szívtam, ekkor váltottam Mokeera :)

Most újra gyárin vagyok 1 hete, most nem kell a 2 sim (Lightmod 117).

[ Szerkesztve ]

(#7811) Dave Crank válasza roti86 (#7810) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Jaa, én nem szoktam kipakolni, nem tudtam.... :))

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#7812) easy...rider


easy...rider
őstag

Találtam még egy módszert hogy hogyan lehet SD kártyára telepíteni a nagy méretű aplikációkat. Nem tudom hogy minden ROM-ban benne van e, de a gyári alapú LightMod H116-ban igen.

A beállítások / telefonról / tárhely / elsődleges tárhely kiválasztása (Bocsi ha nem pontos a magyar, nekem angol a menüm) és itt ha SD kártyát választom, akkor újraindul a telefon és onnantól kezdve a külső SD kártya lesz az sdcard0 és minden app tudja használni. :Y Nincs szükség FolderMount -ra

PL a Nokia HERE GPS navigáció azt írja hogy a tárhelyen 15GB szabad :D előtte meg 2GB volt csak.

Vagy erre csak én jöttem rá ilyen lassan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7813) dealerman válasza easy...rider (#7812) üzenetére


dealerman
senior tag

117-en is ugyan így használom,16gb-os transcend premium-on van minden app ! a telón szinte semmi :K
Bár cm12-őn is így használtam már sd cserélő patch-el,jó hogy ennél a telónál lehet ilyet,nagyon sokan ezzel szívnak :(( az egyik haver tabletén pl sehogy nem lehet ezt megoldani,millió megoldást néztünk már,sikertelenül...................

underground techno will never die

(#7814) aytukabozs


aytukabozs
addikt

tényleg ezt még nem is kérdeztem
gyári 117-en youtube hogy muzsikál, ott is kell buid.prop varázslás, vagy régi app?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7815) KTU válasza easy...rider (#7812) üzenetére


KTU
addikt

[link] :U :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7816) dealerman válasza aytukabozs (#7814) üzenetére


dealerman
senior tag

én a régit használom,frissítve nem indulnak a vidik :N

underground techno will never die

(#7817) Telda válasza Telda (#7798) üzenetére


Telda
addikt

Na felraktam ezt a csodát.
A telepítő valami aroma, full kinai.
A recovery-t is lecserélte valami kínaira.
Swapot is meg lehetett adni, bár azzal mondjuk nem tudom mi lesz a későbbiekben.
Sim kártyát elsőre nem ismerte fel, csak újraindítás után.
Maga a rendszer se valami gyors, kicsit ilyen nagypapás :).
Kinézete meg mint bármelyik rom + Mi launcher, semmi extra.
A rádió és a kamera nekem működött.

(#7818) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Sziasztok!
Életemben először szeretnék romot cserélni a telefonomon. Kérhetnék egy rövid leírást arról, hogy milyen lépéseket kell megtennem? Nem találok róla semmit, fürkésztem a logoutot már eleget.
Ha minden igaz 1.15 Foxpuppy van a telefonomon, és 1.15 Hungobungo-féle magyarított verzióra váltanék. CWM fennt van, hála Laza...-nak.

[ Szerkesztve ]

(#7819) KTU válasza DaveHutt (#7818) üzenetére


KTU
addikt

Akkor mégse voltál elég szemfüles,
Téma összefoglaló alján van 2db link is.
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7820) Graphics válasza DaveHutt (#7818) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igazabol google..

Rom csere zte v5: [link]

-

(#7821) DaveHutt válasza Graphics (#7820) üzenetére


DaveHutt
őstag

Sehova nincs leírva hogyan tudok romot cserélni. Letöltöttem az újat, hogy teszem fel a telefonra? Mondom hogy soha nem csináltam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#7822) Graphics válasza DaveHutt (#7821) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gorgesd mar lentebb amit linkeltem :)

-

(#7823) DaveHutt válasza Graphics (#7822) üzenetére


DaveHutt
őstag

Abból a fórumból töltöttem le a romot, továbbra sem tudom hogyan kell romot cserélni. Hozzátrszem csak és kizárólag a recoveryt magyarázza.

(#7824) KTU válasza DaveHutt (#7821) üzenetére


KTU
addikt

Mit szeretnél felrakni?
Mit töltöttél le?

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7825) aytukabozs válasza DaveHutt (#7823) üzenetére


aytukabozs
addikt

Hát nem tudom, én látok ilyet is;
"Mire jó? Majdnem 0 tapasztalattal is bárki fel tudja tenni a legújabb (jelen esetben 1.12) romot "

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7826) DaveHutt


DaveHutt
őstag

1.15 Foxpuppyról Hungobungo verzió, de lehet kipróbálnám a Mokee verziót is. Letöltötten a flashelő programot, a romot is. Kicsomagoltam mindkettőt. Mit kell benne elindítani? Mert kerestem én ezt az automatikus programot, de ez csak flashelni akarja a recoveryt mindig.

[ Szerkesztve ]

(#7827) Graphics válasza DaveHutt (#7826) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Boot CWM

Amugy tenyleg olvasd el. A flashelo alkalmazas leirassaleirassal egyutt vezet vegig a tlepitesen. Minden le van irva ott!

Leiras amit linkeltem illetve temaosszefoglaloban reszletes leiras is van, legfelul talaod a topicban[link]

[ Szerkesztve ]

-

(#7828) aytukabozs válasza DaveHutt (#7826) üzenetére


aytukabozs
addikt

Itt is egy ugyanonnan.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7829) DaveHutt válasza Graphics (#7827) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ilyet kerestem, köszönöm.

(#7830) Graphics válasza Graphics (#7827) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[link]

-

(#7831) easy...rider válasza DaveHutt (#7826) üzenetére


easy...rider
őstag

Az oldal tetején Összefoglaló kinyitása ▼

Az összefoglaló alján:

Logout írások: ROM csere menete, ZTE V5 Redbull

Általános útmutató: Wiki, linkek, ROM csere és egyéb módosítások leírása

én az utóbbit ajánlom a két link közül :U

(#7832) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Hálás köszönet mindenkinek, átléptem ezt a nehézséget.

Viszont vmiért a Foxpuppy verzióról nem akar a telefon átmenni Hungobungora, errorral kilép. Jól gondolom, ha a legjobb az lesz, ha visszamegyek egy gyári verzióra 1.13, majd 1.15 verziókon át?

(#7833) KTU válasza DaveHutt (#7832) üzenetére


KTU
addikt

Van cwm a telefonodon.
Van MicroSD kártyád.
A MicroSD kártyára felmásolsz 3db zip fájlt, amik a következők:
cwm-ből felrakható rom.
Gapps zip.
Root zip.

cwm-be lépsz,
wipe-ok (wipe data, wipe cache, wipe dalvik cache + format system)
install zipp
és sorban felrakod:
1. rom
2. gapps
3. root

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7834) easy...rider válasza DaveHutt (#7832) üzenetére


easy...rider
őstag

Mindig érdemes visszarakni egy gyárit elsőnek. Néha meg kötelező is. Lehetőleg a legfrissebbet.

Hungobungo is gyári alapú ezt elnéztem. Akkor azt kéne tudni hogy melyik recovery-t használtad.

De ezek le vannak írva az összefoglalóban

[ Szerkesztve ]

(#7835) Laza... válasza KTU (#7833) üzenetére


Laza...
addikt

A Hungobungo féléhez csak a romot kell felmásolni, mert minden más (gapss, root) benne van!

Never give up!

(#7836) DaveHutt válasza easy...rider (#7834) üzenetére


DaveHutt
őstag

Valószínűleg az lehetett a baja, hogy a CWM-ből próbáltam feltenni a Hungobungot?
Mindenesetre most ment fel a gyári eredeti 1.15, majd kitalálom, hogy utána mit teszek rá. :)

(#7837) asanotadanob válasza Laza... (#7835) üzenetére


asanotadanob
tag

Lehet, hogy érdemes lenne a blogban a "Letölthető rom flash csomagokat" átírni "ROM telepítő programok (.exe)" vagy valami ilyesmire, mert én is napokig gúvasztottam a szemem, hogy hol van a leírás :) Azt hittem a linkek mögött csak a romok vannak .zip-ben. Legalább három napig tartott, mire rákattintottam a linkre, és megláttam az .exe kiterjesztést, akkor egyből megvilágosodtam :)

A készülék egyébként elsőre nagy csalódás volt gyári rommal, hiába tettem fel a touchfix kernelt + az 1.16-os stockot, iszonyatosan érzéketlen volt Redmi után és tele volt mikro laggal. Most Mokee 1224-gyel tolom és hát ez teljesen más világ. Köszönet érte azoknak akik dolgoztak rajta!

(#7838) easy...rider válasza asanotadanob (#7837) üzenetére


easy...rider
őstag

Nekem nincs problémám az érzékenységgel gyári alatt. Touchfix után asztalra rakva nem tudtam olyan finoman hozzáérni hogy ne érzékelje :D Fura hogy ilyen különbségek vannak.

(#7839) asanotadanob válasza easy...rider (#7838) üzenetére


asanotadanob
tag

Nekem gyakran 3x-4x rá kellett böknöm egy ikonra, hogy elindítsa az app-ot.
De volt vele más, nem működésbeli problémám is (tárcsázó ékezetes betűk alapján nem keresett, nem volt teljes arckép a hívásoknál, a zárképernyőből nem tudtam közvetlenül a tárcsázóba lépni, a feedly widget-et nem lehetett kitenni az asztalra, a programon belül pedig nem nyitotta meg a linekeket, ilyesmik)

(#7840) aytukabozs válasza asanotadanob (#7839) üzenetére


aytukabozs
addikt

Naja tökéletes telo nincs, és a hongminak is kellett van 40 frissítés hogy használható legyen (ahogy hallom, nekem nem volt soha :) )

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7841) asanotadanob válasza aytukabozs (#7840) üzenetére


asanotadanob
tag

A MIUI valami iszonyat jó rendszer, tele jól optimalizált kényelmi funkcióval, csak a teló külsejével nem sikerült megbarátkoznom egy év alatt, pedig nagyon akartam. A Redmi 2 elfogyott Lazá-nál, azért választottam ezt és most, hogy fennt van a Mokee meg egy normális téma, minden csupa öröm és bodottáá... :)
A gyári valahogy fapados volt és még most is fáj az hüvelyk ujjam a böködéstől. (no offense) :)

[ Szerkesztve ]

(#7842) DaveHutt válasza asanotadanob (#7841) üzenetére


DaveHutt
őstag

Miben jobb a mokee a gyárinál?

(#7843) asanotadanob válasza DaveHutt (#7842) üzenetére


asanotadanob
tag

Nem akarok vitát generálni, ez személyes tapasztalat, de még nincs meg egy hete a teló!

Ami nekem jobban tetszik jelenleg:
Gyorsabb, smooth-abb rendszer, érzékenyebb a kijelző.
Nem kell külön telepíteni a dt2w-et, illetve kikapcsolni is ki lehet dupla koppal.
Zárképernyő testre szabható -> közvetlen belépés a tárcsázóba, zseblámpába, kamerába.
Szebb és több téma van hozzá.
A tárcsázó keres ékezetes karakterek alapján is és teljes képernyőn adja be a hívó fél képét, tehát öt méterről is látom, hogy ki keres. Meg úgy alapban jobb a tárcsázó elgondolása a gyorshívás funkció kiemelésével.
Működik a kedvenc hírolvasóm :)

Ami nem tetszik, vagy még nem jöttem rá, de a fényképező csak 2 Mp-vel tudaja a 16:9-es felbonást. (?)
Illetve zavar, hogy a főoldal tetetjének jelentős része holt terület, nem lehet widgetet pakolni oda, mert megjelenik az eltávolítás funkció.

[ Szerkesztve ]

(#7844) Telda válasza asanotadanob (#7843) üzenetére


Telda
addikt

lletve zavar, hogy a főoldal tetetjének jelentős része holt terület, nem lehet widgetet pakolni oda, mert megjelenik az eltávolítás funkció.

Ez orvosolható ha egy másik launchert raksz fel, van kismillió.
Pl. Mi-home, MIUI, Dodol, ADW stb.

(#7845) asanotadanob válasza Telda (#7844) üzenetére


asanotadanob
tag

Persze, tudom, csak szeretem, ha valami out-of-the-box működik. Annak idején iszonyatosan sokat romoltam blade-en, meg customizaltam a felületet, most már megelégszek a stabil, kényelmes működéssel. Minél kevesebbet kell hozzanyulni, annál jobb. :)

[ Szerkesztve ]

(#7846) Laza... válasza asanotadanob (#7843) üzenetére


Laza...
addikt

Ami nem tetszik, vagy még nem jöttem rá, de a fényképező csak 2 Mp-vel tudaja a 16:9-es felbonást. (?)
Illetve zavar, hogy a főoldal tetetjének jelentős része holt terület, nem lehet widgetet pakolni oda, mert megjelenik az eltávolítás funkció.

- igen, csak annyit tud 16:9-ben
- ha zavar, akkor 2 lehetőséged van:
a.) letöltöd a google keresőt, mert annak a helye van "kihagyva"
b.) A launcher beállításából kiveszed ezt az opciót --> erre: ^ a jelre kattintva férsz hozzá.

Azaz ha zavar, járj utána

Never give up!

(#7847) dealerman


dealerman
senior tag

Üdv :)

Még így is képes volt egy átkozott gyári hang megszólalni bejövő hívásnál,hogy kitöröltem minden gyári hulladékot :O ui mappából töröltem ezért a boot hang-ot (szerintem ugyan az volt a csengőhang is,vagy legalább is hasonló) de az alarms -ba is volt egy az is ment a kukába. Azóta még frankó,de ha megint megőrül,akkor kitörlök minden egyes hangot,és még a kamera hangnak is techno-t teszek be ;] :D

underground techno will never die

(#7848) asanotadanob válasza Laza... (#7846) üzenetére


asanotadanob
tag

Azaz ha zavar, járj utána

Köszi, de nem kell a kioktatas, nem segítséget kértem, csak a véleményemet kérdezték. Közben már megtaláltam a beállítást.
A teló és a blogbejegyzésed tényleg szuper, úgyhogy :R

(#7849) KTU válasza dealerman (#7847) üzenetére


KTU
addikt

Pár perce nekem is pont a boot hang szólalt meg csengőhangként, pedig minden kínai hangot kitöröltem, és ogg-ra konvertáltat raktam a helyére. :F

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7850) dealerman válasza KTU (#7849) üzenetére


dealerman
senior tag

az ui -ból is kitörölted ? mert ott van a boot :K

underground techno will never die

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.