Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) Dexter68 válasza HoTaZo (#7600) üzenetére


Dexter68
addikt

A Gcamnek sokkal jobb a képminősége, főlet RAW-ban. Természetesebbek a színek, a sötétebb részek nem buknak be lilába.

pulutodurumo Viszont azt vettem észre az általad linkeltnél, hogy a vízszintezője valahogy ferdére van kalibrálva. Az előző Gcamnek (parrot-féle), illetve a gyárinak a vízszintezője jól dolgozik, ennek meg, ha elhiszem a 0°-ot, akkor ferde képet lövök. Mondjuk ezzel lehet együtt élni :D, hiszen az a hiba, amiről tudunk, nem hiba, hanem tulajdonság.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#7602) pulutodurumo válasza Dexter68 (#7601) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nálam egyenesben van. Talán 0,5° eltérés lehet.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#7603) Bocy7


Bocy7
csendes tag

Sziasztok. Tud valaki jó backup and restore programot ami lement bármit amit szeretnék a telóról? Mi pc Suite az nem működik,gyári backup szart se ér. Esetleg még a banki alkalmazást is lementi,alaphelyzetbe állítás után új QR kódot kell kérnem a banktól hogy pushtan alkalmazást tudjam használni. Még egy jó custom rom is érdekelne ha valaki tud olyat. :R :R

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 EVA-AL10 Cunaja V14-Oreó (EVA-L09),Xiaomi Note 9Pro

(#7604) HoTaZo válasza Dexter68 (#7601) üzenetére


HoTaZo
addikt

Akkor megnézem, mert a gyárival elfogadható képeket tudok lőni, csináltunk szelfit ismerőssel front kamerával, jó lett, más csinált rólunk hátsóval, ránk sütő napfényeben, nem ismertünk magunkra... :(

Melyiket érdemes letölteni?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7605) Dexter68 válasza pulutodurumo (#7602) üzenetére


Dexter68
addikt

Te betöltötted hozzá a redmi specifikus xml fájlt?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#7606) Dexter68 válasza HoTaZo (#7604) üzenetére


Dexter68
addikt

Én innen az MGC-t töltöttem (felülről a második) és betöltöttem az config fájlt is.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#7607) pulutodurumo válasza Dexter68 (#7605) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Urnyx 7.3-as konfigja 9S-hez. Ez van most betöltve. Mást még nem próbáltam. De lehet hogy a sajátja is megér egy próbát, mindjárt le is szedem.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#7608) BalintSandor


BalintSandor
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon laikus felhasználóként kérdezem, melyik megoldás vált be Nektek hívásfelvétel rögzítésre?
Korábban Note 5-öm volt. Illetve még most is inkább azt használom, mert azon a gyári rögzítés nagyszerűen teszi a dolgát.
És már nagyon szeretném használni az új telómat, viszont én annyira szeretem ezt a fukciót h beteg vagyok attól h a Pro-n meg nem lesz.
Asszony sajátját már 2 hónapja gyűri, és arra hiába lett telepítve ilyen meg olyan app, de egyik rosszabb mint a másik.
A legjobb az lenne, ha valaki hozzáértő megaszondaná a készüléknek mint Uri Geller: "múúködj!!" , de ha van jó és bevált, nem szarakodó app, annak tippjét is megköszönném!
Hála előre is :)

(#7609) Samus válasza BalintSandor (#7608) üzenetére


Samus
addikt

Xiaomi.Eu ROM. Abban MIUI tárcsázó van, az tudja a rögzítést. Nálunk a szép és rettentő hasznos GDPR miatt nincs meg a funkció...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7610) HoTaZo válasza Dexter68 (#7606) üzenetére


HoTaZo
addikt

Elbírkóztunk egymással, de fent van.
A configot már nehezebben sikerült megtalálnom. Ez lenne az: PowerShot-BSG-A9-GVu--by-GL-Foto-Mobile-1.xml ?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7611) BalintSandor válasza Samus (#7609) üzenetére


BalintSandor
csendes tag

https://logout.hu/bejegyzes/karavik/xiaomi_mi_mix_2s_xiaomi_eu_rom_tiszta_telepites_le.html

Nekem ez annyi xiaomi (kínai) , h alapból hozzá se fognék.
De ha valaki ismer valakit aki ért hozzá, és Bp-en személyesen meg tudja oldani, az ne tartsa vissza...
THX!

(#7612) Dexter68 válasza HoTaZo (#7610) üzenetére


Dexter68
addikt

Úgy néz ki, hogy igen, bár nálam az 1-es nincs a végén. OK. a jpg-n már látom, hogy Nálad sincs :D

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#7613) laracroft válasza BalintSandor (#7608) üzenetére


laracroft
aktív tag

Vagy, egy pl. Indonéz fastboot ROM is megoldja ezt a problémát

(#7614) #46824192


#46824192
törölt tag

Tmx -be a telefon 4.-én beérkezett és aznap ki is adták.
Munkalap : "Hiba nem található (NTF), Teszt"

Ennyi.
Most visszaköltözök és gyanítom dettó ugyanúgy újra fog indulni hívás közben.

Ha igen ,kicseréltetem a sim kártyát. Ha azzal is ugyanez lesz akkor hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

(#7615) Viktor0610 válasza #46824192 (#7614) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ismét küldd szervizbe.
Ha szolgáltatós telefon, akkor vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóval is.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#7616) #46824192 válasza Viktor0610 (#7615) üzenetére


#46824192
törölt tag

Nem tudom mit jelent a "szolgáltatós telefon".

Trékomban vettem kártyafüggetlenül és ezen már nincsenek rajta a Trés appok gyárilag.
Régebben a (független)huawei-n még rajta voltak és időnként jött rá, egy DT x.x.x. update ,ami kifejezzetten a trékomé volt (tudtommal) . (nálam ez jelentette a szolgáltatós telefont)

Itt viszont már ilyen sincs.

Felkészülve a legrosszabbra (ha nem T hiba van)
Postázgatjuk egymásnak potyára oda-vissza. Csak nekem meg ez mind kieső idő és nincs készülékem.
Ez meddig mehet így? Gondolom csak nem a végtelenségig. Egyszer csak kötelesek kompletten cserélni, vagy alaplapot ,vagy valamit.
Vagy ez már fogyasztóvédelmi kategória és máshol kérdezzem.
Nyilvan nem akarok így járni, csak szeretnék tisztán látni és minden lehetőségre felkészülni

[ Szerkesztve ]

(#7617) Viktor0610 válasza #46824192 (#7616) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, sejtettem, hogy kiírhattam volna: szolgáltatótól vásárolt készülékre gondoltam.
Hiba esetén 3 szerviz után kötelezek cserélni tudtommal. De esetedben ez egyelőre nem pálya, mert a szerviz nem tapasztalta a hibát.

Ezért írtam, hogy vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóval is.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#7618) -Pityer- válasza Dexter68 (#7599) üzenetére


-Pityer-
csendes tag

Nézd végig az alábbi videót, nagyon hasznos:

https://www.youtube.com/watch?v=sBnjNOhTRHQ

(#7619) #46824192 válasza Viktor0610 (#7617) üzenetére


#46824192
törölt tag

Ha már ez a téma...
Miben más a szolgáltatós telefon ,mint a teszkós , emagos ,akármi más?

(#7620) Viktor0610 válasza #46824192 (#7619) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyre kevesebb a különbség.
Korábban -ahogy te is írtad- külön szoftver lehetett rajtuk, plusz a szolgáltatófüggőség.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#7621) -ZeeZee- válasza #46824192 (#7614) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Én hétvégén töltöttem a telefont és véletlenül beszélnem is kellett rajta. Nekem is újraindult, de se előtte sem azóta nem csinálta ezt, csak a töltés közben.

(#7622) #46824192 válasza -ZeeZee- (#7621) üzenetére


#46824192
törölt tag

Nálam nem töltés függő. Ez a jelenség nálam a droid 11-el tért vissza. Pedig már jó ideje nem volt.

Szerintem ez max annyira lehet szolgáltató függő, hogy Volte okozhatja vagy valami egyéb beállítás. Meglepődnék ha erről egy hivatalos márkaszerviz nem tudna, ha csak már itt a fórumon is vagyunk néhányan. Ha tudnak is róla ,nem tudnak vele jelenleg mit kezdeni,így szépen egy semmitmondó munkalappal vissza kell adni. Gondolom nem fognak vele napi 2 óra kimenőt indítani,hogy hátha előjön.

(#7623) HoTaZo válasza Dexter68 (#7612) üzenetére


HoTaZo
addikt

Igen, az azért került oda, mert kétszer is letöltöttem és figyelmes voltam a fájlnév másolásánál. :U

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7624) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok!

Crdroid 7.12t használok november óta, és olykor volt egy sajátossága hogy töltés után nem volt deepsleep. Ez most már olyan szinten elfajult hogy töltés után sosincs, és van hogy az újdaindulás sem segít rajta. Az etherious kernelt folyamatosan frissítem de nem változik a helyzet. Írták régebben hogy firmwaret flasheljem újra, de az se segített :F A kezdeti 0,8%/h most van hogy 2,6-3,4 között van

(#7625) Dexter68 válasza -Pityer- (#7618) üzenetére


Dexter68
addikt

Köszi, ez megvolt annó, meg tudtam is ezeket, mert DSLR-el fotózom hobbi szinten. Emiatt is zavart a gyári .dng-k lilába bukása az árnyékosabb részeken, ami a gcam által készített fájlokban nincs. De ha sima .jpg-t lövök a gyárival, véleményem szerint az is túlszaturált és a zajszűrés és indokolatlan mértékű.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#7626) draco31 válasza ktomcat (#7555) üzenetére


draco31
veterán

Öcsémnek is pontosan így áll a gomb.
Azon gondolkozom így van-e értelme elvinni szervizbe, vagy nem foglalkoznának vele? Főleg, hogy van egy kis repedés az egyik sarkán a kijelzőnek, de csak az üveg.
Így meg ha jól tudom akkor elveszett a garancia igaz?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7627) ktomcat válasza draco31 (#7626) üzenetére


ktomcat
senior tag

Ha a gomb miatt küldöd akkor nem kéne az üvegkárnak kihatással lennie a garira. Amennyiben az üveg sérülése miatt küldenéd akkor csinálnák nem gariba. Szerintem.
Mindenesetre amíg nem esett be teljesen a gomb / produkál ebből adódó konstans hibákat addig nem sokat fognak kezdeni vele.

(#7628) ktomcat válasza ktomcat (#7624) üzenetére


ktomcat
senior tag

A minap már jóval több :F

(#7629) crok válasza ktomcat (#7628) üzenetére


crok
nagyúr

Az a baj hogy AccuBattery-vel hiába nézed.. az akkor jó ha egy app van beragadva mondjuk, vagy önmagában sokat zabál. Ennél még egy BetterBatteryStats is jobb lenne most hogy ébren van-e valóban vagy ha nem app akkor mi.. de mégjobb lenne egy Battery Historian.. meg lejelenteni ezt az egészet hibára..

(#7630) draco31 válasza ktomcat (#7627) üzenetére


draco31
veterán

Hibát egyszer csinált nagyobb, akkor kb 1 órán át nem lehetett bekapcsolni, mert olyan volt, mint ha folyamatosan be lenne nyomódva.
Holnaptól elvileg én használom, aztán majd meglátom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7631) ktomcat válasza crok (#7629) üzenetére


ktomcat
senior tag

Köszönöm szépen az infókat, ahogy látom a battery historian már nem él, úgyhogy neki futok a gsam battery stats-al!

[ Szerkesztve ]

(#7632) crok válasza ktomcat (#7631) üzenetére


crok
nagyúr

Már miért ne élne a BatteryHistorian? Dehogynem él.. mindkét link megy.. meg a saját PC-dre is felteheted ha akarod. Vagy kevered a BetterBatteryStats-al? A BetterBatteryStats-ot levette a Google.. senki a mai napig nem érti miért.. ugye ez manapság "nem meglepő" de megadtam az XDA elérhetőségét és az ahhoz szükséges parancsokat is.

(#7633) draco31


draco31
veterán

Kezdek beköltözni a masinába. Rég használtam MIUI-t.
Itt nincs már olyan, hogy az alkalmazás listában mappát hozhatok létre, és úgy szelektálom a dolgokat? Csak ez az alap alkalmazáskategóriák van, és oda rendezzem úgy ahogy jól esik?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7634) ktomcat válasza crok (#7632) üzenetére


ktomcat
senior tag

Jogos, rohanva futottam rajta végig az app linkekre fókuszálva :B A gsam már most többet mutat mint az accubattery, valószínűleg a play services van beakadva..

(#7635) Hínár929


Hínár929
tag

Erre tudna valaki válaszolni? GPS hiba.
[link]
Vagy ha itt nem, akkor hol érdemes megkérdezni?

(#7636) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!

Nem tudjátok, van esély munkára bírni a beépített equalizer-t Mi füles nélkül is esetleg?

Nem túl rég volt téma, hogy milyen audio kodek-eket támogat a készülék. Nos, a Fejlesztői beállításokat aktiválva, azon belül a Bluetooth hangkodekek alatt egy csomó közül lehet választani, igaz nekem még a BT eszköznél csak az SBC- vagy az AAC-t sikerült kiíratnom.

(#7637) pulutodurumo válasza Danecay (#7636) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Első pont: a fejlesztői menüs kodek beállítás csak egy kapcsolat erejéig érvényes.
Második pont: nyilván csak olyan kodek lesz aktív, amit mindkét eszköz támogat. Amolyan legnagyobb közös osztó módon.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#7638) tlacee


tlacee
csendes tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a telefonon lévő névjegyeket nem lehet szerkeszteni? Sem új névjegyet nem tudok létrehozni, sem meglévőt törölni. Sem az eszközről, sem a google-s címtárból. Névjegy szinkronizálás sem megy. A meglévőket tudom exportálni vcf fájlba. Import sem működik. Olyan, mintha a terület, ahol tárolja a telefon ezeket az adatokat read-only lenne. Próbáltam a Google Contacts alkalmazás adatait törölni, frissítéseket eltávolítani, próbáltam más névjegykezelő szoftvereket is, váltottam régiót, újraindítgattam, próbáltam net kapcsolat nélkül, de semmi. Jelenleg MIUI 12.5.5 van fent, előtte már nem emlékszem, hogy mi volt (talán 12.0.5) de ott sem működött. Amikor megvettem a telefont, akkor a Xiaomi Mover alkalmazással átköltöztettem az adataimat a régi telefonomról (Redmi Note 7). Gyanítom, hogy ez okozhatott valami anomáliát (bár régebben is csináltam ilyet és nem volt gond). Jelenleg, ha új névjegyet akarok elmenteni, akkor egy SIM Phonebook nevű alkalmazással rá tudom írni őket a SIM kártyára, de a Google Contacts azokat sem tudja megjeleníteni (A megjelenítési és szűrési beállításokat sem engedi átállítani). Van esetleg valakinek ötlete? Köszönöm

úgy kell melegvizet csinálni, hogy a langyosból ki kell venni a hideget

(#7639) crok válasza tlacee (#7638) üzenetére


crok
nagyúr

Ha felhőbe szinkronizálva volt amúgy is az összes kontakt akkor lehúzhatnád eleve onnan is, nem? Nem kell a Mover.. amúgy is van sokkal jobb célszerszám erre (kontakt / SMS / híváslistára). A Google backup Oreo (Nexus) / Pie (minden más) és felette már az SMS-t és a híváslistát is tudja szinkronizálni.

A Beállításokban az Alkalmazáslistában ha a jobb felső menüben engeded a rendszeralkalmazások megjeleítését lesz egy olyan, hogy Contact storage (Névjegy tároló talán). Na, ennek az adatainak törlése kellene (lehet elég a gyorsítótár törlés is meg egy reboot.. sajnos az index rebuild már nincs benne a rendszerben szerintem).. ha ezzel megvagy akkor Beállítások majd Fiókok és a Google fiókod, ott meg a névjegyek szinkronizációját indítsd el, szépen megcsinálja majd.

Ha valami nagyon kell akkor contacts.google.com és weben beírhatod / szerkesztheted amit szeretnél, akár a telefonon is egy fiókba belépés után (pl. Chrome-ban ha eleve be vagy lépve akkor eleve be is léptet).

(#7640) Dexter68 válasza tlacee (#7638) üzenetére


Dexter68
addikt

Mostanában ismerőseimnek meg a gyerekemnek is voltak furcsa szinkronizációs nyűgei. Náluk az volt (amire nehezen jöttem rá), hogy betelt a google tárhelyük :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#7641) tlacee válasza crok (#7639) üzenetére


tlacee
csendes tag

Köszönöm a segítséget. A Contact storage adattörlése megoldotta gondot. Az MI Movert alapvetően nem a névjegyzék mozgatására akartam használni, hanem az egyéb dolgokra (alkalmazások adatokkal együtt...). Sajnos a régi telefonom összetört, a kijelző nem reagált érintésre, illetve látni is csak egy részét lehetett. Nagy nehezen egy egérrel sikerült összehoznom a MI Mover alkalmazással a költözést, nem tudtam külön kijelölgetni, hogy mi kell és mi nem. Így sikerült. Köszi mégegyszer.

úgy kell melegvizet csinálni, hogy a langyosból ki kell venni a hideget

(#7642) Danecay válasza pulutodurumo (#7637) üzenetére


Danecay
őstag

Az első pont az equalizer lenne igazából, a többi csak járulékos infó volt :)

(#7643) borzosmorzi válasza Danecay (#7636) üzenetére


borzosmorzi
tag

Az equalizer vezetékes füleseknél működik, bármilyen márka esetén, a bluetooth-os eszközöknél nem, legalábbis az utóbbiaknál nincs hatása.

[ Szerkesztve ]

(#7644) Danecay válasza borzosmorzi (#7643) üzenetére


Danecay
őstag

Kár! :((

(#7645) draco31 válasza borzosmorzi (#7643) üzenetére


draco31
veterán

Power AMP lejátszóval ha van állítva az EQ, az hatással van a BT fülesekre is. Most próbáltam ki.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7646) borzosmorzi válasza draco31 (#7645) üzenetére


borzosmorzi
tag

A kérdés, ha jól értettem, a MIUI beépített hangszínszabályozójára vonatkozott. Ez csak az analóg hangkimenetre van hatással tapasztalatom szerint és nálam egyetlen BT eszköz hangkarakterisztikájára sincs hatással. Próbáltam a MIUI Music és VLC alkalmazással is. Csakis vezetékes fejhallgatóval működik.

De próbaképpen telepítettem az általad említett PowerAmp alkalmazás ingyenes változatát, ezen belül valóban működik a PowerAmp beépített equalizerével.

[ Szerkesztve ]

(#7647) Danecay válasza draco31 (#7645) üzenetére


Danecay
őstag

Mondjuk, stream-elt tartalomhoz mindenképpen egy az egész rendszerre érvényes equalizer kellene.

(#7648) draco31 válasza Danecay (#7647) üzenetére


draco31
veterán

Igen, de ha jól látom az nem volt írva külön, hogy csak zenéhez kellene-e vagy máshoz is.

Más kérdés.
Régi telefonomban csináltam adat szinkronizálást, ami elvileg az sms-eket, wifi jelszavakat, ilyeneket ment a használt email címemhez. Ezt még korábban nem használtam, de a névjegyzéket már rég az email címre mentem.
Szóval hogy tudom rávenni a note-ot, hogy ezeket az adatokat megjelenítse a megfelelő helyeken?
Vagy ez így nem működik, csak ha ugyan arra a telefonra jelentkeznék vissza be egy törlés után?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7649) Danecay válasza draco31 (#7648) üzenetére


Danecay
őstag

"Igen, de ha jól látom az nem volt írva külön, hogy csak zenéhez kellene-e vagy máshoz is."

Ugye most csak viccelsz? :)

Igen, valóban nem volt írva, ami írva volt, abból tökéletesen kiderül, hogy mire vonatkozik a kérdés.

"Nem tudjátok, van esély munkára bírni a beépített equalizer-t Mi füles nélkül is esetleg?"

Én nem zenelejátszó ajánlást kértem, és semmi ilyesmit, egyébként az általam használt zenelejátszó app-nak is van equalizere, és működik is a BT fülesemmel is, de mint írtam, nem ez volt a kérdés. Amúgy meg zenét is több féle forrásból lehet hallgatni, lokális, telefonon lévőről, online stream-elve és FM rádión keresztül is, d ha nagyon cifrázni akarjuk, akkor még hálózati meghajtóról is, ami így lefedi szinte az összes lehetőséget. Ezért nem értem, hogy mit lehetett, nem érteni a kérdésemben :F
Nincs gond, meg semmi, csak azért ragadtam billentyűzetet, mert egy mondattal azt próbáltad beállítani, hogy én kérdeztem félreérthetően, miközben szerintem Te mentél el más irányba.

(#7650) Samus válasza Danecay (#7649) üzenetére


Samus
addikt

Veszel Olyan BT fülest, aminek van appja, és abban van EQ. Más megoldás, ennyire szerteágazó használathoz nincs.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.