Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Dimond G válasza novinyul (#1600) üzenetére


Dimond G
senior tag

Na akkor most lesegetheti mindenki aki az elmúlt időszakban vásárolta innen-onnan a készülékét!? :O
Mert gondolom nem lehet behatárolni az időszakot, ami az első gyártásra vonatkozik! :F

(#1602) Croft-21


Croft-21
őstag

Amikor a bal oldali hírsàvot nézem és görgetek lejjebb, akkor időnként előugrik egy hibaüzenet, hogy a youtube alkalmazás állandóan leàll, jelentést küldhetek róla. Más is tapasztal ilyet?

(#1603) R3nts válasza Croft-21 (#1602) üzenetére


R3nts
senior tag

Igen,a napokban...aztán frissült a YT,és a Google is, azóta nincs ilyen gond...legalábbis,nálam.

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1604) Ricardo válasza novinyul (#1600) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet. Majd kiderül.

(#1605) norb27


norb27
tag

Meg sem lepődöm a porosodáson, valami itt hibázik. Korábban írtam, feleségem note 9 próját cserélték touch hiba miatt, annak a gps e is szar pontatlan volt, kb négy hetes az új ez tegnap kezdett ghost toucholni... Évek óta xiaomi telefonjaink vannak a családban és soha egyiknek sem volt baja. :W

(#1606) laracroft válasza Viktor0610 (#1547) üzenetére


laracroft
aktív tag

Igen a pay-t is apk-ból kellett installálni

(#1607) Tompie


Tompie
őstag

Ahogy már több mindenkinél jönnek elő a hibák kezd elmenni a kedvem tőle 😒
Nem tudom ezen a szérián mit baltáztak el 🤔az eddigiek meg mind jók voltak 🤔

(#1608) colonell


colonell
senior tag

Nem értem a problémázást azok részéről akik ilyet akarnak venni, tudják, hogy hiba volt, javították, és eléggé sanszos, hogy azok a készülékek már mind elkeltek. Az enyém május 22-i tehát relatív korai, és már nem porosodik a cam. Pedig a melóhely és a maszek is poros mint az állat. 🙆‍♂️

(#1609) Trooper82 válasza colonell (#1608) üzenetére


Trooper82
senior tag

Az enyém pár hetes, és nem tudtam, hogy ilyen hiba van. És ott a por.

(#1610) Dimond G válasza colonell (#1608) üzenetére


Dimond G
senior tag

Az enyém:

Termék neve: Redmi Note 9 Pro Csillagközi Szürke 6G RAM 64G ROM
Gyártásdátuma: 6 Jún 2020 20:8:23
Ország: Hollandia

Telekom Augusztusi vásárlás.

[ Szerkesztve ]

(#1611) Trooper82 válasza Trooper82 (#1609) üzenetére


Trooper82
senior tag

Az enyém:
Termék neve: Redmi Note 9 Pro Csillagközi Szürke 6G RAM 64Gb
Gyártásdátuma: 2 Júl 2020 15:21:13
Ország: Hollandia

Független, e-digital vásárlás.

(#1612) fireman123 válasza Trooper82 (#1609) üzenetére


fireman123
őstag

Ajaj, elbizonytalanodtam én is a vásárlással. Akinek "poros" megnézné, hogy mikori gyártású? (ua. linken ahol az országot is lehet) :R

(#1613) TaylorPro válasza Trooper82 (#1609) üzenetére


TaylorPro
addikt

Na ez az. Nálam is tervbe volt, de így bukta. Marad a Pixel 4a ha ott sem lesz semmi gikszer.

Pixel 8 Hazel

(#1614) fireman123 válasza fireman123 (#1612) üzenetére


fireman123
őstag

ja bocs, most látom, hogy #Trooper82 telója júliusi gyártású és poros :(((

(#1615) colonell válasza fireman123 (#1614) üzenetére


colonell
senior tag

Az enyém meg májusi és nem :DDD

Megmikroszkópoztam a kicsikét, semmi por a kamera alatt.
Persze az is lehet, hogy marhajó a tok amit ajánlottam :D

[ Szerkesztve ]

(#1616) Trooper82 válasza colonell (#1615) üzenetére


Trooper82
senior tag

Ne aggódj ha lenne, ahoz mikroszkóp sem kéne, hogy észrevedd :)

(#1617) colonell válasza Trooper82 (#1616) üzenetére


colonell
senior tag

Ennyire durva a helyzet?

(#1618) Tompie


Tompie
őstag

Hátha majd a Redmi Note 10 Pro-val minden rendben lesz 🤭😃

(#1619) Potyka03


Potyka03
senior tag

Jajj istenem,ennyi károgót egy kis hibával... Az összes telefonnál előfordulhat gyártási hiba,csak max nem derül ki,vagy nem veszed észre..... NINCS TÖKÉLETES TELEFON!!!
Most ha poros lesz ÚRISTEN mi lesz? VILÁG VÉGE LESZ????
Elviszed,megcsinálják gariba oszt csőőőőőőőőőő. ÖRÖM ÉS BÓDÓTTÁ lesz!!

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1620) Ronam


Ronam
addikt

#1619 Potyka03

A cikk szerint egy idő után használhatatlan lesz a kamera, szerinted ez kis hiba? Ne beszélj már marhaságokat.. A másik meg, hogy nem azért vesz valaki általában telefont, hogy utána rá pár hétre ugrálgasson garit intézni.

[ Szerkesztve ]

(#1621) Narxis


Narxis
nagyúr

Gyerekek, szerintem érdemes fél évet várni piacra kerüléstől számítva, hogy kiderüljenek a hibák és hogy hogyan kezeli azt a gyártó.

Thanos was right.

(#1622) Viktor0610 válasza Ronam (#1620) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kicsit túloz, de az tény, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a hiba jelentkezik (pl. engem is elkerült eddig -kopp-kopp-kopp-, pedig már jóideje használom), de ha meg mégis jelentkezik, akkor a szerviz segít.
Az biztos, hogy bosszantó hiba. :(((

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#1623) batai15


batai15
félisten

Van garancia ,ha valakinek gondja van vele. :U ne essetek már túlzásba , ameddig nem lett linkelve egyébként sem foglalkozott vele senki.

(#1624) Dimond G


Dimond G
senior tag

Akinek be van porosodva, az tudna felrakni képet róla?

Amúgy hol jut be a por? Tudom, hogy a kameránál de mégis hol?

Köszönöm a válaszokat!

(#1625) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Ez az egész kamera dolog túl van lihegve. Most persze előfordulhat, hogy 1-2 telefon pont szar sorról jött le és emiatt hajlamos erre. De ez bármilyen termékkel előfordulhat. Akinek jelentkezik annak kellemetlen, de garanciával megcsinálják.
Fél év, évet meg nem érdemes szerintem várni a vásárlással, mert akkor már kint van egy halom jobb telefon azonos áron mint amennyit akkor rászántál volna.

(#1626) batai15


batai15
félisten

Igen most magyar forumokon meg fbn megy a sírás a kamera miatt, túl van lihegve.
Külön vicces hogy van aki emiatt nem veszi meg.

(#1627) Dimond G


Dimond G
senior tag

Ezért kértem, hogy tegyen már fel képet, akinek ilyen problémája van!
Látni szeretném, mert írni bármit lehet!

(#1628) batai15 válasza Dimond G (#1627) üzenetére


batai15
félisten

Kamera üvege alatt porszem van. Nem tudom ezen mit nem lehet elképzelni. :U és túl sem kell parazni.

[ Szerkesztve ]

(#1629) Tompie


Tompie
őstag

Ahhoz tudtok tanácsot adni, hogy Huawei telefonról, hogy tudnám az adatokat átköltöztetni Xiaomira?
Leginkább itt most pl. az elmentett wifi jelszavakra gondolok.

Illetve Xiaomin van olyan, hogy csinálnak teljes adat mentést mindenről, egy FR után abból mindent vissza állít?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1630) npontpeti16


npontpeti16
csendes tag

Sziasztok! Lehet nem annyira a témához kapcsolódik, de gondoltam segítséget kérek a tapasztaltabb felhasználóktól! A navigációs gombokat fel lehet valahogy cserélni? Huawei telefonról váltok és pont fordítva van a "vissza" és a "menü" gombok a 2 készüléken. Próbáltam neten keresni, de nem jutottam előbbre... Köszi előre is! ÜdvVÁLASZ

(#1631) Dimond G válasza batai15 (#1628) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én nem parázok! Akkor még most eladnám, míg nincs baja! :DD
De nem ezért vettem meg!

(#1632) Viktor0610 válasza Tompie (#1629) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az új készüléken van/lesz Mi Átköltözés app, ugyanez kell a régire is: [link].

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#1633) Tompie válasza Viktor0610 (#1632) üzenetére


Tompie
őstag

:R :R :R

(#1634) crok válasza Tompie (#1629) üzenetére


crok
nagyúr

"Illetve Xiaomin van olyan, hogy csinálnak teljes adat mentést mindenről, egy FR után abból mindent vissza állít?" -- csak azt amire azt írta hogy el is mentette és nem írta hogy 0byte a mentés, szóval backup után menj vissza és nézd meg, hogy hány app van ténylegesen mentve mielőtt belemész a factory reset-be mert csúnya meglepetések érhetnek. Az oka, hogy miért nem lehet mindent menteni itt fejtettem ki.

Gondolom root nincs, így a WIFI adatok mentésére (sok egyéb más egyéb mellett, jobbhíján) használhatod a Google (saját) Backup-ot is, elmenti az is, majd utána a reset után mikor belépsz akkor kérdezi a Google Setup hogy akkor vissza akarod-e állítani az adatokat és utána kiválaszthatod melyik telefon mentését akarod visszaállítani (nyilván ha még nem használtad akkor 1db lesz). De a fentebb linkelt írásom az app adat menthetőségről erre is él, Android 8 Marshmallow és felette mindenre él.

(#1635) crok válasza npontpeti16 (#1630) üzenetére


crok
nagyúr

Nos, egy ilyet tud: Settings -> Additional settings -> Full Screen display -> Mirror buttons -> ha ezt bekapcsolod akkor bal szélen van a menü és jobb szélen a vissza gomb, kikapcsolva pont fordítva.

(#1636) Sir Psycho


Sir Psycho
aktív tag

Csatlakoznék én is.
A mai napon érkezett meg és kapta meg a feleségem a telefont (08.26-al rendeltem a telefont).
B-tel vásárlás, 2év teljeskörű bolti garancia (vásárlás előtt rákérdeztem, hogy WayteQ garanciával adják-e. Más nagykeren keresztül szerzik be a készülékeket.)
Product name: Redmi Note 9 Pro Glacier White 6G RAM 128G ROM
Manufacture date: 28 May 2020 17:32:43
Country: Poland

A porosodásra kíváncsi leszek. Flip tokot használ valaki a készülékhez?

[ Szerkesztve ]

(#1637) Anonymus23 válasza Sir Psycho (#1636) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én használok flip tokot, ITT írtam róla.

;) - The Power of the Light Side

(#1638) Trooper82 válasza colonell (#1617) üzenetére


Trooper82
senior tag

Annyira nem nevezném egyenlőre durvának. 3 porszem van. Latszanak. De nem lett több mióta észrevettem. Fotózgattam, képeken nem észrevehető, fókusz is jó. Ha porosabb lesz (remélem nem), akkor megy szervizbe.

(#1639) vilga


vilga
tag

Megvizsgáltam, én porszemet nem látok alatta, de mire megérkezett, sikerült egy karcolást is beszereznem a lencsék üvegén :W
Viszont kellemes a tapintása, és pontosan illeszkedik
Viszont mit javasoltok üvegfóliából? pl. telit vagy kivágott a front kamera körül?

[ Szerkesztve ]

(#1640) Scarletiel válasza vilga (#1639) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Szerintem kivágottat. Én gyárilag olyat kaptam, kamera elé nem is szeretek semmit tenni. Amúgy ezek a gorilla glassok hogy tudnak megkarcolódni? Mármint elvileg ezeknek az sem kell, hogy ártson, hogy a kulccsal direktbe karistolod. Akkor hogy? :O

(#1641) Ricardo válasza Scarletiel (#1640) üzenetére


Ricardo
félisten

A zsebpiszokban lévő szemcsék karcolhatnak.

(#1642) Croft-21


Croft-21
őstag

Azt sajnos én is tapasztalom, hogy a gps nem mindig pontos, ha el akarok menni vhova, teljesen máshova rakja a jelenlegi tartózkodási helyet a google térképen. Aztán miután újra indítottam az appot, utána megjavul.
Kamera porosodàs szerencsére nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1643) Upo válasza colonell (#1565) üzenetére


Upo
addikt

Pedig megy az. [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1644) Papix


Papix
tag

Sziasztok!
Telekom előfizető vagyok. Más telefon fórumában olvastam régebben, hogy a Telekomnak aktiválni kell vmit, hogy a Volte müködjön. Ez még mindig így van?

(#1645) colonell


colonell
senior tag

szerintem akkor ki is lehetne venni az összefoglalóból hogy egyeznek a kijelzővédők mindhárom típusnál. Ugyanitt 2 darab 9S fólia elvihető egy zero redbullért :DDD
alt="" title=""

Upo nem volt elérhető maga a gomb. Mintha mondták volna, hogy át kell rakni más régióra stb. Már irreleváns. Meg lett oldva az activityvel pedig már pont kezdtem megszokni xD azért köszi a videót, biztos hasznos lesz itt még valakinek :)

[ Szerkesztve ]

(#1646) colonell válasza colonell (#1645) üzenetére


colonell
senior tag

Vagy 9-re fogalmam sincs már mit küldtek a kicsi kínaiak xD aki tudja az mondja meg :D elm. Note9s/Pro/max van ráírva :W

[ Szerkesztve ]

(#1647) Roachy válasza Croft-21 (#1642) üzenetére


Roachy
senior tag

Akkor ez mégsem egyedi hiba, ha már ebben a fórumban is 3-an vagyunk. :F
Az enyén sajna újraindítás után is pontatlan.

(#1648) Roachy válasza Upo (#1643) üzenetére


Roachy
senior tag

Nekem ez sem megy. Hiába kattintok az alkalmazásbeállítások megnyitására, följön egy buborék ami azt írja "Nem lehet végrehajtani a műveletet".

(#1649) Roachy válasza colonell (#1645) üzenetére


Roachy
senior tag

Nincs ezzel baj, csak olyat vettél ahol nincs kivágva a kameralyuk.

(#1650) colonell válasza Roachy (#1649) üzenetére


colonell
senior tag

Most is olyan van fent, semmi gond nincs vele, viszi a kamerát rendesen. csak kisebb a mérete és a hangszórónak a kivágás feleakkora.szóval redmi note 9.
Megérkezett a Nillkin is, hát kíváncsi leszek, szerintem nem lesz hosszú életű, de a kamerát azt nagyon jól védi :D
Levenni mondjuk nem merem, mert zicher eltöröm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.