Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) fireman123 válasza Viktor0610 (#1149) üzenetére


fireman123
őstag

Új telót hogy lehet 0%-os áfa-val árusítani (szabályosan)?...nem értek ezekhez a trükközésekhez, de itt valami nem kerek :(

(#1152) Csápájev válasza Viktor0610 (#1149) üzenetére


Csápájev
őstag

Ezt jó,hogy írod :)

(#1153) novinyul válasza Viktor0610 (#1149) üzenetére


novinyul
veterán

0% :F Na ennek utána nézek. De pl. a Note 10 pro telefonoknál nem volt gond.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1154) crok válasza Roachy (#1145) üzenetére


crok
nagyúr

A-GPS adatokat frissítetted? Az jó lenne ha az almanach friss lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1155) instantwater válasza fireman123 (#1151) üzenetére


instantwater
addikt

Egyéni vállalkozó.
Egy bizonyos forgalomig nem kell ÁFA körbe regisztrálnia.

Bár az ilyen kicsit bűzlik, mert ezt hívják másnéven SufniGSM-nek. Aki annyira kicsiben űzi az ipart, hogy alanyi adómentes tud maradni, és nem éri meg egy KFT-ként üzemelnie, az bármelyik pillanatban eltűnhet.

Ha tényleg WayteQ-es garancialevelet ad, akkor mindegy is, hogy meg van-e még a webáruház, vagy sem, és egy KFT-nél sincs garancia arra, hogy holnap is létezni fog még.

(#1156) Roachy válasza crok (#1154) üzenetére


Roachy
senior tag

Igen, az is megvolt a gps test appot használom.

(#1157) crok válasza Roachy (#1156) üzenetére


crok
nagyúr

Próbáld már meg a GPS Status & Toolbox-al, majd' 8 évig én is a GPS Test-et használtam de az elmúlt évben (és Android 10-en) valahogy nem akar normálisan működni, pl. simán azt írja hogy A-GPS frissítés elindítva - aztán semmit nem csinál (néztem Wireshark-al..).. GPS Status & Toolbox-al meg pikkpakk frissít és nagyon gyors a fix mert van almanach adat és nem kell várnia az általa valószínűnek vélt műhold jelét mert arra vár ami tényleg "felettem van" (nem viccelek, néhány másodpercről beszélek mikor fixálást mondok).

(#1158) fireman123 válasza instantwater (#1155) üzenetére


fireman123
őstag

eeeeegen, 12 millió/év az alanyi adómentesség határa, ....mobiltelefon értékesítésből (és egy sor más elektromos kütyüt is árul) az elég hamar össze tudna jönni.
Van aki kapott wayteq garipapírt, van aki csak számlát 0% áfával, ....az alanyi adómentességnél kiírják ezt szövegesen vagy csak rövidítéssel ("aam"), de nem 0%-ot írnak. (én is alanyi adómentes ev. vagyok)
Mindenesetre több mint gyanús, ...legalábbis nekem, ...különben is a zöldet nem akciózta le, ami nekem bejön :D

(#1159) Roachy válasza crok (#1157) üzenetére


Roachy
senior tag

Tegnapelőtt miközben szenvedtem egy greengo kinyitásával, kínomban azt is letöltöttem, de nem segített sajnos. A videó egyébként pont azután készült hogy újraindítottam a telót és használtam az appot.

(#1160) Roachy


Roachy
senior tag

Pedig szoftveres gondra gyanakodnék, mert 1 hete még ment gond nélkül.

(#1161) Croft-21


Croft-21
őstag

Amúgy az érdekes, hogy a telefon csak a tárhely felszabaditàsàt ajánlja fel időnként és ki is számítja mekkora a fölösleges adat, de a rendszer optimalizálàst, vírus keresést már magától nem végzi el, azt manuálisan kell elindítani.

(#1162) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Van ehhez a készülékhez működő GCam?
Link esetleg, vagy verziószám?
Köszönöm! :R

(#1163) Trooper82 válasza Dimond G (#1162) üzenetére


Trooper82
senior tag

Igen, ez engem is nagyon érdekelne...

(#1164) Callahan89


Callahan89
csendes tag

Hívás rögzítésére milyen működő megoldás létezik?

(#1165) F.B.I. válasza Callahan89 (#1164) üzenetére


F.B.I.
veterán

eu miui rom feltétele, bootloader nyitás után.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1166) Upo válasza F.B.I. (#1165) üzenetére


Upo
addikt

Megerősítem. :K

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1167) OberMotz válasza Dimond G (#1162) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Én ezt használom, próbáld a legutolsó verziót:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-parrot043/

Amennyire látom, csak a fő kamerát tudja használni, a makrót illetve széles látószögűt nem - ettől eltekintve látszólag minden működik rajta.

(#1168) Dimond G válasza OberMotz (#1167) üzenetére


Dimond G
senior tag

Megpróbálom. Köszönöm. :R

Megnéztem. A készített képet nem lehet visszanézni.

[ Szerkesztve ]

(#1169) Jabby válasza Viktor0610 (#1149) üzenetére


Jabby
őstag

Akkor alanyi adómentes, ami csak évi 12 millió forint bevételig lehet.
De a matek akkor is sántít, mert nem valószínű, hogy a WayteQ is alanyi adómentes, tehát meg kell fizetnie a "költség" ÁFA-t, de azt visszaigényelni a NAV-tól már nem tudja.
Én a helyedben megnézném a Xiaomi oldalán, hogy hová szánták ezt a telefont értékesíteni, mert tuti, hogy nem Magyarországra, mert ez minimum szürke importtal került az országba, s így kétséges a garanciája is.

(#1170) OberMotz válasza Dimond G (#1168) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Valami kósza emlékem van hogy a Google Photos kell a visszanézéshez, illetve ki lehet ütni ezt valami advanced konfiggal - engem ez a része nem érintett, mivel használom a Google Photost.

(#1171) Dimond G válasza OberMotz (#1170) üzenetére


Dimond G
senior tag

Na így már világos a sztori! Kénytelen leszek letölteni. :U

(#1172) novinyul válasza Viktor0610 (#1149) üzenetére


novinyul
veterán

Néha vásárolnak a WayteQ-l is, de pl. a 6/64GB Note9 Pro tuti nem WayteQ(6/128 valtozat van)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1173) Dimond G válasza OberMotz (#1170) üzenetére


Dimond G
senior tag

Van egy olyan opció, hogy le lehet tiltani a goole photo-t. Ekkor felajánlja hogy válasz galériát. Utána már nincs gond vele.

(#1174) Okosság


Okosság
tag

Sziasztok!
Van ugye ez a slow motion felvétel, ami szerint 960 kockát rögzít másodpercenként.Nekem valamiért sehogy sem jönnek össze a számok.
1: ebben a módban 2 másodpercig rögzít a kamera.
2: az elkészült videó ezután 10mp hosszú.
3: ha valóban 960 kockát rögzítene másodpercenként, akkor visszajátszáskor egy 32 másodperces videót kéne kapni (960/30).
4: jójó látom hogy a 2 másodpercen keresztül rögzített videónak csak az utolsó negyedében vesz lassítva, viszont akkor meg kb 17,5 másodpercesnek kéne lennie (960/2 /30 +1,5mp).
Elmagyarázná ezt valaki?

(#1175) crok válasza Okosság (#1174) üzenetére


crok
nagyúr

Ezt, pontosabban a cikk legeslegveget olvastad?

(#1176) Viktor0610 válasza novinyul (#1172) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Telemaxhoz irányítottak.
Azt írta a szervizes, hogy akkor érvényes oda a garanciám, ha kaptam wayteq-es gar.papírt.
Nekem ilyenem nincs, szóval tovább nyomozok.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#1177) Jabby válasza Viktor0610 (#1176) üzenetére


Jabby
őstag

A Telemax szervizeli a rollereit, ne gondolnám, hogy ilyen profil mellett foglalkoznának telefon szervizzel is.

Viszont most nézem, a HancosyDigitalnak saját mobilszervize van! Ott érdeklődjél.

(#1178) novinyul válasza Viktor0610 (#1176) üzenetére


novinyul
veterán

Hivatalosan forgalomba hozott telefon esetén kapnod kellene a WayteQ garancia levelét. Jelenleg a WayteQ a 6/128GB változatot forgalmazza.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1179) Viktor0610 válasza Jabby (#1177) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szolgáltatós telefonokat is ők szervizelik, ha jól rémlik a Telenor garanciapapír.

A Telemax rengeteg márka telefonjait javítja. Huawei, Sony, LG, Samsung, Apple, stb.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#1180) Okosság válasza crok (#1175) üzenetére


Okosság
tag

Eddig még nem. De végülis így akkor el van ferdítve a valóság. Gyakorlatilag nem tudja, elméletben meg úgy szoftverezik hogy megcsinálja. Szívás

(#1181) novinyul válasza Viktor0610 (#1179) üzenetére


novinyul
veterán

Telemax a szerviz :K Szinte minden márka náluk van.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1182) batai15


batai15
félisten

Le töröltem már ezt az új biztonsági appot mer' mondom what te fuck.... Nem rég 4 óra feletti sot volt,most meg 3.o30p 19 óra uptimeal szóval most még az sincs hogy 24 óra letelt. Na majdnem 6 óra sot volt valójában...

(#1183) F.B.I. válasza batai15 (#1182) üzenetére


F.B.I.
veterán

9 óra SoT, állandó játékkal, mobilneten, max fényerő körül. Akinek nem elég, az vegyen még egy töltőt, melóba is. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1184) batai15 válasza F.B.I. (#1183) üzenetére


batai15
félisten

Nem erről beszéltem ,fuss neki még egyszer. :U (értsd szarul mutogatja a statokat az app )

[ Szerkesztve ]

(#1185) Viktor0610 válasza batai15 (#1184) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, az utolsó 24 órát (vagy kevesebbet) mutatja.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#1186) batai15


batai15
félisten

Megint vissza állt a téma defaultra , bár téma appba maradt (felirat szerint) a beállított téma.
Érdekes hogy alkalmazás előtt authorizálja a témát ;]

(#1187) F.B.I. válasza batai15 (#1184) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem fogok, ez az első telefonom, ahol nem érdekel a SoT.. túl jó hozzá. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1188) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Hol lehetne gyorsan beszerezni Nillkin átlátszó szilikon tokot?
Külföldi rendelés is jó, ha itt van pár nap alatt.

Köszönöm. :R

(#1189) batai15 válasza F.B.I. (#1187) üzenetére


batai15
félisten

Akkor ha nem sikerül értelmezni valamit máskor ne szólj hozzá. :U

(#1190) batai15


batai15
félisten

És ne kapjak amúgy agyfaszt ... Most azt csinálja hogy random akár böngészés közben is defaultra áll a téma (háttérkép ikonok) komolyan szeretném meg szeretni a miuit ,meg szimpi is ez az eea rom ,de felbasz kajakra .
Meg fordult a fejemben hogy feldobom az apróra azt veszek egy samsungot vagy valamit. :U és mondja valaki hogy nem kell basztatni a telefont out of box mikor nálam már ez a 4. Zavaró hiba. Custom rommal nem volt ennyi gondom. :(((

(#1191) kanyi51 válasza batai15 (#1190) üzenetére


kanyi51
senior tag

Akkor válts Rom -ot

(#1192) m0py válasza batai15 (#1190) üzenetére


m0py
tag

Probald ki a xiaomi.eu ROM-ot.

(#1193) Upo válasza batai15 (#1190) üzenetére


Upo
addikt

Akkor használd custom rommal. De a xiaomi.eu is teljesen jó, én elégedett vagyok vele.
De hegesztenek a srácok rendesen, van már minden, RR, Cr, LOS17.1 vagy 3 féle amiből az egyik enforced. NFC bug még van, de van ahol már működik.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1194) H.lacika válasza Jim74 (#1188) üzenetére


H.lacika
tag

Aliról 2 hét alatt itt volt, NILLKIN Oversea Store-ból

(#1195) m0py


m0py
tag

Nem tudjatok veletlenul, hogy az EUStocknal mi a helyzet gari ugyben? Itt azt irja 2 ev gyartoi. Van valakinek tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#1196) novinyul válasza m0py (#1195) üzenetére


novinyul
veterán

WayteQ garanciával adják a telefonokat.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1197) m0py válasza novinyul (#1196) üzenetére


m0py
tag

Koszi!

(#1198) m0py


m0py
tag

Turbadonal ha bepipalom hogy ceges vasarlas, akkor azt irja egybol hogy "turbado garancia", gondolom akkor ez nem gyartoi. :D Raadasul csak elore utalassal lehet fizetni. Szoval akkor inkabb berendelem EUStockrol szerintem.

(#1199) batai15 válasza Upo (#1193) üzenetére


batai15
félisten

Jó nekem olyan kellene amivel banki appok nfc minden megy... Aza baj hogy az eurom is miui alapú ,lehet abba is benne van a bug

(#1200) m0py válasza batai15 (#1199) üzenetére


m0py
tag

A xiaomi.eu romnak pont az a lenyege, hogy kapod a legujabb MIUI featureoket, debloatolva, reklamok nelkul, es sok bugot kijavitva. Szerintem probald ki. Nekem mindig az az elso, ha uj Xiaomi telot veszek, hogy nyitom a bootloadert es megy fel a xiaomi.eu rom. Evek ota hasznalom, nagyon meg vagyok veluk elegedve.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.