Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

milyen fóliát adnak hozzá a készülékhez ? üveg fóliát érdemes venni hozzá ? a tok amit adnak jó minőségü ?

(#1052) vegita-san10


vegita-san10
csendes tag

Hello! Ha minden igaz, a note szériákban volt egy bug (ha pl koncerten/buliban csináltam videót (note 5-el), élvezhetetlenül recsegett) nem tudja valaki véletlenül, hogy ez eltűnt-e?

(#1053) crok válasza esox (#1047) üzenetére


crok
nagyúr

BL nyitás ugyanaz.

Hogy milyen azt egyszerű megmondani, ott is van az összefoglalóban:
EEA készülék - ROM-verzió pl.: V11.0.3.0.QJZEUXM
Global készülék - ROM-verzió pl.: V11.0.4.0.QJZMIXM

(#1054) Trooper82


Trooper82
senior tag

Frissült a biztonság alkalmazás. Konkrétan átláthatatlan f.. lett. Akku stat az teljes k.o. Ez lesz a miui 12 ben is gondolom... :((

(#1055) Ricardo válasza Trooper82 (#1054) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem is pár órája frissült. Most nézem milyen lett. Kicsit valóban káos, de kíváncsi vagyok az első töltés után milyen lesz.

(#1056) crok válasza Trooper82 (#1054) üzenetére


crok
nagyúr

Leginkább az volt a gondom vele hogy nullázta az akku statom update után :D eltűnt a 2d 8h / 3h SoT és most olyan, mintha 53%-ról újraindult volna :D Minden kezd már belesimulni az iOS akkkarommondani MIUI 12 kinézetbe :D

(#1057) esox válasza jenei1994 (#1051) üzenetére


esox
senior tag

egy vékony van rajta alapból gyárilag tökéletsen felérakva.
Tok egy fekete tpu gél klasszik, viszont usb-c helyen pici ajtóval, hogy ne kapjjon port.
Én teljes üveget rendeltem hozzá.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1058) esox válasza crok (#1053) üzenetére


esox
senior tag

Köszönöm, bújtam közben az összefoglalót. 11.0.4.0 Stable(QJZEUXM) van az enyémen

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1059) esox válasza crok (#1053) üzenetére


esox
senior tag

bind-olás 20091-es hibához még mindig az OpenvpnSpider - CN a megoldás? Vagy változott már valami? Note2, note4, mi5x-hez is ez volt az első lépés anno, de most hiába próbálom az openvpn-t nem igazán ad kínai szervert, minden más országét igen

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1060) Ricardo válasza crok (#1056) üzenetére


Ricardo
félisten

Készítik szépen elő a 12-t

(#1061) Dimond G válasza esox (#1058) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem EEA Global 11.0.2./stabil van fent!
Gondolom neked azért van magasabb, mert már nem a "kivettem a dobozból és használom" rom van fent! ???

1 éve volt utoljára Xiaomi telóm! :DD

[ Szerkesztve ]

(#1062) esox válasza Dimond G (#1061) üzenetére


esox
senior tag

Igen én már rányomtam egy frissítést, simán a teló leszedte.
Viszont annyira útálom ezt a binding cuccot a xiaominál.
Majdnem 10 féle eszközöm volt már és még mindig ez a ...arozás megy...nem hiszem el.
Ahhoz hogy az unlock tool egyáltalán szóba álljon veled, végig kell menned néhány lépésen és várni x napot.... ahh mind1 ez már csak ilyen, de ennyi év után sem tudok hozzászokni.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1063) Merseyside


Merseyside
tag

Sziasztok, múlt szombat óta én is tulaj lettem. Belaktam, szép és jó minden, de egy dolgot nem értek. Az előző telefonjaimon Snap Camera appot használtam minden gond nélkül.Erre is felraktam és legnagyobb meglepetésemre csak 16 Mpx-ig lehet csak beállítani. Én vagyok hülye vagy ilyenkor mi újság? Előre is kösz a válaszokat.

YNWA

(#1064) Viktor0610 válasza Merseyside (#1063) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 64 megapixeles kamerát nem minden app kezeli, ha erre gondolsz.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#1065) Merseyside válasza Viktor0610 (#1064) üzenetére


Merseyside
tag

Kösz a választ, de az előző telefonom 48 Mpx volt, azt simán kezelte. De itt most nem is ajánl fel 16 Mpx-nél többet.Érthetetlen.

YNWA

(#1066) Okosság


Okosság
tag

Sziasztok! Miért van az hogy egyik napról a másikra nem lát egy bluetooth eszközt a teló? ( Carrera GO+ pálya ). Másik telefonnal most is működik. Újraindítás volt, rom ugyanaz mint mikor még tudott csatlakozni (11.0.1). Nem telepítettem más programot azóta. Van erre valami megoldás?

(#1067) crok válasza Okosság (#1066) üzenetére


crok
nagyúr

Ha másik telefonnal működik - azt jelenti az eszközhöz (versenypályaelem, jól mondom?) adtál hozzá másik telefont/tabletet? Van olyan eszköz aminél limitált hogy hány eszközhöz lehet párosítva egyszerre.

(#1068) Upo válasza pczinder (#1044) üzenetére


Upo
addikt

Nem tudom ezt honnan szedted. Az 5-ös fastboot rommal voltak gondok, le is szedték. A 4-es fastboot tökéletes, a 4-esre meg gond nélkül felmegy az 5-ös recovery rom twrp alól, ami szintén jól működik. Nem az 5-ös rommal van a gond, hanem a rom fastboot változatát gyártották le rosszul belőle. De ugyanezt írtam ott is.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1069) Upo válasza Merseyside (#1065) üzenetére


Upo
addikt

64MP a szenzor, de alapból 16MP jön ki belőle 4:1 pixel binning-el. A 64MP mód speckó, gondolom külön támogatás kéne hozzá ami még nincs benne.
De sok értelme nincs szerintem, semmi minőségi előnyt nem ad (sőt), de a fájl méretet rendesen megdobja, igazából tök feleslegesen.
Írj a fejlesztőnek, hátha előbb bekerül a támogatás.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1070) Okosság válasza Upo (#1068) üzenetére


Okosság
tag

Csak a redmivel használtuk a pályaelemet és egyik napról a másikra már nem látja. A samsungot csak azért csatlakoztattam hozzá hogy megnézzem jó-e a pálya.

(#1071) Merseyside válasza Upo (#1069) üzenetére


Merseyside
tag

Köszönöm! :)

YNWA

(#1072) Merseyside válasza Upo (#1069) üzenetére


Merseyside
tag

Na, közben sikerült megoldani a problémát. Beállítottam alapértelmezettnek a Snap Camerát és engedélyeztem a rendszerbeállítások felülírását. :D

YNWA

(#1073) Merseyside


Merseyside
tag

YNWA

(#1074) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok, lehet hülyeséget kérdezek :D : csak a belső tárhelyre lehet appot telepíteni vagy microsd-re is? vagy a microsd csak tárhelyként használható? ....vacillálok a 64 illetve 128 GB-os között :DDD

(#1075) crok válasza fireman123 (#1074) üzenetére


crok
nagyúr

Nem használható app telepítésére a microSD, nagyobb belső tárasat kell venni.
Az adoptable storage nevű Android hülyeséget el kell felejteni örökre..

(#1076) fireman123 válasza crok (#1075) üzenetére


fireman123
őstag

Köszi az infót, jelenleg redmi 3 pro 32 gb belső tárasat használok és még nem telt meg 4 év alatt :D (amúgy ritkán cserélek telót, a note 9 pro-ra váltást az nfc miatt akarom)

(#1077) m0py


m0py
tag

Telefoncenterrel van valakinek tapasztalata? Arukereso szerint ez az elso ami 2 ev garival jon. Berendeltem par napja, es most kuldtek egy garanciajegyet, amin az szerepel, hogy "1 honap teljeskoru garancia". Szerencsere meg nincs kifizetve, holnap hozza a futar, de igy lehet hogy inkabb nem fogom atvenni.

(#1078) novinyul válasza m0py (#1077) üzenetére


novinyul
veterán

"1 hónap teljes körű garancia" :D Mehet is vissza a feladónak.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1079) Ronam válasza m0py (#1077) üzenetére


Ronam
addikt

Nevetségesek az ilyen boltok, egy doboz gyufát nem vennék ilyenektől :).

(#1080) Viktor0610 válasza novinyul (#1078) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, csak elírták. :U

Azt akarták írni, három nap próbagarancia, rajtuk keresztül. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#1081) m0py válasza novinyul (#1078) üzenetére


m0py
tag

Igen, en is ugy erzem, ezt a boltot messzire el kell kerulni. Itt a weboldaluk vs a garancia jegy amit kuldtek:

Viktor0610: azt adnam :D

[ Szerkesztve ]

(#1082) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Valaki találkozott már olyan problémával, hogy ha felteszi a a gyári szilikon tokot, a másik fél alig hallja, elmegy a hang, majd visszajon? Mintha a tok arnyekolna az antennát.. Nem értem...

(#1083) crok válasza Pinyo16689 (#1082) üzenetére


crok
nagyúr

Tuti nem az antenna, inkabb az also es felso mikrofonlyuknal nezd meg szoszos/koszos-e.

(#1084) Ricardo válasza Pinyo16689 (#1082) üzenetére


Ricardo
félisten

Nincs ilyen problémám :N

(#1085) Winnie The P válasza m0py (#1081) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia! Én is onnan vettem, de minden rendben ment, nincs elírva semmi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#1086) Pinyo16689 válasza crok (#1083) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Elvileg 3 hetes telefon, és ha leveszi a tokot, jó a hang...

(#1087) H.lacika válasza m0py (#1081) üzenetére


H.lacika
tag

Hali

Telefoncentertől rendeltem volna én is 2 év gari és van zöld, de akkor most elbizonytalanodtam, A 9s topicba rendeltek páran onnan, ott 12hó gari +12 hó szoftver garit írnak, érdekes így mindenképp.

Mojuma Working Kft. hallott valaki ott is lehet kapni :)

(#1088) crok válasza Pinyo16689 (#1086) üzenetére


crok
nagyúr

Igen, azert mondtam a tokon a lyukat + a mikrofon lyukat, hogy mikor felteszi nem-e takarja szosz, kosz vagy nincs a lyuk rendesen atszurva..

(#1089) crok válasza crok (#1056) üzenetére


crok
nagyúr

Egy jó hozadéka azért talán van/lesz az új akkustatnak:

Lehet benne olyat csinálni, hogy szakaszt kijelölni a teljes hossz helyett hogy csak a kijelölt szakaszra vetítse le lentebb az akkufogyasztó appokat - fogyasztás szerint rangsorolva - és csak arra a szakaszra vonatkozva:

Valamint ki lehet választani a régi fajta - aka. Android - wifi/GPS/mobilnet aktív + képernyő aktív vonalas diagramot:

..még akár jó is lehet.. :D

Az új oszlopdiagram szerintem nem annyira hasznos.

(#1090) instantwater válasza m0py (#1081) üzenetére


instantwater
addikt

A Fogyasztóvédelem figyelmét érdemes lenne felhívni erre a turpisságra.

(#1091) Alabástrom


Alabástrom
senior tag

Szisztok!
Ugye jól tudom, hogy ez a teló támogatja az A2DP-t és így az SBC-t?

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#1092) crok válasza Alabástrom (#1091) üzenetére


crok
nagyúr

Szerinem igen. [link]
GSMArena szerint is a Bluetooth benne 5.0/A2DP/Low Energy.
Valamint a fejlesztői menüben ezek állnak a rendelkezésedre:

(#1093) m0py válasza Winnie The P (#1085) üzenetére


m0py
tag

Azert is toltottem fel inkabb kepet, hogy lassatok ti is, ez tuti nem eliras. Az arukereso negativ velemenyek kozott talaltam most ezt:

H.lacika: Nem tudom, mi lehet a hatterben, de szerintem en inkabb nezek valami megbizhatobb boltot. Lattam en is a Mojuma-t, de ertekelesek hijan felejtos. :D

instantwater: Lehet, hogy egy probat megerne.

(#1094) Alabástrom válasza crok (#1092) üzenetére


Alabástrom
senior tag

Remek, ott az SBC. Köszi szépen! :R

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#1095) Pinyo16689 válasza crok (#1088) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Köszi, teszünk vele egy próbát!

(#1096) colonell válasza crok (#1092) üzenetére


colonell
senior tag

Fejlesztő menüt, hogy lehet elérni ezen a a készüléken.
Ha ez a fejlesztői beállítások lenne akkor a kérdésem tárgytalan

(#1097) Winnie The P válasza colonell (#1096) üzenetére


Winnie The P
őstag

Beállítások-a telefonról-Miui verzió kb. 5 alkalommal klikk.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#1098) crok válasza colonell (#1096) üzenetére


crok
nagyúr

Persze, ugyanaz, developer options.

(#1099) Potyka03 válasza m0py (#1081) üzenetére


Potyka03
senior tag

Mi az a DS? :D :D :D Azt még régen a 3G-re jelölték.... :D :D Mikor megvolt különböztetve az LTE a 3G(DS)-től :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1100) crok válasza Potyka03 (#1099) üzenetére


crok
nagyúr

Ha igazi a kérdés akkor Dual SIM.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.