Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Papix


Papix
tag

Megbízható autós tartót és töltőt tudtok ajánlani ehhez a telefonhoz?
Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#1652) colonell


colonell
senior tag

Szóval a bekapcs gombnál átfúj a szellő, törni fog a porról nem is beszélve, az alján ugyanúgy, törni fog és bemegy a por, előről pedig körbe látszik már hogy poros, és undorítóan néz ki. És szerintem senkinek nem kell bemutatni hogy mit fog művelni a por ezzel a szép hátlappal...
Anyaga érintésre nagyon kellemes, nem csúszik. Kameravédő teljesen jól funkcionál. Egyszerű használni.
Elméletileg arra való hogy védje a telefont, szerintem nem lesz jótékony hatással rá, sajnos az előző Nillkinnél is ez volt a baj. Úgyhogy erőteljesen nem ajánlom én személy szerint. Esetleg ha fele ennyibe kerülne.

(#1653) batai15 válasza colonell (#1652) üzenetére


batai15
félisten

Igen mindenki el van tőle ájulva ,de ha már párszor le veszed a telefonról a műanyag és por hatása garantált.

(#1654) colonell válasza batai15 (#1653) üzenetére


colonell
senior tag

A hangerő gombokról nem is beszélve, kialakítása miatt ugyanúgy be fog menni a por, a hangja pedig olyan mint a lengyel piacon vásárolt kínai minirádióé, egy jó 20 évvel ezelőtt. Szóval beváltotta a hozzá fűzött reményeket a Nillkin, egyszerűen fogj meg 3000-5000 forintot tépd össze, és dobd ki a kukába, két előnye is van így, nem kell várni rá, és nem cseszi szét a telefonod. :C

[ Szerkesztve ]

(#1655) Viktor0610 válasza colonell (#1652) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy írod ezt a bemegy a tok alá a por dolgot, mintha nem lenne ugyanez az összes tokkal. Minden toknál vannak kis lyukak (pl. mikrofonnak, infraportnak, stb.).
Egy dolgot hiányolok a Nillkin tokokból, amit néhány más toknál láttam, az a puha szövet belső, ami a bejutott port megfogja.
iPhone-okra és a Redmi Note 5-re láttam/találtam ilyen tokot.

Egyénként én tettem a hátlapra a tok alá fóliát, és igen, hiába veszem le a telóról időnként a tokot, hogy megtisztítsam a portól, már van néhány pötty a fólián, ami azt mutatja, hogy nem volt hülyeség. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1656) colonell válasza Viktor0610 (#1655) üzenetére


colonell
senior tag

Végülis igazad van. Csak az a nem mindegy, hogy heti egyszer szedem le a tokot és törlök le annyit mint itt egy zsebberakás és elővétel, ami mondjuk legyen 15 perc.
Sokkalta jobban nyitott a tok mint akármelyik másik ergo jobban porosodik. És itt a kamerás kiakadásból kiindulva, ez a tok kuka. Ugyan úgy ahogy 2 hét alatt tönkrekúrta a 7-est is tesómnak. De olyan szinten, hogy a munkás 2 éves P20L jobban nézett ki mint a 2 hetes redmi 7.
Persze mindenkinek szíve joga, hogy mit szeret meg mit nem, én csak elmondtam a tapasztalataimat.
Mondjuk a fólia hátra az egy nagyon jó ötlet :R

[ Szerkesztve ]

(#1657) Dimond G válasza colonell (#1652) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem is ilyen van és levettem. Hadonló okok miatt. Feltettem a gyárit, mert annál nem tapasztaltam ilyen beporosodást.
Viktor 0610! Jó ötlet a hátlapfólia. Sok mobilnál alkalmaztam is. Te hol vettél rá?

(#1658) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

3D Full Cover Front + Back Hydrogel Screen Protector for Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max 9s 8 8T 7A TPU Film: [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1659) odorgg válasza colonell (#1656) üzenetére


odorgg
addikt

Nekem is ezek a tapasztalataim vele, nem is használom. 1 napot volt fenn.
Tapintás jó, védi a kamerát, de rengeteg helyen be tud jutni a por sajna, ami a kemény műanyag, és a készülékház közé ékelődve olyan kb, mint ha dörzspapírba csomagolva használnám a telefont. Legalább kellene bele egy szövet borítás hogy jó legyen, vagy egy puha szilikon, ami megfelelően lezárja a réseket.

Ha esetleg kell valakinek, szívesen elküldőm foxpostal, ha fizeti a csomagküldés árát. :K

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#1660) Papix


Papix
tag

Véletlenül beállítottam, hogy a navigációs gombok állandóan látszódnak. Nem tudom visszaállítani.
Hogy kell visszacsinálni?
De lehet hülyeséget kérdezek.

[ Szerkesztve ]

(#1661) Ricardo válasza Papix (#1660) üzenetére


Ricardo
félisten

Írd be a beállítások keresőjében, hogy képernyő vezérlési mód

(#1662) Papix válasza Ricardo (#1661) üzenetére


Papix
tag

Köszönöm szépen!

(#1663) Roachy


Roachy
senior tag

Én utálom a különböző tokokat, egyrészt a fent leírtak miatt, de leginkább mert még nagyobb és vastagabb, nehezebb is lesz tőle a teló, totál ormótlan.
Nem beszélve arról, hogy csúnyább mint a telefon, szóval én csak sima átlátszó fóliát teszek rá. Konkrétan ezt rendeltem, még nem jött meg. Kíváncsi leszek milyen ez a hydrogel.
Meg amúgy nem szoktam elejteni a telót, ha meg mégis bekövetkezne, arra meg ott a biztosítás.

(#1664) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!

Havernak rendeltem egy ilyen telefont.
Kérdések:

Hívásrögzítés rom csere nélkül megoldható?
(Nálam megy szerencsére a gyári megoldás droid 10 alatt, global romon, neki viszont nem)

Gyorshívás (gombokhoz rendelve) hol állítható be?
(Gondolom, Google tárcsázó van rajta, nekem viszont MIUI a Max 3-on, így nem tudok segiteni neki telefonon keresztül)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#1665) Anonymus23 válasza Viktor0610 (#1655) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én mondjuk szeretem a flip tokokat, és amit most vettem annak a szilikon tok részénél pl van ilyen gumis anyag beleragasztva, nem is értettem, hogy minek, de akkor ez lehet a koncepció.
Most kivettem belőle és valóban egy porszem sincs benne, és a hátlap olyan, mint amikor beleraktam, teljesen pormentes.

;) - The Power of the Light Side

(#1666) Viktor0610 válasza Anonymus23 (#1665) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, ez az anyag (vagy bármi más, puhább) hiányzik a Nillkin tokokból, az tény.

Más.
A hard reset egyetlen pozitívuma, hogy a Biztonság app nem frissült le a "szuper", új verzióra. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1667) colonell válasza Viktor0610 (#1666) üzenetére


colonell
senior tag

Na már nyomom is akkor a resetet :DD

(#1668) Viktor0610 válasza colonell (#1667) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem elég csak a Biztonság app frissítéseinek törlése. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1669) Dimond G válasza Viktor0610 (#1668) üzenetére


Dimond G
senior tag

[kép]
Ilyen se volt még amióta okostelefonom van!

A Biztonság app frissítését. Sötétmódról fehér lett. De csak itt! Visszaállt a régi stílusra!

[ Szerkesztve ]

(#1670) Viktor0610 válasza Dimond G (#1669) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi ezen a meglepő?
Ha pl. a Gmail app (de írhatnám bármelyik másikat) frissítéseit törlöd, valószínű, ott is volna/lehetne a kinézetet illetően változás.
(Vagy félreértettelek.)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1671) Dimond G válasza Viktor0610 (#1670) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én a képre értettem a meglepődést, Nem a biztonság app-ra!

(#1672) Viktor0610 válasza Dimond G (#1671) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja!
Hogy sok a SOT? :D

Ilyen ez az 5000 mAh. :))
Saját kép a mai napról.

Mintha jobban bírná, mióta a preferált hálózattípus 3G előnyben. :D Pedig a 3G-lefedettség rosszabbnak tűnik, mint a 4G.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1673) RVR400 válasza colonell (#1652) üzenetére


RVR400
veterán

Kb ugyanaz, mint a kameracsúszkás rész nélküli 1.8 dolláros tok, persze úgy venni kell rá egy lencsevédő üveget, de gyanús, hogy még akkor is jóval olcsóbban jössz ki.

(#1674) Dévidzon


Dévidzon
tag

Mindenki rugózik ezen a tok kérdésen (bevallom én is vettem már hármat), én a végén mindig visszarakom a gyárit. Egyszerűen az a legjobb. Mondjuk ha átlátszó lenne, nem is vettem volna másikat.

(#1675) Trooper82


Trooper82
senior tag

Nekem sosem voltak a jó tokokkal problémáim. Pláne a nillkinekkel. Hetente leszedtem max és letorolgettem. Na elvileg szept. 2-án erkezik végre a camshield... Nekem most a legfontosabbb, hogy a porosodo kamerát vedjem, kulonben tojnék rá semmi gond a gyári tokkal sem. Akinek már van, bevallt a camshield? Nem csúszós, vagy túl vastag?

Bocs, kozben látom arról irtok véleményt. Sebaj. Hát remelem nekem bejön majd.

[ Szerkesztve ]

(#1676) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok! A gyári tokknál lehet vékonyabb tokot kapni a telefonra valahol?

(#1677) Dimond G válasza jenei1994 (#1676) üzenetére


Dimond G
senior tag

Lehet, csak nem biztos, hogy találsz olyat aminél a kameraszigetnél nagyobb, hogy védje!

(#1678) npontpeti16


npontpeti16
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Hogyan tudom megcsinálni, hogy a telefont lássam a számítógépen keresztül? A következő módon próbáltam : Letöltöttem az MI PC Suite programot. A telefont az USB kábellel csatlakoztatom. Feldobja, hogy "Nincs adatátvitel" , " Fájlátvitel" , "Fényképátvitel (PTP)". Akár a fájlátvitel, akár a fényképátvitel lehetőséget választom, az MI PC Suite azt írja ki, hogy "Connect your device via USB". Mi baja lehet? Köszi előre is a segítséget!

(#1679) Viktor0610 válasza npontpeti16 (#1678) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Abból kiindulva, hogy az app 2015-ös, szerintem nem kompatibilis vele.
Mit szeretnél a gépre menteni? :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1680) Anonymus23 válasza npontpeti16 (#1678) üzenetére


Anonymus23
veterán

Friss Win10, összedugva a géppel, "Fájlátvitel" és intézőben ott a telefon, lehet tallózni.
Semmi sem kell hozzá külön, hogy össze tudd kapcsolni a géppel.

De én pl a MyPhoneExplorer programot (is) szoktam használni, egy csomó mentési funkció van benne, még kábelezni sem kell, wifin (szinte) mindent el lehet vele intézni.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#1681) zeon.hu válasza zeon.hu (#1664) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#1682) Viktor0610 válasza zeon.hu (#1681) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hívásrögzítésre Xiaomi.eu ROM, a gyorshívásra talán szintén (ebben nem vagyok biztos).
A másodikra talán jó lenne egy másik híváskezelő app, de ha már ROM-csere, akkor az is megoldva. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1683) fenyvesik


fenyvesik
csendes tag

Meg tudnátok mondani, hogy ebben is van dac csakúgy, mint a k20 pro-ban?

(#1684) pczinder válasza zeon.hu (#1681) üzenetére


pczinder
tag

A Xiaomi.eu-ban van gyorshívás.

(#1685) Callahan89


Callahan89
csendes tag

Sziasztok! Az volna a kérdésem, hogy hogyan lehetne feloldani Bluetooth fülessel a képernyőzárat, hogy pl a Google asszisztenssel tudjam vezérelni a zenelejátszó appot? A google smart lockot nem tudom működésre bírni, illetve a beállítások - jelszavak és biztonság - feloldás Bluetooth eszközzel menüben engedélyezve a készülék feloldását és megadva a jelszót nem látszik a Bluetooth fülhallgató, noha xiaomi mi true wireless earphone 2 eszközöm van, ami minden más alkalmazással működik. Köszönöm a segítséget!

(#1686) zeon.hu válasza Viktor0610 (#1682) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, de írtam, hogy Rom csere nélkül megoldás érdekel.
Nekem nincs időm rá sajnos,ő nem ért hozzá.
Akkor egyelőre így marad.

#?*@&!

(#1687) Viktor0610 válasza zeon.hu (#1686) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mikor megérkezett a teló, kipróbáltam vagy 10 hívásrögzítőt, de egyik sem működött. :(

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1688) batai15


batai15
félisten

Érdekes dolgot művel a készülék... Ha hotspot be van kapcsolva akkor állandóan sipákol mintha ki be húzogatná az ember a kábelt...
Persze ha hotspot off , meg akárhogy mozgatom a kábelt nem csinálja... :W
Nyilván nem sűrűn használom így, (nem tesz neki feltétlen jót) de van az a helyzet amikor erre szükség van.

[ Szerkesztve ]

(#1689) Viktor0610 válasza batai15 (#1688) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

USB-n osztod a netet?

Nem lehet, hogy a másik oldalon van a hiba? Mármint lehet, a gép USB-portja vagy a kábel hibás.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1690) batai15 válasza Viktor0610 (#1689) üzenetére


batai15
félisten

Nem, töltőn van a telefon . Nem hiszem hogy a melegedés az oka, mert játék alatt sokkal melegebb .

(#1691) Viktor0610 válasza batai15 (#1690) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja!

Bocs, akkor az úgy valóban érdekes. :F

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1692) batai15 válasza Viktor0610 (#1691) üzenetére


batai15
félisten

ja és kb 1%ként csinálja.. természetesen reboot is meg volt.
Ha nem megy hotspot , játszom mindent csinálok nem csinálja..
kezd tényleg kiábrándító lenni a telefon, bár ezen gondok nagyrésze szoftveres issue.
Hátha miui 12 meg oldja, nagyon nem akarodzok eu romot tenni, vagy custom romot.

[ Szerkesztve ]

(#1693) Viktor0610 válasza batai15 (#1692) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugyanez nálam is. Érdekes.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1694) Faby válasza zeon.hu (#1686) üzenetére


Faby
senior tag

Nem tudom, megoldás-e, póbáljátok meg a True Phone tárcsázó (és sok minden egyéb) alkalmazást. Idáig nekem a legjobb dual simes híváskezelő, normális T9 támogatással.
Van benne beépített hívásrögzítő (nem tudom, hogy működik-e rendesen root nélkül, én idáig csak rootolt telón használtam, de egy próbát megér), tud gyorshívást is, meg direkt hívást (ikon kirak az asztalra, és egyből hív) is.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#1695) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#1693) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bejelentettem a Xiaominak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1696) batai15 válasza Viktor0610 (#1693) üzenetére


batai15
félisten

Köbö 45% felett nem csinálta.

+1 a truephone alkalmazásra.

[ Szerkesztve ]

(#1697) Octi válasza batai15 (#1688) üzenetére


Octi
aktív tag

Nekem is csinálta ezt, amíg egy töltő bölcsőben csücsült, és az volt bedugva a gépbe.
Feldugtam közvetlenül a saját kábelével, és azóta hibátlan az USB-s net megosztás.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1698) batai15 válasza Octi (#1697) üzenetére


batai15
félisten

Nem usb volt meg osztva ,de írtam is. :U

(#1699) Trooper82 válasza batai15 (#1688) üzenetére


Trooper82
senior tag

És tényleg... :((( Ráférne már egy alapos szoftveres javítás erre a telefonra. Remélem ez is a firmware-en múlik...
Aki Eu romot használ, meg tudná esetleg nézni, hogy nála is jelentkezik e a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#1700) Viktor0610 válasza Trooper82 (#1699) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi máson múlna? ;)
Jelentsd be, hogy legyen több visszajelzésük.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.