Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) szaszy1990


szaszy1990
kezdő

Hyper is után többször is olvastam,H gyári visszaállítás kellett, mert ez v az nem működött rendesen...ez mennyire lehet tipikus hiba? Csak mert nem szeretném újra belakni a telóm...

(#1852) Carline válasza szaszy1990 (#1851) üzenetére


Carline
őstag

Ez semmiképpen nem típushiba.
Én pl. nem csináltam gyárit pont a telepítgetések, visszamásolások időigénye miatt, de nem látok semmi beragadt alkalmazást, semmi rendelleneset.
Ez alapján vagy szerencsés vagy és minden ok, vagy nem és akkor muszályból csinálsz FR-t.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1853) torok6


torok6
aktív tag

Sziasztok! Másnál is akinek HyperOS van színesek a google appok akkor is ha sötét módba van? Az enyém ilyen barnás színű most de volt más szín is.

(#1854) natë válasza torok6 (#1853) üzenetére


natë
nagyúr

A háttérképed színárnyalatai határozzák meg.

(#1855) torok6 válasza natë (#1854) üzenetére


torok6
aktív tag

Nem lehet kikapcsolni?

(#1856) Ferenczi Áko válasza torok6 (#1855) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A kezdőképernyőn csippents össze: Jobb alsó sarok, beállítások/továbbiak/ikonméret/háttérszín

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1857) torok6 válasza Ferenczi Áko (#1856) üzenetére


torok6
aktív tag

Csak a ikonok színe változik. Az appban nem

(#1858) this is life válasza torok6 (#1857) üzenetére


this is life
Ármester

Telepítsd az áruházból a repainter-dynamic themes [link] alkalmazást, a segítségével át tudod szinezni az alkalmazás felületeket, az app törlése után is megmarad az általad beállított egyedi szín.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1859) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!
Nem rég váltottam 11T-ről 13T PRO-ra.
Hát itt is vannak apró bosszantó hibák, de hát hol nincs ugye?
Viszont van egy konoly problémám. Az autómban egy android 8-as fejegység van. Mindig telóról osztok neki hotspotot, oszt mehet az online rádió.
A problémám, hogy a mostani 13T PRO telefonomról ha osztok internetet, az úgy működik mint az index az autóban. Azaz most jó, most nem, most jó, most nem. Kb pont ezzel a sebességgel. Csatlakozik, eldobja, csatlakozik, eldobja.
Próbáltam a "hatodik generációs szabványt" ki-be kapcsolni, de a hibajelenség mindig ugyanaz. Más telefon megosztását nem dobálja a fejegység, és a 13T PRO megosztása is megy másik készülékekkel csak ugye pont az nem megy, aminek első sorban kéne.
Lehet ezzel valamit csinálni, vagy vehetek valami dedikált készüléket a kocsihoz/ba?
Köszi előre is

(#1860) duvi válasza bacsis (#1859) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia,
Én nem használom ezt a részét, de régebben többen is írták, hogy nagyon érzékeny a kábelre. Ha nem pont olyan kábelt használsz (nem emlékszem a pontos típusra), akkor rendszeresen megszakad a kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

(#1861) bacsis válasza duvi (#1860) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Háttő... Izé...
Mobil hotspot= a telefon internet megosztása vezeték nélkül ;)

(#1862) duvi válasza bacsis (#1861) üzenetére


duvi
nagyúr

Ja ok. Vezetékkel is meg lehet osztani, de ebben az esetben ez nem játszik. Egyébként lehet, hogy nálad ez is megérne egy próbát. Hátha az usb-s megosztás stabilabb lenne?

[ Szerkesztve ]

(#1863) natë


natë
nagyúr

Azért vicc, hogy 13T-re még nem jött a Hyper és októberen ragadt. A Xiaomi frissítése komolytalan.

(#1864) Carline válasza natë (#1863) üzenetére


Carline
őstag

Én hangrögzítés végett taiwani romra váltottam és itt már jött a Hyper.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1865) Pille99 válasza Carline (#1864) üzenetére


Pille99
tag

Szia,

Hyper után maradt a hangrögzítés?

(#1866) Carline válasza Pille99 (#1865) üzenetére


Carline
őstag

Igen, ugyanolyan jó minőségben veszi a másik felet mint MIUI alatt.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1867) Pille99 válasza Carline (#1866) üzenetére


Pille99
tag

Köszi, akkor frissítek

(#1868) B.Gaboo válasza Carline (#1864) üzenetére


B.Gaboo
tag

a taiwan rom-hoz kellett bootloadert nyitni?

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#1869) Spooky válasza Carline (#1866) üzenetére


Spooky
tag

Szia. A hivásrögzítő beépitett app vagy valami külső.
Cube acr-t használtam eddig miuin ott tökéletesen müködött most váltottam 13t pro ra / hyper os. Jelenleg a cube nem rögziti a másik felet.....munkám miatt elég kardinális a probléma ( rengeteg hívás és néha magam sem emlékszem pontosan az elhangzottakra).

Ha valaki tudna megoldást megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#1870) Carline válasza B.Gaboo (#1868) üzenetére


Carline
őstag

Igen kellett BL-t nyitni. Feltettem taiwanit majd utána vissza is zártam. Így minden banki app megy rendesen, semmi sem rinyál.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1871) Carline válasza Spooky (#1869) üzenetére


Carline
őstag

Más xiaomi/poco telót azért nyitottam hogy az indonéz romot felrakjam a gyári beépített másik felet tökéletesen rögzítő hívásrögzítő progija miatt. Itt ehhez a taiwani romot kellett felrakni, mert ez tartalmazza.
Előtte én is megpróbáltam alap globál romon sokféle hívásrögzítőt de a másik felet nagyobb halkan vagy épp sehogy sem rögzítette. Akkor mind jó volt ha kihangosítottam de az meg nem életszerű.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1872) mrx1212


mrx1212
tag

Sziasztok!
Valószínű váltanák ezen telefonra 13T Pro kérdésem az lenne a gyári bontatlan csomagolás milyen?
Arra gondolok hogy átlátszó fóliázott doboz vagy fólia nélkül két oldalt matricával ragasztva alján vagy egyéb hogyan tudok biztosra menni mire érdemes figyelni?
(már kérdeztem csak rossz helyen,kicsit elkevertem a 13 Pro -val)

(#1873) cyber86 válasza mrx1212 (#1872) üzenetére


cyber86
őstag

Telekomnál vettem kb 1 hete ott 2 matrica az alján azt ennyi.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#1874) Carline válasza mrx1212 (#1872) üzenetére


Carline
őstag

Firstphone esetén celofánban bontatlan doboz 2 matrica alul.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1875) _pda_


_pda_
tag

Hello, OnePlus 8T-ről váltottam, a legnagyobb negatívum számomra, az egy oldalon lévő hangerő és bekapcsoló gombok.
Kb a kezelhetetlen kategória.
Eltartott egy darabig, mire kiszanáltam a Xiaomi erőszakos appjait, most már úgy tűnik nyugalom van :)

Nagyon halk a telefonáláshoz használt Blitzwolf BT headsettem.
Már feltúrtam mindent de a fejlesztőiben sem találtam megoldást, van valakinek ötlete?

Köszi

(#1876) Ferenczi Áko válasza _pda_ (#1875) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szia! A gombok szerintem rajtad kívül senkit nem frusztrálnak :D
A régiót állítsd át valamelyik EU-n kívüli országra, pl Andorra, Indonézia és erőteljes javulást kell tapasztalnod :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1877) mrx1212 válasza Carline (#1874) üzenetére


mrx1212
tag

Köszönöm! Pont ott akarom venni.

(#1878) M0RGI válasza Ferenczi Áko (#1876) üzenetére


M0RGI
őstag

De, pl. engem is rohadtul idegesít, hogy egy oldalon vannak. Többször mellé szoktam nyomni. Nem értem miért jó ez a balfax megoldás. Egy átlagos fogásnál sokkal jobban kézre (hüvelykujjra) állnak a bal oldali hangerő gombok.
De mindegy, ez legyen a legkisebb problémám.

(#1879) FJC válasza M0RGI (#1878) üzenetére


FJC
aktív tag

Minek vettél ilyen telefont?
Amikor kivalasztottad nem tűnt fel???

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#1880) dlaj válasza M0RGI (#1878) üzenetére


dlaj
őstag

Ha balkezes vagy és bal kézzel fogod a telefont, akkor persze, hogy jobb a baloldali hangerő gomb a bal oldalon lévő hüvelykujjadnak.
Az emberek zömének viszont ebből a szempontból jobb, ha jobb oldalon vannak a hangerő gombok.

(#1881) t.kristof


t.kristof
senior tag

Ennél a telefonnál van rá esély a szemszárazságnak, fejfájásnak a pwm miatt? Nothing phone 2-nél sajnos gondot jelent számomra.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#1882) petipetya válasza t.kristof (#1881) üzenetére


petipetya
nagyúr

PWM

A gsmarena írása a témában:
"A 144 Hz-es frissítési gyakoriság az előző generációhoz képest előrelépés, valamint a versenytárshoz képest, amely általában "beleegyezik" a 120 Hz-es panelekre. Ezenkívül a képernyő támogatja a 2880 Hz-es nagyfrekvenciás PWM elsötétítést azok számára, akik érzékeny szeműek, és 480 Hz-es érintési mintavételezési frekvenciával rendelkeznek a gyorsabb reagálás érdekében játék közben."

A redditen kicsit bővebben is belementek.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1883) ginola válasza t.kristof (#1881) üzenetére


ginola
addikt

Akkor ez nem a te telefonod pwm 350 felett nézelődnék...

(#1884) t.kristof válasza ginola (#1883) üzenetére


t.kristof
senior tag

Igazából poco f2 prom is ha minden igaz csak 177 hz, ott semmi gondom nem volt. A 13t 120hz , a np2 meg csak 90hz. Volt nálam kb 2 napig, de eszembe sem jutott evégett sokáig tesztelni a telefont.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#1885) _pda_ válasza dlaj (#1880) üzenetére


_pda_
tag

Ha balkezes vagy

Szerintem a jobb kezes emberek többsége bal kézzel telefonál, én is,
Elég mulatságos szokott lenni, h jobb kézzel telefonál vezetés közben, ballal meg kotor a váltókar után.
Jegyzetelni sem tudsz, stb....
Mindegy sztem sokkal praktikusabb a 8T ebből a szempontból.

Más, sajnos a telós headsetem továbbra is használhatatlan, mert olyan halk,
Sztem már kipróbáltam mindent a Enginer mode beállítások módosításával bezárólag, nulla az eredménye.

(#1886) AthlonXP válasza _pda_ (#1885) üzenetére


AthlonXP
őstag

Nálam olyan szokott előfordulni, hogy ha csak simán fogom a kezemben a telefont, pl. járkálás közben, akkor néha újraindul a telefonom. Mert olyan könnyen benyomható a ki/be kapcsoló gombja, hogy ha benyomom véletlenül, akkor nem veszem észre és hosszan nyomva, az meg újraindítja a telefont, lezárt képernyővel is. Nagyon könnyen benyomható a gombja sajnos, így erre mindig figyelnem kell.
Egyébként előtte A70-em volt, ahol szintén ugyan ilyen elrendezése volt a gomboknak, de ott sosem fordult ilyen elő. Annak vmivel nehezebben nyomható a gombja ( bár ez lehet a két telefon eltérő tipusú tokja miatt is ), meg azon fél centivel fentebb is vannak a gombok ehhez képest.

(#1887) akibor000


akibor000
aktív tag

sziasztok! tkomos 13t proból hogy lehet kigyomlálni(törölni) a szükségtelen appokat? köszi

(#1888) petipetya válasza AthlonXP (#1886) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tedd zsebre.

"nincs rá lezsóidő"

(#1889) Ferenczi Áko válasza akibor000 (#1887) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ezzel: [link]
Listát találsz róla a neten, hogy mit lehet törölni :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1890) this is life válasza Ferenczi Áko (#1889) üzenetére


this is life
Ármester

Jó alternatíva gyomlálásra az universal android debloater [link] Crok gondolata a témával kapcsolatban [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1891) Spricccer


Spricccer
tag

Udv

Az miert lehet, hogy be van dugva a gyari tolto es onallo eletre kel a kijelzo. Mozog vibral a kep stb...

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#1892) zsigaa94


zsigaa94
csendes tag

Sziasztok,

Nemrég szereztem be 13T pro-t és miután nagy nehezen sikerült belépni a cib bank app-ba először Mi moverrel másolt át minden appot viszont nem jöttek értesítések.
Majd újra telepítettem és sajnos utána sem jönnek értesítések. Ami még vársárlásnál nem olyan zavaró de ugye sok fizetés validálás is értesítés alapú ami így szintén nem jó.
Valami ötlet mi lehet a gond? Az alkalmazások alatt engedélyezve van az értesítés a cib app-nak.

(#1893) this is life válasza zsigaa94 (#1892) üzenetére


this is life
Ármester

Ha jól emlékszem a cib app az első indításkor kéri a push üzenetek engedélyezését.
Ez megtörtént nálad is? A kronológiai sorrendet nem tudom, hogy már az aktiváló sms előtt kérdezi-e vagy amikor már a pin beállításon is túl van már.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1894) zsigaa94


zsigaa94
csendes tag

Nem emlékszem ilyenre már pár napja volt hogy beléptem. Viszont az alkalmazásban ahogy néztem ott engedélyezve van szintén az értesítések.

(#1895) zsigaa94 válasza this is life (#1893) üzenetére


zsigaa94
csendes tag

Közben újra engedélyeztem a telefon beállításaiban is valamint a bank appban aztán restart és végre jött egy értesítés revolut feltöltés validálásakor. Remélem majd vásárlásról is jön. Köszi a választ!

(#1896) petipetya válasza zsigaa94 (#1892) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem a CIB-nél minden telefon váltás vagy gyári beállítások visszaállítása után új regisztrációs kódot kellett kérnem az automata telefonos rendszeren keresztül. Lehet, hogy van más módszer is, de ha nálad valami mégsem működne, akkor érdemes a nulláról beregisztrálni az appot.

"nincs rá lezsóidő"

(#1897) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Na a TW rom full release lett:
Device - Xiaomi 13T
HyperOS- V816.0.2.0.UMFMIXM [Partial Release]
HyperOS- V816.0.3.0.UMFEUXM [Partial Release]
HyperOS- V816.0.1.0.UMFTWXM [Full Release]
HyperOS- V816.0.2.0.UMFIDXM [Partial Release]
HyperOS- V816.0.1.0.UMFTRXM [Partial Release]
HyperOS- V816.0.1.0.UMFRUXM [Partial Release]

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#1898) Carline válasza Pocak89 (#1897) üzenetére


Carline
őstag

Ezek szerint nálam a Partial Release-t adta fel vagy két-három hete.
Azóta használom, nekem nincs bajom vele.
Most ráfrissítve, nem ad fel új frissítést az általam használtra, szerintem ugyanaz lesz a kettő csak áttették Full-ra.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1899) cyber86 válasza Pocak89 (#1897) üzenetére


cyber86
őstag

Telekomos telóra jól sejtem a V816.0.3.0.UMFEUXM fog jönni?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#1900) Pocak89 válasza cyber86 (#1899) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Úgy érted, hogy telekomnál vásárolt? Akkor igen. Elvileg a rendes forgalmazótól vásárolt telefonokon az EU-s rom van. Külföldi vásárlásoknál van az MI. De ezt a beállítások/ A telefonról/MIUI verzió részben megtudod nézni nálad milyen rom van.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.