Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) borist válasza Tranoki77 (#1700) üzenetére


borist
tag

Hello. Mert az EU eldöntötte, hogy milyen hangerővel halgassam a telefonom, Indonézia viszont rám bízza a döntést. Amúgy nekem indonéz régió és január első napjaiban magától jött a HyperOs.

(#1702) M0RGI válasza borist (#1701) üzenetére


M0RGI
őstag

De ott biztos valami más dolog is van. Nekem pl. egyáltalán nem halk magyar régióval és a HyperOSt is az elsők között megkaptam még tavaly.

(#1703) t.kristof válasza borist (#1701) üzenetére


t.kristof
senior tag

Nekem indonézzal se működött, se usa -val, sem a pár hsz-el előbb említett régióval sem. Többen is jártak hasonlóan, ahogy olvastam redditen.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#1704) Tranoki77 válasza borist (#1701) üzenetére


Tranoki77
csendes tag

Ah ertem , egy ket kommentet olvasva lattam hogy valoszinuleg ez lesz a helyzet mert enis tapasztaltam hogy a vezetek nelkuli fejhallgatomon nem annyira hangos a zene mint az elozo xiaomi telefonomon , probaltam babralni hangerovel meg spoti beallitasaival de ugy sem volt az igazi. Akinek mukodik ez a regio atallitasos dolog annak csak szimplan ennyit kell tennie vagy esetleg babralnia kell meg valamit telefonon vagy le kell meg valamit tolteni?

(#1705) FJC válasza Tranoki77 (#1704) üzenetére


FJC
aktív tag

Semmit sem kell csinálni.
Átállítod pl.:Andorra és kész, egyből dupla (valószínűleg +6dB) a jelszint.

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#1706) dannyl válasza M0RGI (#1702) üzenetére


dannyl
addikt

Teszteld le. Játssz le egy zenét, és közben állítsd át a régiót. Rögtön kiderül, hogy van-e különbség.

(#1707) boneyard


boneyard
tag

Volt egy ilyen megoldás is, ez nekem anno 11T-n bevált, de 13T-n nem próbáltam ki, mert itt jó a bluetooth fülesem hangereje:
[link]

(#1708) Pocak89


Pocak89
senior tag

Nekem eredetileg nekem sima global rom volt a telón mivel külföldi vásárlás, de EEA-t raktam rá. Globalon teló hangszóró konkrétan üvöltött alacsony hangerő beállítás mellett is főleg ha a dolby is rá volt kapcsolva. Amióta lecseréltem a romot azóta ez nincs így régiótól függetlenül. Nem tudom, hogy csak be van akadva vmi, mert mentésből állítottam vissza vagy itt rom szinten nyúltak bele.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#1709) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Jó reggelt!

Tegnap óta jól felhúzott a telefon. Semmit nem állítottam el(tudtommal), szóval nem értem az egészet:
Én Firefoxot használok arra, hogy Youtube-ot hallgassak(ingyé), pl edzés közben. Eddig(nem a P30 Pro-n, hanem itt is, legalábbis a tegnapot megelőző 2 hétben), rendesen futott, a telefont oldalsó gombbal lezárva, a háttérben. Tegnap hajnal óta ha elindítom a muzsikát, lemegy az első szám, aztán a második számba belekezd, de nem fejezi be, hanem egyszerűen abbahagyja. Kinyitom a telót, ha a Firefox előtérben van(akkor is kellene szólnia a zenének,, ha a háttérben van!), akkor láthatóan fingja sincs, merre tartott, betölti az épp játszott zene Yt oldalát, teljesen újrakezdve(mintha most nyitnám meg). A Firefox címsorában a lakatra kattintva engedélyezve van az audio- és videolejetászás. Firefox background fix kiegészító telepítve van.
Le van lakatolva:

Az app beállításainál nincs korlátozás-ra van állítva.

Amit érdekesnek találok még, az az, hogy itt a fenti képen lett egy ilyen szürke ikon, ami nem tudom, micsoda, de szeritenm eddig nem volt ott.

Nincsen beállítva semmilyen spórolás beállítva a beállítások/akku/anyacsavar menüben.

Van valakinek hasonló baja? Tudnátok esetleg tippet adni?

(#1710) Körmi válasza Sztyepadzso (#1709) üzenetére


Körmi
csendes tag

Szia! Csak egy tipp nézz körül a beállítások adatvédelem menübe

(#1711) FJC válasza Sztyepadzso (#1709) üzenetére


FJC
aktív tag

Én úgy tudom, hogy a Youtube nem működik lezárt képernyővel, ingyenes verzióval.
Vannak ugyan okosítások, de a Youtube elkezdte üldözni a reklámblokkolást és az egyébb hekkeléseket...
Lehet ennek vagy az áldozata...
Egyébbként nem értem, hogy miért nem fizetnek elő a Prériumra kb.:1500 Ft, a családi (öt felhasználó) kevesebb mint 3000 Ft. Plussz jár mellé a Music Premium is.

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#1712) Sztyepadzso válasza FJC (#1711) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

@körmi: Köszi szépen. Elvileg minden(is) meg van adva neki.

@FJCA youtube a Firefoxon müködik(ött) lezárt kijelzővel, ennek megvolt a maga menete. És máshol megy továbbra is.
Én nem látom, hogy szerver oldalon lenne a dolog, mert egyszerűen, mintha elfelejtette volna a firefox, mit is csinált. Nem került az inaktív lapok közé, egyszerűen nem megy tovább, majd az értesítéseknél is eltűnik a vezérlőfelület. Belépve meg újratölt az olda.


(#1713) Joc24 válasza Sztyepadzso (#1712) üzenetére


Joc24
tag

Én még ugyan nem próbáltam, de a gyári zene app ezt nem tudja?

(#1714) ztoldy válasza Sztyepadzso (#1712) üzenetére


ztoldy
senior tag

Yt revanced a megoldás erre.
Vagy kiwi browser régebbi verziója is támogatja a háttérben lejátszást.
De pl. egy időben a kiwi browser nem volt letölthető natívan a play-ből, pont amiatt, hogy kijátszották a yt háttérben lejátszást. Az újabb verziókban ezt megszüntették, így elérhető lett ismételten. Lehetséges, hogy FF esetén ugyanez a helyzet, direkt megszüntették a lehetőséget.
A kiwi browser-ből a 111 körüli verziók az utolsók, amikben ez működik.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#1715) akibor000


akibor000
aktív tag

jó reggelt! használ valaki sofascore nevü appot? tanácsot kérnék! hogy tudnám beallitani hogy rezgéssel vagy hanggal jelezze az eseményeket(pl gól, büntetőlap stb.)? köszi.

(#1716) AthlonXP válasza FJC (#1711) üzenetére


AthlonXP
őstag

Brave böngészővel, gond nélkül megy. Én is szoktam így használni pl. mikor rádiókabarét hallgatok...

#1712Sztyepadzso Próbáltad a Brave böngészőt? Ahhoz semmi nem kell pluszban és gond nélkül viszi a youtubeot háttérben is, lezárt kijelzővel, előfizetés nélkül!

(#1717) Joc24 válasza akibor000 (#1715) üzenetére


Joc24
tag

Szia én használom és működik rendesen.
Értesítéseket engedélyezd neki és annyi...

(#1718) akibor000 válasza Joc24 (#1717) üzenetére


akibor000
aktív tag

engedelyezve van minden. de se a mi10t pro sem a 13t nem rezeg es nem ad hangot, ha esemény van.:F

(#1719) Sztyepadzso válasza AthlonXP (#1716) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

@Joc24
Ez youtube lenne, nem tudom, miért tudna(mondom ezt úgy, hogy sose használtam)

@ztoldy, @AthlonXP
A revanced/Vanced dolgot ismerem, de -miután PC-n, laptopon a Firefox megy, reklám nélkül és eddig pontosabban tegnap előttig itt is ment, ezért hajlok arra.
A Kiwivel/brave-vel ugyanez miatt nem szemezek

Reméltem, hogy valaki használja rajtam kívül, és hasonló baja van(vagyis, remélem hogy nincs), vagy megoldása rá.

(#1720) M0RGI válasza FJC (#1711) üzenetére


M0RGI
őstag

Egyetértek. Párommal fizetjük a prémiumot. Ezer forint havonta. De ha lenne más akivel megosztjuk, még ennyi sem lenne. Nincs bosszankodás, nincs mókolás.

(#1721) Joc24 válasza Sztyepadzso (#1719) üzenetére


Joc24
tag

Mert van benne online tartalom lehetőség, csak azt nem tudom, hogy ebből lehet e lejátszási listát készíteni benne.
Mp3-ból lehet... Online-t nem próbáltam soha.

(#1722) boneyard válasza szemy94 (#1582) üzenetére


boneyard
tag

Köszi, ennyi pénzért ajándék volt ez a fólia. A kamera védőt is feltettem, de az elég furán néz így ki, azt lehet leszedem majd :)

[ Szerkesztve ]

(#1723) FJC válasza M0RGI (#1720) üzenetére


FJC
aktív tag

Ráadásul a kép és a hang minőség is jobb...

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#1724) attak79 válasza Sztyepadzso (#1709) üzenetére


attak79
tag

Nekem is megy,de én is használok Brave böngészőt mellette.

(#1725) Pille99


Pille99
tag

Hali,

tudja valaki, hogy tajvani Rom esetén, hyperos -re váltok, megmarad a hívásrögzítés?

(#1726) Tranoki77


Tranoki77
csendes tag

Sziasztok ! Ez egy gyors valszeg pár kérdéses írás így friss felhasználóként , de valszeg a jövőben úgyis írok még ide ha eszembe jut bármi ! :) Egy hete vettem a telefont Yettel-nél , 56% -on volt a telefon amikor bekapcsoltam (nemtudom ennek van-e bármi jelentősége aksira nézve,régen volt már hogy váltottam készüléket :) ) Napi 12 órában munka mellett normál módban kb 50 és 70 % között szokott az aksija lenni mikor hazaérek ,attól függ nyílván mennyi szabadidőm van és mennyit nyúzom . Nemtudom ti mennyit használjátok energiatakarékos modban vagy ajánljátok-e hogy abban legyen a telefon (ehez egy gyors kérdés hogy annál leveszi a képernyőt 144 hz-ről,sokat eszik úgy az aksiból ha esetleg rajtahagynám 144hz-en energiatakarékosba? )

Igazából az első kérdésem csak annyi lenne hogy tudtok-e tippeket vagy bármilyen must have teendőket azért hogy hosszútávon jó aksi időt produkáljon :)

teljesítménynél állítotam egyet hogy 8gb-on legyen a memoriabővitmény, nemrég feldobta hogy letölthető a 1.0.3-as hyperOS-es szóval leszedtem rá , jól használ jelenleg de gondolom kell még idő amíg hosszászokik új OS-hez :D Ehez is elfogadok tippeket vagy tanácsokat ha bármi lenne nálatok :)

messenger és instagram kamerájára nemtudom hogy lehet-e bármilyen beállítást beüzemelni hogy azért tényleg valamennyire tudná azt tükrözni mint amit normál kamera képes vagy ez szimplan megmarad androidos dolognak és nemlehet ellenne mit tenni :W

Nemtudom ez másnál előfordult-e de jelenleg ami bosszant hogy messenger alkalmazásnál ha bubórékokból kilépek néha beakad az adott beszélgetésnek az ablakába és kb nemtudok értelmesen kilépni belőle,vagy szimplán van hogy bármilyek bubóréknál levő beszélgetésre csak szürke képet dobott be ,szóval nemtudom erre van-e bármilyen fix :) Esetleg akik még használják a telefont komolyabb játékra (én jelenleg csak Honkai Star Rail-al játszok 60 fps /high beállításon) nemtudom nekik mennyire melegszik a telefon alatta mert én érzékelek egy 40-50 perc utan melegedést viszont talán teszt-ben azt olvastam hogy ott annyira nem tapasztaltak ,szóval ha ott is van bármilyen optimalizációs tipp vagy praktika szívesen várom :D

(#1727) FJC válasza Tranoki77 (#1726) üzenetére


FJC
aktív tag

Bakker...
Talán több rövidebb kérdést tegyél fel, külök - külön... :)
Ezt megválaszolni felér egy esszé írással... :)
Energia hatékonyság beállítára vannak jó Youtube videók.

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#1728) szaszy1990


szaszy1990
kezdő

Sziasztok.
13 t pro (12/512) hol lehet (ha lehet egyáltalán) beállítani a pluszba hozzáadott RAM mennyiségét? Jelenleg 12+6 van...de beállítási lehetőséget nem találok sehol...

(#1729) FJC válasza szaszy1990 (#1728) üzenetére


FJC
aktív tag

Beállítások, kereső: memóriabővítmény
a + 6 bőven elég...

[ Szerkesztve ]

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#1730) ztoldy válasza szaszy1990 (#1728) üzenetére


ztoldy
senior tag

Sima 13T-n beállításokat megnyitod, fenti keresőbe beírod, hogy memória és kidobja, hogy memóriabővítmény.
Azt jelzi, hogy a további beállítások / memóriabővítmény menüpontban van.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#1731) Tranoki77 válasza FJC (#1727) üzenetére


Tranoki77
csendes tag

Igen mikor vissza olvastam tenyleg sajna nemletz olyan rovid mint terveztem , bocsanat 🫣😂 Viszont ez mar tenyleg gyors lesz : Messengerhez kapcsolodik de nemtudom tobbi alkalmazasnal is ilyen-e de mikor megprobalok egy videot kesziteni facebook messengernel amikor felveszem jo minosegben mutatja de amikor elkuldi a masik felnek akkor a vegeredmeny teljesen blurry 240-360 SD felbontasu lesz, ugyanigy nezki ha videohivasnal a kep . Valakinek esetleg erre valamilyen megoldas vagy talalkoztatok-e mar ehez hasonloval :F

(#1732) ztoldy válasza Tranoki77 (#1731) üzenetére


ztoldy
senior tag

Ha selfie-re gondolsz, akkor sajnos ezekben a készülékekben sajnos elég gyatrára sikerült a selfie kamera. Nézd meg a messenger beállításokat, hogy a csökkentett adatforgalom engedélyezve van-e, ha igen, akkor kapcsold ki.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#1733) Tranoki77 válasza ztoldy (#1732) üzenetére


Tranoki77
csendes tag

igazabol szerintem midnegyiknel ezt produkalja, selfie,elolapi,video es videochat is . Megneztem kivolt kapcsolva csokkentett adatforgalom :))

(#1734) FJC válasza Tranoki77 (#1731) üzenetére


FJC
aktív tag

A Messenger alapból lebutítja a video és a képminőséget, sávszélesség, plussz szerver terhelés miatt.

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#1735) petipetya válasza Tranoki77 (#1726) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kijelző/ frissítési frekvencia:
- Alapértelmezett esetben 60-120 Hz-ig váltogatja a kijelző frissítési gyakoriságát. Zárképernyőn ez lemegy 30-ra is, és valószínűleg játékoknál mehet fel 144-ig.
- Egyéni: itt lockolhatod 60-ra, vagy ha 144-ig engeded, és az összes appnak megtiltod annak használatát, akkor az appokban is csak 60-ig megy fel, míg a közöttük történő váltásnál 120-ig.
Ezeket ellenőrizheted és tesztelheted, ha a fejlesztői beállításokban aktív a frissítési gyakoriság kijelzése. Hogy ezzel mennyi aksit lehet spórolni, annak tesztelését meghagyom számodra.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1736) Promi válasza Tranoki77 (#1731) üzenetére


Promi
aktív tag

Így van, ahogy FJC kolléga is írta. Küld e-mailben max egy kép vagy videó 25GB.

[ Szerkesztve ]

(#1737) dlaj válasza Promi (#1736) üzenetére


dlaj
őstag

Sziasztok! Yetteltől szeretnék 13T Pro telefont venni. HyperOS telepítést ha feldobja, egyből nyomhatok rá? Rendben van az új rendszer?

(#1738) D013 válasza dlaj (#1737) üzenetére


D013
aktív tag

Elvileg igen, rendben van. Már ha feldobja. Mi Telekomosok maradtunk 14.0.15-ön, rossz navival...

(#1739) dlaj válasza D013 (#1738) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm, ha megkapom és telepítem mindenképpen visszajelzek! :R

(#1740) ZED58 válasza dlaj (#1737) üzenetére


ZED58
csendes tag

Yettel, 13T Pro, jan 10 csomagbontás, magyar régió, még aznap feldobta a HyperOs frissítést

(#1741) dlaj válasza ZED58 (#1740) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm, szuper! :R

(#1742) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Visszakerült a True Phone Dialer a Play áruházba: [link]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1743) ALgore2 válasza Ferenczi Áko (#1742) üzenetére


ALgore2
tag

A kisegítő lehetőségeknél nem lehet aktiválni a funkciót!
Van erre megoldás?

(#1744) ALgore2 válasza ALgore2 (#1743) üzenetére


ALgore2
tag

Meg van

(#1745) Bdepy


Bdepy
csendes tag

Reggel feldobott egy frissítést:14.0.17. T-mobilos 13t pro.Talán megmozdul valami.

(#1746) Wrathrash válasza Bdepy (#1745) üzenetére


Wrathrash
csendes tag

Telekomos 13t pro -ra nekem is feldobta ma

(#1747) Sty01


Sty01
tag

Érdekesen jönnek a Hyper Os frissítések. A fiamnak 12T van már egy hónapja megkapta. 11T-re is már sokan írták hogy megjött de ami nagyon meglepett hogy a Redmi Note 12 sorozat is élőbb megkapta, nekem meg csak 2 napja jött a 14.0.13

(#1748) hg75 válasza D013 (#1738) üzenetére


hg75
csendes tag

Hova az a nagy kapkodás :DDD Media-nál vásárolt voda kártyás 13T 14.0.11... (23.10.01.)de engem nem zavar....működik....

(#1749) akibor000 válasza ALgore2 (#1743) üzenetére


akibor000
aktív tag

milyen funkciót?

(#1750) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Sziasztok!
Pár napja észre vettem, hogy a 13T-m töltésnél eztlink jelzi. Tölteni tölt, de gondolom ez nem normális. Próbáltam újraindítani is, de utána is ez van. 2 hónapos kb a telefon. Lehet ezzel kezdeni valamit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.