Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) ztoldy válasza AthlonXP (#1249) üzenetére


ztoldy
senior tag

Akkor kéri 72 óránként a jelszót a feloldáshoz, ha azt adtad meg mint védelem. Ebben az esetben valóban kéri és addig nem is oldja fel a képernyőzárat, amíg a jót meg nem adod.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#1252) this is life válasza AthlonXP (#1249) üzenetére


this is life
Ármester

Kb 3 naponta kéri a megszokott ujjlenyomat, jelkód helyett, megadod és utána megy minden a megszokott kerékvágásban. :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1253) frankstork válasza AthlonXP (#1249) üzenetére


frankstork
aktív tag

Hát ez az... Oké, hogy eleinte kéri a jelkódot 72 órán belül, ha mindig ujjlenyomatot használok. De nem gondolja, hogy mondjuk 50 után már nem felejtem el? :W
this is life írta, hogy beadod, és megy tovább minden. Na ez is oké, de szerinted nem 10/10 hogy a lehető legrosszabb időpontban jön rá? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1254) this is life válasza frankstork (#1253) üzenetére


this is life
Ármester

Pont amiatt kéri, hogy el ne felejtsd, kényelmetlen, de sokkal nagyobb kényelmetlenségtől óv, óvhat meg. A google pay miatt már így is vakaróznom kell néha amikor technikai gondok miatt kártyával fizetek- Állítsd be a sim pin-t készülék jelszónak, már ha nem az 0000,1111 vagy hasonlóan bonyolult számról van szó :)
Amúgy meg 50 felett kezdődik a nagy betűs élet (mert a kicsiket már nem látja az ember). mondja ezt egy ötvenes :DDD

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1255) Carline válasza M0RGI (#1248) üzenetére


Carline
őstag

Tehetnél be fotókat, had nézzük meg milyen képeket csinál.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1256) szaszy1990 válasza Joc24 (#1243) üzenetére


szaszy1990
kezdő

mikkel szoktál játszani?
én a régi játékaimat nyomom.még anno pc-n nagy kedvencem volt a dune2,sikerült vhonnan letolteni telora még évekkel ezelőtt,azóta is játszom. XCOM Enemy Within, volt még Age of Empires2 telóra amit imádtam,de azt sikerült elvesztenem.azóta sehol se találom :((

(#1258) nfsu17 válasza M0RGI (#1257) üzenetére


nfsu17
veterán

lehetne úgy is, hogy nem kér hozzáférést?

(#1259) M0RGI válasza nfsu17 (#1258) üzenetére


M0RGI
őstag

Igen, csak elsőre nem találtam meg hol lehet beállítani. Most jó.

[ Szerkesztve ]

(#1260) nfsu17 válasza M0RGI (#1248) üzenetére


nfsu17
veterán

Köszi a képeket.

Egyetértek én is, a széles látószög olyan, amilyen, pixelkukkolni nem kell vele, de mobilon nézve méretben biztos megfelelő.

A normál (fő) kamera sztem nagyon meggyőző. Most nem is a színekre, meg hasonlókra gondolok (az is ízlésemnek tetsző), de a részlet, vonalélesség, képszélen az elmosódás (ami alig van) teljesen rendben van, nincsenek a faágak túlélesítve, nincsen olyan vízfestékes érzése a képeknek (hello old samsung), simán hozza egy átlag dslr + kitobjektív gép érzését.

Összenéztem a 12MP vs 50MP képedet is, és tényleg van benne részlet, több mint alapból a 12MP-es képnél, viszont ehhez visszaméreteztem a nagyobbat is 12-re és látszik mennyivel élesebb, több részlet van benne.
Jó a normál 12 is, de ha vkinek kell pár részletesebb kép, az lője meg 50-ben, aztán pc-n visszaméretezi amekkorára akarja.

Bal oldali az 50-ről leméretezett kép.
Kösz PH, a méretcsökkenésnek hála alig van különbség a két kép között itt :W , máshova kellett volna feltölteni

[ Szerkesztve ]

(#1261) M0RGI válasza nfsu17 (#1260) üzenetére


M0RGI
őstag

Szerintem is teljesen jó a fő kamera. Majd kipróbálom hdr nélkül is, de meglepően jól hozta a színeket (authentic mode volt), stb.

Azért látszik így is az 50MP részletessége. Talán jobban járunk, ha a 2x zoom helyett is azt használjuk és utána vágunk, illetve egyéb esetben ha olyan a téma aminél számít a több részlet.

(#1262) M0RGI válasza M0RGI (#1261) üzenetére


M0RGI
őstag

[kép] itt egy összehasonlítás a 2x zoom és ha 50 MP-ből vágunk között. Látszik mennyivel rosszabb eredményt kapunk a zoom kamerával.

[ Szerkesztve ]

(#1263) Carline válasza M0RGI (#1257) üzenetére


Carline
őstag

Köszi a képeket.
Tényleg meggyőző a főkamera és az 50MP is teljesen vállalható.
Ahogy nfsu17 is írta a széleslátó nem olyan acélos, de eddigi telóimon sem igazán használtam.
Tetszik!

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1264) nfsu17


nfsu17
veterán

És ezzel a fő lencse párásodással most mi a helyzet? Egyszer van, kiszárad és többet nem jön elő?
Most néztem yt tesztet, meleg van, süt a nap, oszt ott van
[link]
1:53

[ Szerkesztve ]

(#1265) M0RGI válasza Carline (#1263) üzenetére


M0RGI
őstag

Nincs mit. Amúgy a széleslátó is egész elfogadható az eddigi telefonjaimon látottakhoz képest. Nem az van, hogy inkább nem használom.

Lencse párásodást szerencsére én nem tapasztaltam (kop-kop-kop).

[ Szerkesztve ]

(#1266) AthlonXP válasza Füleske (#1250) üzenetére


AthlonXP
őstag

Nem olvastad el amit írtam.
Teljesen véletlenszerű időpontokban kéri, nem 72 óránként! Van, hogy naponta 6x, de van, hogy csak 2x.
Nálam nincs beállítva az újjlenyomat, csak pinkód és arc alapú feloldás van. Az arc alapú az alapértelmezett, az esetek jelentős részében, ezzel oldom fel a telefon zárat. De biztonsági okokból ( ezt írja is olyankor ), be szokta kérni a pin kódot, az arc felismerés helyett.
Nincs semmiféle 72 órás dolog nálam. Ezért nem értettem, miről van szó.

Egyébként ugyan így viselkedett a Samsung A70-em is. Az is bekérte random a pin kódot, újjlenyomat ott sem volt megadva. Ami vicces, mert anno pont az volt az egyik ok, amiért azt a telefont vettem, mert hogy annak ugye a kijelző alatt volt az olvasója és baromira tetszett a dolog ( na meg persze a nagy és oled kijelző, stb ). Az elmúlt majd' 5 évben, amíg használtam azt a telefont, sosem próbáltam az újjlenyomat olvasóját... :U :(
Mondjuk, a 13T-nek sem.

(#1267) ggeleven válasza AthlonXP (#1266) üzenetére


ggeleven
őstag

A PIN extra és random bekérése biometrikus azonosításnál van, az mindegy hogy ujjlenyomat vagy arc van-e használatban. A gyakoribb bekérés nem lehet, hogy amiatt van nálad, mert nem ismer fel a teló arc alapján?
Nekem az arc sokkal kevésbé megbízható és lassabb is, mint az ujjlenyomat Samsungon és Xiaomin is. Ujjlenyomatot használom elsősorban és így tényleg csak 72 óránként (vagy reboot után) kér csak PINt.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#1268) this is life válasza AthlonXP (#1266) üzenetére


this is life
Ármester

Megeshet, hogy anomáliát az arc alapú feloldás okozza, alapból nem olyan biztonságos 2D, mintha jelkódot vagy ujjlenyomatot használ az ember,

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1269) AthlonXP válasza ggeleven (#1267) üzenetére


AthlonXP
őstag

Nem tudom. De nagyon gyors szokott lenni a feloldás. Amikor kódot kér, akkor meg sem próbál arcfeloldást csinálni, egyből kéri a pint...
Újjlenyomatos feloldás nálam meg nem opció, mert munka közben mindig kesztyű van rajtam, így azt nem tudnám használni, ezért az arc alapú jobb és kényelmesebb megoldás nekem. Ha meg pint kér, azt kesztyűben is meg tudom adni ( vékony, újjmártott, esd-s szövetkesztyű ).


Viszont lenne egy kérdésem, ha lehet: A háttérképet hogy lehet úgy beállítani a normál kezdőképernyőn, hogy jól látszódjon? Most, ha be van állítva bármilyen kép, akkor azt lesötétíti úgymond és csak úgy a háttérben látszik, hogy van beállítva valami, de jóval sötétebben, halványabban látszik, mint az ikonok pl.
Mit elehet ezzel csinálni, semmit nem láttam erre vonatkozóan a beállításokban.

(#1270) Joc24 válasza AthlonXP (#1269) üzenetére


Joc24
tag


Pipa ki... :)

(#1271) AthlonXP válasza Joc24 (#1270) üzenetére


AthlonXP
őstag

Ha csak így nem...
Köszi szépen, így már okés! :R

(#1272) M0RGI


M0RGI
őstag

Pár újabb fotó a 13T-vel. Ez már a google fotókba feltöltött helytakarékosabbra butított verzió, de nincs észrevehető különbség. Bocs most így egyszerűbb volt.

[ Szerkesztve ]

(#1273) borist válasza M0RGI (#1272) üzenetére


borist
tag

Nekem is bejön, ilyet is sikerült vele: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#1274) borist


borist
tag

Közben nekem is beesett, 13T Pro.

(#1275) Joc24 válasza borist (#1274) üzenetére


Joc24
tag

Na akkor lassan lakhatjuk be újra 😅

(#1276) szemy94 válasza Joc24 (#1275) üzenetére


szemy94
senior tag

13T-vel legalább ketten vagyunk a fórumon, akik nem csináltak gyári visszaállítást, egyelőre jó minden. Tudom kellene, régen ROM-oltam is rengeteget, volt, hogy naponta tesztelgettem custom ROM-okat, ma már nincs kedvem belakni a telefont állandóan, majd egyszer talán megcsinálom, de lusta lettem nah. :DDD

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#1277) WhiteWalker válasza szemy94 (#1276) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én sem fogok vissza állítást csinálni ha megjön és meglesz még ez a telefon...

(#1278) M0RGI válasza Joc24 (#1275) üzenetére


M0RGI
őstag

Minden maradt ugyanúgy, mintha csak egy sima update lett volna. (Mondjuk szerintem az is...)

(#1279) Joc24


Joc24
tag

Na jó meggyőztetek! Csak akkor rakom újra, ha gond lesz vele... 😅 Igaz még meg sem kaptam 😂

(#1280) keke69 válasza M0RGI (#1278) üzenetére


keke69
őstag

Egyetértek!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#1281) borist válasza borist (#1274) üzenetére


borist
tag

Nagy csoda nem történt, nagyjából ennyi:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1282) M0RGI válasza borist (#1281) üzenetére


M0RGI
őstag

B-Ú.É.K mindenkinek!

Ebből gyakorlatilag azt az egy dolgot bacták el amit használtam is, a lehúzható gyorsindító panelt. A többi gyári app számomra nem releváns.
Még az AOD, zárképernyőn módosítottak úgy tudom.

[ Szerkesztve ]

(#1283) jolti


jolti
senior tag

Sziasztok!
Először is boldog új évet kívánok nektek!

Másodszor meg meg szeretném kérdezni, hogy ti nem bajlódtok az ujjlenyomat érzékelővel?
Nekem 10 kinyitásból 5x-6x vissza kell tennem az ujjamat az érzékelőre, van, hogy 2x-3x is, mire felodja a készüléket.
A Mate 20 - nál sosem volt ilyen. Ma, ha vizes volt a kezem egy kicst,, vagy ilyesmi.
De ez a 13T már kikészít ezzel.
4 ujjamat kódoltam be rá, ha le téve pl. az asztalra, akkor ne kelljen felemelni, vagy kitörni a csuklómat, hogy fel bírjam oldani. Akkor a jobb vagy bal mutató, többi esetben az egyik, vagy a másik hüvelykujj.
De gondolom ez nem befolyásolta a dolgokat.

(#1284) petipetya válasza jolti (#1283) üzenetére


petipetya
nagyúr

"ti nem bajlódtok az ujjlenyomat érzékelővel?"
nem

"nincs rá lezsóidő"

(#1285) szemy94 válasza jolti (#1283) üzenetére


szemy94
senior tag

Van rajta üveg fólia is, így sincs vele gond, működik rendesen, nagyon ritkán van, hogy picit tovább kell rajta tartani az ujjam, kb 20-ból egyszer talán.

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#1286) Joc24 válasza jolti (#1283) üzenetére


Joc24
tag

Szia, próbáld meg ugyanazt az ujjlenyomatot, többször elmenteni.

(#1287) jolti válasza Joc24 (#1286) üzenetére


jolti
senior tag

Köszi fiúk a válaszokat.
Ok. Kipróbálom.
8 is lehet gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#1288) jolti válasza jolti (#1287) üzenetére


jolti
senior tag

5-öt lehet csak...

(#1289) Ferenczi Áko válasza jolti (#1283) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nekem is tűpontos, nincs vele bajom..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1290) nfsu17 válasza jolti (#1283) üzenetére


nfsu17
veterán

Nekem télre (télen) "szétmegy" a bőr az ujjamon (hüvelyk), így már nem tudja feloldani.
Hozzáadtam újra (még egyszer ezt az ujjam), azóta megint hibátlan. Kézkrém sem segít már, majd tavasztól helyre fog állni magától.
Hozzáadáskor meg értelemszerűen jól mozgatni kell, teteje, alja, jobbra dől, balra dől, mindent lásson mindenhonnan az érzékelő

(#1291) Koromfia


Koromfia
lelkes újonc

Ma jött meg a telefon és egy gyors kérdésem lenne. Amikor a kezdőképernyőn felfele húzom az ujjam, akkor a google keresőt dobja fel. Hogy tudom megoldani, hogy a xiaomi saját keresőjét dobja fel, ahol az appokat is tudom kerestetni vele?

(#1292) WhiteWalker válasza Koromfia (#1291) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Már én is kérdeztem , írd be a nevem a keresőbe és ott lesz a válasz .

(#1293) Koromfia válasza WhiteWalker (#1292) üzenetére


Koromfia
lelkes újonc

Igen, azt megtaláltam, de én ugyanezt szeretném, csak ne a google keresője jöjjön fel, hanem a xiaomi sajátja.

(#1294) M0RGI válasza Koromfia (#1293) üzenetére


M0RGI
őstag

Ha felhúzod és feljön az alkalmazástár, annak az alján van a keresőmező.

(#1295) Koromfia válasza Koromfia (#1293) üzenetére


Koromfia
lelkes újonc

Oké, megtaláltam. Ha keresi más is, akkor itt a [link]

(#1296) Doky1988


Doky1988
senior tag

Hali.
Lehet még valahol kapni készüléket? :D

Se Yettelnél nincs nálunk Szolnokon, se egyéb boltokban, Aliexpressen, Gshopperen is csak fekete színben van, DHGaten szintén.. Flottás vagyok, készüléket akartam kihozni, 1 darab nincs a Yettelnél, durva hogy felvásárolta mindenki.

Kiállított darabot néztem, nekem nem tűnik akkora nagy szintlépésnek egy 11T Prohoz.. Nem éreztem túl sok különbséget, max ugye hardverileg, de gyorsaságban még ott se nagyon.. Gondolkodtam rajta lecserélem a 11T Promat.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#1297) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Sziasztok!

A telefon váza (kerete) műanyag vagy alu? Ellentmondásos, amit találtam a neten, mert van ahol műanyagot írnak, van, ahol alumíniumot.

Köszönöm!

(#1298) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Meg egy kérdésem lenne fentin túl. Van, aki Huawei P30 pro-ról váltott? Ha igen, mik a tapasztalatok? Megérte a váltás?

(#1299) Ferenczi Áko válasza Pinyo16689 (#1298) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én. Simán megéri. A keret műanyag, de jóféle, legalábbis a kék változat esetében, nem lesz pöttyös a tokban hordástól mint a P30 Pro kerete✌️

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1300) szaszy1990 válasza Doky1988 (#1296) üzenetére


szaszy1990
kezdő

Árukereső nézz körbe,több helyen is láttam, de nem tudom melyik oldal mennyire megbízható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.