Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) szaszy1990 válasza Pinyo16689 (#1297) üzenetére


szaszy1990
kezdő

több videós teszten (igazábol 3-4et néztem és mindegyiken) fém keretet mondanak,írnak. ötvözet..
én töréstesztet várok,h hogy bírja a gorilla hátlap és előlap az esést.

(#1302) Pinyo16689 válasza Ferenczi Áko (#1299) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Köszönöm!

(#1303) Pinyo16689 válasza szaszy1990 (#1301) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Igen, ez a furcsa. A GSMArena pl. műanyagot ír.

(#1304) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Restart után bejön a MI logo , majd utána a "Poco by Xiaomi" felirat.

Elég kiábrándító ... :U

(#1305) Füleske válasza WhiteWalker (#1304) üzenetére


Füleske
addikt

Ez inkább vicces. Már ők sem tudják, milyen márkanéven árulják a telefonjaikat. Ezeket sehol sem árulják Poco - ként.

(#1306) Spricccer


Spricccer
tag

Megjött Yettelre

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#1307) WhiteWalker válasza Füleske (#1305) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Gondolom... De elég fura bootnál ezt olvasni...

(#1308) Pocak89 válasza WhiteWalker (#1307) üzenetére


Pocak89
senior tag

Amióta megvan a teló párszor újraindítottam, de most is direkt emiatt megcsináltam, hogy megnézzem és nálam semmi ilyesmi nincs. MI felirat alatta powered by android majd utána már a zárképernyő.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#1309) dannyl válasza Pocak89 (#1308) üzenetére


dannyl
addikt

Nálam sincs semmi ilyen.

(#1310) WhiteWalker válasza Pocak89 (#1308) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem ROM függő.
Nekem 14.0.6. GLOBAL (TMFMIXM) van fent.

[ Szerkesztve ]

(#1311) Pocak89 válasza WhiteWalker (#1310) üzenetére


Pocak89
senior tag

Nekem is ugyan ez van, nem mókoltam semmit. Nincs esetleg poco launchered? Nem tudom csinálhat-e ilyet csak egy tipp.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#1312) WhiteWalker válasza Pocak89 (#1311) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Semmit se mókoltam , az ikonokat cseréltem le a gyári téma appal. Majd csinálok egy képet róla holnap :D

(#1313) Doky1988 válasza szaszy1990 (#1300) üzenetére


Doky1988
senior tag

Igazából elgondolkodtam rajta, hogy vegyek egy 13T Prot, vagy vàrjam ki a Xiaomi 14et?! Te mit gondolsz? Igazából a 11T Promnak semmi baja, végig Nillkin Camshield tokban volt tartva, Nillkin XD+CP Pro üvegfóliával, egy aksi csere ráférne az 47%os.De szerkezetileg patika, se egy karc, se egy ütés nyom, semmi.Mondhatnám hogy újszerű..

Az a tipusú vagyok aki baromira vigyáz a telefonjára 😁😁

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#1314) szaszy1990 válasza Doky1988 (#1313) üzenetére


szaszy1990
kezdő

ha a keret engedi,és a 14-re is lesz ennyi frissítés mint 13t-re ígérik,akkor 14.
nekem is azért van még meg a Mi8,mert vigyázok rá...mindig tok+üveg fólia

(#1315) Doky1988 válasza szaszy1990 (#1314) üzenetére


Doky1988
senior tag

Yettelnél dolgozói flottában vagyok, kb havi 10ért kihozhatnàm a 13T Prot 56000 előleg befizetése után.Nemtudom 14 hogy lesz majd :)

DokY | www.zsolti.hu

(#1316) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

Azt hol lehet beállítani, hogy ha hívnak telefonon, akkor felvétel nélkül "kinyomjam, letegyem" a hívást? Alapból valamiért csak felvenni lehet a hívást, nincs más opció, csak a zöld telefon gomb jelenik meg. mit kellene beállítani, hogy elutasítható legyen a hívás, nem látni a piros telefon ikont, amivel ezt megtehetném. :F
Régebben Samsung telefonon be tudtam állítani, hogy ha hívnak, akkor a bekapcsoló gomb megnyomásával is elutasíthattam a hívást, itt nem találtam ilyen beállítást sem. Pedig jó lenne ez is, mert így gyorsan "kinyomhatnám" a hívást anélkül, hogy akár kivenném a zsebemből a telót, ha épp nem érek rá, vagy nem tudom felvenni... :)

(#1317) M0RGI válasza AthlonXP (#1316) üzenetére


M0RGI
őstag

További beállítások, kisegítő lehetőségek, fizikai

(#1318) csaba17 válasza AthlonXP (#1316) üzenetére


csaba17
senior tag

elsőnek én sem találtam de ha a zöld telefon ikont húzod le vagy balra, jobbra akkor elutasítod a hívást. egyikkel az automata elutasító sms-ek jönnek be de van mód simán enélkül elutasítani is.

(#1319) csaba17 válasza AthlonXP (#1316) üzenetére


csaba17
senior tag

nem tudom már szerkeszteni de kipróbáltam: lefelé kell húzni a telefon ikont, akkor elutasítod a hívást.

(#1320) ginola válasza AthlonXP (#1316) üzenetére


ginola
addikt

Létezik olyan beállítás a tárcsázóban, hogy a bekapcsoló gombbal elutasítod a hívást. Csak egy tipp!

(#1321) AthlonXP válasza M0RGI (#1317) üzenetére


AthlonXP
őstag

Köszönöm, megtaláltam!

#1319csaba17: Köszi, megnézem majd.

(#1322) M0RGI válasza ginola (#1320) üzenetére


M0RGI
őstag

Igen ezt írtam le pár hsz-el ezelőtt

(#1323) FJC


FJC
aktív tag

Nekem is most frissült az Android 14 + HyperOS.
Semmi probléma vele, minden rendben visszaállt.

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#1324) Pocak89 válasza FJC (#1323) üzenetére


Pocak89
senior tag

Milyen készüléked van, sima T vagy pro? Ill. milyen ROM?

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#1325) FJC válasza Pocak89 (#1324) üzenetére


FJC
aktív tag

Pro.
1.0.3.0.UMLEUXM

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#1326) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Pár mai túra kép, 50 megapixellel.. [link]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1327) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

Sziasztok!

Nálam is megérkezett a Hyper OS (13T Pro), csinált is egy kisebb galibát. Meg tudnátok írni, hogy az ujjlenyomatolvasó ikonját hogy lehet megváltoztatni? Ez a nem túl esztétikus látvány van most a zárképernyőmön. :(((

(#1328) szemy94 válasza Dr. Maci (#1327) üzenetére


szemy94
senior tag

Ez pont ilyen mindenkinél, nekem sem tetszik.

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#1329) fauv


fauv
őstag

Üdv !

Urak, járt valaki úgy, hogy az új Hyper frissítés miatt a továbbiakban nem működött az AA ?

Köszi előre is

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#1330) Joc24 válasza Dr. Maci (#1327) üzenetére


Joc24
tag

Mintha valaki írta volna, hogy az Always-on display funkcióknál lehet állítani.

(#1331) M0RGI válasza Joc24 (#1330) üzenetére


M0RGI
őstag

Én kaptam mint tipp, de sajnos nem lehet.
Hogy miért kell valamit rosszabbra változtatni, érthetetlen. :(( Legalább akkor tettek volna be lehetőséget többféle formátumra, ahogy Oxygen os-ben van.

Egyébként nekem a control panel sem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#1332) M0RGI


M0RGI
őstag

Engem inkább az érdekelne, hogyan lehet rendszeralkalmazásokat eltávolítani végre?
Ezt írják, de én továbbra sem látom hol van uninstall.

" A Xiaomi hatalmas lépést tett a dolgok megváltoztatása érdekében. A HyperOS lehetővé teszi a felhasználók számára az összes előre telepített bloatware eltávolítását. Legyen szó a Mi Video alkalmazásról vagy a Biztonsági alkalmazásról, mindegyik eltávolítható, ha nincs rá szüksége. "

(#1333) Dr. Maci válasza Joc24 (#1330) üzenetére


Dr. Maci
tag

Nem találtam ott semmilyen erre vonatkozó beállítást. Ha ez ilyen marad, az nagyon gáz. Leírhatatlanul igénytelen.

(#1334) FJC válasza Dr. Maci (#1327) üzenetére


FJC
aktív tag

Képernyőzár / ujjlenyomat....

[ Szerkesztve ]

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#1335) Füleske válasza FJC (#1334) üzenetére


Füleske
addikt

De ez csak az animáció, ha ráteszed az ujjad, nem?

(#1336) Dr. Maci válasza Füleske (#1335) üzenetére


Dr. Maci
tag

Igen, tehát nem az animáció megváltoztatására volna szükség, hanem az ujjlenyomatolvasó ikonját szeretném átállítani, hogy ne egy üres lyukas kör legyen.

(#1337) WhiteWalker válasza M0RGI (#1332) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Felrakod Fdroid alól a Shizuku appot , elindít (kicsit játszani kell vele) + IceBox , aztán garázdálkodhatsz ;]

(#1338) Füleske válasza M0RGI (#1332) üzenetére


Füleske
addikt

Eddig is el lehetett távolítani, csak kell hozzá az ADB. ADB AppControl a legegyszerűbb, grafikus felületen, de ha a paranccsor kell, az is van benne. [link] Mondjuk nem mindent érdemes eltávolítani, a Biztonság - ot pl. a rendszer fekete képernyővel "jutalmazza", de pl. a Mi appok (Video, Music, Browser, Calculator stb.) gond nélkül törölhetőek.
Amúgy az általad leírt eltávolíthatóságot ha jól emlékszem már a MIUI 12.5 - nél is leírta a Xiaomi...

(#1339) Füleske válasza Dr. Maci (#1336) üzenetére


Füleske
addikt

Erre utalt a kérdésem is, hogy ez nem az, amit szeretnél. Tehát nem lehet azt csinálni így, amit szeretnél.

(#1340) Rencee


Rencee
újonc

Nálam is bejött a frissítés, most tölti. Ugye van benne végre audió kimenet választási opció...egy ezer éves telefon után elég kiábrándító, hogy hiányzik egy ilyen dolog. A GPS sebesség és mindenféle zavarát orvosolták az utolsó frissítésnél. Ajánlatos most gyalulni a telefont, vagy vált gond nélkül? Korábbi nagyobb androidos váltásoknál futottam bele olyanba, hogy nem teljesen alakította át a régi andoridot újra, és egy jó pár funkció és vizuális újdonság csak gyári beállítás visszaállítása után lett aktív.

(#1341) M0RGI válasza FJC (#1334) üzenetére


M0RGI
őstag

Na, azt hiszem én ezzel kevertem az Oxygen os-t emlegetve és még ezt sem találtam eddig. Köszi!
Hyper os-en már máshol van: háttérkép és személyre szabás
Viszont így akkor valószínű, hogy magát a kört nem fogjuk tudni soha állítani.
Furcsa, hogy neten sehol nem találok infót, senki nem vette észre hogy mennyire gagyi?

Miui rendszer appok eltávolíthatósága: akkor ezek szerint megint csak duma volt, hogy simán menni fog miui alól is. Más appon, stb. keresztül nem akarok bajlódni.

[ Szerkesztve ]

(#1342) Ferenczi Áko válasza M0RGI (#1341) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Pedig kb ugyan annyi idő mint, ha telefonról törölnéd.. Én is kigyomláltam pár Google cuccot, meg olyanokat amiket az életben nem fogok használni..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1343) Joc24


Joc24
tag

Valakinek nincs meg véletlenül a 14.0.16-os verzió?
Allítólag arra jön a Hyper...
Amit találtam az kb 2 nap míg lejön...

(#1344) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok!

Nem rég vagyok 13T tulaj, navigáltam volna a telefonnal de igencsak meglepődtem hogy ez nem fog menni vele, mert nem találja 'magát' hogy hol van. Hát néztem egy nagyot, én ilyet még nem láttam mobiltelefonnál, fasza kis csalódás ért hirtelen...

Ez a GPS hiba javítás hogyan léphető meg?

(#1345) Joc24 válasza F1DO (#1344) üzenetére


Joc24
tag

Ha Pro készüléked van akkor neked is a v14.0.16.0 verzió kell abban van egy javitócsomag erre a problémára.
OTA-n jött már sokaknak, de nekem sem jött még.

(#1346) DjShockh89


DjShockh89
tag

Sziasztok,

Ki milyen ütésállótokot preferál 13T-hez?

(#1347) duvi válasza F1DO (#1344) üzenetére


duvi
nagyúr

Minden engedélyt megadtál a navigációnak és az energiafelhasználást engedélyezted a háttérben? Első körben nálam is ez volt, amit írtál. Miután megadtam neki az összes engedélyt, értesítéseket, onnantól jól működik.

(#1348) D013


D013
aktív tag

Félelmetes ez a Dimensity 9200+, 11T-ről jövök, 1200 Ultra volt benne. Az sem volt rossz chip, de azért tudott melegedni 60 fps-n, megvoltak a hatàrai. Ugyanazokkal a jàtékokkal teszteltem ezt a 13T Pro-t, elképesztő. Stabilan ultra 60+ fps, Arena Breakout max + 120 fps mód. Láttam videót hogy a Warzone-al sem lesz gondja, gondolom az Division-el sem. Van persze langyosodás, de totálisan élhető (persze nyáron megint más lesz a helyzet). Eddig bejön a telefon.

(#1349) Doky1988 válasza DjShockh89 (#1346) üzenetére


Doky1988
senior tag

Én Nillkin CamShieldet használok 11T Prohoz is, szerintem jó cucc, 3 év alatt azért esett párat a teló.. + Nillkin üvegfóliát XD+CP Prot.Van 13T meg 13T Prohoz is.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#1350) dannyl válasza Joc24 (#1345) üzenetére


dannyl
addikt

Ezt a számot hol látod?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.