Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54401) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ma olyan ez a szar mint a wot.
1:7-nél elfogy a pont, 130k dmg.

8:2-nél elfogy a pont, 60k dmg.

(#54402) Kolbi_30 válasza ddt500hu (#54401) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Van hogy hamarabb

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54403) ddt500hu


ddt500hu
veterán

De, hogy a német BB ág miért nem kap buffot az elképzelni nem tudom.
Nem néztem végig de tier7-ig mind messze legalul tanyázik átlagsebzésben.
A Hannovernél 10db tier10-es BB-nek is nagyobb az átlagsebzése.
A Preussen csak azért nincs legalul mert ott a GK-van.
Hannoverrel teljesen normális, hogy 8-10 perc után van 30k sebzésem.
És megint:

:W

(#54404) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Egyszerűen semmire nem jó ez a hajó. Az F-et be se tudod nyomni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#54405) FoxiestFox válasza ddt500hu (#54403) üzenetére


FoxiestFox
félisten

(#54406) ddt500hu válasza FoxiestFox (#54405) üzenetére


ddt500hu
veterán

De nem OP-ra kellene csinálni, elég lenne ha működne. De nem működik. Így meg Patrie-kal van tele ez a szar.
Na egy szépségtapasz a végére.

(#54407) sh4d0w válasza ddt500hu (#54403) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Hindivel mostani kor: 108 talalat, ebbol 58 pen, 55e sebzes...

https://www.coreinfinity.tech

(#54408) FoxiestFox válasza sh4d0w (#54407) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pedig a Hindi még mindig egy baromi jó farmer.

(#54409) sh4d0w válasza FoxiestFox (#54408) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Klantarsam is ment vele jo kort, de nalam vhogy nem akar sem sebezni, sem gyujtani...

https://www.coreinfinity.tech

(#54410) FoxiestFox válasza ddt500hu (#54406) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha működne, mást se látnál, mint Hannovereket, az emberek elindulnának előre, és kibasznának mindenkit. :))
De sajnos ez van, a wg valszeg nem akar még egy Tirpitz-Bismarck fiaskót, mikor a T8-ban játszó BB-k 70%-a ezekből állt össze, holott van még egy zsák másik T8 BB is, és hiába volt zsák fos mindkettő az ágyúik tekintetében, a német nagypapák vagy német fanok mást se játszottak... aztán végül feladta a wg és buffolt kicsit az ágyúkon.

Talán egyszer a Hannover ágyúihoz is hozzányúlnak, de ennél nagyobb buffot nem várnék..
Pedig ez a brawler koncepció a supership metában akkor tudna műküdni, ha kapna a hajó egy nagyon erős healt és gyors dmg cont. Máskülönben semmi esélye ilyen Condék és Annapolisok ellen, vagy a max range HE spamelő retard Patrie-k ellen sem.

Nekem fenemód adta a Preussen amúgy, csak elbíztam magam és mentem 1-2 instant halós kört úgyhogy rip átlag. :DDD

(#54411) Kolbi_30 válasza ddt500hu (#54404) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Amikor lehetett tesztelni, mentem vele aranylag sokat. Akkor meg mukodott....pl tobb 300k kornyeket is hozott..de akkor elbasztak..ezt se kell megvennem..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54412) ddt500hu válasza Kolbi_30 (#54411) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem jó semmire. A sok hp-ján kívül semmije nincs.
A lövegei tényleg hihetetlenül szarok lettek.
A secondary-ja max. mint a GK. A Schlieffen megeszi reggelire, még benyomott F-el is.
30-40k-t eszik ha broadside elkapják, ég mint a Reichstag.
40 csatát mentem vele, vigyázok rá, nem jollózok és csak a 14. sebzésem van vele BB-vel.
Satsuma-Patrie felzabálja. Nem csoda, hogy mindenki azzal megy.
De a kezdetek óta mondom, hogy engem a secondary-ja zavar. Egy tűzhányónak kellene lennie, de csak egy csillagszóró. :O

[ Szerkesztve ]

(#54413) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hát ez azért röhej! :(((

(#54414) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Fél év után bevittem a két pörkölőt, hátha csak szimplán béna vagyok.
Meg sem izzadtam értük.

(#54415) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nekem nem adja vagy olyan egy és másfél hónapja, csak ma reggel a semmiből volt vagy 4-5 beszopott Annapolis (lehet, hogy a Conde után itt is kellen egy kis ban hammer) devstike-om és persze DD-k afk (ténylegesen afk ) szinten voltak jelen. Egyetlen értékelhető csatám egy ilyen monster csata volt Fiji-vel. Vicc az, hogy low tier-be sem tudsz menni, mert tegnap egy sub végig üldözött a térképen spot nélkül... Kicsit pihentetni kellene ezt. Elképzelni nem tudom, hogy mi lesz itt az ünnepek alatt éles szabadon elérhető tengeralattjárókkal.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#54416) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

kb a cv rework óta hanyatlik a game, jó egy éve minden lényeges vetülete halottnak tekinthető, ne legyenek nagy elvárásaitok :D

Belépsz, próbálsz játszani, ha jó, játszol tovább, ha szar, kilépsz és csinálsz mást, hacsak nem az a melód hogy napi x órád kötelezően ezzel kell játszanod :))
én is uninstalláltam 2-3 hete, kell egy kis pihi mire megint élvezni fogm tudni egy kicsit

(#54417) Kolbi_30 válasza FoxiestFox (#54416) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nem a cv a baj. Azzal lehet mit kezdeni..Itt azzal van a baj, hogy nincs balance. Ugye van sokmsemmkre sem valo hajo, meg 5-7 amivel lehet jatszani..csak az mukodik ami eget es lo.mint egy gepagyú..meg a rettento sok idiota aki hattal ul a monitornak... :DD

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54418) FoxiestFox válasza Kolbi_30 (#54417) üzenetére


FoxiestFox
félisten

nem csak a cv a baj, de a cv továbbra is óriási baj, a subok előtt gyakorlatilag önmagában tette játszhatatlanná a játékot randomban T4-10-ig
ill segített neki a szar tier balansz és a töketlen matchmaker

(#54419) Kolbi_30 válasza FoxiestFox (#54418) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Tegnap vagy tegnap elott mentem egy kört T8ban az ellenfelnel volt 1 Kaga nalunk egy Shokaku..a mi jatekosunk a vegen kapott 230 base XP-t(CV vel)(az utolso elotti kb 5x annyit) gyoztunk igy nekem lett 2k körul azt hiszem..Az ellenfel CVje nem volt afk csak kibaszott nagy balfasz..A mienk AFK volt es melle kibaszott nagy balfasz..El is kuldtem a replayt ticketben, a supportnak, hogy ez mi a geci..mert ha leirom hogy mit kene csinalni akkor bannolnak, de amit pl a csapatom fele muvelt az termeszetesen normalis..es meg kell oket jutalmazni..kivancsi leszek lebasszak e a CVt legalabb 300 coop meccsre, bar ketlem..inkabb nekem adnak meg par honapő bannt..mert ertelmesen szeretnek jatszani.Itt a fejlesztok basztak el, valamit azok a jatekosok akik 80 meccs utan mar T9ben basszak el a napod, mert ott meg T4 körul kene gyakorolni..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54420) Chabe89


Chabe89
addikt

Azért vicces, hogy azt hiszitek ez a meccs utáni report meg ticketek küldözgetése majd változtani fog bármin is. Le se szarják. Ez csak azért van benne, hogy neked megnyugodjon a lelked a csata után. :D

(#54421) Kolbi_30 válasza Chabe89 (#54420) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Igazabol en tudom hogy szarra sem jo, max kuldenek valami sablon szoveget aztan ennyi...De legalabb leirtam, hogy a supportjuk is egy kalap szar.Ugy cakkj pakk mindennel egyutt.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54422) FoxiestFox válasza Chabe89 (#54420) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Arra amúgy pont jó. :D Én terápiás céllal szoktam blacklistelni a legnagyobb retardokat.

(#54423) FoxiestFox válasza Kolbi_30 (#54421) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A supportjuk amúgy kifejezetten jó.
Egyrészt baromi gyorsak ha mondjuk félrekattintottál és vettél valami szart armoryban amit nem akartál, másrészt elég engedékenyek is, a 6 év alatt volt pár ticketem, refund is volt néhány, komolyan, példás. Bárcsak a game is olyan lenne. :))

Ez a replayküldözgetés elemzése, ezt nem kell elvárni tőlük mert nem dolguk. Megnézetik egy bottal, kidobja ha volt cheat-gyanú, vagy megnézik a chat logot, ha olyan, akkor kap az elkövető néhány hét chatbant és kész.

(#54424) ToMy_


ToMy_
tag

sziasztok,
200000 alatti szenes hajónak mit ajánlanátok?
Google csak a toptier-ekről hajlandó up-to-date értékelést/javaslatot adni. :F

(#54425) FoxiestFox válasza ToMy_ (#54424) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szenes hajót csak 9-ben és 10-ben érdemes venni, alatta nem, pocsék az ár/használhatóság arányuk.

(#54426) ddt500hu válasza ToMy_ (#54424) üzenetére


ddt500hu
veterán

Egyiket se. Gyűjtsél még. :U

(#54427) ToMy_ válasza ddt500hu (#54426) üzenetére


ToMy_
tag

Oké, átfogalmazom:
melyik az a legolcsóbb szenes hajó, amit érdemes megvenni? :D

(#54428) FoxiestFox válasza ToMy_ (#54427) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Melyik classt szereted játszani, és milyen játékstílusod van? Ezektől függ igazából.
Most hiába írom hogy pl a Blyska még mindig egy jó DD, ha mondjuk nem szeretsz rombolózni.

(#54429) ddt500hu válasza ToMy_ (#54427) üzenetére


ddt500hu
veterán

Pommern! :D
Na még egy szép csata. [link]

[ Szerkesztve ]

(#54430) ToMy_ válasza FoxiestFox (#54428) üzenetére


ToMy_
tag

Hordozó kivételével mindent szeretek.
Japán soktorpedós magas concealment DD vagy USA sokágyús tűzköpő cruiser egyaránt megy, esetenként BB pontlövészet is messziről, de inkább az előző kettő a kedvencebb.

Lazo-t néztem, emlékszem régen jónak mondták a sunnyogós cruiser játékmódra, de nem tudom, nem nerfelték le?

[ Szerkesztve ]

(#54431) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nagyon gáz a Preussen?!
nem egy GoKu stílus, gondolom... akkor? mire jó?! how to Pr?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#54432) Kolbi_30 válasza - = Zk = - (#54431) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Ugyan az..a masiglagosa gyenge. Az agyuk pontatlanok..same as goku..eg mint ha nem lenne

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54433) ddt500hu válasza - = Zk = - (#54431) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem tudom miért de csak 5 csatát mentem vele. Gondolom uncsi.
116k avg dmg szóval annyira nem volt szar.

(#54434) Kolbi_30 válasza ddt500hu (#54433) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Ez elso 10-15 meccsem nekem sem volt vele rosz..aztan elfelejtettem hogy kell celozni..a masodlagos lelassult kicsit meg jo pontatlan lett..aztan ha 50-70 k sikerult mar az jonak szamit..amugy instant eg, floodol..es kb ugyan az miint a Hannover..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54435) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

KAptam valaszt a tiketre..lenyegeben leirtak, hogy leszarjak, nem foglalkoznak a replayel..adatvedelmi okok miatt..
Az utolso 2 mondat vicces..
I am officially warning you that any further tickets containing insults and swear words will be just closed without any response.
If you should change your attitude, we, of course, remain at your disposal and would be very happy to help you.
Tehat ha leirod hogy ok maguk szart sem ernek..zokon veszik..De elotte ezt le is irjak , hogy nem vizsgalnak semmit..Ergo igazat irtam nekik azzal hogy szarra sem jok..Igy lehet csitelni mert basznak rá..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54436) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

csak bukta

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54437) ddt500hu válasza Kolbi_30 (#54436) üzenetére


ddt500hu
veterán

Replay?

(#54438) Kolbi_30 válasza ddt500hu (#54437) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Lessz. Folraktam..

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54439) ddt500hu válasza Kolbi_30 (#54438) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hova bazmeg? :D

(#54440) Kolbi_30 válasza ddt500hu (#54439) üzenetére


Kolbi_30
őstag

wowsreplay
[link]

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54441) ddt500hu válasza Kolbi_30 (#54440) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köcsög Mulius, hogy örült a végén. Nem nagyon lehetett megnyerni. A Schultznak többet kellett volna kockáztatnia az utolsó 3-4 percben.

(#54442) Kolbi_30 válasza ddt500hu (#54441) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Ja ha a schultz nem csak torpedozik, akkor lehet nyerunk.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54443) Chabe89


Chabe89
addikt

Lepotyogott pár repcsi, de a buzikának még így is sikerült kidobnia az utolsó 3 másodpercben. :D

(#54444) - = Zk = - válasza Chabe89 (#54443) üzenetére


- = Zk = -
félisten

instant report flamu módra :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#54445) sh4d0w válasza - = Zk = - (#54444) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Én is azt szoktam (még ha hatása nincs is). CV, sub - azonnal report az első másodpercben.

https://www.coreinfinity.tech

(#54446) KaLeun


KaLeun
senior tag

Karácsonyig elbúcsúztam a játéktól, igazából nem értem mi itt a PR lényege. Elmegy YOBOY div ellen a csapat szopni azt sem tudják kik azok de az ellentétes oldalon szerencsétlen 3 három valaki az az oka mindennek.

Cila

(#54447) ddt500hu válasza KaLeun (#54446) üzenetére


ddt500hu
veterán

Miért pont karácsonyig? :D

(#54448) #21346560


#21346560
törölt tag

Látszik a szintetek. Mint egy óvodás.... :U

(#54449) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A Yamagiri egész használható lett. 112k avg dmg. Szerintem eredetileg nem lehetett váltogatni a torpedók között. Mármint most 8mp alatt átvált a 12km-ről a 20km-es torpedóra (ha be van töltve).
Bolond egy nap eddig. :Y

(#54450) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Kb. 3 hónap után újra CV-be ültem. Ez az észlény a másik CV-vel kitalálta, hogy majd jól megöl. Sikerült is neki, csak 14 perc kellett hozzá és közben a csatája elveszett, de gondolom ez nem zavarta.
[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.