Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) ddt500hu


ddt500hu
veterán

(#54002) ddt500hu válasza FoxiestFox (#54000) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az egyik fickó 16 000 csatát ment a Shimakaze-val. :Y
Nem lőtt 300k felett. :N :DDD ;]

(#54003) FoxiestFox válasza ddt500hu (#54002) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Shima sajnos általában az idiótákat vonzza.
Gyakorlatilag minden meccsemen vagy egy SE nélküli 20 km torpos példány rankeden.

Azt a típusú playert vonzza, aki igazából nem is nagyon akar részt venni a játékban, főleg nem tüzelni egy célpontra, csak ki akar menni flankre, meg akar nyomni egy gombot, és élvezné hogy 20km-rel arrébb megdöglik a célpont.

[ Szerkesztve ]

(#54004) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Remélem egyszer megrohad a wows matchmaking

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#54005) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#54003) üzenetére


- = Zk = -
félisten

vagy azok jönnek a "huszasokkal" akik belefáradtak, hogy a MM zöme olyan kreténekből áll, akik a WASD kiosztást is csak fényképről ismeri fel... ennyit ért a hajókához....
nah, az ilyen shima player inkább egymaga kardozgat, farmolgat ,mert tudja, a kutya nem segít neki "kepelni" ha a 12es torpokkal jön... ranked ugyan ez...
valéljuk be nincs support egyik játéktipusban sem... convoy-ban is olyan csapattársak vannak, hogy sírok....
de sztem ezt Te is nagyon jól tudod, látod....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#54006) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#54005) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én jól elvagyok a játékkal, elfogadtam annak, ami.
Tizedeltem a játékidőt, a hülyéken pedig nevetek, nem idegesítem magam. :D

(#54007) Tüzi válasza IreN!CuS (#54004) üzenetére

Amíg játszatok vele, addig biztos nem fog.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#54008) Eagle16


Eagle16
addikt

Megvettem a Kearsarge-ot, szerintem nem jó. Ennyi :) Olyan mintha egy fogyatékos csatahajóval játszanék. Kreditre jó.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#54009) 4580693 válasza Tüzi (#54007) üzenetére


4580693
senior tag

:DDD

(#54010) FoxiestFox válasza Eagle16 (#54008) üzenetére


FoxiestFox
félisten

lol

(#54011) IreN!CuS válasza Eagle16 (#54008) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hátul maradsz nem tankolsz - repcsit használod minden perc után. HE - AP felváltva mikor melyik kell és jó lesz az

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#54012) Eagle16 válasza IreN!CuS (#54011) üzenetére


Eagle16
addikt

Hátul maradok: nem talál el semmit, ha igen az is lepattan, olyan lassú a lövedék. Betöltés alatt meg is reggelizek.

Repcsi: néha el is lehet vele találni valamit, 2-3k sebzés, esetleg 1 tűz, 2 hajót már ne támadj meg vele, mert el se éred őket.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#54013) IreN!CuS válasza Eagle16 (#54012) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Akkor mi valami egészen más játékot játszunk :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#54014) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Újabb csodacsapat.

(#54015) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Bocsi de nem bírok elszakadni tőle. Kikerültem a hivatalos oldalra is. :D Milyen kedvesen utánajárnak a dolgoknak. :B
[link]

(#54016) NomAd_82 válasza ddt500hu (#54015) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Tényleg nagyon szép csapás. :D
Csak egy kérdés, nem kötekedésképpen. miért hagytad ott a flottát?Kértél supportot és jelöltél ki enemy shipeket csapásra de nem foglaltad “B”t, azt hagytad a többieknek, akik szívtak 2 dd-vel.
Az ok, hogy kockáztattál és benyomultál az enemy shipek közé de nem féltél, hogy a shimával összeakadsz újra? mert ha az lett volna, kapod a focust.
Vagy sejtetted hogy a shimakaze átment máshová és otthagyta a sajátjait?
A végén is mákod volt, mert a hallandot kikarmolták, igaz ez a meccs eredményén nem változtatott volna.
Fasza replay.

(#54017) ddt500hu válasza NomAd_82 (#54016) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem kötekedés, remek kérdések.
Először is a foglalás után direkt azért indultam el "felfelé", hogy hátha összeakadok a shimával. Utoljára 4500hp-n láttam, még kapott tőlem két találatot és talán egy másik salvo is elkapta. Szerintem 2-3k hp-ja maradt, az egy-két salvo tőlem.
Akkor még 10-12km-re volt az enemy ezért nem aggódtam, hogy kifókuszolnak.
Utána hogy jöttek a torpedói és az rpf változott már tudtam, hogy elszelelt a B-felé.
Ekkor meg már olyan pozícióba voltam, hogy nagyon sok idő lett volna visszamenni, meg túl csábító is volt a sok BB.
Gondoltam a Moszkva majd radarozik a mieinknek az kicsit távol tartja őket.
A végén nem volt mákom mert pontosan 22 753 sebzést vittem be a Halland-nak és már csak 1k hp-ja volt amikor kiszedték. Az utolsó salvo-m legrosszabb esetben Just a Flesh Wound lett volna.
Szóval az én olvasatomban lelopták a killt. :U :D

(#54018) NomAd_82 válasza ddt500hu (#54017) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Igen, az a halland meg lett volna, még egy salvo és a tiéd.
Tök jó más stílusban játszó játékosokat nézni. Így már értem mit miért hogyan merre. :D
Lehet engem is csábított volna a sok bb de jobban tartottam volna a shimától. Na ezért baromi fontos az rpf a ddkre. Én most osztom újra a kapitányi pontokat hogy az összesen rajta legyen.
Még sok hasonló kört :D

(#54019) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na most az agyam eldurrant elég rendesen. A csata elejétől fogva két romboló előnyből kikaptunk rankeden. Rögtön kitorpedózták az egyik ellent, a másikat GK-val kihydróztam.
5 perc után 2:0-ra álltunk és utána a két hülye rombolónk kinyíratta magát! És még nekik állt feljebb!! :W :Y

[ Szerkesztve ]

(#54020) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Itt meg a remekül helyezkedő ellenséges Moszkva. :C

(#54021) ddt500hu


ddt500hu
veterán

3 csata amit 2:0-ról veszítünk el. Semmi nem elég.

(#54022) sh4d0w válasza ddt500hu (#54021) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen nap, engedd el.

https://www.coreinfinity.tech

(#54023) ddt500hu válasza sh4d0w (#54022) üzenetére


ddt500hu
veterán

Amúgy remekül megy. Sírva röhögött mindenki!! :D :D :D :D

(#54024) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na most kell befejezni.

Bronz rankedet nagyrészt Z-52-vel csináltam meg. 74% volt vele a WR, a többi hajó nem működött nálam.
Utolsó csata, 2-2 dd oldalanként.
Rámegyek a Shimakaze-ra. Kihydrózom, elkezdjük lőni egymást ágyúval, ő elereszt pár torpedót. Nem füstölök be mert menekül és nem akarom, hogy lelépjen. Kinyírom de jóval több hp-t vesztettem mint várható volt. Csak 4k hp-m maradt. Bazmeg mondom kurva jó volt ez a fickó. Azért ágyúharcban Z-52 vs Shimakaze nem kicsit egy esélyes.
Mindegy eltelik 10 perc a csatából már nagyjából győzünk, amikor azt látom messziről, hogy a másik ellenséges romboló elereszt 3x5 torpedót.
Ekkor jöttem rá, hogy nem a Shimakaze ellen harcoltam hanem a Gearing ellen! :Y
Annyira a japánra számítottam, hogy nem tűnt fel. :C
Idióta!!! :W :DDD
Azért győztünk. 20k-t lőtt belém, én 23-at őbelé. :U

(#54025) malystryx válasza ddt500hu (#54015) üzenetére


malystryx
senior tag

Gratula, megelőztél. :B 2 naponta rá szoktam nézni a csatornára ha van fogamra való mérkőzés. Milyen jó winrate-ed van :K , csak hát mert ezen lovagol mostanában az összes gyászhuszár. Sajna nem vagyok valami jó játékos de ezt egy párszor leírtam már. Azt nem tudom hogy az "rng" a ludas érte, de a szokásos recept, szélre rak, meghal a DD, és reszeltek nekem is változó sebzéssel. Csakhogy én nem hagyom ott a társakat, próbálok légvédelemmel is segíteni, de általában hagynak ott. Csak 46% a WR, de sebaj, az itt tanultak alapján és sokat videózom, igyekszem. Azért néha beadja a jó rng-t, 3 napja végre átléptem a 200k sebzést, a csodálatos Jean Bart-al, végre megkönnyebbültem. :))
Volt már Nagato-val 180k, de ez mégiscsak 2-vel kezdődik. :B

Nem egyszer láttam már hogy a streamerek egyből nézik a statokat, 50% alatt mindenki balf.... Az első 800 csatámon azt se tudtam hogy kell játszani, ezért kezdjek egy újat? Dehogy, inkább szidjon. Ha 5-ös tanuló valaki, de bejön egy karó, az már nagy rontás statisztikailag. Majd játszom hajnalban alacsony tierben random csatát botok ellen hogy jobb legyen a WR. :DDD Ja nem.. :N :D

BTW, remek csata, imádom az ilyet nézni, de még tapasztalnom kell a többi osztályból, hogy majd egy nap mehessek én is DD-vel, addig is próbálok tanulni. :R

(#54026) FoxiestFox válasza malystryx (#54025) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ne a statra koncentrálj, hanem a minimapre, mert többet kell nézned, mint a célkereszted, s ez fog segíteni hogy el tudd helyezni magad a játékban, a másik hogy figyeld mennyien céloznak rád, a harmadik pedig hogy figyeld hogy az ellenféltől ki van spoton és ki hol volt spoton utoljára. Erre vannak megfelelő minimap és side panel beállítások.

Ha ezekre megy egyszerre figyelni, akkor a legtöbb szar meccsből is ki fogod tudni hozni, amit lehet, feltéve hogy már kiismerted a hajót, amit játszol.

Nem tudom most mennyi csatád van, de senki se születik super unicumnak.
A legtöbb jó player streamer egy igazi kiégett balfasz emberileg, számukra (bevallom olykor számomra is) játék a játékban, amikor észrevesznek egy sok-sok ezer csata óta full vörös játékost.
Nem az probléma, vagy ügyetlenség, ha eleinte nem megy túl jól. Az természetes.

Sok év wows után ha el kéne magyaráznom, mitől leszel jó player, azt mondanám, az unicum szintű játék arról szól, hogy minden szituációban minimalizáld az rng-nek a játékodra gyakorolt hatását.
Ha ezt megérted, menni fog jól.

[ Szerkesztve ]

(#54027) malystryx válasza FoxiestFox (#54026) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszönöm szépen a jótanácsokat, igyekszem megfogadni. :R

Nem sok, 1400 csatám van, abből a 2015-ös regem után játszottam kb. 500-at, akkor lett elrontva ugye, amiatt kaptunk is egy tier 4-es hajós, asszem Arkansas néven. Na mindegy, aztán 2020-ig semmi, aztán megint volt egy 300-as etap, és klán is volt, de megszűnt. Majd 1 év szünet, és mostanában kezdtem újra bele.

Én nagyon szeretem ezt a játékot egyébként a hibái ellenére, és most hogy eltüntették a camo-kat, még jobban, mert az eredeti pompájukban láthatóak a hajók, de a következő nem fér a fejembe. Oké hogy egy csomó régi motorosnak megvan minden, nincs már sok fejleszteni való, és egyre többet tudó hajókat hoznak be. Ez mindenhol így van, de egy Bismarck például ami a történelem egyik legnagyobb múltú hajója, és azért pontos is volt, itt meg egy talán még középszerűnek sem mondható majdnem. 2 csatahajó ágat nyüstöltem leginkább, a német és japán. Hát a japán szuper élvezetes volt, a német 8-astól olyan volt mint a pokol. Buffolhatnák egy picit szerintem, mert szegény még 12 km-re is pontatlan... Teszteltem egy csomót, de ott más. :DDD Simán mennék vele napi szinten. Van egy javítása meg hp töltő. Ezzel ellentétben egy T7 Maya ami viszonylag új, de neki van pl. Fighter, Hidro, hp töltés, és töltés gyorsító. Pontos és sok hp. Szerintem ez nem fair. Értem hogy muszáj, de egy Bismarck az Bismarck. :U
Bocs a hosszúért és ha uncsi. :B

(#54028) sh4d0w válasza malystryx (#54027) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ha érdekel klánozás, privátban küldd el a játékbeli nevedet.

https://www.coreinfinity.tech

(#54029) malystryx válasza sh4d0w (#54028) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszönöm a bizalmat, van klánom, amint megszűnt az előző, a normálisak kiváltak, és csináltunk egy másikat. :) :R

(#54030) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ehhez az átkeléshez bikagolyók kellettek.

Volt egy pillanat amikor 5,8km-re voltam a Hallandtól és a túlsó oldalamon 6,1km-re volt a Smolenks.
Sajnos a csapat -11 fő volt. Felspottoltam a Zaot foglaláskor, tőlem 7km-re volt. Mögöttem 2 cirkáló 3 BB és 0 találatot értek el rajta!!!
A végén 125k-val zártam de ebben jóval több volt. :U

(#54031) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na ilyenkor azért megértem a 20km torpedóval operálókat. Természetesen a Minotaur is radaros volt. 0 dmg.

[ Szerkesztve ]

(#54032) Eagle16 válasza Eagle16 (#54012) üzenetére


Eagle16
addikt

+1 ehhez a csodához: ha tengeralattjáró lő téged akkor game over, semmije sincs ellene.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#54033) FoxiestFox válasza Eagle16 (#54032) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha azzal a kacsával nem megy az úszás, nem a víz a hülye. :))

(#54034) Eagle16 válasza FoxiestFox (#54033) üzenetére


Eagle16
addikt

A burkolt hülyézésen a szmájli nem fog segíteni neked.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#54035) FoxiestFox válasza Eagle16 (#54034) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem én szorulok segítségre ;]

(#54036) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Egyszerűen nem értik a játékmódot az emberek. 6 perc után van egy buffunk. Az ellen Klébert ÉN!!! üldöztem végig amíg ki nem lőtték. :Y Figyeld ezt a pozíciót. :(

[ Szerkesztve ]

(#54037) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ő meg itt a mai nap leghülyébb ellenfele. A D9-től végig engem üldözött. Lövést nem adott le csak amikor kicsit meglődöztem HE-vel. Megdöglött általam. :DDD

990PR.

[ Szerkesztve ]

(#54038) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Engedjétek el a Krakent!!

(#54039) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Ranked - 3 L 1 W Yamatoval

A 3 L-nél top1 160+ k dmg..kurvaanyádwgteoroszszemétremélembelerokkantokaszankciókba

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#54040) Tüzi válasza IreN!CuS (#54039) üzenetére

XDDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#54041) LK válasza IreN!CuS (#54039) üzenetére


LK
addikt

:DDD
Kérdezted volna meg a nagyonokos szuperkollégát hogyan kellett volna játszani. Azt mondaná Git gud. ;]
Egyik nap 3 lossal szinte együltő helyedben megcsinálod, legközelebb 3 nap. Egyszer te vagy a legszarabb vörös. Másik nap isten vagy.
Ha nem veszel prémiumot is fizetsz a játékért. Mégpedig az időddel. Ha visszanéz az ember, rájön mennyi idejét tölthette volna el hasznosabban.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#54042) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Harbin vonal, IFHE or Heavy HE a javasolt?!... :U
mindkettőt jónak érzem, ha már azt nézem, hogy a fire chance lófax a játékban, lsd BBQ CQ és Zao....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#54043) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Egy olyan Arms Race játékmódot szeretnék ahol szabadon eloszthatjuk a buff pontokat.
A Halloween-es ökörködésben mintha ilyen lett volna.
Persze lennének korlátok de tök jó lenne ha mindenféle szélsőséges hajót tudnánk kreálni.
16-18km-es secondary, -50% szórás, 30% reload boost, + 30% HP, +30% sebesség, +30% camo.
Milyen lenne egy Hannover 11km-es camoval, 16km-es secondaryval? :D ;]
Vagy jönne egy Kleber 75-80 csomóval.

(#54044) redzsi


redzsi
senior tag

Meg van már vagy egy éve, de valamiért ez csak a második csatám volt a Napolival, gondoltam megyek egyet vele mert amúgy is fos ez a mai nap. Persze ez is vesztes lett:



(#54045) FoxiestFox válasza redzsi (#54044) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szép kör.

Én randomban nem élvezem úgy a Napolit, mint a Veneziát, de kláncsatán sokat mentem vele, és mókás flankeket lehet vele játszani. Kár hogy nem kapott picit jobb AP-t a SAP másodlagosok helyett.

(#54046) KaLeun


KaLeun
senior tag

Talán egyetlen pozitív dolog van, hogy végre megjavították olyan WG-sen a blacklistet? Igaz néha kell pár perc mire bejön, hogy xy rajta van, de "múködj".

Cila

(#54047) KaLeun válasza FoxiestFox (#54045) üzenetére


KaLeun
senior tag

Én nem élvezem a randomot sem, egy arms race-ben az egész csata folyamán egyedüliként én lépem át a G-H vonalat. Vagyis magyarul gyakorlatilag 0 azaz nulla indíttatás van a csapatomban bármi féle cél teljesítése felé. Úgy vannak, hogy tehát beleülök valami OP szarba és elputtyogok hátulról 20-30 kilométerről és hellyel-közzel kb. így vagy úgy de top xp leszek.

Egyetlen dolog amit tenni tudok, hogy 23 embert black listre rakok, esetleg szétverhetem a billentyűzetem 40x-re. Még ha pénzügyileg funkcionál is ez egy halott játék.

Cila

(#54048) FoxiestFox válasza KaLeun (#54047) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Minek játszol, ha szar? :))

(#54049) 4580693 válasza KaLeun (#54047) üzenetére


4580693
senior tag

Én csak rankedezem. :D Ott sokkal kevesebb a balfasz
:D

(#54050) Chabe89


Chabe89
addikt

Tengeralattjárókért kit kell lepippantani? Sehol sem találom őket...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.