Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) FoxiestFox válasza sh4d0w (#6000) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én egy gyors próbát tettem benne, de nem tudott marasztalni. Néhány dolgot azért át lehetne emelni onnan.
Másodlagos tüzérség irányíthatósága, tengeralattjárók, ilyesmi.

(#6002) Trucker399 válasza sh4d0w (#6000) üzenetére


Trucker399
újonc

Már elég sokat változtattak ezeken a dolgokon. Csatahajók sokkal nehezebben indulnak el és nehezebben is állnak meg. Már nem olyan könnyű velük torpedókat kikerülni. Level V-s szinten (Tier V), már kifejezetten lassúak, komótosak a csatahajók. A lövegfordulása is csak a kisebb kaliberű lövegeknél gyorsabb. Például a Kongo 1931 jól gyorsul, elég gyorsan mozog is, de a torony forgása nagyon lassú, és több mint 30 másodperc a töltési idejük. Ha jól emlékszem a WoWs-ban is hasonló az érték.

Amúgy sok mindent átlehetne tenni a WoWs-ba ebből a játékból.

Akit érdekel a Játék, a WoWs fórumán értekeztem róla hosszabban is.

Aki meg játszani szeretne vele Flottában, az keresse a Steel Wolves magyar flottát.

(#6003) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Egy kis "fotós" szösszenet:

Mentünk pár kört egy baráttal, PzPumával, rank 1 nyerésünk tiszteletére... (csak csúszott a mod miatt...)
(több kép Dropbox galéria replayekkel, ha valaki kreatívkodna ebből, vagy szintén dropboxos .RAR, minden egyben. (a regisztrációkérés ki-x-elhető...)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6004) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Uh gyerekek, kész... fullhp Nagato egy salvo (illetve a szokásos lövésenként korrigált püttyögtetésem) volt NC-vel az előbb... kétszer megnéztem hogy ezt most tényleg? :DDD És nem detonation, hanem irdatlan makk.. vagy skill, ki tudja. :D... 9 lövedékből 8 belement, 2 citadellát kapott belőle, ráadásul hegy fölött átlőve... jó ez a hajó, jó ez. :D És az Atagoknak is beadja a citadellát továbbra is 20km-re is akár (mondjuk közvetlen közelre meg nem szokta, de hát na..)
Jó kis 100k damage-es köröket futok most. ;]

(#6005) Chabe89


Chabe89
addikt

Ezt nem tudom, hogy gondolták.

A vicc az, hogy megnyertük. Na nem mintha rajtunk múlott volna. :)

(#6006) FoxiestFox válasza Chabe89 (#6005) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hmm, 5:4-es képarány? Milyen monitor?

(#6007) - = Zk = - válasza Chabe89 (#6005) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nyugi, tud ez ha akar :C
persze, hogy buktuk :W :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6008) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Biztos hogy alkottak valamit szerveroldalon, ami javára vált a játéknak.
Mázlinak túl sok, hogy most, ha jól sikerül céloznom, sorra be tudom adni a citadellákat Atagonak, Kutuzovnak, és elvétve már Tirpinek is. Pozitív :)
Azért kellemesebb így játszani, mint úgy, hogy Tirpin nincs citadella, az Atagorol lepattogok, a Kutuzovot meg el sem hagyja találni. :D

(#6009) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#6008) üzenetére


- = Zk = -
félisten

volt vmi frissítés?!

szerk
nem, semmi .... akkor én ink meg se próbálom NC-ét :D

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6010) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#6009) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Vagy csak érzi a game, hogy NC-nek vége felé járok, és megkedvelteti velem, mielőtt eladom az áráért. :D

(#6011) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#6010) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ára.. pf.
felét adják csak oda :D...
eladtam a New Orleanst, csak lestem, de kussoltam inkább :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6012) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#6011) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Muszáj leszek, mert úgysem tartanék meg két high tier USA BB-t.

(#6013) Chabe89 válasza FoxiestFox (#6006) üzenetére


Chabe89
addikt

Egy hulladék AG Neovo F-419. Amúgy se nagyon bírná már a gépem a FHD-t szóval talán jobb is, hogy meghalt a Samsung tavaly. :)

(#6014) FoxiestFox válasza Chabe89 (#6013) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én szeretem az 5:4 képarányt. És a 3:2-t, és a 16:10-et. :D 16:9 nekem már túl csík.

(#6015) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Elkezdtem én is hajókázni, eddig vadállat. Japán ágról semmi pénzért el nem mozdulok és addig maradok, amíg nem lesz egy Yamato-m :B Eddig még csak a Kawachi és Tenryu van a dokkban, utóbbit szeretem is meg nem is - marha pontatlan, kicsi a lőtáv (más hajók a tierben 11-13km-t lőnek, én éppen 10-et), lassú, cserébe van rajta fém és oda tud verni rendesen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6016) FoxiestFox válasza Mister_X (#6015) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kawachit az elején utáltam, végére megszerettem. Ami utána jön, az viszont phos. Kongo jó.

(#6017) Chabe89 válasza FoxiestFox (#6016) üzenetére


Chabe89
addikt

+1. Kongótól kezd beindulni az az ág, de az igazi majd a Fuso meg a Nagato lesz. Amagi egy kicsit visszalépés ezekhez képest szerintem. Tenryu meg jó pofa hajó, Kuma is egész jó utána és a Furukaka se olyan kaka, mint régen volt. Talán az Aoba most a kakukktojás azon az ágon.

(#6018) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk az is trefas, hogy a Tirpitz 8-as, a Yamato meg 10-es, holott a vilagban csak egy jobb csatahajo volt a Bismarck-osztalynal: az Iowa. Bismarcknak meg eleg nehez lehetett citadellat loni, 4 angol csatahajobol egy sem tudta attorni a pancelfedelzetet, pedig a Rodney 2.5 km-re is megkozelitette a nemet hajot.

https://www.coreinfinity.tech

(#6019) ddt500hu válasza sh4d0w (#6018) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ez azért nem ilyen egyszerű. Főleg nem a játékon belül. Szerintem jó helyen van a Tirpitz csak kicsit nerfelni kéne.
Ha a Tirpitzet berakod 10-nek, mit raksz 8-nak? A NC meg az Amagik ellen? Mit teszel be 9-nek az Iowa ellen? Stb. :U

[ Szerkesztve ]

(#6020) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Jöhetne már a 400k! :D

(#6021) sh4d0w válasza ddt500hu (#6019) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mivel meg a nemet ag a cirkalok kivetelevel teljesen hianyzik, lenne nehany otletem.

Scharnhorst 8, Tirpitz 9, Iowa 10, Montana premium, Yamato max. 9, de ez is nagy joindulattal. A vilag legnagyobbja volt, nem vitas, de - szerintem - rosszabb volt, mint a Bismarck-osztaly, nagyjabol a legjobb francia es olasz csatahajokkal lehetett egy szinten, amik viszont szinten hianyoznak a jatekbol.

Az Iowa-osztaly minden tekintetben a vilag legjobb csatahajoja volt, nehez neki ellenfelet talalni. Az Amagi meg ketlem, hogy ha elkeszul, szignifikansabban jobb lett volna mint a Kongo, mivel ugyanazon korszak termeke lett volna. Nem vitas, hogy a japan csatacirkalok eros hajok voltak es felvettek a versenyt a joval kesobb keszult amerikai csatahajokkal (pl. South Dakota), de Tier 8-ban az Amagi kicsit eros. A North Carolina szinten eros, hogy egy szinten van a Tirpitz-cel, mikozben a sebessege kisebb, sokkal rosszabb a pancelelrendezese a nemet hajonal, az agyuk torkolati sebessege alacsonyabb (amiben valoszinuleg kozrejatszik a lenyegesen nehezebb lovedek is), ami csak nagy lotavolsagon biztosit elonyt az amerikai hajonak a nemettel szemben.

Szoval boven lehetne meg tunodni egy jobb Tier-kiosztason. Azt meg nem is ertem, hogy franciak ohne, olaszok ohne, nemetekbol csak cirkalok, kozben ruszkikbol meg boven tobb van, mint kene, gyakorlatilag 111 eve nincs flottajuk.

https://www.coreinfinity.tech

(#6022) - = Zk = - válasza sh4d0w (#6021) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, egy NC & Tirpitz csatában sokszor alul maradok...és nem a bénaságom miatt. egyszerűen "idegesítően gyngére" sikeredett csóri NC.. remélem az Iowa jobb lesz...
kezdem unni ezeket a max 20-30ezres DMG csatákat...97%-ban meg is halok mellé szal...
pedig hogy vártam a NC-t :F

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6023) Mister_X válasza sh4d0w (#6021) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azt már sosem tudjuk meg, hogy a Yamato jó volt-e vagy sem, mert érdemi csatában nem vett részt. Mindenesetre tekintélyt parancsoló és mindenképp a japán tech tree végén kell elhelyezkednie.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6024) ddt500hu válasza sh4d0w (#6021) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát a Scharnhorst igen gyönge lenne tier8-ban a 280-as ágyúival meg a vékonyka páncéljával.
A Yamato egyszerűen a mérete folytán veszi fel a harcot az Iowa-val. Egyébként ugyan az a páncél elrendezése volt mind a kettőnek. Bármelyik kapott volna 2-3 komoly találatot az orrába vagy a tatjába gyakorlatilag megbénul.
Viszont akárhogy is a Musashi 20 torpedó és 17 bomba találat után 5 órával süllyedt el.
Az, hogy az Iowa-k hogyan teljesítettek volna nem igazán derült ki mert nem igazán találták el őket.
A WOT-ban sincs tier10-es prémium tank így a Montana sem lehetett az.
Akárhogy is nézzük a Yamato-nak 460mm-es ágyúi vannak. Az mindegy, hogy ugyan azt tudták mint az amcsik 406mm-se lövegeik. A játékban akkor is az övé a legnagyobb.
Az Iowa-ról még annyit, hogy nem véletlenül hajszolták annyira a Montana osztály megépítését. A flotta vezérei közül sokan gyöngének találták a páncélzatát.
Csak a folytonos áttervezések miatt kifutottak az időből és inkább hordozókat kezdetek építeni.

(#6025) Chabe89


Chabe89
addikt

Holnaptól Season 3?

(#6026) Máté94 válasza sh4d0w (#6021) üzenetére


Máté94
addikt

Nyilván egyből készen vannak mindenféle nemzet hajójával és balanszolni is tudják az egészet. :DDD MÉg egy éve sincs, hogy elkezdődött az OBT. ;)

Különben sincs sok értelme rágni a kefét a Tier beosztásokon, nem realizmusra törekszünk.
Montana: Tier X prémiumnak szánnád? :DD Yamato, jó Tier IX, akkor X-be megkapod ugyanazt 51cm-es ágyúkkal. Jó, mi? :))

(#6027) ddt500hu válasza Máté94 (#6026) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem ugyan azt mert annak csak 6 ágyúja lett volna. Elméletileg.

(#6028) sh4d0w válasza ddt500hu (#6024) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hat, a Scharnhorst-osztalyra sok mindent lehet mondeni, hogy vekonyka a pancelzata, azt speciel nem.
Kis osszehasonlitas (most elegedj meg a wiki adatokkal, nem volt kedvem elokeresni Horvath Zoli sokkal reszletesebb adatait):

Bismarck Scharnhorst

Belt 320 350
Turrets 360 200-360
Deck 100-120 50

280-as agyuk: 8 km-es lotavon a pancelatuto kepessege 460 mm az ovpancelon. Mivel minden nemet csatahajo legfokeppen az eszak-atlanti vizekre lett tervezve, raadasul a nemetek nem ismertek fel idoben a radar fontossagat, nagyobb lotavolsagokra ritkan kellett szamitani (15 km-en egyebkent meg mindig 335 mm ovpancelt utott volna at).

Nyilvan szemet szuro adat, hogy a fedelzeti pancel csak 50 mm, csak ahhoz, hogy azt atusd, meredeken (ertsd: nagy tavolsagbol) erkezo talalatokra van szukseged, maskepp lepattan a lovedek. (Mas teszta, hogy pont egy ilyen hihetetlenul szerencses talalat okozta a hajo vegzetet - de ezt nyugodtan irhatod a nemeteket hagyomanyosan uldozo balszerencse szamlajara.) Cserebe a hajo a leggyorsabb volt a nagy hajokat tekintve az egesz Atlanti-oceanon es a Duke of York kotelek sem erte volna utol a szerencses talalat nelkul.

Szoval szvsz Tier 8-ba siman beferne.

https://www.coreinfinity.tech

(#6029) ledgeri válasza Chabe89 (#6025) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Oroszoknál biztos...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6030) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

nem tudja valaki a szerver(ek) ip címét?

Folyamat megszakad a kapcsolatom a szerverrel, a Tankos fórumban hasonló esetre írtak egy kapcsolat tesztelő progit, de annak meg kell adni a cél szerver ip címét.

szerk: [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6031) ddt500hu válasza sh4d0w (#6028) üzenetére


ddt500hu
veterán

Beleférne csak nem mint csatahajó. Eleve páncélos cirkálónak tervezték csak utána fújták fel nagyobbra.
Az AP lövedékének csak 300kg volt a súlya.
King George V osztály 720kg, Japán 410mm-es lövegé 1020kg, a NC osztály 1200kg!!!
Ez órási különbség.
Hogy melyik lövedék, mit hol üt be, és robban-e vagy csak átszalad egy dolog, de sokkal nagyobb hajókat is szarrá lőttek kisebb ágyúkkal mint az amcsi 406-os.
Amíg ilyen hajók vannak a tier8 BB ágon mint az NC meg az Amagi addig oda kevés a Scharnhorst.
Szerintem. :U

(#6032) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Megvan az Iowa.
Első tapasztalat: Mogami oldalába AP salvo (2km), 0 damage.
Tovább nem tudtam próbálkozni, mert egy Fubuki ott kempelt a sziget mögött, és az összes szeretetét rám zúdította.
Remélem, ezt is meg tudom szeretni majd úgy, mint az NC-t. Igaz, ahhoz is kellett vagy 200 csata.

(#6033) Chabe89 válasza ledgeri (#6029) üzenetére


Chabe89
addikt

Azt írja 12 óra múlva.

(#6034) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#6032) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jesszusom.. jól kezdődik -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6035) Chabe89 válasza - = Zk = - (#6034) üzenetére


Chabe89
addikt

Annyira azért nem rossz. :N

(#6036) belaazallat


belaazallat
addikt

Megtaláltam a net szakadások forrását, végre tudtam menni egy értelmes kört:

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6037) ledgeri válasza belaazallat (#6036) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mi volt?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6038) - = Zk = - válasza belaazallat (#6036) üzenetére


- = Zk = -
félisten

na azért ez már vmi bakker :D 7 hajó.. mehikóval :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6039) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#6038) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nagyon jó a NewMex.
Nem lepne meg, ha még mindig azzal tartanám a dmg rekordom.

(#6040) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#6039) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem a Colo ;)
asszem ....
szerk. jaja... Colooo \o/ <3

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6041) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#6040) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azt sosem tudtam szeretni. :B

(#6042) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#6041) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az az egyetlen olyan hajó, amiben még nem csalódtam egy csatában sem... az tette a dolgát mindig. igaz g..i lomha, de na..
de jogos, sokan rühellik....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6043) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#6042) üzenetére


- = Zk = -
félisten

56/51/41
Colo/NewMex/Cleve

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6044) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#6042) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hmm, Coloradoval 10%-kal magasabb winrate-em van, mint NewMexikóval volt. NC még a NewMexnél is alacsonyabb winrate-tel bír nálam (46%).
Átlagos sebzésem viszont Coloradoval és NC-vel szinte megegyezik.
Ezek szerint nekem is a Colo a kedvenc BB-m, csak nem tudtam róla eddig. :D

(#6045) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#6044) üzenetére


- = Zk = -
félisten

;) Colo nagyon adja... citadellákat főleg... nem kimondottan az a távolra lövöldöző hajó, de range-en belül nagyon szépen osztogat.. sztem/nekem legalábbis

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6046) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#6045) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Engem túlságosan lekötött a külseje.. kb minden csata azzal indult, hogy na bazzeg, megint nekem van a legrondább hajóm. :DDD
Főleg mikor jobbról egy Warspite, balról egy Cleveland húz el, na. :D
Ronda, de ehető.

(#6047) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#6046) üzenetére


- = Zk = -
félisten

első hajóm, a Mex után, amibe úgy igazán beleestem, mert olyan g..ci széles volt, az utolsó hull fejlesztéssel :))
NC is tetszik, mert olyan hatalmas... de bezzeg egy trágyadomb... bár én ink a sok kretént hibáztatom, egymagam nem sokat érek. max távolról puffogtatok....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6048) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#6047) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó az NC.
Vége felé kifejezetten jónak éreztem, egyre többször adta be vele a 15-20km-es citadellákat crusierekre, szerintem csak szokást igényel, és kevésbé segg csapatot. És ja, csinos dög, az Iowa hosszabb, szélesebb, de az NC csinosabb szerintem.
Montanára nem biztos hogy hajtok amúgy, nem annyira szimpatikusak nekem a sosem létezett hajók a játékban. Mondjuk szó mi szó, +1 torony jól jönne.
New Orleans napok kérdése és megvan, onnantól pedig a japcsi BB ágon kezdem el az ismerkedést a Kongóval, nem lesz más, ami elszívja az időt. Tier 5, azt általában úgyis élvezem.

(#6049) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#6048) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, a csapat az nagyon kéne....

van most párt hajóm, amit még fejlesztgetni kell ( Hipper, (-ből a )Roon, Kutuzov, NC (-ből az Iowa ) stb )..

Pensacola & New Orleans eladva. nem bírtam velük az 1 lövés meghalok dolgot... ugye T 7/8, kapásból többet dob magasabb csapatba... namost egy Yamato ha mellém pukkant IS citadella... :W
mérgembe eladtam mindkét hajót. pedig azt hittem, a NO azért mégiscsak, hamár a Pensa egy mozgó cita.. hát nem -.-

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6050) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#6049) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pensát nagyon utáltam az elején... még most sem vagyunk jó barátok, de már megszoktam, jobban helyezkedem vele, tűrhető köröket megyek általában akkor is, ha veszítünk. USA cruiser ágat el fogom vinni T10-ig, Des Moines az kell, oszt kész. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.