Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

flamu és Flambi tett fel olya nvideókat, bexartam :C
eghyik a CV rewet magyarázza, a másik olyan meccset ment, ahol az enemy ship végighajókázta a pályát, hogy leramolja.... majd a másik is ezt akarta.. aztán jött egy yolo scharni... érdemes megnézni basszus.... mindkettőt

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#50002) LK válasza - = Zk = - (#50001) üzenetére


LK
addikt

Ha legközelebb dobsz egy linket, örülni fogunk :R

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50003) - = Zk = - válasza LK (#50002) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R
[lö Flamu]
[Flambino]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#50004) ddt500hu válasza LK (#50000) üzenetére


ddt500hu
veterán

Jé 50 000. :DDD

(#50005) Tüzi válasza IreN!CuS (#49999) üzenetére

Hat igen. A pofam leszakad, hogy egy csatacirkalo csak annyival halad mint egy rombolo.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50006) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ranked standard account-tal. +770 000 kredit.

(#50007) #21346560


#21346560
törölt tag

Ó de jó! Kaptam valami küldiből 1 "garázst", most már van 37 db üres! :DD

(#50008) Tüzi válasza #21346560 (#50007) üzenetére

Egy szavad nem lehet a játékra :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50009) LK válasza ddt500hu (#50004) üzenetére


LK
addikt

Nézd már, észre sem vettem. :D

Köszi ZK :R

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50010) FoxiestFox válasza Chabe89 (#49437) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem követem a topikot, bocs. :D
Igen, újra vagyok, a klánélet visszavonzott.
Hiányzott az együtt marhulás CB-n, brawlokon, stb
A SPUDS a legjobb netes közösség ahová valaha bekerültem, és nem csak wows szempontjából, vissza is kívánkoztam, vissza is vártak a wows részlegre. :))

Randomokat már csak akkor játszom, ha nincs más együtt játszási lehetőség. :DDD

A játék persze ettől függetlenül egy pempős babafos, és egyre inkább az, de szerencsére sikerült letennem azt az erőltetett mindsetet ami gyakran folyamatos játékra sarkallt korábban, annak ellenére, hogy sokszor egyáltalán nem élveztem.

Most akkor játszom, ha fun, és ha van kivel, illetve azonnal abbahagyom, ha szar.
Így egész élvezhető.

(#50011) LK válasza FoxiestFox (#50010) üzenetére


LK
addikt

Ha PM-ben írod,lehet jobban jársz. ;)
Itt nem nagyon tűnik fel. A tagok felvételét is rám bízta, annyira nem érdekli az egész.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50012) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Nincsenek erre szavak....bdskrvnyjkt..ja és túléltem.... :U

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#50013) ddt500hu válasza IreN!CuS (#50012) üzenetére


ddt500hu
veterán

Fedeznek tesó! :DDD

(#50014) LK válasza IreN!CuS (#50012) üzenetére


LK
addikt

Neked: :C
Többi baromnak: :(((
Kb. hasonló az arány a normális és a fogalmatlan játékosos között. Még azt sem tudják hogy foglalni kéne b+. Siralmas. Ráadásul T10-ben.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50015) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na akkor ranked!

(#50016) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hát ha tech tree hajóval minden nélkül (zászló, festés) mész, akkor biza nem nagyon keresel tier10-ben.

ui. Persze van rajta camo csak nem kredites.

(#50017) Akagi válasza ddt500hu (#50016) üzenetére


Akagi
tag

Ha ugyanezt APval lövöd akkor többet keresel (angol bbn legalábbis)...

Segítség eltévedtem!

(#50018) ddt500hu válasza Akagi (#50017) üzenetére


ddt500hu
veterán

De gondolom nem nagyságrendekkel. :)
Egyébként ezüst rankeden is ugyan az megy. 10-ből 9 ember azonnal olt.
Teljesen mindegy a szituáció. Ha GK-val van 10km-re az angled Conqueror ellen akkor is olt egyből.
Hiszen nyilván többször nem fog rá lőni! ;]

(#50019) - = Zk = - válasza Akagi (#50017) üzenetére


- = Zk = -
félisten

CQ-n sose használtam APét :C"hadégjen" :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#50020) LK


LK
addikt

Vegyesen használtam. Jobban páncélozott cirkára, broadside AP dukál. Smolenskre és hasonlókra HE.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50021) LK válasza - = Zk = - (#50019) üzenetére


LK
addikt

Videókat megnéztem. Elég kemények. Köszi.
Néztem egy unipónis videót is a hatékonyságról, de ott is csak div-ben mentek. Kell szerezni 2 értelmes tagot az embernek saját maga mellé.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50022) ddt500hu


ddt500hu
veterán

2 db győzelem kellene a 200 acélhoz ami még kell. Egy már meg van! :W

Az utolsó csatát 2:0-ról, 2 zászlóról buktuk el. :C

(#50023) ddt500hu válasza ddt500hu (#50022) üzenetére


ddt500hu
veterán

Baszki ez a szar nem acélt adott hanem 200 dublont! :W
Na lássuk a Brawl-t.

[ Szerkesztve ]

(#50024) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hmm. :D Itt campeljél! ;]

(#50025) LK válasza ddt500hu (#50022) üzenetére


LK
addikt

1 pillanatra hányingerem lett a festéstől :DDD
Sárkányos vagy Szovjetúniós búzakalászos?
1v1 ranked van hogy ilyen üres a map ?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50026) ddt500hu válasza LK (#50025) üzenetére


ddt500hu
veterán

Valami Brawl faszom van meg ranked is.
Lunar Warrior a festés.

(#50027) KaLeun


KaLeun
senior tag

Próbáltam tegnap a rankedet, gyakorlatilag zsinórba kihúztam Ioawával meg Kageróval. Aztán jött a selejtező, hajók összetétele: OP prém, OP freexp, OP szén, OP reward és OP fejlesztési lf.... :U iowaval és Daringgal próbáltam, hát főleg a DD az a vicc
kb. esélyem sincs ilyen Smalland, Marceu meg fene tudja mik ellen és az ilyen szép magyarul powercreap techtree hajók, mint a Kleber és Halland. Nagyon-nagyon jól kell érkeznem, hogy enyém legyen az előny, mint helyzetben és hp-ban. Mert a csapat... Most volt mellettem egy ilyen Smalland vagy mi, spottolok egy Marceu-t, erre még csak nem is lő egyet sem. Mire számít az ilyen, hogy majd talán öngyilkos lesz ellenfél és csak úgy nyerünk?

Ez jobb, mint a régi ranked? Ez már egy vicc. Számomra teljesen értéktelen acéllal szórakozzak, hogy valami cancer+ hajót megvegyek ami nem is érdekel..

Cila

(#50028) ddt500hu válasza KaLeun (#50027) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én meg csak az acél miatt rankedezek. :U

(#50029) KaLeun válasza ddt500hu (#50028) üzenetére


KaLeun
senior tag

Van ez így, téged érdekel engem meg nem. Ráadásul ha megnézem, hogy most mit vehetnék, ingerküszöbön se éri el egyik sem és legyen az szén vagy arany meg "mittudoménmi".

Tündire volt szenem, egyszerűen érdektelen számomra.

Cila

(#50030) ddt500hu válasza KaLeun (#50029) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én még nem döntöttem el, hogy Shikishima vagy FDR legyen.

(#50031) KaLeun válasza ddt500hu (#50030) üzenetére


KaLeun
senior tag

FDR a cv?

Cila

(#50032) ddt500hu válasza KaLeun (#50031) üzenetére


ddt500hu
veterán

Aha.
Mióta nem kell nem CV-zek de néha szükség van rá valami küldetéshez és az FDR annyira OP, hogy félek kiveszik az Armory-ból.
De nem hajt a tatár. :U

(#50033) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az első 4-5 percben semmit nem adott be. Azzal bőven 300k felett lettem volna.

(#50034) LK válasza ddt500hu (#50033) üzenetére


LK
addikt

A legtöbb ilyen eredmény defeat :( Kis kárpótlás cserébe.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50035) ddt500hu válasza LK (#50034) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát ja. Tegnap az utolsó két csatában kidobott a játék. Biztos túl nagy volt a terhelés hajnal 3-kor mert a net az jó volt.
Lütjens átállítva Brawl-re:

Eddigi tapasztalatok: Hipper, Terrible, CV-vel megy a többség. Kis mázlival mindegyik verhető.
Tirpitzel még nem találkoztam, csak én vagyok ilyen hülye. :C
Várni nem kell és mindig mással játszol. A térképek jók, adnak esélyt BB-vel DD ellen is.

(#50036) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A fickó egész csata alatt tolatott! :Y

[link]

(#50037) Tüzi válasza ddt500hu (#50035) üzenetére

Sose fogom megérteni, hogy azon a vaskalapos porosz Lütjens-en mit esznek a népek, amikor Lindemann ezerszer értelmesebb volt. Ha nem ő a flottafőnök, hanem Lidemann, valszeg' másképp alakul a sztori.

mod:
amúgy ez is lehetne egy színfolt a játékban, hogy hajónként lenne lehetőség egyedi kapitányokat aktiválni, hajóra jellemző egyedi képességgel.
mondjuk nyilván ehhez gondolkodni kellene, az pedig mint tudjuk nem a wg erőssége.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50038) ddt500hu válasza Tüzi (#50037) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát jó lenne ha lenne egy Lindemann aki 100%-ot ad a main battery és 50%-ot ad a secondary pontosságára. :DDD

(#50039) LK válasza ddt500hu (#50036) üzenetére


LK
addikt

Ha ő tolatott, akkor elhiszem neki :DDD Lehet, hogy te is sikeresebb lehetnél így. Tolatva Lindemannal felmenne a wr-ed akár 100%-ra is ! ;)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50040) ddt500hu válasza LK (#50039) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hiába tolatott. ;]
Ja és mindig előkerül egy ember aki megpróbál pontokkal nyerni! :Y
Még DD vs BB esetén megérteném. Na de Odin vs Tirpitz?? :F

(#50041) ddt500hu


ddt500hu
veterán

25 Brawl=2 citadel. :Y :W

(#50042) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Egyetlen egy változtatás kellene a Brawl-be. Közelebb kellene rakni a hajókat a foglalási pontokhoz. BB-vel CV ellen van, hogy 10 perc alatt sem érek oda mert kerülgetnem kell a torpedókat.

(#50043) ddt500hu


ddt500hu
veterán

:Y

(#50044) ddt500hu válasza ddt500hu (#50040) üzenetére


ddt500hu
veterán

:DDD :DDD :DDD Én átmentem középen. Az ellenfél (Odin) nem tudom merre járt.

(#50045) LK válasza ddt500hu (#50044) üzenetére


LK
addikt

Sztem megijedt tőled.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50046) ddt500hu válasza LK (#50045) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azt azért kétlem. :N Valszeg nem tudta, hogy a belső flag több pontot ad.

[ Szerkesztve ]

(#50047) LK válasza ddt500hu (#50046) üzenetére


LK
addikt

Pedig Odin senkitől sem szokott félni :(

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50048) Akagi válasza ddt500hu (#50018) üzenetére


Akagi
tag

úgy 300-350k körül saccolom (a tűz sebzést mintha ignorálná angol bbn).
Gokura, ha nem szögel akkor, AP messzebről(kb 14-15kmig) a fedélzet 5-7 kmről mehet a törzs 25-30kt kényelmesen bele lehet verni.
- = Zk = -: nem tudom, Apval jobban működik különösen cirkák és goku ellen.
LK: smolenskre nyugodtam mehet az AP ritkán overpeneli inkább citázza.

Segítség eltévedtem!

(#50049) KaLeun


KaLeun
senior tag

Na mondom lehet egy kicsit tegnap többet ittam, de majd ma. Ok ranked Northen Waters, Pommernünk elkapna egy Iowát letolt gatyával a szigetek közt, erre az egyik Shima hátulról fullba tolja 3 torp szalvóval, majd beyolozik a full hp-s Iowára torpok nélkül (20k csata és 42% wr)... Bónuszként 3. legjobb xp-t kapja, csapat leghátrébb lévő tagjaként, egy az egybe tk-ért és nullát érő yolo rush-ért.

Hát rohadjon le a kezem ha mégegyszer a rankedre kattintok.

Cila

(#50050) LK válasza Akagi (#50048) üzenetére


LK
addikt

Attól függ mivel lősz rá. Amivel én szoktam menni ott a HE eddig bejött. Helyzettől függően, amikor közelítek a Smolensk felé, és felveszi a nyúlcipőt, előre látni lehet a cita helyzeteket. Conq. HE-t imádja, sokszor lőttem dupla ill. még tripla citet is neki.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.