Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50451) ddt500hu válasza - = Zk = - (#50450) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem tudom nekiugorjak-e a goldnak? Elvileg a hétvégén ráérek.

(#50452) LK válasza KaLeun (#50444) üzenetére


LK
addikt

Figyi tényleg nem értem. Merjél érdeklődni nyugodtan. Semmi bajom veled. Valaki kidobott a klánunkból? Vagy mi? Engem Chabe bízott meg hogy vegyem fel, aki akar jönni. Ha még nem vagy tag és akarsz lenni írj. Ha kidobott valaki, arról nem tudok semmit. Ha anyázol a cseten az a te dolgod, semmi közöm hozzá. Ha nem publikus, írj pm. Eskü nem értem mit szeretnél...

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50453) LK válasza ddt500hu (#50445) üzenetére


LK
addikt

:DDD
Jól van, már azt hittem tényleg meghülyültem

Várjál. Múltkor nem az ezüst rank 1-et mutattad? Azt hittem golddal végzel.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50454) - = Zk = - válasza ddt500hu (#50451) üzenetére


- = Zk = -
félisten

milyen gold?!... lemaradtam?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#50455) ddt500hu válasza LK (#50453) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azóta már újraindult. :U

Zk. Úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#50456) LK válasza ddt500hu (#50455) üzenetére


LK
addikt

Ja,múltkor csak ezüstig toltad. Én még akkor nem rankedeztem,nem tudtam, higy előlről indul.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50457) KaLeun válasza ddt500hu (#50445) üzenetére


KaLeun
senior tag

Egyébként nem szoktam négerezni, cigányozni, de különösen zsidózni se. Na jó egyet beismerek a németeket nem kedvelem.

Cila

(#50458) LK válasza ddt500hu (#50451) üzenetére


LK
addikt

Egy kis acélért érdemes nekiállni, legfeljebb eljutsz 8-ig, 5-ig, tök mindegy.

Mindenkinek: mobilról írok, a billzet miatt elírom néha.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50459) ddt500hu válasza LK (#50458) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem az a bajom. Az a kurva selejtező basz szét amit nem is értek, hogy mire jó? :F Teljesen értelmetlen ebben a formában.
Z-52 is működik olykor.

(#50460) DannyL81


DannyL81
tag

Kódok:
#THETHIRDMISSION
#BRITTISHSAILORS
#7000SOLDIERS
#MRPRESIDENT

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#50461) LK válasza ddt500hu (#50459) üzenetére


LK
addikt

A selejtezőt én sem értem. Ha azt beszámítaná, máris sokkal előbb járna az ember. :U
Nálam most semmi sem működött. Pihizek kicsit.

Köcce Danny :C :R

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50462) ddt500hu válasza DannyL81 (#50460) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi!

(#50463) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Sziasztok,

Melyik hajót érdemes most megvenni szénért?

(#50464) LK válasza Gabor777 (#50463) üzenetére


LK
addikt

A játékstílusodtól függ,miben vagy jó. A többiek elmondják véleményüket, ha van konkrétum.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50465) Tüzi válasza DannyL81 (#50460) üzenetére

köszi :R

az csak a vicc része, hogy eddig egész jó volt a halland, most meg alá célzok a hajóknak, és minden a túloldalon potyog le? az előbb lőni nem tudtam, most meg semmi nem oda megy ahova célzok...
vagy most kellene nyomnom altefnégyet?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50466) LK


LK
addikt

Neustrashimy-ről véleménye valakinek? Körbenéztem a szenes hajók között én is.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50467) Gabor777 válasza LK (#50464) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Szeretek távolról lövöldözni, CQB nem nekem való. :)

(#50468) eventus


eventus
veterán

Ha jelzem a WG-nek, hogy a Tirpitz nagyon jol megy most, azaz bug van.. kapok jutit? :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#50469) ddt500hu válasza LK (#50461) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én eljutottam a selejtezőbe 6 csillagig majd megint jön a vereségsorozat.
Tök jól állunk erre a Shimakaze berongyol torpedó nélkül 1v1-zni egy Daringal. Kb. 2km-ről vették észre egymást. Összes reportot rátoltam.

(#50470) KJ82 válasza LK (#50466) üzenetére


KJ82
senior tag

Én is gondolkoztam T9 coal DD-n, de majd a következő Dockyard azt ad. Megnézem mennyire lesz nehéz kiszedni. Hizent úgyis kihagytam, semmi szükségem a kb. 8. IJN prémium BB-re.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#50471) ddt500hu válasza ddt500hu (#50469) üzenetére


ddt500hu
veterán

Másodszor is egy csillag hiányzott. Nagyon közel állok, hogy porrá töröm a billentyűzetet.
3x lövik ki a Conqueror lövegtornyát. 2x kibaszott cirkáló!
A legjobb az, hogy állandóan bent vagyok BB-vel a foglaló körben mert más nem hajlandó rá.
Arra kurva jó egyébként ez a szar, hogy elriassza a gyengébb idegzetűeket a rankedtől. Bár nem tudom ez volt-e vele a cél?

[ Szerkesztve ]

(#50472) Tüzi válasza ddt500hu (#50471) üzenetére

az nem tehet róla, hogy fasz játékkal játszol/játszunk.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50473) Tüzi válasza eventus (#50468) üzenetére

kapsz olyan személyre szóló rng nerfet, hogy szigetet sem fogsz eltalálni többet, nemhogy hajót...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50474) LK válasza KJ82 (#50470) üzenetére


LK
addikt

És mennyi farmolás az? Inkább Coal, ott van 25% kedvezmény, plusz az acél is beleszámít.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50475) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az a jó abban ha nagyon hamar meghalsz, hogy van időd nézegetni mennyire hülyék egyesek.
Itt a Daringnak meg nem fordult volna a fejében, hogy mondjuk flankelje a Yoshino-t. Nem bazmeg ott áll 2km-re a saját Moszkvától!

Igen 3x is kikaptunk 6 csillagnál!

[ Szerkesztve ]

(#50476) KJ82 válasza LK (#50474) üzenetére


KJ82
senior tag

Nem tudom mik lesznek a követelmények. Odin meg Anchorage tűrhető volt számomra még coopban is. Egyetlen dolog amit mocskosul utálok , hogy ezek a missziók heti bontásban vannak. Mi a francért nem tudják egybe tenni az egészet azt kész.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#50477) eventus válasza Tüzi (#50473) üzenetére


eventus
veterán

eddig is éreztem ilyet

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#50478) ddt500hu


ddt500hu
veterán

És akkor egyszer csak megszűnt a célzás a hajón. :Y

(#50479) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na 6. meglett a gold qualify. Az tök jó, hogy csak 10 nap múlva kezdődik. :C
Mondjuk a goldért adhatnának vagy 2x akkora jutalmat, hogy legyen értelme. :U

[ Szerkesztve ]

(#50480) LK válasza ddt500hu (#50478) üzenetére


LK
addikt

Wargaming Effect: döntő pillanatokban, váratlanul, biztosnak tűnő dolgok befolyásolása negatívan érthetetlen okból amelyek rendszerint vereséget okoznak

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50481) Tüzi válasza ddt500hu (#50478) üzenetére

hagyjad már, nekem folyamatosan ilyen a tündi :DDD na jó, tegnap nem volt.

btw, kíváncsi vagyok, hogy halland mikor kap AA nerfet. Full midway rajt úgy szedtem le 4 másodperc alatt, hogy pislogni nem volt ideje a gyereknek. 6km-erről nem ért el addig, hogy rám tudjon lőni.
ebből sírás lesz, abból pedig nerf...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50482) Tüzi válasza Tüzi (#50446) üzenetére

Ja, hogy ez a fos nem tud egyenesen lőni, mert útban vannak neki a ködgyertya kivetők :D
Tudnám akkor miért nincs rajta füst... fuck logic.

amúgy ha valaki úgy döntene, hogy kiveszi ezt a szemetet.
levettem róla a TTM-et, és ráraktam az AS1-et.
első (és egyben utolsó ilyen kör eredménye)

durva, hogy eddig sose kaptam (Ölandon, és Österen sem) dupla torp kakukkot (szimplát sem, pedig mentem velük pár kört), most levettem az amúgy -40%os modult, és kb 20 másodperc alatt mindkettő elgörbült.
viszont az ágyúk jóval pontosabbak lettek.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50483) - = Zk = - válasza ddt500hu (#50479) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Mondjuk a goldért adhatnának vagy 2x akkora jutalmat, hogy legyen értelme.
minek? kevesebbért is játszanak/fizetnek emberek a játékaikkal/ért? :C :D .... a játék élvezete nem volt elég?!... telhetetlen ember :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#50484) Tüzi

Volt egy kis időm, utánanéztem ennek a Hallandnak.
WG-nél kicsit zavart érzek az erőben, mert az Öster jött a Halland után, nem pedig fordítva.
Azt is megtudtam, hogy a Halland elején a 2*4 cső az nem is füst miatt van, hanem tengeralattjáróelhárító-rakéta, és Bofors kreálmány az is.
[link]
Jelezni kellene a vídzsínek, hogy a Hallandon volt ilyen is:
[link]
Ha valamit, akkor ezt mocskosul élvezném :D Elég lenne egy is, nem kell kettő.
CV-re spot, bogyóka elenged, 70-80% hp leugrik, és fele parkoló géppark oda.
Mekkora buli lenne.
És néha kaphatna ammoracket a CV. Mocsok jó kis játékot lehetne kreálni ebből, repülőről lehetne füstöt adni akár saját magadnak is, meg ilyenek.
Annyi kiaknázatlan dolog van ebben a játékban, hogy hihetetlen... és csak nyomják ezt a copypaste szar hajókat, amiket még le sem tesztelnek.
Egyszer sem...
[link]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50485) LK válasza Tüzi (#50484) üzenetére


LK
addikt

Majd jönnek a tengeralattjárók. Azok nem beleköpni fognak a levesedbe, hanem egyenesen bele.....-ni :DDD Nagyon fun lesz az elején. Én már tuti hogy az orosz tengerajcsikat fogom vinni :))

ZK:: LOL

Na, ha ma lesz erőm, folyt köv 5-ről. Tegnap 5-6-5-6-5-6-5-6-5-ről szólt :(((

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50486) Tüzi válasza LK (#50485) üzenetére

Ott a válasz a halland elején :)
Én meg abbahagyom a picsába :D
4ről nem enged tovább... 1 win, 2 bukó, 2 win 1 bukó... egész este ez volt lemezen... igaz ami igaz, se le, se fel nem tudok menni, sziklaszilárd a 4. hely :DDD teljesítménytől teljesen független a dolog...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50487) LK válasza Tüzi (#50486) üzenetére


LK
addikt

Mondjuk én elbasztam 1-2 meccset, de utána megnéztem a folytatást, és hát akkor sem nyerünk, ha nem rontom el :DDD
Ez kicsit megnyugtatott :) De úgy, hogy otthagy a DD vagy tolatnál, nehogy megdögölj és mögédmegy egy Ibuki és azért halsz meg. Ilyen abszurd dolgok történnek velem.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50488) sh4d0w válasza ddt500hu (#50478) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Ma 5 km-re beúszott egy Fiji a Fuso-m mellé, sortűz el nem dördült volna... csak a fele. 3 fél salvót kellett leadnom arra a papírnehezékre, hogy szétessen - se citadella, sem penetration, csak overpen és körbelövés...

https://www.coreinfinity.tech

(#50489) Tüzi válasza LK (#50487) üzenetére




MI az a desync?!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50490) LK


LK
addikt

Volt FDR az ellenfélnél. Nyolcasával dobálta a torpedóit. 3 hajót kiszedett. Olyan béna volt, hogy közel dobta a torpedóit hozzám és nem talált el. Énrám 3 sorozatot dobott úgy hogy másokat támadott és utána még 3x megdobott aktív AA-nál. Tudom szégyen,de elküldtem őt és a wg-t folyamatosan az anyjába. És a slusszpoén, hogy az ellenfélből is ketten mellémálltak!!!! :Y Ez az op fos óriási szégyen a wg-re. Nem értem miért nem lázadt már fel a közösség ilyenek miatt? Kíváncsi vagyok, hogy Fox is gyűlöli a cv-ket, mit szólna ehhez?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50491) #21346560


#21346560
törölt tag

No hamár annyira istenítettétek a Pommernt, gondoltam kiprószálom én is! :B

(#50492) Tüzi válasza #21346560 (#50491) üzenetére

grat :)
remélem kevés ilyenben lesz részed
[kép]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50493) DannyL81


DannyL81
tag

Ez meg mi a jó eget jelent? :F :)


Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#50494) IreN!CuS válasza DannyL81 (#50493) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kaptál valakitől egy buksi simit az egyik meccsed alatt

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#50495) DannyL81 válasza IreN!CuS (#50494) üzenetére


DannyL81
tag

Ja értem! Köszi! :) Akkor ezért nem tudtam, mert sose simizték még meg a buksimat. :D

[ Szerkesztve ]

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#50496) LK válasza DannyL81 (#50495) üzenetére


LK
addikt

Mert, miért nem? A profilban ott látszik a neved mellett. Meg tudod nézni. A jó karma és a rossz karma összege gyakorlatilag. Én képes voltam négyet elfogyasztani egy noobozással. :D

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#50497) Tüzi

.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50498) KJ82


KJ82
senior tag

Tegyük elérhetetlenné az Alaskát. Utána hozzuk ki kb. ugyanazt a hajót T8-ba.

Classic WG.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#50499) - = Zk = - válasza KJ82 (#50498) üzenetére


- = Zk = -
félisten

naah, melyik az a hajó az Alaska helyett?!

szerk...
és a Smolensk?!.... Kutuzov el, jöhet a Smolensk...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#50500) KJ82 válasza - = Zk = - (#50499) üzenetére


KJ82
senior tag

Ez: [link] . Gyakorlatilag ez ugyanaz eddig mint a T9, minusz 2 ágyú.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.