Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) negyedes válasza Lall (#49) üzenetére


negyedes
addikt

Ehh, de labszag van itt...... vagy a sajatomat erzem? :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#52) Lall válasza catroot (#50) üzenetére


Lall
veterán

És ez mennyire így van az életben is. ;] :P

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#53) mohotol válasza Воланд (#38) üzenetére


mohotol
aktív tag

Na, nemhiába van benne nalam a top3 színésznőben. :P

btudos meg én örülhetünk, hogy ezen a profilképen nem nagyon lehet fogast talalni :o

(#54) Lall válasza mohotol (#53) üzenetére


Lall
veterán

A két hegyes fülén kívül tényleg nincs rajta fogás. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#55) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ez mire is jó ? :D

PS4

(#56) catroot válasza mrhitoshi (#55) üzenetére


catroot
veterán

Itt látod mindenki kiélheti magát, mint amikor a gyerekeket beterelik a légvárba. :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#57) gzbotii válasza Lall (#54) üzenetére


gzbotii
veterán

Es milyen volt Kolozsvarot? :) :P Majdnem megfingattak a MU-t ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#58) mrhitoshi válasza catroot (#56) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Éértem. :D

PS4

(#59) Lall válasza gzbotii (#57) üzenetére


Lall
veterán

Gondoltam, hogy nem lesz egyszeru. Jo hangulatu meccs, egy jo hangulatu stadionban.

Nade meccs utan... :) Remek helyre keveredtunk be. Azt hiszem az altalad javasoltak kozul az egyik, de nem kristalytiszta az este. Romma ittam magam. Egyszeruen olyan erzese van az embernek, hogy soha nem fogy el a penze. Minden sokkal olcsobb, mint nalunk. Csak ugy tudtam elinni 8ezret, hogy 2x ujrabootoltam. Itt meg, hagyjuk... Ja es a pultos magyar csaj egy ido utan elkezdett a sima Jack helyett duplat onteni, de sima arban. Kerdoen neztem ra, de o csak mosolygott es ontott. :D Szoval k.jo volt. Folyt.kov. a Galata ellen, asszem nov 7-en.

Osszefoglalva:
" A lanyok gyonyoruek, a fiuk kemenykotesuek, de gyavak, mint a nyulak" :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#60) crey válasza Lall (#49) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Megérkezett a Zsugabubus is? :D

Miattad elkezdtem idézeteket olvasgatni és nyihogok azóta :D

"Az a tény kedves kuzin, hogy a mi kis kópénk Tangónak hívja magát a szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej."

"Nem igazán szép dolog a kisebbet pofával belenyomni a tortába, főleg nem az én tortámba."

"Johnny: Mi ez? Hagymás bab? Charlie: Nem. Krumplis hal..."

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#61) Lall válasza crey (#60) üzenetére


Lall
veterán

"Charlie Firpo: Papi, más szín nem lenne jó? Azzal is remekül lehetne látni. Papi:
Vagy kék vagy semmilyen!"

Miattam? Ez kedves. Remelem beferek meg a szivedbe mukibuci melle. Milyen gyonyoru is amikor ket ferfivsziv egyutt dobban, hatmeg ha harom... :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#62) crey válasza Lall (#61) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szorítok helyet a kis szőrös mellé :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#63) gzbotii válasza Lall (#59) üzenetére


gzbotii
veterán

Amiket en javasoltam, ott a teljes szemelyzet magyar. Meg az oda latogato vendegek 99% is ;)

Ha a Szt. Mihaly (Matyas templom/szobor) volt a kilatas akkor High Life
Ha egy kis macskakoves utca a templomhoz kozel akkor Bulga :P

Berletet vettel?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#64) Lall válasza gzbotii (#63) üzenetére


Lall
veterán

Bulga! En sem talalkoztam itt olyannal aki romanul beszelt volna. Se szemelyzet, se vendeg.

Berletet kaptam a szulinapomra a haverjaimtol. Hat nem aranyosak...? :)

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#65) gzbotii válasza Lall (#64) üzenetére


gzbotii
veterán

En meg kaptam volna magamtol, ha fent lettem volna :( De mar elfogyot
A Bulgaban szerdan szokot buli lenni. A pinceben. 100% magyar buli kb 100% egyetemistakal es kb 70% csajjal :P

Nem tudom csaladi allapotod, hogy all, de azert kar lenne kihagyni ;] :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#66) Lall válasza gzbotii (#65) üzenetére


Lall
veterán

Egy feleseg, ket gyermek, de oket nem viszem magammal. :B (remelem nem olvassa). :)

Most is nagy buli volt, egesz sokan voltak, foleg a pinceben a tuc-tucc zenere. De k.jo volt az is, hogy mikor bementunk uvoltott a Tankcsapda. Szoval varos a kovetkezo meccs, vagyis igazabol nem is annyira a meccs. :) Ugy is mondhatjuk, hogy most alapoztunk es kovetkezonek felepitjuk a hazat. Bar volt haverom, aki mar most felepitette. :) Sajnos en nem voltam abban az allapotban, hogy barki megkivanjon, de igy is jutott egy kis morzsa. (telszam, csok, cicfogdosas) Fujattatni most nem tudtam a paszulyba. :DDD De ami kesik...

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#67) amanoba válasza Lall (#66) üzenetére


amanoba
őstag

"Sajnos en nem voltam abban az allapotban, hogy barki megkivanjon, de igy is jutott egy kis morzsa. (telszam, csok, cicfogdosas) Fujattatni most nem tudtam a paszulyba. :DDD De ami kesik."

hát ezen besírtam...paszulyfújás :DDD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#68) crey


crey
MODERÁTOR

Aki még nem látta, a Schimán csapat megint alkotott :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#69) mohotol


mohotol
aktív tag

Másik topicban az "ixpéria" csaj katasztrófa.. :D

(#70) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Végre péntek. Valaki kel még ilyen "későn" rajtam kívül?

Everybody lies.

(#71) zoo8800 válasza Barthezz2 (#70) üzenetére


zoo8800
veterán

Nekem 6 órakor kellett kelnem, megelőztél :U

rip and tear, until it is done

(#72) gzbotii válasza Lall (#66) üzenetére


gzbotii
veterán

Remenykedj, hogy asszonynak nincs MA regje ;]
A Bulgaban, van, hogy 3 fele buli van. Mert megtehetik. Retro - modern tucc tucc - kicsit masabb modern tucc tucc (2 terem+ pince miatt lehet megoldani:P )
Szoval ha akarsz ott "paszulyt fujni", vagy hog mondtad, biztos kerul valaki ;]

Mohotol: mifele ikszperia csajrol beszelsz :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#73) gzbotii válasza crey (#68) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor is ez a legjobb alkotasuk (meg nekem tortenelmi mozzanat volt a megjelenese - evel a szammal kezdtem dubstepet hallgatni :P) : Nicol Kidman disznot vag

Vagy meg ez, mert rolunk szol :D :A szekely meg a fia

Ezek a videok is bizonyitekok arra, milyen nehez az egyetemista elet :o

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#74) negyedes válasza gzbotii (#72) üzenetére


negyedes
addikt

A wp-s szakmai topikban.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#75) crey válasza gzbotii (#72) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ixperia csaj a galbernadett, szegénykémet hiába kértem, hogy értelmesen fogalmazzon, meg tagolja a mondatait, nem érti meg hogy egyikünk sem kryptográfus. Mert nem baj, hogy nem ért a telefonokhoz, sekit nem zavar segítünk neki, de telefossa a topikot hozzászólásokkal, mert a szerkesztés gombot sem akarja használni.

Visszatérve Schimánra, igen a székely és a fia a legjobb munkájuk, de minden évben csinálnak egy ilyen videót a Schönherz kupára (BME ivóshét - QPa).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#76) gzbotii válasza crey (#75) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen, tudom mi az inditasa a videoknak :D Jo, hogy vannak ilyen tehetsegek :))

Az ixperia csajrol en lemaradtm..utanna kell olvassak

"Tolore kell dugni!...amikor lefekszel"

Lall kollega, ezt nem kellet volna neki mondani, kitudja, hanyszor dugja 17:00-05:00 kozott toltesre a telefont. Meg apasik is leakadnak, hogy elotte mindig a telefon toltojeel maceral ;];]

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#77) negyedes válasza gzbotii (#73) üzenetére


negyedes
addikt

[link] :C nalunk meg meno.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#78) crey válasza negyedes (#77) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Alapmű :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#79) btudos válasza negyedes (#77) üzenetére


btudos
veterán

Mint hatalmas Pendulum rajongo, kotelezo ezt is tudni, a sitaboraink orok himnusza :D :P

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#80) gzbotii válasza btudos (#79) üzenetére


gzbotii
veterán

Basszu:DDD Szitaboraink-ot olvastam es agyalok, mi lehet az..meg ra is gugliztam :))
Aztan gondolom sítábor akart lenni :D

Ja, meg Pendulumot en is szeressem :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#81) btudos válasza gzbotii (#80) üzenetére


btudos
veterán

Telefonon nem használok ékezetet, de persze sítábor az :K

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#82) mrhitoshi válasza Barthezz2 (#70) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Minden nap 6-kor kell kelnem, de a 4 óra durva. Mondjuk mindennap 23-kor fekszek le. ;]

PS4

(#83) Barthezz2 válasza mrhitoshi (#82) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Óó, nyugi nem 4-kor kelek. 3:30-kor:D

Ja, és van, hogy én se kerülök ágyba 23:00 előtt, addig ritkán húzom, de 22 előtt sosem fekszem le... :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#84) mrhitoshi válasza Barthezz2 (#83) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nagyon jó, mikor németül kellene beszélnem, vagy németül kell felfognom a fizikát, és akkor majdnem bealszok. :D

PS4

(#85) Barthezz2 válasza mrhitoshi (#84) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na nehogy azt hidd, ha véletlen lekerül a fejem valahova, nem alszok be két percen belül akár mikor:D

Everybody lies.

(#86) mrhitoshi válasza Barthezz2 (#85) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Reggeli zombie mód gondolom ismerős. :D

PS4

(#87) Maateeo


Maateeo
aktív tag

A mindenségit hány ezer topikra kell most akkor figyelnem WP miatt.. sejj.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#88) crey válasza Maateeo (#87) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Háromra. Az Ontopik, ahol tilos az Offtopik, az offtopik, ahol az Ontopik nem Offtopik, és az eddig is meglévő alkalmazás topik :D

Az Offtopikban amúgy vannak forróvérű szőrös mackókák is, akik egy simiért bármire képesek :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#89) Maateeo válasza crey (#88) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Hm, az Ontopicban nehéz lesz meghatározni az off részét a dolognak, mert igazából nem predefiniált, hogy mi is az valójában. Alkalmazás topik hál´istennek maradt, offtopik meg azt hiszem, hogy brutális lesz :) Mindenesetre gondolkozom, hogy hogy lehet a forróvérü szörös mackókákat távol tartani :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#90) Barthezz2 válasza Maateeo (#89) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az való Ontopicba, ami a WP-ről szól úgy konkrétan, az ilyenek, mint amit most is írtál, és a fentebbi elvadult gondolatok, baráti beszélgetések ide, az alkalmazás topik meg egyértelmű:)

Everybody lies.

(#91) mukibuci válasza crey (#88) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link] :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#92) pushalias válasza amanoba (#67) üzenetére


pushalias
addikt

Blowing the string bean. Khm. Pfej. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#93) pushalias válasza crey (#68) üzenetére


pushalias
addikt

Bóbita, Bóbita táncol,
Körben az angyalok ülnek,
Békahadak fuvoláznak
ÉS NICOLE KIDMAN DISZNÓT VÁG! :DD

Honor 9 / HP 8470P

(#94) crey válasza mukibuci (#91) üzenetére


crey
MODERÁTOR

:B :K

pushalias: alap. :D
amúgy az ilyen elvetemültségekkel tele vagyok. De ezek klasszikusok, szóval nem hiszem hogy csak én ismerem őket :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#95) catroot válasza crey (#94) üzenetére


catroot
veterán

Számomra kalssziksu :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#96) szőröscica


szőröscica
addikt

Ó, ilyen is van?
Nem vagyok aktív fórumozó a wp-s topikokban, de a rendszert megelégedéssel használom már több mint egy éve.

(#97) pushalias válasza crey (#94) üzenetére


pushalias
addikt

Nem ismertem, durva. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#98) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Jajdejó mennyi topik. Éljenek a kutyák.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#99) amanoba


amanoba
őstag

Csapjunk a lovak közé pajti! :DD

ha már mindenki agymegy

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#100) gzbotii


gzbotii
veterán

Nyocker' style :))

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.